Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Toidulisandid/ vitamiinid libiido tõstmiseks?

Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Teema: Toidulisandid/ vitamiinid libiido tõstmiseks?

Postitas:

Oskab keegi midagi soovitada?
Me kaua-kaua koos olnud ja titetegu plaanis, kuid minul viimasel aastal libiidoga kehvasti. Abikaasat armastan väga, kuid mõte seksist ei tekita absoluutselt erutust. Ainuke stiimul oleks justkui lapsetegu, kuid ei soovi nii… tahaks ikka hingega asja juures olla.
Kas keegi oskab soovitada, mida apteegist vaadata, mis võiks libiidot tõsta..
Samuti võiks ka mehele midagi turgutavat soovitada, just lapsetegu siis silmas pidades 😉

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Uuri Maca kohta. Mina ostsin need tabletid ja natule nagu tundub, et asi paranenud. Pulbrit pidi üsna raske võtta oleman Meestele ka vist kohe mingi spetsiaalne Maca ja Guarana segu. Ma tellisin kuskilt interneti looduslike toodete poest.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

vana hea küüslauk, seda on ka kapslitena, et ei peaks kogu toimet haisvana tühistama 😀
punane peet ka sisaldab seksuaalhormoone mõjutavaid aineid. nii et ülepäeviti peedisalat küüslauguga menüüsse!

aga jah, maca ja ženženn

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.02 09:58; 08.02 10:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

lisaks see, et kui seks toimub enamasti ainult titeteo sildi all – mis lapsesooviga arusaadav – kaobki spontaansus ja iha tagaplaanile. võite proovida puudutusi ja lähedust lisada igapäevaellu seksi ja titeteo väliselt, meid on see aidanud. koos midagi sportlikku või hoopis romantilist teha, massaazh, kaisutamine, suudlused päeva jooksul, natuke tuleb seda meelde tuletada mõnikord pikema suhte jooksul, muidugi pole enam sellist sädet ja kirge nagu suhte alguses, aga saab uuesti kasvõi natuke lõkkele lüüa.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.02 09:58; 08.02 10:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Naistele soovitatakse punast makat ja selle pulber on neist kõige mahedama maitsega. Kapsleid ma ei usalda, sest koostisainete päritolu ja kvaliteet võib kõikuda.

Panin alguses pulbrit kohvi ja kakao sisse ning oli täitsa talutav, sest alguses tarbid ju ainult pool teelusikat.

Hiljem tegin küpsiseid. Panin sinna kaerahelbeid, mandlijahu, šhokolaaditükke jms. Küpsistega pidi vaatama, et korraga liiga palju ei sööks:)

Libiido tõusule võib aidata ka trenn, värskes õhus liikumine ja loomulikult mees võiks ka ligitõmbavalt käituda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina soovitan ka maca pulbrit.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.02 12:09; 15.02 12:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ise katsetan ka hetkel Macat. Nii palju oskan veel soovitada selliseid toidulisandeid, mis sisaldavad adaptogeene (nt kuldjuure ekstrakt).

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 14.02 13:17; 14.02 18:28; 14.02 23:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Uuri Maca kohta. Mina ostsin need tabletid ja natule nagu tundub, et asi paranenud. Pulbrit pidi üsna raske võtta oleman Meestele ka vist kohe mingi spetsiaalne Maca ja Guarana segu. Ma tellisin kuskilt interneti looduslike toodete poest.

Kui kaua macat tarbinud oled?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 14.02 13:17; 14.02 18:28; 14.02 23:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siinne uuring “Is testosterone a food for the brain?” (Link: http://www.smr.jsexmed.org/article/S2050-0521(15)00008-6/fulltext) toob välja, et testosteroon toob ka naistes libiido esile ja näiteks naiste puhul aeg (abielu ja emadus) vähendab testosterooni taset. Ka armumise ajal on testosterooni tase kõrgeim. Ma olen alati arvanud, et kõigele on ka meditsiiniline seletus olemas, mitte ei saa tõlgendada kõike psüühika süüks 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 14.02 13:17; 14.02 18:28; 14.02 23:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Palju KMI on?
Võid valetada kui see sul tuju tõstab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen ka Maca soovitust kuulnud. Ise tarbisin seda pressitud tablettide näol kuu aega. Ei täheldanud mingeid muutusi – kuid kuu on vb ka liiga lühike aeg.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Palju KMI on?
Võid valetada kui see sul tuju tõstab.

Viimased pool aastat on siin justkui mingi kaalument, kes käib paljude teemade all ja uurib KMI kohta ja kui see normis, siis leiab sada muud põhjust, miks SA ISE SÜÜDI OLED, et last ei saa. Inimesel on ikka igav ja õelust veits palju üle.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.02 12:09; 15.02 12:07;
To report this post you need to login first.
Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Toidulisandid/ vitamiinid libiido tõstmiseks?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.