Esileht Kodunurk Tolmuimeja? Millist?

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Tolmuimeja? Millist?

Postitas:
Kägu

Soov uut tolmuimejat just neid püstiseid milliseid soovitate? Neid nii palju aga osad tunduvad, et äkki ei ole suure imavusega ûldse?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Soovitan ainult Dysonit.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Bosch, Philips, Miele,Elektrolux. Vali ise vastavalt oma rahakotile. Imevad kõik ja lisad vastavalt sinu ostujõule.

Please wait...
Postitas:
Kägu

see püstine on pigem kühvli ja harja eest

Please wait...
Postitas:
Kägu

Püstistel ei kesta akud. Osta ehituspoest kärcheri tolmuimeja, on soodne ja võimas.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mis mõttes püstine? Kas siis peenike varstolmuimejat mõtled?

Mul endal kodus on Boch pro silence. Väga rahul. Täisvõimsust ei olegi saanud kasutada, kuna muidu otsik, harjad väljas, isegi ei liigu paigast. Nii tugevalt on vastu maad.

Tööl kasutan Nilfisk masinaid ja ka need on väga väga head. Arvestades seda, et iga jumala päev näevad kõvasti vatti.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mul endal kodus on Boch pro silence. Väga rahul. Täisvõimsust ei olegi saanud kasutada, kuna muidu otsik, harjad väljas, isegi ei liigu paigast. Nii tugevalt on vastu maad.

Niisugune ongi vilets tolmuimeja. Mul endal ka üks selline – täisvõimsusest pole mingit kasu.
Teised 3 on normaalsed, harjased tulevad ikka nii pikalt välja, et nii pühivad kui ka imevad täisvõimsusel igalt pinnalt ja igast praost. Ja ka harju täiesti sisse lükates liiguvad vaipadel ja diivanitel hästi igas suunas. Absoluutselt ei meeldi, et sel ühel peab kogu aeg võimsust reguleerima, kui otsikut või harjaste pikkust vahetad või pind muutub.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Niisugune ongi vilets tolmuimeja. Mul endal ka üks selline – täisvõimsusest pole mingit kasu.

Teised 3 on normaalsed, harjased tulevad ikka nii pikalt välja, et nii pühivad kui ka imevad täisvõimsusel igalt pinnalt ja igast praost. Ja ka harju täiesti sisse lükates liiguvad vaipadel ja diivanitel hästi igas suunas. Absoluutselt ei meeldi, et sel ühel peab kogu aeg võimsust reguleerima, kui otsikut või harjaste pikkust vahetad või pind muutub.

Aga sa teegi kõiki pindu miinimumvõimsusel (või ära pane üldse juhet seina), siis ei pea midagi reguleerima – hea lihtne.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Aga sa teegi kõiki pindu miinimumvõimsusel (või ära pane üldse juhet seina), siis ei pea midagi reguleerima – hea lihtne.

See enamasti seisabki mul kasutuna – ei pane jah juhet seina. Miinimumil ta kahjuks ei ime midagi, sellisega on hea ainult diivaneid ja kardinaid puhastada spets otsikutega või vaipa imeda turboga, aga põrandad võib küll ära unustada. Ja kuna ülejäänud imurid teevad ka vaibad suht hästi puhtaks, siis kasutangi paar korda aastas.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Esileht Kodunurk Tolmuimeja? Millist?