Esileht Ilu ja tervis Toidutalumatuse test

Näitan 4 postitust - vahemik 31 kuni 34 (kokku 34 )

Teema: Toidutalumatuse test

Postitas:
Kägu

Millised toidud te välja jätsite? Kas kõik, mis tekitavad üle 10% reaktsiooni või ainult kõige kõrgemad?

Mina jätsin välja need, mis olid 18% ja enam. Mul see toimis, see võttis küll aega umbes 5 nädalat, aga toimis.
Ma võtsin alla kolm kilo, mis muidugi oli pisut halb selles mõttes, et mulle tehti pulmakleiti sellel ajal ja kleit jäi mulle suureks. Ülemise osa pidi täiesti uue tegema.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma võtsin alla kolm kilo, mis muidugi oli pisut halb selles mõttes, et mulle tehti pulmakleiti sellel ajal ja kleit jäi mulle suureks. Ülemise osa pidi täiesti uue tegema.

Tõesti? Kolme kilo pärast pidi uue kleidi tegema? Kui peenike sa oled siis, et selline kaal nii suurt mõju avaldab?

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma võtsin alla kolm kilo, mis muidugi oli pisut halb selles mõttes, et mulle tehti pulmakleiti sellel ajal ja kleit jäi mulle suureks. Ülemise osa pidi täiesti uue tegema.

Tõesti? Kolme kilo pärast pidi uue kleidi tegema? Kui peenike sa oled siis, et selline kaal nii suurt mõju avaldab?

Ma ise olin ka imestunud, aga puusadelt läks 8cm ja kõhult ning rinna alt 4 cm.  See oli piisav kadu selleks, et kleit enam seljas ilusti ei hoidnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma tahaksin teha toidutalumatuse testi. Kuna mul on koguaeg gaasid(kõht on punnis), näol on punnid ja üldse on ebamugav olla.

Mul on teismeeast saadik ka täiskasvanuna, vähemalt üle 17 aasta näol punnid. Mõni aasta tagasi tuvastasin katsetamise teel ära, et see täiskasvanuakne on mul laktoosist. Laktoosivabade piimatoodetega on nahk täiesti puhas ega ei puneta. Ning punnide rohkus on otseselt seotud laktoosi kogusega. Iga väike kohuke kohe nägu aknesse ei löö, aga pikemalt ja rohkemalt laktoosi tarbides tulevad kuni pikaaegse paranemiseni suured punnid ka. Kõhupuhistus laktoosiga on mul mõõdukas, iga kord ei pane tähelegi. Ühel mu vanematest on perearsti juures diagnoositud laktoositalumatus. Tal ka laktoosiga gaasid, kõht lahti ja üksikud punnid. Laktoosivabalt tal pole neid.

Ma ise pole (veel) testi teinud, laktoosi süües/vältides saan nagunii erinevusest aru (eriti näonahal).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 31 kuni 34 (kokku 34 )


Esileht Ilu ja tervis Toidutalumatuse test