Esileht Kodunurk Tomati istikute kohta küsimus

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Tomati istikute kohta küsimus

Postitas:

Ma suht algaja ja plaanide pärane tomati kasvataja tulevasel hooajal.

Kas keegi oskab öelda. Kas leidub ka kevadeti istikutena härjasüdamete ja muude eriliste tomati taimi või peaks need ette kasvatama?

Plaan panna mõned tavalised tomatid ja need istikutena osta. Lisaks tahaks panna ühe või kaks härjasüdant, mõne musta värvi tomati, kirsstomati maha. Kui teaks, kas neid saab ka istikutena osta, siis ei hakkaks praegu seemete ja kasvatamiseks vaeva nägema.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kevaditi on igasuguseid suuremaid ja väiksemaid laatasid ning ka turgudel müüakse tomatitaimi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Laatade ja muude kohta tean jah. Rohkem nagu mõtlesin, et kas sealt ka erilisi sorte saab!

Jään lootma, et ikka leian seda mida otsin.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nõmme turul on olnud veidi teistsuguseid. Must tomat mulle ei meeldinud. Olen siiski jäänud selles mõttes klassikaliselt. Vanaema poolt harjunud Erk, Visa. Ise olen avastanud Tolstoi ning kirssi on alati hästi palju, sest see meeldib lastele niisama suhu pista ning purki hea panna. Alati ka mingit kollast ja apelsini ka, hoidised ilusad värvilised.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Musta tomati jmt. eriliste sortide kohta ei oska kaasa rääkida, aga seda võin küll öelda, et tomati ettekasvatamine on ülimalt lihtne töö.
Kui isegi minusugune inimene, kelle käe all ei taha kõige lihtsamadki toataimed ellu jääda, suudab tomatitaimi ette kasvatada, siis peaks igaüks sellega hakkama saama.
See ei ole üldse keeruline, kallis ega aeganõudev.
Torkad seemned mulda, kastad ja aina vaatad, kuidas taimed mühinal kasvavad.

Milleks osta neid istikuid kalli raha eest turult? Kahtlustan, et pakk tomatiseemneid (kus sees on palju) maksab vähem kui üks istik.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kasvataks meeleldi taimed ette, kuid sellel aastal ei ole selleks võimalusi. Nimelt maja aknalauad, kus võiksid kasvad on maast 40cm kõrgusel ning toas jooksevad ringi 2 alla 3a last. Ma lihtsalt ei taha kujutada ette mida mu 1a laps teeks, kui saaks aru, et selles potis saab sorkida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Kodunurk Tomati istikute kohta küsimus

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.