Esileht Kodunurk Tolmuimejad (Palun kogemusi-soovitusi; 2020)

Näitan 26 postitust - vahemik 31 kuni 56 (kokku 56 )

Teema: Tolmuimejad (Palun kogemusi-soovitusi; 2020)

Postitas:

Kus te oma varssa hoiate?

Ma tahaks ka, aga ei kujuta ette, kuhu ma ta panen. Majapidamisruumi pole ja tavalist tolmuimejat hoiame madalas kapis, toru käib lühikeseks.

Dysonit saab ju kergesti juppideks võtta. Toru + otsik + imeja.

Teemasse – olen ka rahul oma Dysoniga. Enne oli juhtmega tolmuimeja, tüütu oli teda ühest toast teise tirida ja pistikut vahetada pidevalt. Dysoniga on mugav, pääseb paremini ligi kõiksugu nurkadele jms, eriti kui on kitsas korter.
Mul oli varem eraldi käsitolmuimeja ka aga Dysonil on ka see funktsioon ja palju võimsam, kasutan peamiselt seda nüüd. Auto puhastamiseks ka ülipraktiline.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kus te oma varssa hoiate?

Ma tahaks ka, aga ei kujuta ette, kuhu ma ta panen. Majapidamisruumi pole ja tavalist tolmuimejat hoiame madalas kapis, toru käib lühikeseks.

Dysonit saab ju kergesti juppideks võtta. Toru + otsik + imeja.

Teemasse – olen ka rahul oma Dysoniga. Enne oli juhtmega tolmuimeja, tüütu oli teda ühest toast teise tirida ja pistikut vahetada pidevalt. Dysoniga on mugav, pääseb paremini ligi kõiksugu nurkadele jms, eriti kui on kitsas korter.

Mul oli varem eraldi käsitolmuimeja ka aga Dysonil on ka see funktsioon ja palju võimsam, kasutan peamiselt seda nüüd. Auto puhastamiseks ka ülipraktiline.

Kas Dysonil on need erinevad otsikud kuidagi varsaga (ikka hea sõna) mingi pesaga koguaeg kaasas või peab eraldi kaasa võtma?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Delfil ka suur kampaania käimas

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ostsin umbes kuu aega tagasi ka selle kiidetud Dyson V8, aga enam ei ime eriti. Tolmukogujat olen tühjendanud pärast iga kasutuskorda, laadinud olen ka, aga enam ei ime – nõrgaks on muutunud.

Võib-olla peaksin masina kuidagi lahti võtma ja hakkama filtreid pesema? Kui jah, siis see masin eriti mugav nüüd küll pole; kallis – seda jah…

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 21.06 23:45; 22.06 11:33; 22.06 12:19; 22.06 12:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seal on küll kaks filtrit, mida tasub mõne kuu tagant puhtaks koputada. Midagi on vbolla rulliku taha torusse sattunud. Üldiselt kui Dysoniga putru, jahu ja vett ei ime, siis on seda kuu ajaga päris keeruline umbe ajada.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

olge normaalsed, kogu postitus on osav Dysoni kampaania osa. Neil praegu mitmekülgne kampaania käsil – alates reklaamidest mujal meedias lõpetades siin oleva sodiga.

+3
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on euro normidele vastav Miele. Võimsust põhja ei julge panna, imeb liistud seina küljest lahti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seal on küll kaks filtrit, mida tasub mõne kuu tagant puhtaks koputada. Midagi on vbolla rulliku taha torusse sattunud. Üldiselt kui Dysoniga putru, jahu ja vett ei ime, siis on seda kuu ajaga päris keeruline umbe ajada.

Ei ole Dysoniga kunagi mingit putru, vett ega jahu imenud (nii et mahapudisenud jahu köögipõrandalt võtta siis sellega ei tohigi?).

Aga enam see masin mind eriti ei aita, imemisvõimsus on lihtsalt nii nõrk. Täna hommikul vaatasin ta hoolikalt üle, kõik tundus korras olevat. Aga kui soovisin auto salongi tekstiilidelt liiva eemaldada, jäid kõik liivaterakesed sinna põrandale ikka edasi, polnud üldse näha, et mingit efekti oleks olnud.

Küll on hea, et võtsin kuulda sõbranna soovitust päristoluimejat (suvaline Bomann, maksis aastate eest mingi 59 eurot) mitte minema visata – nüüd sai see panipaigast taas välja kougitud ja see tegi töö korralikult ära. Kahju rahast, teistele dysonit ei soovita.

+1
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 21.06 23:45; 22.06 11:33; 22.06 12:19; 22.06 12:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

olge normaalsed, kogu postitus on osav Dysoni kampaania osa. Neil praegu mitmekülgne kampaania käsil – alates reklaamidest mujal meedias lõpetades siin oleva sodiga.

Saa üle juba. Kõik kiitvad reviewd igal pool, kõik head arvustused jne on ainult kampaania, eks 😀 Kui sina osta ei jaksa, ära osta. See kui mina ja veel paljud siit rahul on, on meie õigus.

PS! Imemisvõimsus kaob siis kui toru ummistunud on. Suht tolmuimejate ABC iga tolmuimeja kohta. Käi kõik torud vastu valgust üle. Kui midagi ei paista, siis garantiisse.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 18.06 20:46; 18.06 23:15; 18.06 23:48; 19.06 00:26; 19.06 16:24; 22.06 12:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Akutoitel ei ole võimalik tekitada võimsat vaakumit mis imeks hästi. Kui aku läheb läbi, siis uus aku maksab nagunii pool selle imeja hinnast. Mõttetu raharaiskamine.

Kõige mõistlikum on osa juhtmega tolmuimeja, aga ega need ka kaua ei kesta, st tolmukotid kaovad müügilt ära ja siis pead hakkama nipitama teiste mudelite omasid.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 22.06 12:13; 22.06 12:24; 22.06 12:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

PS! Imemisvõimsus kaob siis kui toru ummistunud on. Suht tolmuimejate ABC iga tolmuimeja kohta. Käi kõik torud vastu valgust üle. Kui midagi ei paista, siis garantiisse.

Toru on üle vaadatud, kõik valgus paistab ilusti läbi. Ning autosalongis kasutasin seda ju üldse ilma toruta, ainult otsik otse masina külge.

Olen/olin nõus maksma kvaliteedi ja kasutusmugavuse eest. Aga kui ma neid ei saanud, siis jah olen küll pettunud- ja õigusega.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 21.06 23:45; 22.06 11:33; 22.06 12:19; 22.06 12:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

PS! Imemisvõimsus kaob siis kui toru ummistunud on. Suht tolmuimejate ABC iga tolmuimeja kohta. Käi kõik torud vastu valgust üle. Kui midagi ei paista, siis garantiisse.

Toru on üle vaadatud, kõik valgus paistab ilusti läbi. Ning autosalongis kasutasin seda ju üldse ilma toruta, ainult otsik otse masina külge.

Olen/olin nõus maksma kvaliteedi ja kasutusmugavuse eest. Aga kui ma neid ei saanud, siis jah olen küll pettunud- ja õigusega.

Aku on läbi, voolu on vähe ja mootor käib aeglasemalt ringi ja imemisvõimsust pole. Pead ostma võimsama aku, aga need on päris kallid, ikka üle 100 euro kindlalt.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 22.06 12:13; 22.06 12:24; 22.06 12:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

PS! Imemisvõimsus kaob siis kui toru ummistunud on. Suht tolmuimejate ABC iga tolmuimeja kohta. Käi kõik torud vastu valgust üle. Kui midagi ei paista, siis garantiisse.

Toru on üle vaadatud, kõik valgus paistab ilusti läbi. Ning autosalongis kasutasin seda ju üldse ilma toruta, ainult otsik otse masina külge.

Olen/olin nõus maksma kvaliteedi ja kasutusmugavuse eest. Aga kui ma neid ei saanud, siis jah olen küll pettunud- ja õigusega.

Aku on läbi, voolu on vähe ja mootor käib aeglasemalt ringi ja imemisvõimsust pole. Pead ostma võimsama aku, aga need on päris kallid, ikka üle 100 euro kindlalt.

Olin vaimu valmis pannud, et uue aku ostmiseks võib minna nii umbes aasta pärast, aga juba ühe kuu? Igakuiselt dysoni alla veel lisaks 100 eurot magama panna on nüüd küll liiast.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 21.06 23:45; 22.06 11:33; 22.06 12:19; 22.06 12:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olin vaimu valmis pannud, et uue aku ostmiseks võib minna nii umbes aasta pärast, aga juba ühe kuu? Igakuiselt dysoni alla veel lisaks 100 eurot magama panna on nüüd küll liiast.

Garantii ju kehtib? Vii remonti.

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.06 15:28; 22.06 12:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

PS! Imemisvõimsus kaob siis kui toru ummistunud on. Suht tolmuimejate ABC iga tolmuimeja kohta. Käi kõik torud vastu valgust üle. Kui midagi ei paista, siis garantiisse.

Toru on üle vaadatud, kõik valgus paistab ilusti läbi. Ning autosalongis kasutasin seda ju üldse ilma toruta, ainult otsik otse masina külge.

Olen/olin nõus maksma kvaliteedi ja kasutusmugavuse eest. Aga kui ma neid ei saanud, siis jah olen küll pettunud- ja õigusega.

Aku on läbi, voolu on vähe ja mootor käib aeglasemalt ringi ja imemisvõimsust pole. Pead ostma võimsama aku, aga need on päris kallid, ikka üle 100 euro kindlalt.

Olin vaimu valmis pannud, et uue aku ostmiseks võib minna nii umbes aasta pärast, aga juba ühe kuu? Igakuiselt dysoni alla veel lisaks 100 eurot magama panna on nüüd küll liiast.

Loe akupealt mis mahuga on, üldiselt pannaksegi kõikidele toodetele hästi odav aku külge, sest siis saab hinna madalamaks teha. Nii on akutrellide ja aku tööriistadega. Kui odav akutrelli aku maksab 18 eurot ja pea midagi vastu, siis korralik maksab juba 80 eurot, hinnavahe on väga suur. Seepärast need akudega seadmed ongi nõmedad, akud on algselt juba nõrgad ja hiljem kaotavad mahutavust ja kui uut akut ei osta, siis viskad ka seadme minema.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 22.06 12:13; 22.06 12:24; 22.06 12:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kellelgi selle philipsiga on kogemust? https://www.euronics.ee/t/98877/kodumasinad/varstolmuimeja-philips-aqua/xc8149-01

Läksin eile Dysonit ostma Euronicsisse, aga väljusin selle Philipsiga hoopis. Tunnetasime võimsust ja arutasime koos kogenud klienditeenindajaga ja ta soovitas pigem seda mudelit Dysonile.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 18.06 12:58; 22.06 15:46; 24.06 09:32; 06.07 15:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kellelgi selle philipsiga on kogemust? https://www.euronics.ee/t/98877/kodumasinad/varstolmuimeja-philips-aqua/xc8149-01

Läksin eile Dysonit ostma Euronicsisse, aga väljusin selle Philipsiga hoopis. Tunnetasime võimsust ja arutasime koos kogenud klienditeenindajaga ja ta soovitas pigem seda mudelit Dysonile.

Mul endal ostuga nii kiiret ei ole, ilmset järgmisel palgapäeval, et jaga kogemusi kindlasti! Kergus, loogilisus, otsikud, kasutusmugavus, imemisvõimsus, laadimine jne.
Panustan, et ehk tehakse peale jaanipäeva soodukaid ka, või siis ehk vähemalt Soomes.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 18.06 12:14; 18.06 17:38; 19.06 16:09; 22.06 19:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul korter, loomi pole ja enam ka väikesi lapsi.
Uue tolmuimeja valikul sai otsustavaks võimsus ja müravabadus. (Sest teismelised armastavad hommikuti kaua magada aga mina tshan koristada) Ning vastupidavus. Ostsin Philipsi silence märkega mudeli. Eelmine sama firma oma veel töötas kuigi 25 aastat vana.Tahtsin lihtsalt uut. Ka tolmukotte oli sellele veel saadaval.
Igapäevaseks on Makita vars ja aku on suht OK peale aastast kasutust.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Usun samuti, et see dysoni kiidulaul on siin pigem turundustrikk. Ega ei ole küll nii, et lambist ostetaksegi 600-euroseid tolmuimejaid omale koju, vähesed saavad seda endale lubada ja sellise hinnaga ongi vaja kavalat reklaami teha, et ostetaks.

Aga… kas 200 euro ringis saab normaalselt toimivat, vastupidavat varssa? Kellelgi kogemusi?

0
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 18.06 23:19; 24.06 01:03; 24.06 15:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga… kas 200 euro ringis saab normaalselt toimivat, vastupidavat varssa? Kellelgi kogemusi?

Ei usu. Poes ütles klienditeenindaja kohe, et need on nökatsid. Kallimad olidki uus philips, dyson ja miele. Need siis üle 500€ kõik, osad ka üle 600€.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 18.06 12:58; 22.06 15:46; 24.06 09:32; 06.07 15:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ok, ootaks, kas kellelgi on enda kogemust ka jagada.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 18.06 23:19; 24.06 01:03; 24.06 15:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma naersin ka kõhutäie siinse kampaania peale.
Esiteks alati sinult juhtmega. Akud on jamad.
Teiseks, vaata nii 3 odavamat pilli ja siis vaata võimu ja imamist. Ja küik. Muud imet polegi.

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

PARIM on Miele tolmuimeja. Ise ostsin uuena 10 aastat tagasi Ebayst ja maksis u 200 eurot. (Miele Staubsauger)

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.06 10:18; 26.06 16:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

PARIM on Miele tolmuimeja. Ise ostsin uuena 10 aastat tagasi Ebayst ja maksis u 200 eurot. (Miele Staubsauger)

See ei kõlba võrdluseks. 10 aastat tagasi olid tehnikale lubatud võimsused hoopis teised kui need mis praegu lubatud on. Ka minu vana tolmuimeja oli palju jõulisema tõmbega kui praegune, aga lõpetas koostöö ja nüüd peaksin jäämagi sinna juurde nutma ja meenutama vanu häid tolmuimejaid?

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

PARIM on Miele tolmuimeja. Ise ostsin uuena 10 aastat tagasi Ebayst ja maksis u 200 eurot. (Miele Staubsauger)

See ei kõlba võrdluseks. 10 aastat tagasi olid tehnikale lubatud võimsused hoopis teised kui need mis praegu lubatud on. Ka minu vana tolmuimeja oli palju jõulisema tõmbega kui praegune, aga lõpetas koostöö ja nüüd peaksin jäämagi sinna juurde nutma ja meenutama vanu häid tolmuimejaid?

Ära tigetse. Mitte keegi ei nuta siin, vaid annan sooja soovituse. Miele on lihtne ja vastupidav. Mis vahet seal on, kas on ostetud 10 a tagasi või eile. Järgmisena ostaksin ikkagi Miele, kui peakski kunagi rikki minema. Originaaltolmukottegi on varuga ostetud.

0
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.06 10:18; 26.06 16:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kellelgi selle philipsiga on kogemust? https://www.euronics.ee/t/98877/kodumasinad/varstolmuimeja-philips-aqua/xc8149-01

Mul endal ostuga nii kiiret ei ole, ilmset järgmisel palgapäeval, et jaga kogemusi kindlasti! .

Olen nüüd Philipsit mõned nädalad kasutanud. Väga meeldib, nii et kohe tahad koristada, sest see tolm ikka, mis päeva – paariga tekib parketile on ikka ebameeldiv küll.
Valgusega on väga hea näha seda tolmu. Laetud akuga olen mitu päeva tõmmata saanud turbo ehk täisvõimsusel. Suht kerge, st ei ole raske hoida. Kõiki otsikuid pole veel kasutanud.
Otsik, mis on siis nii tõmbamine + pesemine. Selle kohta ütleks, et enne oleks soovitav ikkagi suurem mustus ära tõmmata ja siis sellega pesta. Mina olen ostuga rahul ja kodu puhtam 🙂 Hea on tõmmataja pesta ka diivani alt.
https://www.euronics.ee/t/91154/kodumasinad/varstolmuimeja-philips-speedpro-max-aqua/fc6904-01

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 18.06 12:58; 22.06 15:46; 24.06 09:32; 06.07 15:01;
To report this post you need to login first.
Näitan 26 postitust - vahemik 31 kuni 56 (kokku 56 )


Esileht Kodunurk Tolmuimejad (Palun kogemusi-soovitusi; 2020)