Esileht Kodunurk Tomatitaimed (parem hilja kui …)

Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )

Teema: Tomatitaimed (parem hilja kui …)

Postitas:

Saime uue kasvuhoone alles eelmise nädala lõpus kokku pandud ja nüüd siis avastasin, et enam ei müüda kusagil tomatitaimi 🙁 Üle-eelmisel aastal sain küll veel poolest juunist taimi lisaks osta (mõned ei läinud kasvama). Kas tõesti enam kusagil ei müüda tomati ega paprikataimi? Ei riskinud ise seekord ette kasvatada, kuna ei olnud kindel, et uue kasvuhoone saame.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 18.06 09:56; 18.06 11:39; 20.06 12:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

23.juunil on avinurmes pütilaat,seal peaks olema,vähemalt eelnevad aastad on müüdud

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

http://w
ww.okidoki.ee/item/1637627/

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma küll ei tea kus asud, aga nt. laupäeval oli Viljandi turul küll tomatitaimi müügil. Vist mingi 70 senti oli hind.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen Harjumaal, Tallinnast 15km, vajadusel võin ca 50 km raadiuses küll taimede järgi sõita . Okidoki kuulutus on lisatud 19. mai, sealt küll enam midagi ei saa 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 18.06 09:56; 18.06 11:39; 20.06 12:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Turul ka ei ole? Kui Tallinnas oled, helista kristiine aiandisse ja uuri, äkki neil on.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Harjumaal Aruküla ja Raasiku lillepoes oli veel tomatitaimi saada

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täna Fertilitase haigla körval Viimsis oli.Seal müüakse taimi.Ma veel imestasin,et kes praegu enam tomatid ostab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Balti Jaama Rohelisel turul on kogu aeg. Lisaks tomatile ka kurgi, paprika, baklazaani, arbuusi jt taimed.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

lasnamäe bauhofis oli täna lademes

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hansaplantis oli vähemalt eelmine nädal täiesti olemas tomati ja paprikataimi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Saku lähedal Kasemetsas asub üks talu, eks siin just hõsikas et müüb tomatitaimi, tugevaid, 50 senti tk. kuid kahjuks kustustati see kiri väga kähku ära

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

minul on pakkuda (jah, ikka veel 🙂 ) tomatitaimi, umbes 15 cm kõrged. üle on mul 15 taime.
tahaks nende eest näiteks 6 ¤ 🙂
asun Tallinnas, lasnamäel.
nass.55@hot.ee

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nõmme turg oli nädalavahetusel küll puupüsti tomatitaimi täis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oh, olge te kõik tänatud, sain eile Lasnamäe Bauhofist nii tomati kui paprikataimi, 20 taime kokku maksid ainult 5¤ :-))) Kõik eri sordist, aga ega ma sellest hooli! Õismäe ja Haabersti aianduspoodides ja Pärnu mnt Bauhofis ja ka Hansaplantis polnud mitte üks taim. Nüüd juba maha ka istutatud ja loodame parimat 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 18.06 09:56; 18.06 11:39; 20.06 12:45;
To report this post you need to login first.
Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )


Esileht Kodunurk Tomatitaimed (parem hilja kui …)

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.