Esileht Ajaviite- ja muud jutud Toidupoe tagant realiseerimisaja ületanud kaupade võtmine

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: Toidupoe tagant realiseerimisaja ületanud kaupade võtmine

Postitas:
Kägu

Kuidas suhtute?
Mul naabrimemm tuli suure kotiga ja kiitis, et jumala muidu sain ja kõik kõlbab süüa. Tal nimelt tuttav poes andis vihje, et aegunud kaubad pannakse lao ukse kõrvale.
Hea meel mammist, aga ise küll ei julgeks ilmselt.

Please wait...
Postitas:
Kägu

RE: Toidupoe tagant realiseerimisaja ületanud kaupade võtmine

Kardad toidumürgitust või? Eks oleneb muidugi, kas ehk need asjad vahepeal kusagil soojas ruumis pole vedelenud (eeldusel, et on kiirestiriknevad asjad, mida peale tähtaja lõppu müüa ei tohi). Mina ei võtaks selle pärast, et piinlik on. Süüa julgeks küll ilmselt. Vähemalt seni, kuni ilmad külmad on (meil siin lumigi maas).

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mis puudutab riknemist, siis oleneb ju, mis asjad need on. Ise küll sellisel viisil toitu ei hangiks, kui just näljasurm silme ees ei terendaks, see oleks alandav.

Please wait...
Postitas:
talent

Ilmselt saaks võtmisega hakkama, kui oleks vaja. Õnneks pole veel sellist olukorda tekkinud. Aga inimestele, kes võtavad, kindlasti viltu ei vaataks. Mõtleks vaid kurbusega, kuhu see maailm sammunud on ja miks ta nõrgemaid endaga mülkasse tirib.

Please wait...
Postitas:
bitch28

minu lapsega jalutamise teekond jääb ühe suure keskuse lähedale ja olen tähele pannud, et teatud kellaajal koguneb sinna tagaukse juurde ikka vähemalt mitukümmend inimest. Enamus on neist asotsiaalid, aga osad paistavad ka päris normaalse välimusega. Arvata on, et sellel kellaajal siis antakse sealt seda aegunud kraami. Mõnes mõttes kurb, et selline äärmuslik vaesus üldse eksisteerib, samas hea, et neil sellinegi võimalus süüa saada. Kui see seltskond seal veel kasvab, siis ma ei imesta kui seal toidu pärast varsti kakluseks läheb…

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mis ta nüüd siis nii kurb on. Näiteks Hispaanias ju elab terve elanikkonna kiht sellisest võimalusest.Täiesti normaalsed ja asotsiaalsed inimesed ka.Parem ikka kui niisama ära visata head toidukraami.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mul on kurb vaadata kuidas selveris seda konteineritesse aetakse. Prükkarid siis vahepeal üritasid seal ka sobrada aga süsteem pistis karjuma.

Aga see on hea , et lõpuks adibassi tooteid on hakatud abivajajatele jagama ja lihtsalt ei hävitata.

Please wait...
Postitas:
timberland

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kuidas suhtute?
Mul naabrimemm tuli suure kotiga ja kiitis, et jumala muidu sain ja kõik kõlbab süüa. Tal nimelt tuttav poes andis vihje, et aegunud kaubad pannakse lao ukse kõrvale.
Hea meel mammist, aga ise küll ei julgeks ilmselt.[/tsitaat]

ilmselt kõlbab, memmeke ju elab. Iial ära ütle iial, kui häda käes, küllap läheks isegi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kahjuks läheb rimis kõik selline söök prügikasti ja isegi omad inimesed ei saa soodushinnaga ,ammugi ilma rahata, sest siis kohe on varas ja lastakse kahti.Samas koguvad toidupanka, jube silmakirjalikkus.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Üks selveri tööja rääkis, et käsk on võimalikult lahtiselt toit ära visata, et keegi ei läheks võtma. Kusjuures neilgi süda endil tilgub verd, sest palju on sellist kraami, mida kõlbab kasutad, kuid kuhugi ära jagada ei tohi.

Please wait...
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Toidupoe tagant realiseerimisaja ületanud kaupade võtmine

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.