Esileht Ilu Toimiv “kortsukreem”

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: Toimiv “kortsukreem”

Postitas:

Kevadiste päikesekiirte välja ilmudes tunduvad ka laubal olevad kortsud kuidagi häirivamad. Palun soovitusi seerumitele või kreemidele, mis päriselt ka toimivad ja kasvõi ajutise toimega on, aga selleks päevaks kortsud siledamaks tõmbavad. Ilusüstidest pole huvitatud.

N46

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma olen seda kasutanud, täitsa toimis.

0
-1
Please wait...
Postitas:

Meie ettevõte on usaldusväärne ja kogemustega plastikakende tootja, kes on spetsialiseerunud kvaliteetsete akende tootmisele. Pakume laias valikus plastikaknaid, mis rahuldavad ka kõige nõudlikuma kliendi.

Meie tooted on:

Kvaliteet: Kõik meie aknad on valmistatud kõrgeima kvaliteediga plastikust, mis tagab pikaealisuse ja vastupidavuse.

Energiasäästlik: meie plastaknad on energiasäästlikud, aidates vähendada teie kütte- ja jahutusarveid.

Esteetiline: meie eesmärk on ühendada funktsionaalsus erakordse disainiga, et anda teie kodule või äripinnale kaasaegne ja atraktiivne välimus.

Kui teie ettevõte otsib usaldusväärset plastakende tarnijat, saame teid aidata. Võtke meiega ühendust, et saada üksikasjalikku teavet meie tootevaliku, hindade ja võimalike koostöövõimaluste kohta. https://marlanga.lt/plastikiniai-langai/plastikiniai-langai-kaune/

+1
-10
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Kevadiste päikesekiirte välja ilmudes tunduvad ka laubal olevad kortsud kuidagi häirivamad. Palun soovitusi seerumitele või kreemidele, mis päriselt ka toimivad ja kasvõi ajutise toimega on, aga selleks päevaks kortsud siledamaks tõmbavad. Ilusüstidest pole huvitatud.

N46

ma olen seda kasutanud, täitsa toimis.

Mina olen ka seda kasutanud, hetkeks nagu isegi toimis, kuid eks see toime kadus ka kiiresti.

Pikemas plaanis aitavad ainult süstid kahjuks.

0
-1
Please wait...
Postitas:

Kui sul on ühel päeval vaja kuskil kuidagi siledam välja paista, siis suveperioodiks ma soovitaksin hoopis mingeid BB-kreeme. See otseselt ei silu ega kaota su kortse, aga kuna see on toonitud kreem, siis annab ühtlustava efekti, kuid ei ole nii tihke kui jumestuskreem. Niisutab, on päikesekaitsega ja kergelt toonib.

Neid on erinevaid, ma olen suvel kasutanud kõige tavalisemaid Garnier BB kreeme. Neid müüakse ka igas supermarketis. Light toon on üsna jumekas, st et kevadel ära mingit medium tooni vali, siis oled ehk veel liiga hele.

No siis selline spets vananemisvastane: https://www.mylook.ee/pupa-bb-cream-anti-age-50ml-001.html

Kui soovid midagi kallimat, siis näiteks see: https://www.douglas.ee/ee/kataloog/clinique-age-defense-bb-cream-spf-30/

Teine variant on üliniisutavad kreemid, näiteks: https://www.douglas.ee/ee/kataloog/clinique-moisture-surge-100h-auto-replenishing/

Ma soovitaks päevaseks kandmiseks kasutada neid bb kreeme, kui sa end muidu tavalise jumestuskreemiga ei jumesta. BB kreem ja siis see Sensai 38C ripsmetušš, huultele soovitan seda ArtDeco heledat palsamit ja jääb väga tagasihoidlik.

+3
0
Please wait...
Postitas:

Pikemas plaanis aitavad ainult süstid kahjuks.

Süstid on ajutine lahendus
Pikemas plaanis aitavad mikronõelad ja elektrivoolud. Naha üleliigsuse vastu operatsioon.

+1
0
Please wait...
Postitas:

Tükk aega juba SEDA kreemi kasutanud ja väga rahul, ei näe vajadust 5x kallimate kreemide järgi.

0
0
Please wait...
Postitas:

Tükk aega juba SEDA kreemi kasutanud ja väga rahul, ei näe vajadust 5x kallimate kreemide järgi.

tundub põnev, mida head see kreem teeb?

0
0
Please wait...
Postitas:

Tükk aega juba SEDA kreemi kasutanud ja väga rahul, ei näe vajadust 5x kallimate kreemide järgi.

tundub põnev, mida head see kreem teeb?

Ilmselt niisutab piisavalt ja see vähendab näiliselt kortse. Kuiv nahk üldjuhul ongi kortsulisem, sest ei ole elastne.

+1
0
Please wait...
Postitas:

Clarins pinguldavad, Shisheido. Salongi kosmeetikast Image MD v c-vit sari. Pluss seerum.

0
0
Please wait...
Postitas:

Mina olen Miss Rosanne, võtke minuga tagasi ühendust minu e-posti aadressi kaudu: ( missrosanne2017@gmail.com )

0
0
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Esileht Ilu Toimiv “kortsukreem”