Esileht Ilu ja tervis Toidulisandid hormoonide vastu?

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Toidulisandid hormoonide vastu?

Postitas:

Lugesin siit rubriigist kunagi, et paljud kasutavad mingeid toidulisandeid ja vitamiine leevendamaks tsükli jooksul hormoonide kõikumisest tingitud meeleolumuutusi. Kahjuks ei leia ma seda teemat ja seepärast küsin uuesti.

Mis toidulisandid need on ja kust neid ostate, kas müüakse apteekides? Kuidas teadsite neid tarvitama hakata, kas arst soovitas või omal algatusel? Mulle on günekoloog siiani vaid mungapipart soovitanud, aga see ei sobi mulle sugugi, tegi pigem närvilisemaks.

Pärast lapse sündi on mu organism millegipärast muutunud hormoonide orjaks, n-ö rahulikke päevi on jäänud kõigest paar-kolm. Mul varem ei olnud mingeid erilisi vaevusi, aga nüüd imestan ise ka, kuidas üle öö ajavad vihale igapäevased asjad, mis veel eile täiesti ükskõik olid. Kuna ma tean, et see on hormoonidest tingitud, siis surun emotsioonid alla, aga jube koormav on. Ja kui see vihahoog kord välja purtsatab, siis oijeerum…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.12 13:45; 20.12 15:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võib imetava ema vitamiine võtta nt Apothekas praegu soodukas nendele: ELEVIT BREASTFEEDING KAPSLID N30 (apotheka.ee)

Lisaks magneesium rahustab ka.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.12 13:25; 02.01 14:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei ole imetav ema, laps on juba 4 a. Imetamise ajal polnudki mul selliseid probleeme, polnud ju ka menstruatsiooni. Üldse ootasin, et organism ehk läheb pärast rasedust-piimatootmist vähehaaval tagasi normaalseks. Aga nüüd on näha, et ega vist pole loota, olengi nüüd selline.

Magneesiumi ma ei kannata, ei tea miks. Mulle on seda varem soovitatud seljaprobleemide pärast ja olen u 4 korda üritanud võtma hakata. Iga kord oli tulemus sama, selg hakkas hullemini valutama ja jalad hakkasid surisema. Üldse läks enesetunne üliveidraks. Mul on elus väga vähe ravimite kõrvalmõjusid olnud ja ikka proovisin mitu korda, aga no kindel laks iga kord magneesiumiga mingid imelikud reaktsioonid.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.12 13:45; 20.12 15:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen tarvitanud mungapipart PMS-i vastu. Aga kangemat , kui  meie apteekides müüakse. Minul toimis. Praegu võtan apteegis müüdavat naistepuna preparaati, hormoonide kohta ei oska öelda aga stressi vastu aitab hästi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mungapipart olen kuulnud küll PMS ja meeleolukõikumiste vastu aitavat. AGNUCASTON FORTE nimelist tuttav meedik soovitas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kahju, et keegi ei oska nõu anda, mul sama jama, ja ausaltöelda ei ole enam naljakas. muidu aasta(kümne)id oli tavaline pms, nüüd ikka enesetapumõteteni välja, kuigi ainult paari päeva jooksul, head tuju ja olemist kuu jooksul napilt kaks nädalat. ma proovisin naistepuna, ei aidanud, siis lasin pillid kirjutada, kuigi tegelikult vanuse poolest vastunäidustatud (39)..

praegu kaks kuud juba võtan, aga ei aita, ainult peavalu veel rohkem ja olen veel tundlikum ja tujukam. olen täiesti nõutu..järgmine samm on antidepressandid, olen aastaid tagasi korra võtnud depressiooni vastu, ja praegu muidu olemine korras, aga nagu kellavärk see hormoonide kõikumise tõttu “sõidab katus ära”. kui elaks üksi, poleks midagi, aga mul mees ja lapsed ju kaaskannatajad. oeh jah.

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mu sugulasel olid kunagi mu arvates hullud tujukõikumised ja närvitsemised aastaid. Mulle tundus, et asi läheks stabiilsisemaks ja muutus äkki rahulikumaks, kui ta hakkas iga päev võtma kaltsiumi, magneesiumi ja omega 3 toidulisandit korraga. Aga ei oska öelda, kas see kõigile mõjub ja kas ainult sellest piisaks või on veel häid asju, mis aitavad.

Viimasele kirjutajale, depressiooni ja pinge ajal mõjub hästi apteegist kuldjuur.

Enne lapse saamist, mul ka alati iga kuu paar päeva peale ovulatsiooni kuni päevadeni, absoluutselt kõik asjad ärritasid, selle vastu ei osanud midagi teha, kui ainult üritada ärritajatest eemal olla.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.12 13:25; 02.01 14:48;
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Ilu ja tervis Toidulisandid hormoonide vastu?