Esileht Kodunurk Tomatitaimedelt lehtede eemaldamine

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Tomatitaimedelt lehtede eemaldamine

Postitas:

Tean, et tomatitaimedelt tuleb alumisi lehti hakata eemaldama siis, kui esimesed viljad hakkavad värvuma. Minu tomatid hakkavad punaseks minema alles 2-3 nädala pärast, aga taimed on kasvuhoone juba ummistanud. Tahaks juba lehti võtma hakata. Taimed on väga suured lopsakat ja tugevad. Lehti on tõesti palju. Ja selle palavusega eriti õhk ei liigu ka kasvuhoones.

Külgvõrseid eemaldan igapäevaselt.

Kas on väga halb mõte hakata lehti eemaldama juba praegu?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen alumisi lehti hakanud ära võtma siis, kui esimesed viljad küljes, ehk siis juba paar nädalat tagasi. Olen sedasi talitanud juba aastaid.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina võtan esimesed lehed ära taimede kasvuhoonesse istutamisel ehk sageli isegi enne õitsemist või õitsemise alguses. Saagi üle pole kurta saanud.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hakkan ka alumisi lehti juba õitsemise ajal ära võtma, ikka korraga paar lehte.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No üks asi on see, et tomateid üksteise otsa ei istutata. Ma võin öelda, et mina ja ema ostame ühepalju tomatitaimi tavaliselt, aga erinevus on see, et minul on 24m2 kasvuhoone ja temal vist 8m2. Tal ka alati nagu džungel seal, sest selles džunglis ei märka alati ka võsusid ära võtta ja nii need tomatid vohavadki. Aga see selleks. Alumisi lehti võib ikka varem ka ära võtta.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Alati varakult juba alumisi lehti ära võtnud ja pole midagi juhtunud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Kodunurk Tomatitaimedelt lehtede eemaldamine