Esileht Ilu ja tervis Toidusõltuvus

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Teema: Toidusõltuvus

Postitas:
Kägu

olen 30 aastat vana ja alates 15. eluaastast on minu kaal kõikinud ca 10-15 kilo võrra üles ja siis alla, üles ja siis alla. ega ta ise kõigugi, pean edukalt dieeti (ei nälgi, toitun tervislikult, tarbin kõiki vajalikke toidurühmi sihilikult) ja kui olen oma kehaga rahul, söön end pakusks tagasi. õgin saiakesi, pizzat, krõpse küpsiseid jne. kuni kõht valutab. ma ei suuda vastu panna. ma tean, et see on mulle halb, aga ei suuda, olen nagu nõiutud. õgin kuni olen jälle juurde võtnud, tuleb justkui mõistus tagasi ja ma alustan järjekordset edukat dieeti…
ma tean, et selline kõikimine on tervisele laastav kuid ma ei suuda toidust loobuda. Ma mõtlen toidust kogu aeg- see on õhtul mu viimane ja hommikul esimene mõte.
kas keegi on sellisest olukorrast välja tulnud ja oskab nõu anda kuidas toitumishäirega toime tulla? Ma suudan justkui küll, kuid ainult kuni olen eesmärgi saavutanud 🙁

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

RE: Toidusõltuvus

krt, KAUA aega vötab, et aru hakatakse saama – kaaluga seotud teemad käivad Tervise rubriiki! nagu mingid arusaamispuudega debiiikud siin PK ja järjepanu ikka neid mitte siia sobivaid teemasid treimas… masendav

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

RE: Toidusõltuvus

Mul sama probleem! Kaal ei kõigu küll nii palju, piirdun 5 kg tavaliselt, kuid mul käivad need hood nädalatega. Nädal aega õgin, siis teine nädal nälgin. Täitsa jube kohe…ei oska samuti sellest välja tulla. Tegelikult on asi selles, et mingi sisemine tung ajab sind sööma..mingi stressor a-la üksindus, mure, madal enesehinnang vms. ja seni kuni sa pole sellest jagu saanud, ei lõpe ka õgimishood. Aga jah..see on juba omaette teema. Mis minu puhul veidi aitab, on vaesus…kui ikka pole raha osta soksi ja krõpse, siis on pool jama olemata.
Parimat!

0
0
Please wait...

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Esileht Ilu ja tervis Toidusõltuvus

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.