Esileht Kodunurk Tolmu pühkimine raamatutelt

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Tolmu pühkimine raamatutelt

Postitas:

Kuidas puhastate raamatuid, mis on riiulis? Siiani olen pealt tõmmanud niiske tolmulapiga aga see vist ei tee neile head. Mul seisavad nad püsti, ja mulle tundub, et pealt pühkimisega lähevad leheääred kollakaks. Kas sellest staatilisest tolmuharjast oleks rohkem kasu? Kuidas üldse oma raamatuid hoiate, et nad ilusti säiliks?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

tolmuimejaga teen korra-paar aastas. võtan toru ära ja panen vooliku otsa selle väikese pikkade harjastega otsiku.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Koristades pyhin raamatute pealsed tolmuharjaga (vahetatav swiffer), raamatuid on mul töeliselt palju ja see on köige mugavam, korjab tolmu endasse ja pärast viskad ära. Niiskega jääb kollaseks, aga see tömbab valgeks tagasi kui seda just väga tihti ei tee, söltuvalt kui palju sa oma raamatutest lugu pead. Muidugi kui on hinnalised antiiksed raamatud, siis ära mine niiskega isegi lähedale, hind kukub kolinal.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tolmuhari kord paari nädala tagant, võtab ära lahtise tolmu. Paar korda aastas tolmuimeja harjaga otsik ja põhjalikum ülekäimine.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Klaasustega riiulid on loomulikult. Kabinetis kirjandus ja dokumendid ustega kappides.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Korralikuks tolmupühkimiseks võtan raamatud riiulist ja käin ühekaupa kuiva lapiga üle ja raputan ettevaatlikult. Kuna neid on tõsiselt palju on see terve päeva töö. Selline on kord aastas, muidu tolmuhari, niisketega ei tohi mingil juhul pühkida.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Kodunurk Tolmu pühkimine raamatutelt