Esileht Kodunurk Tomatipastat

Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )

Teema: Tomatipastat

Postitas:

Palun soovitage head ja maitsekat tomatipastat, mida toitudele lisada, nt borshi supp, seljanka põhi, pajaroad, guljash jne. Poes neid nii erinevaid, et valida ei oska. Tahaks sellist paksema/ tugevama konsistentsiga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pomi maitsestamata on täitsa pädev pasta. Tahad tahedamat, kuumuta natuke, vajad vedelamat, lisa vett, maitseaineid kasuta mokkamööda. Kahes suuruses tetrapakendid on päris käepärased ka.

Kui lähim pood on Maxima (tunnen kaasa!), see õrjetuim Minu tomatipasta plögases plastpakendis on yllatavalt hea. Kui leiad paki, mis juba riiulis ei kleebi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen ka Pomiga rahul. Täpselt õige maitsega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kasutan neid:https://www.selver.ee/tomatipasta-salvest-300-g ja
https://ecoop.ee/et/toode/763703-minu-tomatipasta-30-185g/

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui kontsentreeritumat maitset tahad, siis vaata neid päris pisikesi pakke (nimesid ei tea).
Aga tomatiga on üldjuhul nii, et kasuks tuleb lisada veidi magusat (suhkrut või mett) lisaks soolale-piprale. Siis on maitse hoopis parem.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen innukas kokkaja, aga selle peale ei ole tulnud, et tomatipastadel peaks olema mingi suur vahe. Tomatipasta on minu jaoks olnud nagu loorberileht, ükskõik mis masti ja pealkirjaga ostad, saad ikka sama asja. Pakendi mugavuse tõttu olen ostnud Prisma Rainbow sarjas olevat tuubis pastat, see on küll selline tihke-tahke konsistentsiga ja palju ei pea löristama. Või siis ka neid pisikestes tetrapakendites (need tetraeedri kujulised, nagu nõukaajal keefiripakid olid Pärnu kandis). Võib-olla ma ei ole maitsetute ja vesiste isendite peale sattunud lihtsalt ja nüüd tean ka oma tavapärasel rajal püsida ning mitte igat ettejuhtuvat osta. Aitäh!

Muide, guljašš käib originaalis Ungaris küll ilma tomatita. Aga noh, see punane jahukaste, mida siin guljaši pähe igal pool pakutakse, ei oma ka guljašiga sugulussidemeid. Tomat tomatiks, aga vot jahu sinna sisse küll kindlasti ei käi, vahet pole kas on tegemist supi või kastmega. Kui ma esimest korda elus Ungarisse sattusin ja avastasin guljaši kui äärmiselt maitseka ja omanäolise roa, oli mul siiras pettumus, et mind nii kaua on nende võltsguljaššidega lollitatud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.04 22:39; 18.04 10:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen innukas kokkaja, aga selle peale ei ole tulnud, et tomatipastadel peaks olema mingi suur vahe. Tomatipasta on minu jaoks olnud nagu loorberileht, ükskõik mis masti ja pealkirjaga ostad, saad ikka sama asja. Pakendi mugavuse tõttu olen ostnud Prisma Rainbow sarjas olevat tuubis pastat, see on küll selline tihke-tahke konsistentsiga ja palju ei pea löristama. Või siis ka neid pisikestes tetrapakendites (need tetraeedri kujulised, nagu nõukaajal keefiripakid olid Pärnu kandis). Võib-olla ma ei ole maitsetute ja vesiste isendite peale sattunud lihtsalt ja nüüd tean ka oma tavapärasel rajal püsida ning mitte igat ettejuhtuvat osta. Aitäh!

Muide, guljašš käib originaalis Ungaris küll ilma tomatita. Aga noh, see punane jahukaste, mida siin guljaši pähe igal pool pakutakse, ei oma ka guljašiga sugulussidemeid. Tomat tomatiks, aga vot jahu sinna sisse küll kindlasti ei käi, vahet pole kas on tegemist supi või kastmega. Kui ma esimest korda elus Ungarisse sattusin ja avastasin guljaši kui äärmiselt maitseka ja omanäolise roa, oli mul siiras pettumus, et mind nii kaua on nende võltsguljaššidega lollitatud.

ôpeta siis, kuidas ôige gguljašš käib?!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Gulaš on tegelikult paks supp.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

http://piretiretseptid.blogspot.com.ee/2014/02/ungari-guljass.html

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Gulaš on tegelikult paks supp.

Ta võib olla kas supp või ka kaste. Supi puhul lisatakse guljašisse kartul, kastme puhul kartulit ei käi ning seda süüakse kas nuudlite või klimpidega. Guljašš tehakse kas loomalihast või mõnel puhul ka lambast. Lihakuubikud (mitte peenikesed ribad vaid ikka korralikud kuubikud) pruunistatakse searasvas, lisatakse sibul ja praetakse see seal klaasjaks. Siis tuleb pott tulelt võtta ning lisada paprikapulber, mis on selle toidu kõige olulisem osa, sest just paprika teebki guljaši punaseks ja maitsvaks. Kas kasutada mahedat, suitsust või teravamat paprikapulbrit (chilliga mitte segamini ajada, eksju) on juba maitseasi, igal juhul tuleb teda panna ikka südamest, mitu supilusikatäit. Kilo liha kohta panen ma tavaliselt kolm supilusikatäit. Kui seda teha kuumal pliidil, kipub paprikapulber kõrbema minema, aga kuuma peab ta veidi saama, et kõik maitsed kenasti välja tuleksid. Siis juurde porgandirattad ja tükeldatud värske paprika, segada segamini, pliidile tagasi ja üle kallata veisepuljongiga. Loorberileht, pipar, sool ka hulka ja nii ta seal podisebki kuni liha on võimalik lusikaga tükeldada. Kes soovib suppi, lisab puljongit rohkem ja lõpuks ka kartulikuubikud. Kes soovib kastet, kartulit ei lisa ja keedab vedeliku mõnusalt tummiseks. Vahel lisatakse guljašile ka köömneid, aga kuna ma köömnete fänn ei ole, siis selle ma tavaliselt jätan ära.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.04 22:39; 18.04 10:48;
To report this post you need to login first.

mina kasutan ka kas Rainbow tuubis pastat või siis neid pisikesi plekkpurke.
Kuivaine sisaldus peab olema vähemalt 28%, alla selle pole õige.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Noh, kui tähti närima hakata, pole tomatil ka klassikalise borshi sisse mingit asja, punane värv saavutataxe peediga.

Mitte et tomatised supid & kastmed olex kuidagi halvemad. Suppide puhul, muide, on tomatipastast oluliselt toredam komponent nn pohmellimahl ehk köögiviljamahl, sisaldab lisax tomatile muidki supijuurikaid. Aga vot see nõuab maitsestusex natuke midagi magusat kohe kindlasti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ka ei pane tomatipastat borši sisse. Selle supi teeb ikka punaseks peet. Küll aga panen tomatipastat seljankasse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )


Esileht Kodunurk Tomatipastat

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.