Esileht Ajaviite- ja muud jutud Toidupoodides toimuvad kogunemised

Näitan 27 postitust - vahemik 1 kuni 27 (kokku 27 )

Teema: Toidupoodides toimuvad kogunemised

Postitas:
Kägu

Peamiselt on probleem ikka poes sees, isegi piima osta ei saa, Coopi pood laseb üheaegselt pisikesse poodi 40-50 inimest ja need siis jutustavad omavahel, järjekordades vahesid ei hoida, isegi piima ei saa kiiresti võtta ja välja tulla, massid veedavad toidupoodides aega ja alles siis kui ütled, siis lastakse mööda. Arvasin, et ainult minu poes tundub see olukord, aga kuulsin oma töökaaslaselt, et ta oli täna Maximas käinud, lõuna ajal oli vanemaid inimesi terve pood täis ja neil nagu ei oleks eriolukorda, ikka gruppides ja sõbrannadega koos, järjekorras hingatakse üksteisele kuklasse ja kedagi ei huvita vahede pidamine. Ta oli just jätnud hommikul piima toomata, et riskirühmad las käivad hommikupoole poes, aga pood on rahvast täis ja enamus vanemad inimesed. Lõuna ajal ja nagu ei oleks neil muud teha, kui poodides aega veeta. Kas telefoniteel ei ole suhtlemise võimalust, peab seda poes tegema?

Please wait...
Postitas:
Kägu

https://www.delfi.ee/news/paevauudised/eesti/fotod-tallinna-tanavatel-on-karmistunud-reeglitest-hoolimata-inimesi-kes-mitmekesi-kogunevad?id=89352587&fbclid=IwAR0xji10PG3HjCg74eP9YNgMprQohuW6Lppydel8_MkoSSdya5ybH6e4SNI

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

https://www.delfi.ee/news/paevauudised/eesti/fotod-tallinna-tanavatel-on-karmistunud-reeglitest-hoolimata-inimesi-kes-mitmekesi-kogunevad?id=89352587&fbclid=IwAR0xji10PG3HjCg74eP9YNgMprQohuW6Lppydel8_MkoSSdya5ybH6e4SNI

Politsei võib neljakesi ninapidi koos olla?

Please wait...
Postitas:
Ilus Elu

Kas telefoniteel ei ole suhtlemise võimalust, peab seda poes tegema?

Kommentaar eemaldatud.
2.1. Kasutajal on kohustus käituda teiste suhtes viisakalt, lugupidavalt ning sõbralikult.
Perekooli Moderaator

Please wait...
Postitas:
Kägu

Jah võib! Loe hoolega! Ei kehti ühe pere liikmete kohta ja tööülesannete täitmisel!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kommentaar eemaldatud.

Ära hakka jälle peale, Tallinn ja muu maailm.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Teemaalgatajal väga õige tähelepanek. Ma ei olnud täpselt 2 nädalat poes käinud, täna oli vaja tõesti minna. Ja mida ma näen, keset poodi ostukärude najal 6 pensionäri muljetavad mingist eilsest seebist, räägivad rohtude võtmisest jne. Leppisid ka uue kokkusaamise reedeks, see siis täna pealelõunat Tartus Sõbra keskuse Maximas.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Nojah, muljetamisel on ilmselt psühholoogiliselt hea mõju neile pensionäridele, aga mis huvi oli täna toidupoes ühel meeskodanikul mulle sisuliselt selga ronida, kui ma riiuli ees kaupa otsisin, seda ma tõesti ei tea. Imelik natuke on öelda ka võõrale inimesele, et hoidke kaks meetrit vahet… Oodaku ära, kuni ma sealt kaugemale lähen, mina olin seal esimesena. Ei tea. Kas teie julgeksite võõrale nii öelda?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Ausalt öeldes olen täna isegi vist paarile inimesele “selga roninud” 🙁 No ei seisa veel meeles…

Please wait...
Postitas:
Kägu

No mul on juba nii, et kui riiulivahes on inimene, siis ma põrkan (pehmelt) tagasi ja vaatan järgmisse vahesse. Kui igal pool on mõni, siis ootan. Aga kui on suur pood, siis mõne vahe ikka leiab, kust midagi vaja on, ei lähe ju ühe asja järele ainult. Tavaliselt on pikk nimekiri.
Ma otsisin Prisma kuivaineriiulist mungube, et neid idandada, sest värsket salatit ei julge küll poest osta, enda idandatut julgen ainult süüa. Mungoad olid otsas, kikerherned olid otsas, paar pakki läätsi ainult oli, aga neid ei anna idandada. Seisan, üritan kõige ülemisele riiulile näha, et kas seal midagi on, ja tuleb suur meesterahvas sisuliselt selga sama riiulit vahtima. No ma ei tea. Oota see kaks minutit, ma lähen ära, siis saad tulla, oota siis riiulivahe teises otsas, aga ära roni palun korviga selga.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Oeh, mõni ikka ei tee asjadel vahet…

Please wait...
Postitas:
Kägu

Imelik natuke on öelda ka võõrale inimesele, et hoidke kaks meetrit vahet… Oodaku ära, kuni ma sealt kaugemale lähen, mina olin seal esimesena. Ei tea. Kas teie julgeksite võõrale nii öelda?

Ei ole imelik. Juba kaugelt peab sellistele lollidele röögatama, et hoia eemale.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Turvatöötajad võiksid sellised parvlejad poodides laiali ajada (koroonakepiga näiteks, väga temaatiline 😉) ja instruktsioone võidaks valjuhäälditest jagada.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Imelik natuke on öelda ka võõrale inimesele, et hoidke kaks meetrit vahet… Oodaku ära, kuni ma sealt kaugemale lähen, mina olin seal esimesena. Ei tea. Kas teie julgeksite võõrale nii öelda?

Ei ole imelik. Juba kaugelt peab sellistele lollidele röögatama, et hoia eemale.

Ma olen veits häbelik. Äkki ma kirjutan selle kuskile suurelt ja riputan siis korvi peale?

Please wait...
Postitas:
Mette-Merithh

Jah, sest konkreetselt on ühe punktina perede kõrval välja toodud, et see piirang, et kaks koos ei kehti ka ametikohuseid täites. Kuni nad on vormis, võivad nad ka vabalt olla neljakesi koos. Mõistlik oleks õppida siiski lugema ja tekstist aru saama, siis ei peaks Perekoolist iga asja kohta küsima. Info, millised on uued piirangud ja millised on erandid nende piirangute puhul, on riigi poolt laiali saadetud ja kõikidele kättesaadav.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina käisin pakiautomaati pakki viimas, koer oli kaasas. Mingi mees seisis mulle nii selja taha, et hingas peaaegu kuklasse ja kuna mul on kutsikas, siis see oli nii äksi täis teise inimese pärast, et jooksis risti-rästi ümber jalgade oma rihmaga. Mina samal ajal üritamas pakki saata, püsti jääda, koera keelata ja tšekki püüda, mida tuul lennutas. Mul oli hing nii täis, et oleks tahtnud lausa nähvata sellele mehele, et äkki ei roniks selga mulle. Enne teda istus koer ilusti paigal. Hoidsin siiski suu kinni, sest pidin mitme asjaga korraga tegelema, aga kurat viha teeb, kuidas inimesed üldse ei mõtle sellises olukorras, et ei ole vaja kellelgi kuklas istuda. Ise oli veel autoga ja sõitis täpselt pakiautomaadi ette, mitte kedagi teist õues ei liikunud. Muidu ma ei käi üldse väljas, aga korra oli vaja minna ja siis ka ei anta asu.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Nojah, muljetamisel on ilmselt psühholoogiliselt hea mõju neile pensionäridele, aga mis huvi oli täna toidupoes ühel meeskodanikul mulle sisuliselt selga ronida, kui ma riiuli ees kaupa otsisin, seda ma tõesti ei tea. Imelik natuke on öelda ka võõrale inimesele, et hoidke kaks meetrit vahet… Oodaku ära, kuni ma sealt kaugemale lähen, mina olin seal esimesena. Ei tea. Kas teie julgeksite võõrale nii öelda?

Miks sa midagi ütlema peaks.
Keera tema poole ja köhi!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Peab hakkama julgema. Sõbralikult ikka esialgu.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Jah, sest konkreetselt on ühe punktina perede kõrval välja toodud, et see piirang, et kaks koos ei kehti ka ametikohuseid täites. Kuni nad on vormis, võivad nad ka vabalt olla neljakesi koos. Mõistlik oleks õppida siiski lugema ja tekstist aru saama, siis ei peaks Perekoolist iga asja kohta küsima. Info, millised on uued piirangud ja millised on erandid nende piirangute puhul, on riigi poolt laiali saadetud ja kõikidele kättesaadav

Ju arvatakse, et neid on veel vähe nakatunud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Natuke ülepingutad oma kirjeludsega. Mina poes küll sellist pilti ei näinud, inimesed toimetasid kiiresti, miteml olid kummikindad käes.
Keegi kellelegi külje alla ei pugenud.
Ainult ühte isa nägin, kes oma a 5-aastase lapse üksi jättis ja see siis küll näppis ja näperdas riiulil lihtsalt tooteid…vot see küll häiris.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Väikelinn oli vanainimesi täis. Kiiret neil polnud kuskile. Üks lobises ühe müüjaga, teine teisega. Noori ei näinud kuskil, ei kambas ega ka üksi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Müügil on selline abivahend.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mul mees käis eile Kolde selveris ja oli püstihädas olnud, et pikivahet hoida. Inimesi oli kui murdu olnud ja üsna rahulikult olid nad külg-külje kõrval asju valinud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Seadusega on lubatud muidugi aga kui inimesel arunatuke peas siis hoiaks ikka natuke kaugemale teistest? Või kui politsevorm on seljas siis automaatselt ei nakatu?

Please wait...
Postitas:
Kägu

ma olen paari nädala jooksul üle kahe päev poes käinud erinevatel kellaaegadel, suurtes ketipoodides, pole siiani mingeid masse näinud, väga tühjad poed inimestest

Please wait...
Postitas:
kitah

Sugulane elab Õismäel ja ütles nii toredasti, et mutid sõidavad bussidega ja toidupoes on ainult kaks neegrit, maskid peas (vist olid isa ja poeg).

Please wait...
Postitas:
Kägu

Miks sa midagi ütlema peaks.

Keera tema poole ja köhi!

Siis saad veel ise karistada, et “tahtlikult viirust levitad”

Please wait...
Näitan 27 postitust - vahemik 1 kuni 27 (kokku 27 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Toidupoodides toimuvad kogunemised