Esileht Pereelu ja suhted Toimetulek armukadetsejaga

Näitan 6 postitust - vahemik 31 kuni 36 (kokku 36 )

Teema: Toimetulek armukadetsejaga

Postitas:

sa katkine naine.

Mina olen täitsa terve inimene, aga sina oled ebameeldiv ja kibestunud mees, kes kaagutab siin Perekoolis. Mis põhjusel sind maha jäeti? Armukadetsesid ja panid vastu hambaid?

+1
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 01.07 01:31; 01.07 18:43; 01.07 18:48; 01.07 19:28; 01.07 20:19; 01.07 21:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jälle? Isegi https://naistetugi.ee/vagivallast/vagivalda-soodustavad-tegurid/ lehelt saame lugeda, et põhjusteks on – Isolatsioon. – Stress. – Täitmatud rolliootused. – Suhtlemisraskused. – Madal enesehinnang. – jne. Tugikeskus ei tea sellest sinu väitest midagi. Et keskmisest kenam mees oleks vms. Välimus ei puutu asjasse. Vblla see sinu eksemplar juhtus siis olema ja taas tuli selline kahtlane väide. Et sharmantsel mehel on madal enesehinnang vms. Ok, suhtlemispuue võib tal ju olla, aga täpselt nagu igal teisel mehel.

Sinu kõnemaneeri jälgides oled ka sina vägivaldne. Ja mis perverssus paneb üht meest Perekoolis naist mängima?

Aga miks sa mängid siis?

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen täitsa terve inimene, aga sina oled ebameeldiv ja kibestunud mees, kes kaagutab siin Perekoolis. Mis põhjusel sind maha jäeti? Armukadetsesid ja panid vastu hambaid?

Järjekordne rusikatega tühja vehkimine.
Sina räägid (= loobid ebaviisakusi), aga mina hoopis kaagutan.

Ja minu eraelu ei ole kahjuks sinu asi. Ja milles minu kibestumine seisneb sa ka ei oska öelda. (nagu alati)
Sinu katkisust oskan küll kommenteerida – räuskad liiga palju. Täitsa terve inimene ei käitu nii.

0
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 30.06 16:16; 30.06 21:50; 01.07 11:13; 01.07 18:46; 01.07 18:47; 01.07 18:58; 01.07 19:52; 01.07 21:19; 01.07 22:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina selgitaksin karmil toonil mehele, et rahunegu maha, sest sellise käitumisega ta ei hoia midagi ära, pigem tõukab lahkuminekule. Loomulikult ütle lühikeste lausetega mitu korda: Mul ei ole kedagi teist ja ma ei otsi kedagi teist.

Kui siis asi ikka veel jätkub, siis minusugune suht julma huumorimeelega naine hakkaks mehelt küsima, kui ta WCst väljub, et kellega ta seal käis. Ja kui läheb kööki, küsiksin, keda ta seal loodab näha. Ja kui ta mainib, et näiteks tööl ülemus või poes kassiir ütles midagi (suvalist), siis venitaksin irooniliselt: “ülemus….jaaajah…muidugi…teame neid ülemusi…”

Siis hakkab mees raudkindlalt röökima, et sa mõnitad teda ja oled lolliks läinud. Ja sina saad vastata: sina tegid minuga aastaid sama, mida mina tegin nüüd 2 tundi, aga mina ei röökinud su peale. Seega – omad vitsad peksavad ning mida külvad, seda lõikad, kallis mees. Ja nüüd lõpetan nii mina kui ka lõpetad sina sellise käitumise igaveseks.

Ning edasi katsuks unustada võimalikult ruttu selle jama.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.07 11:01; 02.07 12:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina selgitaksin karmil toonil mehele, et rahunegu maha, sest sellise käitumisega ta ei hoia midagi ära, pigem tõukab lahkuminekule. Loomulikult ütle lühikeste lausetega mitu korda: Mul ei ole kedagi teist ja ma ei otsi kedagi teist.

Kui siis asi ikka veel jätkub, siis minusugune suht julma huumorimeelega naine hakkaks mehelt küsima, kui ta WCst väljub, et kellega ta seal käis. Ja kui läheb kööki, küsiksin, keda ta seal loodab näha. Ja kui ta mainib, et näiteks tööl ülemus või poes kassiir ütles midagi (suvalist), siis venitaksin irooniliselt: “ülemus….jaaajah…muidugi…teame neid ülemusi…”

Siis hakkab mees raudkindlalt röökima, et sa mõnitad teda ja oled lolliks läinud. Ja sina saad vastata: sina tegid minuga aastaid sama, mida mina tegin nüüd 2 tundi, aga mina ei röökinud su peale. Seega – omad vitsad peksavad ning mida külvad, seda lõikad, kallis mees. Ja nüüd lõpetan nii mina kui ka lõpetad sina sellise käitumise igaveseks.

Ning edasi katsuks unustada võimalikult ruttu selle jama.

Lasteaed.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.07 18:38; 02.07 12:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina selgitaksin karmil toonil mehele, et rahunegu maha, sest sellise käitumisega ta ei hoia midagi ära, pigem tõukab lahkuminekule. Loomulikult ütle lühikeste lausetega mitu korda: Mul ei ole kedagi teist ja ma ei otsi kedagi teist.

Kui siis asi ikka veel jätkub, siis minusugune suht julma huumorimeelega naine hakkaks mehelt küsima, kui ta WCst väljub, et kellega ta seal käis. Ja kui läheb kööki, küsiksin, keda ta seal loodab näha. Ja kui ta mainib, et näiteks tööl ülemus või poes kassiir ütles midagi (suvalist), siis venitaksin irooniliselt: “ülemus….jaaajah…muidugi…teame neid ülemusi…”

Siis hakkab mees raudkindlalt röökima, et sa mõnitad teda ja oled lolliks läinud. Ja sina saad vastata: sina tegid minuga aastaid sama, mida mina tegin nüüd 2 tundi, aga mina ei röökinud su peale. Seega – omad vitsad peksavad ning mida külvad, seda lõikad, kallis mees. Ja nüüd lõpetan nii mina kui ka lõpetad sina sellise käitumise igaveseks.

Ning edasi katsuks unustada võimalikult ruttu selle jama.

Lasteaed.

Jah. Mänguline ja demonstratiivne käitumine.

Niisama kannatamine on aga veel naeruväärsem ja lihtsalt uksest välja marssima pole TA valmis. Mina ise ka mõtleksin enne uksest kohvritega väljumise eel, kas olen piisavalt puust ja punaseks teinud, et ei kavatse seda taluda.

Kui ei ole, siis teeksin nagu ülal kirjas. Puust ja punaseks ja piuks sisse ning las tunneb omal nahal, kuidas see tundub. Kuigi taiplik see mees ju pole, kui sedasi käitub ja tagajärgi ei näe. Sellistega peabki rääkima nendele arusaadavas keeles.

Ja kui ei toimi, siis kiire kohver.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.07 11:01; 02.07 12:27;
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 31 kuni 36 (kokku 36 )


Esileht Pereelu ja suhted Toimetulek armukadetsejaga