Esileht Pereelu ja suhted Toksiline ämm

Näitan 18 postitust - vahemik 91 kuni 108 (kokku 108 )

Teema: Toksiline ämm

Postitas:
Kägu

Ma saan aru, sa oled välismaalt tulnud, aga mis keeles kirjutatakse “impetsill”? ???? isegi sõimata ei oska!

Kas see “impetsilliks” sõimaja on teemaalgataja või? Püha jumal. Ja selline kurdab ämma kommete üle.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tunneks rõõmu, et kaasmaalane on kodumaale naasnud. Ei, selle asemel nokime nagu kaarnad kallal, nimetame kirjaoskamatuks ja teab milleks veel. Vot ajage jah inimene välismaale tagasi (siin lausa soovitati ära minna), siis saate varsti rõõmsalt vene keelses riigis elada koos “mittetoksiliste inimestega”. Küll siis elu hea ja kõik tore ümberringi.

Aga mis siis prouad soovitavad, seekord ämm välismaale saata? Teemaalgatajat ei saadaks, ta peaks kodumaal oma närve puhkama, välismaa pole hästi mõjunud vist. 😀

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Üpris õudne on see, et minia ei tea, mida toksiline tähendab. Mingid aktivistid on moodsa sõnakese ette söötnud ja emme kukub kiljuma ja rapsima.

Ka kriitilisi arvamusi on võimalik inimlikult arutada aga sinu madal kommentaar on labane nagu sa ise.

+1
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Veel. Öeldakse ka, et närvidele käivad need inimesed, kes meenutavad meile meie enda iseloomuomadusi, mille üle me väga uhkud pole või isegi vihkame.

Mina pole kunagi aru saanud, kuidas see peaks õige olema? Sellel ütlusel pole tegelikkuses mingit sisu taga, mu meelest vähemalt. Lambine näide: Mulle ei meeldi Putini iseloomuomadused ja see peaks siis tähendama, et see meenutab minu halbu omadusi? Kus see loogika on?

Loogika ongi selles, et kui sa tead (teadvustad) ise, et oled nt silmakirjalik siis oskad seda märgata ka teiste juures.

Taoliste mainupleerivate kodukootud diagnoosimistega ja üle võlli süvaavalüüsidega  on hakatud liiga lahmivalt ringi käima ja igapäevaelus toimetama. Meenuvad taolised näited, kus otseselt pole seost ja kasuatakse ära manipuleerimiseks oma kasuks lihtsalt. Näiteks, kui mulle ei meeldi petised, kes oma suhtekaaslasi petavad, siis järelikult olen ise petis või tahaksin olla?? Tegelikkus on see, et mind kunagi alatult peteti, ja see, et meeldib õiglus. Või ma tahan, et Estonia üles tõstetaks. Mis selle taga võiks küll olla? Küll isehakanud teavad, et eelmises elus olin piraat või sisemine mina sooviks olla ise akvalangist või astronaut…

+3
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga kui inimesele ei meeldi sõda ja vägistajad, mida see tema kohta räägib? Eriti et kas seda annab ka ajupestud variandina seletada. Kindlasti annab. Küsimus ainult, et MIKS? Vastus; panna teisi halvasti tundma, külvata segadust ja olla niidiliigutaja, et tunda kübetki võimutaolist tunnet. Mott.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina pole kunagi aru saanud, kuidas see peaks õige olema? Sellel ütlusel pole tegelikkuses mingit sisu taga, mu meelest vähemalt. Lambine näide: Mulle ei meeldi Putini iseloomuomadused ja see peaks siis tähendama, et see meenutab minu halbu omadusi? Kus see loogika on?

Minuarust ka pole sellel väitel mingit sisu taga. Mulle näiteks käivad kõõõõigee rohkem närvidele inimesed, kes õpetavad, targutavad, pidevalt on “ausad” ja arvavad koguaeg asjadest midagi kui keegi ei küsi. Ikka negatiivses võtmes muidugi. Ja mina olen kohe kindlasti sellele kõigele täiesti vastupidine.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mulle näiteks käivad kõõõõigee rohkem närvidele inimesed, kes õpetavad, targutavad, pidevalt on “ausad” ja arvavad koguaeg asjadest midagi kui keegi ei küsi. Ikka negatiivses võtmes muidugi. Ja mina olen kohe kindlasti sellele kõigele täiesti vastupidine.

Kogu aeg kirjutatakse lahku.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui teemaalgataja oleks suutnud algusest peale jääda viisakaks ja lihtsalt oma seisukohta argumenteerinud, oleks ka vastused mõistlikumad, aga teemaalgataja emotsionaalne intelligentsus on, nagu näha, ülimadal.

Ma saan aru, sa oled välismaalt tulnud, aga mis keeles kirjutatakse “impetsill”? ???? isegi sõimata ei oska!

Ega kommenteerijate tase ka kiita pole. Imelik foorum 🙂

Anonüümsus lubab kõikidel jätis olla.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

jätis tähendab kohe kindlasti midagi muud kui lihtsalt naaksumist mõne kirjavea kallal.  ei maksa sel kombel sõnu pilduda, kui nende tähendust ei teata.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

jätis tähendab kohe kindlasti midagi muud kui lihtsalt naaksumist mõne kirjavea kallal. ei maksa sel kombel sõnu pilduda, kui nende tähendust ei teata.

Sa oled siis ise jätis järelikult

+1
-5
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Üpris õudne on see, et minia ei tea, mida toksiline tähendab. Mingid aktivistid on moodsa sõnakese ette söötnud ja emme kukub kiljuma ja rapsima.

 

Kukkusid väga kõrgelt või?

+1
-3
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Kas need laimavad on haiged kommentaarid on moeraatori poolt kirjutatud? ( kuidas see on läbi lastud?)

See teema lõhnab juba kohtu järele.

Te ikka aru annate endale emad ja naised, et teid saab tuvastada?

 

 

 

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teemaalgataja, kas oled erivajadusega inimene? Mul on päris kahju su lapsest, ämmast ja sussist mehest, keda sa ilmselt kõiki terroriseerid.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teemaalgataja, kas oled erivajadusega inimene? Mul on päris kahju su lapsest, ämmast ja sussist mehest, keda sa ilmselt kõiki terroriseerid.

Kes sind terroriseerib?

Erivajadusega teemaalgataja?

 

 

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kes sind terroriseerib? Erivajadusega teemaalgataja?

No oled ju ikka peast päris soe.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kes sind terroriseerib? Erivajadusega teemaalgataja?

No oled ju ikka peast päris soe.

 

Kohtus näeme, kes meist erivajadusega on

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Niisugust teemaalgatajat ei näe isegi siinsete labiilsete ninnakargavate tüüpide seas tihti 🙂 kui su suhtlemisoskused on samal pulgal su virtuaalse tasemega, siis ma tunnen pigem ämmale, pojale ja su lapsele kaasa.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Niisugust teemaalgatajat ei näe isegi siinsete labiilsete ninnakargavate tüüpide seas tihti ???? kui su suhtlemisoskused on samal pulgal su virtuaalse tasemega, siis ma tunnen pigem ämmale, pojale ja su lapsele kaasa.

Kirjuta veel ja need ka kes minu nimel siin vastasid, tubli oled

+1
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 18 postitust - vahemik 91 kuni 108 (kokku 108 )


Esileht Pereelu ja suhted Toksiline ämm