Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Tommee Tippee pudel

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: Tommee Tippee pudel

Postitas:

Kas kellegil on kogemusi?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga miks mitte rind?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 03.08 10:40; 04.08 21:49; 05.08 19:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga miks mitte rind?

järjekordne tissi propageerija?
hea pudel (minu arvates parem kui mam pudel..), ei riku imetamist, mul muidugi kooliku variant ja tilgub mõnikord.. aga ilmselt ise panen kiiruga valesti kokku midagi..

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 04.08 21:43; 05.08 18:00; 05.08 21:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

järjekordne tissi propageerija?
hea pudel (minu arvates parem kui mam pudel..), ei riku imetamist, mul muidugi kooliku variant ja tilgub mõnikord.. aga ilmselt ise panen kiiruga valesti kokku midagi..

Järjekordne rinnaga toitmise mahategija?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 03.08 10:40; 04.08 21:49; 05.08 19:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eelmise lapsega oli see pudel joogi jaoks. Väga hea pudel. Olen märganud, et Loodsperes on sarnane Nuby pudel müügil.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil olid Tomee pudelid kasutusel, tavalised. Imetamist ära ei rikkunud ja üldse ega siis pudeli kasutamine ei välista imetamist.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tervislikkel põhjustel

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oli kasutusel imetamise ajal, kui mõnikord vaja kuskil käia (laps sai pudelist rinnapiima).
Ei rikkunud imetamist absoluutselt ja laps niiöelda aktsepteerib pudeli üsna koheselt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

järjekordne tissi propageerija?
hea pudel (minu arvates parem kui mam pudel..), ei riku imetamist, mul muidugi kooliku variant ja tilgub mõnikord.. aga ilmselt ise panen kiiruga valesti kokku midagi..

Järjekordne rinnaga toitmise mahategija?

kindlasti mitte, annnan ise rinda ja pudelist ka rp kui on vajadust. Lihtsalt kohatu lugeda juba et kui keegi küsib pudeli headuse kohta hakkab keegi rinnapiima asendamatuse juttu ajama.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 04.08 21:43; 05.08 18:00; 05.08 21:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

järjekordne tissi propageerija?
hea pudel (minu arvates parem kui mam pudel..), ei riku imetamist, mul muidugi kooliku variant ja tilgub mõnikord.. aga ilmselt ise panen kiiruga valesti kokku midagi..

Järjekordne rinnaga toitmise mahategija?

kindlasti mitte, annnan ise rinda ja pudelist ka rp kui on vajadust. Lihtsalt kohatu lugeda juba et kui keegi küsib pudeli headuse kohta hakkab keegi rinnapiima asendamatuse juttu ajama.

Ei olnud ju asendamatuse jutt! Kuskohast sa seda välja lugesid? Oli lihtsalt küsimus, et miks mitte rinda. Õpi lugema ja loetust aru saama.
See on juba hirmus, kuidas tänapäeva noored enam loetust aru saada ei suuda!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 03.08 10:40; 04.08 21:49; 05.08 19:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei olnud ju asendamatuse jutt! Kuskohast sa seda välja lugesid? Oli lihtsalt küsimus, et miks mitte rinda. Õpi lugema ja loetust aru saama.
See on juba hirmus, kuidas tänapäeva noored enam loetust aru saada ei suuda!

Varem vôi hiljem oleks see jutt sinnamaani jõudnud nagunii. Sina loe palun pealkiri alustuseks läbi ja ära esita küsimusi mis teemaga kokku ei käi. Imetamise teema on foorumis täitsa olemas:)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 04.08 21:43; 05.08 18:00; 05.08 21:56;
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Tommee Tippee pudel

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.