Esileht Kodunurk tomat, paprika, baklazhaan ja kurk samasse kasvuhoonesse

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: tomat, paprika, baklazhaan ja kurk samasse kasvuhoonesse

Postitas:

Olen lugenud, et need ylalmainitud viljad ei sobi kokku kasvama. Ometigi neid kasvatatakse koos yhes kasvuhoones ja saadakse head saaki. Mul on need taimed eelkasvatatud ja on plaan need istutada kasvuhoonesse suurusega 2m x 6m. Palun jagage oma kogemusi, kuidas teie neid koos kasvatate.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tomat ja kurk sobivad ühte kasvuhoonesse hästi. Kogemusi ma jagada ei oska.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kurgid ühte kasvuhoone otsa, mina panen ukse juurde, kuna vajavad rohkem kastmist. Tomatid ja paprikad võivad vaheldumisi olla, mina panen kõrged tomatid ette vahekäigu äärde, kuna vajavad rohkem tegelemist ja kannavad rohkem, paprikad on nende taga kasvuhoone seina ääres, kuna neilt võsusid ei võta, toestamine on ka lihtsam ja valmivad ka hiljem. Baklazani ei ole kasvatanud, tean, et vajab palju sooja.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kurgid tahavad tihedat kastmist  ja suurt õhuniiskust, tomat harva, aga korralikku kastmist ja üleliigse niiskusega tulevad mädanikud. Kui ühes kasvuhoones saad kurke istutada nt ühte nurka ja neid tihedamat kasta, siis ei ole nendel häda midagi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul tomat, kurk, paprika ja tšilli kõik koos. Loomulikult ei ole need läbisegi istutatud, vaid ikka nii, et ühel pool on a la tomat ja parika ja teisel pool on kurk ja tšilli (see suva näide, järjekord pole oluline, aga iga liik on eraldi). Kõik toimib, ei kujuta küll ette, mis probleem olema peaks.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ainukesena ei kasvata baklažaani, muidu on kõik olnud ühes kasvuhoones, kastmiseks kasutan automaatset kastjat ja kurk saab rohkem vett.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Kodunurk tomat, paprika, baklazhaan ja kurk samasse kasvuhoonesse