Esileht Kodunurk Tolmuimeja

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Tolmuimeja

Postitas:

Milline tolmuimeja teil kodus? Kas soovitate pigem tolmukotiga või ilma?

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

90+% tööd teeb robot. Ülejäänu jaoks kord-paar kuus mingi robustne Kärcher.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tolmukotiga kipuvad haisema, veefiltriga kogujat pead pärast iga koristamist pesema. Ma soovitan ka robotit, osad käivad ennast ise tühjendamas, ilife ja roomba nt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil on ilma tolmukotita. Veefiltrit ei ole. Tühjendame enne koristamist 8siis koristab ära ka selle tolmu, mis tühjendamise ajal võib pudeneda 🙂 , va kui aegajalt vaja ikka pesta ka paaki, filtrit. Aga igakord ei pese.

Enne seda oli meil üks vanem tolmuimeja, millele enam kotte ei müüdud ja pidime alati koti nö kinnituva osa ise parajaks lõikama jne, juba tüütu ja selle tõttu tahtsin kindlasti kotita tolmuimejat.

Robot oleks ka muidugi mugav, aga kuna meil on väikelapsed, siis jääksid kõik seinaäärsed, kus on laste suuremad mänguasjad põrandal (nt tööriistalaud, jumpy, nukuvanker) ikka tegemata, kui just ei viitsi enne kõike vooditele tõsta. Aga lihtsam on korraks asjad jalaga eest ära lükata. Võibolla tulevikus, kui lapsed suuremad, soetame robot, aga just laste “töökasvatuse” seisukohalt ma pigem kaldun arvama, et mitte – lapsed võiksid ikka natuke näha, kuidas koristatakse ja ka kaasa aidata 😀

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ostsin just ühe juurde, kõik 3 on praegu tolmukotiga. Minu jaoks kõige mugavam.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas tolmukotiga on meessoost tolmuimeja?

0
-4
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Kodunurk Tolmuimeja