Esileht Kodunurk tomatitaimedel lehed kollased

Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Teema: tomatitaimedel lehed kollased

Postitas:

olen koguaeg kõiksugu asju kasvatanud,aga see aasta tomatitaimede lehed kollased ja taimed rääbakad.avastasin kasvuhoonest mustad sipelgad,panin nendele majad sinna,siis kastsin helelilla lahusega tomateid ja pritsisin putukatõrjega taimed üle,tulemust ikka pole.kas keegi oskab veel nõu anda?tänud ette

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Leota kanakaka kraanuleid vees ning kasta taimi nendega. Annab neile suht kiiresti jõudu juurde.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

tänud

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

üks põhjus võib ka lihtsalt külm ilm- mul on tomatid istutatud kahes reas ja on selge vahe välimisel ja sisemisel real, need mis on seinale lähemal on ikka tunduvalt nirumad, nurgataimed lausa külmast lillad, aga sisemised taimed on nii ilusad ja lihavad, et lausa lust vaadata

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

minul oli liigniiskusest.
Ei ole palju kastnud enda arvates, aga kui vara hommikul läksin, olid taimed kõik märjad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

oh tänan teid kõiki,ma igal juhul igaks juhuks võtsin kõik abinõud tarvitusele,ma olin nii shokis,kui neid taimi vaatasin esimene päev,kui nad selliseks läksid,et pidin juba kasvuhoone maha lammutama.aga kui mõtlema hakata,võib ka tõesti jahe olla,sest mul ka sisemised taimed ilusamad ja välimised rääbakamad,aga noh,kes seda kinni võtab,mis täpselt

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis temperatuur tomatitele kõige paremini sobib ja kas keegi julgeb meie tingimustes tomateid ka õues kasvatada?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma ei tea nüüd väga hästi,aga mu sugulasel on osa tomatitaimi õues maja seina ääres tuulevaikses kohas,ööseks paneb katteloori ümber,aga ega nad ikka jahedat ei taha

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mis temperatuur tomatitele kõige paremini sobib ja kas keegi julgeb meie tingimustes tomateid ka õues kasvatada?[/tsitaat]

Tänavu on nii külmad ilmad, et õues kasvatamisest küll midagi välja ei tule. Mu vanavanemad kasvatasid küll kogu aeg õues. Olid determinantsed sordid ja viljad korjati õrnroosadena ära ja pandi tuppa järelvalmima. Tomat ei taha temperatuuri alla +10 kraadi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mul tallinnas on tomatitaimed väljas, katnud ka ei ole kordagi ning kõigil sellised ca 4 cm läbimõõduga mugulad küljes juba. Saab ikka õues kasvatada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on Saku lähedal avamaale mõeldud tomatid ammu õues – katnud ka pole, õnneks külma pole olnud. Algul olid ka väga rääbakad, aga nüüd lähevad iga päevaga aina ilusamaks. Ka paljudel juba väiksed viljad küljes.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ikkagi nende juttude põhjal saab oletada,et see aasta on taimede jaoks külm,mul nüüd ka hakkavad tasapisi kosuma.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )


Esileht Kodunurk tomatitaimedel lehed kollased

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.