Esileht Pereelu ja suhted Toimetulek armukadetsejaga

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 36 )

Teema: Toimetulek armukadetsejaga

Postitas:

Minu mees on minu nö mõõdikute järgi pööraselt amukade.

Pärisin maal (200km Tallinna kodust) maja, kus olen nüüd palju käinud ja mulle meeldib seal, sealkandis on mul palju lapsepõlvetuttavaid suhtlemiseks ja üldse tunne hea. Kui ma jälle sinna lähen, siis mees oskab küsida “kellega sa sinna lähed” ja “keda sa sinna jahtima lähed”

Kui mulle tuleb vastu klassivend või onupoeg, kellega me kallistan ja põsemusi teen, ülevoolavalt rõõmsalt käitun, siis ta võib mitu aastat pillata lauseid “ripud jälle kellelgi kaelas ja musitad”

Kui ma lähen õhtul linnas rattaga sõitma ja saabun hiljem, siis ta küsib alati kellega ma käisin. Ja kui ütlen, et üksinda, siis ta vastab “jaaajahhh…..”

 

Kuidas teie sellisega käituksite, kas

a) veenaksite: kallis, ma armastan ainult sind, ma ei kohtu kellegiga ja prooviksite seda ka tõestada

või

b) saadate selle armukadetseja kuu peale ja teeksite ikkagi mida ise soovite.

Mina seda a) variant kuidagi ei suuda rakendada, sest selline draamatsemine käib mulle närvidele. Pigem sõiman meest idioodiks ja lahkun oma maakodusse üksinda veelgi sagedamini.

Olgu mainitud, et oleme 50+ inimesed.

See ahistamine käib mulle nii närvidele, et olen lähedal üldse ära kolimisele. Nii kopp on ees.

Minu arvates on vanamees peast segi kamminud.

 

 

+16
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 30.06 14:15; 30.06 17:25; 30.06 17:27; 01.07 12:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tavaliselt on need suured armukadetsejad ise petjad ning seetõttu arvavad, et ka nende paariline tahab tingimata petta. Mina selliseid draamasid ei salli ning sellise inimesega koos olla ei suuda, aga see on sinu elu ja sinu otsustada.

+20
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olgu mainitud, et oleme 50+ inimesed.

50+ tädi kukub mingile koolivennale kaela ja musitama?
Mis sul viga on, ma küsiks?

Aga su mees kah nende lollide küsimustega (et “keda jahtima lähed” jne) normaalne ei ole.
Normaalne Alfa saaks aru, et selle naisega on varsti kõik ja aeg hakata uut otsima.
Mitte vana naise kallal inisema.

+7
-13
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 30.06 16:16; 30.06 21:50; 01.07 11:13; 01.07 18:46; 01.07 18:47; 01.07 18:58; 01.07 19:52; 01.07 21:19; 01.07 22:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma seksin nii naise kui naise õega.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Su mees petab sind kahjuks, teemaalgataja.

Suurel armukadedusel ei ole armastusega midagi ühist.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olgu mainitud, et oleme 50+ inimesed.

50+ tädi kukub mingile koolivennale kaela ja musitama?

Mis sul viga on, ma küsiks?

Aga su mees kah nende lollide küsimustega (et “keda jahtima lähed” jne) normaalne ei ole.

Normaalne Alfa saaks aru, et selle naisega on varsti kõik ja aeg hakata uut otsima.

Mitte vana naise kallal inisema.

Ma ei KUKU kaela musitama, vaid me embame ja saan põsemusi

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 30.06 14:15; 30.06 17:25; 30.06 17:27; 01.07 12:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Normaalne Alfa saaks aru, et selle naisega on varsti kõik ja aeg hakata uut otsima.

Mitte vana naise kallal inisema.

Mitte varsti aeg, vaid ammu juba oleks võinud

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 30.06 14:15; 30.06 17:25; 30.06 17:27; 01.07 12:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vanamees arvab, et sa teed eemal olles sama, mida tema, nii lihtne see tõenäoliselt ongi!

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kaua te koos olete?

Imelik on siis, kui te koos juba kaua ja selline käitumine alles tekkinud. Siis ma kardan ka, et “vanamees” kahtlustab sind asjades, mida ise teeb…

Kui te pole väga kaua koos olnud, siis sellised armukadetsejad tüübid teevad pisut ettevaatlikuks. Võiks veenduda, et tegemist pole vägivaldse tüübiga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vanamees arvab, et sa teed eemal olles sama, mida tema, nii lihtne see tõenäoliselt ongi!

See on siin perekoolis jätkuvalt väga haige ja väga vale jutt.
See vanamees ei pruugi ise üldse kõrvalt panna. Ok, mingi 20% armukadetsejatest tõesti teeb seda, aga antud juhul ma selle peale väga kanget mürki ei võtaks.

Ja seda me muidugi antud loost samuti ei tea, milline löögijõud sel mehel üldse naiste hulgas oleks, kellele kuulub see kinnisvara, kus nad koos elavad, kui suur on mehe sissetuolek/pangaarve jne. VÕI kui püss on see naine, ehk TA ise. – Kõik sõltub absoluutselt kõigest ju.

Aga seda päevast päeva ja igas teemas lällata, et armukadetseja ise 100% petab – täielik soust, taguge see ükskord oma väikestesse peakestesse sisse.

Võtke kasvõi need vägiuvaldsed mehed, kes naisi peksavad, neid oma tugigruppidest eemaldavad, neil isegi vanematega suhtlemise keelavad? – no KUI PALJU neist hakatistest on ise suured naistemehed?
Tõesti mingi max. 20% vaid ehk vaevu.

Ja teine asi, miks üldse peaks mingi 50+ mees mingi eksnaisega kummi venitama? Et mis see point oleks?
Venitab seni, kui ta on 60+ ja siis pole enam nii tegija või? (50 veel ju on)
Nunuh.

+1
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 30.06 16:16; 30.06 21:50; 01.07 11:13; 01.07 18:46; 01.07 18:47; 01.07 18:58; 01.07 19:52; 01.07 21:19; 01.07 22:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mu mehel käib ka selline armukadetsemine ja nokkimine tuuridena peal, kuid üsna ruttu paneb sellele stopi see, kui lihtsalt hingepõhjani solvun ja ütlen talle, kui labane ja minu suhtes ebaviisakas on minust nii vähe arvata, et ma mingite suvalistega ringi tõmbaksin. Siis hakkab mõtlema ja jätab järele. Aga tema puhul on see üsna kindlasti ebakindlusega seotud, suhte alguses oli taolist tõmblemist ja urgitsemist, et kellega ma kus käin, palju rohkem, aastatega tuleb seda aina harvem ette ja tavaliselt siis, kui tal nt. tööl raske periood ja muud emotsioonid üle keevad, siis justkui üritab mind kontrollima hakata aga ma olen väga tundlik sellise käitumise suhtes ja ta teab, et kui ta reaalselt üritakski mul kellegagi suhtlemist keelata vms, siis oleks päevapealt läinud. Ilmselt ta vahepeal pere äpis viskab pilgu peale, et kus mu telefon on (juttu sellest ei ole olnud) aga mul ei ole midagi varjata ja kui see ta südant rahustab, siis vaadaku pealegi.

Muidugi pole välistatud klassikaline vastus, et ta ise petab ja sellepärast paranoiline aga kui tema graafiku ja harjumuste juures õnnestub tal kuskile teine naine nii vahele mahutada, et ühtegi märki sellest ei ole, siis tuleb ta ees müts maha võtta, et nii osav kaksikelu elaja on. Nii et pigem arvan, et selle tõenäosus on väga-väga-väga väike.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

“kellega sa sinna lähed” ja “keda sa sinna jahtima lähed”

Vanainimene, sa oled endast ikka liiga heal arvamusel! Mees ju on see, kes peab politseile aru andma,  kui sa juhuslikult maakodus kaotsi lähed. Täiesti normaalsed ja elementaarsed küsimused kui ühes voodis magatakse. Milleks koos üldse elada kui teist nii palju vihkad. Kui palju sa mehel kaelas ripud ja päevas mopsu teed. Teistele küll oskad teha, aga kodus!?

+2
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See vanamees ei pruugi ise üldse kõrvalt panna. Ok, mingi 20% armukadetsejatest tõesti teeb seda,

Kas saaksid oma väitele ka mingi viite panna. Selle kohta, et 20% teeb seda?

Ja seda me muidugi antud loost samuti ei tea, milline löögijõud sel mehel üldse naiste hulgas oleks, kellele kuulub see kinnisvara, kus nad koos elavad, kui suur on mehe sissetuolek/pangaarve jne. VÕI kui püss on see naine, ehk TA ise.

Mida? Mida? Mis see siia puutub, kellele kuulub kinnisvara, kui suur on mehe sissetulek/pangaarve? Mida puutub siia see, kui püss on TA? Et, kui TA pole püss, siis on igati ok, kui mees vasakule paneb?

Võtke kasvõi need vägiuvaldsed mehed, kes naisi peksavad, neid oma tugigruppidest eemaldavad, neil isegi vanematega suhtlemise keelavad? – no KUI PALJU neist hakatistest on ise suured naistemehed? Tõesti mingi max. 20% vaid ehk vaevu.

Kas saaksid oma väitele ka mingi viite panna. Selle kohta, et 20% teeb seda?

a teine asi, miks üldse peaks mingi 50+ mees mingi eksnaisega kummi venitama?

Millise eksnaisega?

Üldiselt, mitte muffigi ei saa aru su jutust!

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul ka mees aeg-ajalt “üllatab” taoliste küsimustega. Algul läksin ikka hullult närvi ja asusin enese kaitsele. Nüüd enam ei viitsi. Olen talle öelnud, et ta armukadedus on tema, mitte minu probleem. Ma pole midagi valesti teinud

Nõmeduse tipp oli see, kui ühel õhtul oma tavapärasele jalutuskäigule läksin. Mees kargas diivanilt püsti ja ütles et tuleb ka välja. Tahab näha kes see mees on kes mulle järgi tuleb. Ütlesin, et davai, ootame siis koos, ma tahan ka näha kes mulle järgi tuleb 😀 Mõnda aega passisime maja ees. Lõpuks läksin oma ringile, soovisin head ootamist ja palusin tal oma armukadedusega midagi ette võtta. Suht kohe kadus tuppa. Tundus et sai ise ka aru et nõmedalt käitus

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu mees on minu nö mõõdikute järgi pööraselt amukade.

Pärisin maal (200km Tallinna kodust) maja, kus olen nüüd palju käinud ja mulle meeldib seal, sealkandis on mul palju lapsepõlvetuttavaid suhtlemiseks ja üldse tunne hea. Kui ma jälle sinna lähen, siis mees oskab küsida “kellega sa sinna lähed” ja “keda sa sinna jahtima lähed”

Kui mulle tuleb vastu klassivend või onupoeg, kellega me kallistan ja põsemusi teen, ülevoolavalt rõõmsalt käitun, siis ta võib mitu aastat pillata lauseid “ripud jälle kellelgi kaelas ja musitad”

Kui ma lähen õhtul linnas rattaga sõitma ja saabun hiljem, siis ta küsib alati kellega ma käisin. Ja kui ütlen, et üksinda, siis ta vastab “jaaajahhh…..”

Kuidas teie sellisega käituksite, kas

a) veenaksite: kallis, ma armastan ainult sind, ma ei kohtu kellegiga ja prooviksite seda ka tõestada

või

b) saadate selle armukadetseja kuu peale ja teeksite ikkagi mida ise soovite.

Mina seda a) variant kuidagi ei suuda rakendada, sest selline draamatsemine käib mulle närvidele. Pigem sõiman meest idioodiks ja lahkun oma maakodusse üksinda veelgi sagedamini.

Olgu mainitud, et oleme 50+ inimesed.

See ahistamine käib mulle nii närvidele, et olen lähedal üldse ära kolimisele. Nii kopp on ees.

Minu arvates on vanamees peast segi kamminud.

Ma mõtlesin, et olete 20. Ei ole normaalne suhtes olles klassivennale kaela karata ja musitada. Miks mees kaasa ei tule?

+1
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga su mees kah nende lollide küsimustega (et “keda jahtima lähed” jne) normaalne ei ole. Normaalne Alfa saaks aru, et selle naisega on varsti kõik ja aeg hakata uut otsima. Mitte vana naise kallal inisema.

Nalja teed w? Selline naine võtab iga kell 10+ aastat noorema mehe, kui soovib. 50+ meespässi ei taha keegi.

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 01.07 01:31; 01.07 18:43; 01.07 18:48; 01.07 19:28; 01.07 20:19; 01.07 21:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üldiselt, mitte muffigi ei saa aru su jutust!

Kas sa saaksid mingi viite ka sellele panna, et sa muffigi aru ei saa?

Ühtlasi võiksid ka linkida sõna “muff” kohta mingit täpsemat infot. Õs-i vaatasin, nemad ei tea, et selline sõna oleks olemas. 🙂

/tõsisemalt rääkides: sinuga vaidlemine on juba ette surnuna sündinud üritus.

0
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 30.06 16:16; 30.06 21:50; 01.07 11:13; 01.07 18:46; 01.07 18:47; 01.07 18:58; 01.07 19:52; 01.07 21:19; 01.07 22:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nalja teed w? Selline naine võtab iga kell 10+ aastat noorema mehe, kui soovib. 50+ meespässi ei taha keegi.

Mis sa arvad, et neid mehi väga võtta on? Hea, kui üldse on.

Ei ole hea, kui on mingi ahistaja tüüp, kes arvab, et naine läheb litsi lööma, iga kord, kui naine nägemisulatusest kaob mujale kui tööle. Ja mine tea, äkki seal töölgi flirdib teistega, vaja vaadata üle see riietus, mis ta seal kannab ja kui kauem peab tööl olema, siis on juba olukord väga jube. Ja muidugi pole ka naisterahva puhul selline käitumine ok. Mõlema puhul oleks selline kahtlustamine arusaadav, kui see konkreetne partner olekski petnud, siis on see vähemalt mõnda aega üsna paratamatu tagajärg, aga isegi sel juhul võib petja otsustada, et ongi targem lahku minna, kui neid pidevaid uurimisi ja vihjeid taluda. Veel palju kordi hullem on selline jura muidugi, kui partner pole midagi valestigi teinud. Samas muidugi klassivendade põsemusitamine on mu meelest ka imelik käitumine ja võib ikka närvidele käia küll. Inimeste piirid on ikka erinevates kohtades. Loodetavasti vähemalt oleks sellele naisele sama normaalne, kui mees oma kooliõdesid põsemusitaks.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma veel kord selgitan: kui ma klassivenda poe ees kohtasin, siis me ei rippunud ega karanud kaela. Mida imet tõlgenus. Palun siin on stiilinäide:

https://www.youtube.com/watch?v=88fcSP2-6wM

Kui minu mees teeb naistega sama, või tõesti kasvõi haaraks oma (naissoost) vana tuttava sülle ja keerutaks – siis minu arvates on see väga tore! Minu peas ei ole selliseid raame, et mees ja naine ei tohi olla sõbrad või et nad ei tohi kohtudes ülevoolavad tundeid väljendada. Issand jumal, miks ometi?

 

 

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 30.06 14:15; 30.06 17:25; 30.06 17:27; 01.07 12:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui mulle tuleb vastu klassivend või onupoeg, kellega me kallistan ja põsemusi teen, ülevoolavalt rõõmsalt käitun

Palun siin on stiilinäide: https://www.youtube.com/watch?v=88fcSP2-6wM

Ohoh? Ja kumb nendest poliitikutest ‘ülevoolavalt rõõmsalt käitub’?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.07 18:38; 02.07 12:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võtke kasvõi need vägiuvaldsed mehed, kes naisi peksavad, neid oma tugigruppidest eemaldavad, neil isegi vanematega suhtlemise keelavad? – no KUI PALJU neist hakatistest on ise suured naistemehed? Tõesti mingi max. 20% vaid ehk vaevu.

Misasja? Enamik vägivaldsetest meestest petab.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 01.07 01:31; 01.07 18:43; 01.07 18:48; 01.07 19:28; 01.07 20:19; 01.07 21:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Misasja? Enamik vägivaldsetest meestest petab.

Seda asja, et see sinu oma ei ole ju enamik.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 30.06 16:16; 30.06 21:50; 01.07 11:13; 01.07 18:46; 01.07 18:47; 01.07 18:58; 01.07 19:52; 01.07 21:19; 01.07 22:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Misasja? Enamik vägivaldsetest meestest petab.

Seda asja, et see sinu oma ei ole ju see enamik ometigi, kellest sa jahud?

Või sul on neid lausa järjest mitu erinevalt olnud, et täpselt tead?
Hea küll, siis sa oled lihtsalt naistemeestest vägivaldurite s..itamagnet.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 30.06 16:16; 30.06 21:50; 01.07 11:13; 01.07 18:46; 01.07 18:47; 01.07 18:58; 01.07 19:52; 01.07 21:19; 01.07 22:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis sa arvad, et neid mehi väga võtta on? Hea, kui üldse on.

No ma ei tea. Pole austajatest elus puudu tulnud. Ka viiekümbisena mitte. Muudkui vali välja.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 01.07 01:31; 01.07 18:43; 01.07 18:48; 01.07 19:28; 01.07 20:19; 01.07 21:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No ma ei tea. Pole austajatest elus puudu tulnud. Ka viiekümbisena mitte. Muudkui vali välja.

No JUST.

Kusjuures siinsamas teemas üks kägu ei saanud absoluutselt aru, et mis vahet sel on. (see oli see “püssijutt”, mille peale ta kokutama hakkas)
See vahe ongi, et osade naiste ja meeste jaoks on maailma suur ja lai ja ainult vali uus välja.
Armukadedustseenideks pole mitte mingit põhjust.
Ja selle kokutaja jaoks on vaid see üks jorss, kes tal hetkel on. Ja keeldub seda tõsiasja tunnistamast. (või: polegi tal üldse mingit jorssi)

Mistõttu polegi vist raske arvata, et see hetkel minu poolt tsiteeritav kägu on suht püss naine.
TA kohta (ja ka tema mehe kohta) infot siin ei anta.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 30.06 16:16; 30.06 21:50; 01.07 11:13; 01.07 18:46; 01.07 18:47; 01.07 18:58; 01.07 19:52; 01.07 21:19; 01.07 22:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seda asja, et see sinu oma ei ole ju enamik.

Jummel, loe ometi-sellest on palju kirjutatud, miks just vägivaldne mees petja on ning mis seda põhjustab. Mina ei puutu üldse asjasse.

Selleks, et petta, ei pea ometi naistemees olema. Kuigi enamjaolt on vägivaldne mees sharmantsem, kui tavaline mees.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 01.07 01:31; 01.07 18:43; 01.07 18:48; 01.07 19:28; 01.07 20:19; 01.07 21:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võib-olla teeb Su mees mingit onu heinolikku nalja. Noh umbes samas stiilis, nagu me sõbrantsidega vahel viskame, et “ah lähed linna peale litutama nüüd” (sõbranna läheb lihtsalt poodi). V-o on sinu mehe jaoks igasugune naise koduseinte vahelt välja minemine kohe teise mehega kohting.

Muide, meie oma abikaasaga oleme samas vanuses ja maakodu asub kah umbes sama kaugel. Käime seal peaasjalikult koos. Kahekesi on mugavam – üks kütab või niidab, teine vaatab miskit hamba alla. Ehk peaksid mehele arusaadavalt selgitama, et sinule meeldibki olla maakodus ja tahad seal üksi omaette olla.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuigi enamjaolt on vägivaldne mees sharmantsem, kui tavaline mees.

Jälle?

Isegi https://naistetugi.ee/vagivallast/vagivalda-soodustavad-tegurid/ lehelt saame lugeda, et põhjusteks on
– Isolatsioon.
– Stress.
– Täitmatud rolliootused.
– Suhtlemisraskused.
– Madal enesehinnang.
– jne.

Tugikeskus ei tea sellest sinu väitest midagi. Et keskmisest kenam mees oleks vms.
Välimus ei puutu asjasse.

Vblla see sinu eksemplar juhtus siis olema ja taas tuli selline kahtlane väide. Et sharmantsel mehel on madal enesehinnang vms.
Ok, suhtlemispuue võib tal ju olla, aga täpselt nagu igal teisel mehel.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 30.06 16:16; 30.06 21:50; 01.07 11:13; 01.07 18:46; 01.07 18:47; 01.07 18:58; 01.07 19:52; 01.07 21:19; 01.07 22:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jälle? Isegi https://naistetugi.ee/vagivallast/vagivalda-soodustavad-tegurid/ lehelt saame lugeda, et põhjusteks on – Isolatsioon. – Stress. – Täitmatud rolliootused. – Suhtlemisraskused. – Madal enesehinnang. – jne. Tugikeskus ei tea sellest sinu väitest midagi. Et keskmisest kenam mees oleks vms. Välimus ei puutu asjasse. Vblla see sinu eksemplar juhtus siis olema ja taas tuli selline kahtlane väide. Et sharmantsel mehel on madal enesehinnang vms. Ok, suhtlemispuue võib tal ju olla, aga täpselt nagu igal teisel mehel.

Sinu kõnemaneeri jälgides oled ka sina vägivaldne. Ja mis perverssus paneb üht meest Perekoolis naist mängima?

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 01.07 01:31; 01.07 18:43; 01.07 18:48; 01.07 19:28; 01.07 20:19; 01.07 21:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja mis perverssus paneb üht meest Perekoolis naist mängima?

Kus või milles see “naise mängimine” sinuarust väljendub?
Too näiteid ka, enne kui perverdiks sõimama kukud, sa katkine naine.

0
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 30.06 16:16; 30.06 21:50; 01.07 11:13; 01.07 18:46; 01.07 18:47; 01.07 18:58; 01.07 19:52; 01.07 21:19; 01.07 22:29;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 36 )


Esileht Pereelu ja suhted Toimetulek armukadetsejaga