Esileht Koolilaps Toiduraha (Keila kool)

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Toiduraha (Keila kool)

Postitas:

Olen paljude tuttavate käest kuulnud, et pôhikoolis toitlustamine tasuta. Ja ei ole ainult supp, vaid on ka vist ülepäeviti umbes praad ja siis supp + magustoit.
Endal läheb laps Keilas I klassi ja toiduraha 12.- kuus (september). Et selle tasuta raha eest on ainult supp, kui tahad, et laps ka praadi sööks aeg-ajalt, tuleb nii palju juurde maksta.
Kas tôesti see toiduraha koolides niiiiiiiiiii erinev? Môni kool saab majandatud nii, et ongi kogu söök tasuta, ja mônes koolis tuleb 12.- lisaks maksta?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mnjaah. Eks see ole omavalitsuse rida. Kui linn seda ei toeta, siis tulebki juurde maksta. Eks ta nõme ole, et osad lapsed peavad suppi larpima sama ajal, kui teised praadi ja magustoitu söövad…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.08 17:08; 28.08 21:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah paraku keila koolis peab söögiraha maksma. mina eelmisel aastal oma lapsel ei maksnud, kuna talle see söök ei meeldinud. Andsin võileiva kaasa ja koolist sai siis piima ja muidugi supi ka. Loodame, et sellel õppeaastal läheb toit paremaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

riik annab ju ainult 1¤ päevas per nägu seda toiduraha. katsu ise selle eest maitsvat ja mitmekesist sööki valmistada. Kui KOV juurde ei maksa, siis peavadki lapsevanemad puuduoleva juurde andma, sest muidu ei ole ju lihtsalt võimalik selle raha eest toiduports valmis teha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See 12.- on lisaks riigi poolt rahastatud lõunale. Kui riik ei maksaks, oleks koolilõuna ikka päris kirves. Meie koolis on samuti vaja kuigipalju juurde maksta, aga see summa on minu arvates täiesti mõistlik, kui arvestada, et laps saab iga päev sooja sööki, üle päeva on praad ja iga päev on värske juur-puuvili toidu kõrvale.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mu tütre koolis on kuni gümnaasiumini toit tasuta (supp+magustoit+puuvili või praad+magustoit+ mõni kord ka puuvili) , aga gümnaasiumist alates peavad lapsed kes süüa tahavad koolist paar tundi enne aega mil süüa tahavad nelja euro eest eine tellima.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Jah paraku keila koolis peab söögiraha maksma. mina eelmisel aastal oma lapsel ei maksnud, kuna talle see söök ei meeldinud. Andsin võileiva kaasa ja koolist sai siis piima ja muidugi supi ka. Loodame, et sellel õppeaastal läheb toit paremaks.[/tsitaat]

Loota võib alati, kuid toitlustaja on sama, eelarve sama. Kuidas see toit paremaks küll minna saab?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.08 17:08; 28.08 21:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen ka väga nördinud.

Nii palju on sellest juttu olnud, et kõik, kuni 9nda klassi õpilased peavad tasuta süüa saama, ja reeglina see igalpool nii ka on, aga siis on mõnes koolis ikka \”agad\”…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Koolilaps Toiduraha (Keila kool)

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.