Esileht Ilu Tommy Hilfiger

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 46 )

Teema: Tommy Hilfiger

Postitas:

Miks selle firma riided nii kallid on? Teksad 100 eurot! Üks dressipluus 100 eurot?

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 26.12 13:47; 20.01 12:40; 03.09 18:21; 18.11 11:52; 04.10 13:25; 05.07 14:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ask Tommy, he’ll figure it out

+19
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täpsustan- Eestis kallid. No muidugi 100 eurot teksade eest pole mu meelest väga palju, aga see selleks…
Mine USAsse ja siis näed, mis tegelikult maksavad Guess, TH, CK.
Kuna tegu on idaeurooplaste kultuskaubamärkidega, siis miks mitte nende eest raha küsida. Kui ma oleks Denim Dreami omanik, siis ma küsiks ka, äri on äri ja kasumit tuleb teenida.

+17
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ask Tommy, he will filger it out.

Noh 100 eurot maksavad enamus enam vähem kvaliteetsed teksad. Mul Indigofera teksad, need maksid 180.

+11
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No ma olen pojale siiani ostnud Lindexi, H&H ja Cropp jne riideid. Seekord sai ostetud Hillfigerist (poeg sai 17) ja rahakott sai kohutavalt kannatada.

+4
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.09 18:21; 03.09 18:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

see ongi enamvähem okei rõivaeseme hind.
kiirmoebrändid on tekitanud inimestele tunde et riideid peaks iga kuu ja poolmuidu ostma.

+10
-9
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 03.09 19:07; 03.09 19:54; 04.09 10:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eks riiete aus hind, kui nende riiete ja kangaste tootjad saaks euroopalikku palka, olekski umbes selline.
Odavamalt saab asju, mida teevad arengumaade alamakstud ja alaealised orjad.

Vanasti sai talusulane aastapalgaks linase särgi, mõõdu vilja ja natuke veel midagi. Nüüd tahetakse sageli ja vähese raha eest korralikke riideid palju osta.

+11
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ms ei saa küsimusest aru.

+2
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.09 19:36; 03.09 20:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eks riiete aus hind, kui nende riiete ja kangaste tootjad saaks euroopalikku palka, olekski umbes selline.

Kahjuks mulle ei maksa keegi seda euroopalikku palka, et saaksin sellise hinnaga teksaseid ja dressipluuse osta.

+17
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kvaliteet, TH tooted on kvaliteetsed. Mul pole palju selle tooteid, aga need mis on, on tõesti ilusad püsinud pikalt ja materjal on ka selline nahale hea 🙂

+3
-9
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 03.09 19:53; 03.09 20:00; 03.09 20:36;
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Eks riiete aus hind, kui nende riiete ja kangaste tootjad saaks euroopalikku palka, olekski umbes selline.

Kahjuks mulle ei maksa keegi seda euroopalikku palka, et saaksin sellise hinnaga teksaseid ja dressipluuse osta.

kas sa siis töötad alla eesti miinimumpalga? tööinspektsioon kindlasti aitab sel juhul
ja kui tihti sul ikka on uusi teksasid ja dressipluuse vaja.

HMi puuvilla kasvataja ja riiete õmbleja saavad umbes 85 eurot kuus. ja ära tule väitma et seal maal on nii odav ja ilm on nii hea et nad on õnnelikud niisamagi.

+6
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 03.09 19:07; 03.09 19:54; 04.09 10:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kvaliteet, TH tooted on kvaliteetsed. Mul pole palju selle tooteid, aga need mis on, on tõesti ilusad püsinud pikalt ja materjal on ka selline nahale hea ????

Minul läks püksirihm küll ruttu koledaks.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kvaliteet, TH tooted on kvaliteetsed. Mul pole palju selle tooteid, aga need mis on, on tõesti ilusad püsinud pikalt ja materjal on ka selline nahale hea ????

Minul läks püksirihm küll ruttu koledaks.

Eks see ilmselt oleneb tootest, ma ei tea. Mina rääkisin ainult enda kogemusest.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 03.09 19:53; 03.09 20:00; 03.09 20:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No ma olen pojale siiani ostnud Lindexi, H&H ja Cropp jne riideid. Seekord sai ostetud Hillfigerist (poeg sai 17) ja rahakott sai kohutavalt kannatada.

enda kogemustest võin öelda, et 100 eurised teksad (TH või mõni teine samas hinnaklassis bränd) kestavad siiski ajaliselt kordi rohkem kui Croppi jms odava otsa poe teksad.

+5
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma elan Inglismaal ja kuna Hilfigeri saab sealt väga odavalt kätte, siis võiks tereve pere sellesse riietada. Inglsmaal ma praktiliselt seda inimestel seljas ei näe; Hilfigeris pole midagi huvitavat ning kõrgemale klassile on see sama mis Primark. Ma olen üllatanud kui paljud inimesed Eestis Hilfigeri kannavad!!!! Mitte kunagi ei pane ma oma perele selga ühtegi asja mille logo üle kere on. Brandid nagu Guess ja Hilfiger on sobilikud inimestele, kellel pole oma maitset välja kujunenud – sellega ju väga puuse kah panna ei saa. Suvel vaatasin üritustel ringi ja tavaline eesti paar kandis Hilfigeri kleiti/ särki ning kinge. Ja siis loomulikult Guessi käekott üle õla. Pole kole kuid VÄGA IGAV.

+17
-15
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 03.09 20:17; 03.09 22:19; 04.09 17:25; 05.09 00:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eks riiete aus hind, kui nende riiete ja kangaste tootjad saaks euroopalikku palka, olekski umbes selline.

Kahjuks mulle ei maksa keegi seda euroopalikku palka, et saaksin sellise hinnaga teksaseid ja dressipluuse osta.

Aga see on ju sinu mitte teiste mure. Minul küll kahju pole, et sa seda endale lubada ei saa. Hilfigeri tooted pole inimõigus.
Ise soetan Hilfigeri tooteid välismaalt. Seal parem valik aga hinnad enam vähem samas klassis. Teksade eest 100€ ei ole üüratu summa. Normaalne hind hea kvaliteedi eest.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks Ferrari kallis on?

+1
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.09 19:36; 03.09 20:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul küll on kahju 7% oma kuupalgast ühe paari pükste eest maksta. Eks ma olen kooner ka. 50€ saab püksid, mis peavad sama hästi vastu. Aga tommy hilfigeri riided peavad vastu küll ja mõned on ilusad ka. No need, millel logo pisike on. Mõnikord outletist saab ok hinnaga, siis olen ostnud. Ilma allahindluseta Eestist riideid osta on küll raha tuulde loopimine.

Need suurte logodega on vist valdavalt replicad. No need, mida vanasti kadaka turult sai ????

+9
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma elan Inglismaal ja kuna Hilfigeri saab sealt väga odavalt kätte, siis võiks tereve pere sellesse riietada. Inglsmaal ma praktiliselt seda inimestel seljas ei näe; Hilfigeris pole midagi huvitavat ning kõrgemale klassile on see sama mis Primark. Ma olen üllatanud kui paljud inimesed Eestis Hilfigeri kannavad!!!! Mitte kunagi ei pane ma oma perele selga ühtegi asja mille logo üle kere on. Brandid nagu Guess ja Hilfiger on sobilikud inimestele, kellel pole oma maitset välja kujunenud – sellega ju väga puuse kah panna ei saa. Suvel vaatasin üritustel ringi ja tavaline eesti paar kandis Hilfigeri kleiti/ särki ning kinge. Ja siis loomulikult Guessi käekott üle õla. Pole kole kuid VÄGA IGAV.

No need tooted mille peale on suurelt kirjutatud “guess”, “hilfiger” või neil on suur Ralp Laureni märk, on tõesti jubedad ja ka minu jaoks on arusaamatu, miks neid kantakse. Aga selliseid asju kannavadki teatud tüüpi inimesed, need kes ilmselt soetavad endale ka võlts LV-d ja kelle jaoks märk näitab midagi.

+14
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 03.09 19:53; 03.09 20:00; 03.09 20:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täpsustan- Eestis kallid. No muidugi 100 eurot teksade eest pole mu meelest väga palju, aga see selleks…

Mine USAsse ja siis näed, mis tegelikult maksavad Guess, TH, CK.

Kuna tegu on idaeurooplaste kultuskaubamärkidega, siis miks mitte nende eest raha küsida. Kui ma oleks Denim Dreami omanik, siis ma küsiks ka, äri on äri ja kasumit tuleb teenida.

Sa ei ole Usa-s käinud? Ma olen elanud Usa-s, seal on igal kolmandal noorel Hilfinger, tavaliselt teismelistel. See ongi noorte kaubamärk, palju kantakse.

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Brandid nagu Guess ja Hilfiger on sobilikud inimestele, kellel pole oma maitset välja kujunenud – sellega ju väga puuse kah panna ei saa. Suvel vaatasin üritustel ringi ja tavaline eesti paar kandis Hilfigeri kleiti/ särki ning kinge. Ja siis loomulikult Guessi käekott üle õla. Pole kole kuid VÄGA IGAV.

Nõus. Siia lisan veel Michael Korsi ning Armani Jeansi. Odav jama kõik.

+5
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.09 20:46; 03.09 21:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hilfiger ja Guess on USAs odavad outlettides, muidu on hinnad suht sama, mis meil. Vaadake Tommy kodulehte, pole need hooaja toodete hinnad seal soodsamad. Oma hinda igatahea väärt ei ole, Tommy teksad määrivad ja kuluvad kiirelt, jalanóud minu liistule kohutavalt ebamugavad ja pluusikese eest 80-90 (vahel rohkemgi) maksta on lihtsalt mõttetu.

+12
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma elan Inglismaal ja kuna Hilfigeri saab sealt väga odavalt kätte, siis võiks tereve pere sellesse riietada. Inglsmaal ma praktiliselt seda inimestel seljas ei näe; Hilfigeris pole midagi huvitavat ning kõrgemale klassile on see sama mis Primark. Ma olen üllatanud kui paljud inimesed Eestis Hilfigeri kannavad!!!! Mitte kunagi ei pane ma oma perele selga ühtegi asja mille logo üle kere on. Brandid nagu Guess ja Hilfiger on sobilikud inimestele, kellel pole oma maitset välja kujunenud – sellega ju väga puuse kah panna ei saa. Suvel vaatasin üritustel ringi ja tavaline eesti paar kandis Hilfigeri kleiti/ särki ning kinge. Ja siis loomulikult Guessi käekott üle õla. Pole kole kuid VÄGA IGAV.

MIna näiteks kannan TH asju, sest need on lihtsad ja kenad, ilma koledate mustrite ja piltideta ning mõistliku hinnaga. Eestist ei osta.

Need suurte logodega on vist valdavalt replicad. No need, mida vanasti kadaka turult sai ????

Ütle siis Calvin Kleinile ja Tommy Hilfigerile endale ka, et nad omaenda kodukal replicasid müüvad 😀 Ma olen CK lehelt tellides saanud nii jubeda suure logoga kleidi, et isegi Kadaka turul olid viisakamad asjad müügil.

+4
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.09 21:02; 04.09 17:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Need suurte logodega on vist valdavalt replicad. No need, mida vanasti kadaka turult sai ????

Suured logod on moes.

+2
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.09 20:46; 03.09 21:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul Indigofera teksad, need maksid 180.

mul on evisu teksad ja need on veel kallimad, ligi 400.-

+3
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.09 21:24; 04.09 08:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma elan Inglismaal ja kuna Hilfigeri saab sealt väga odavalt kätte, siis võiks tereve pere sellesse riietada. Inglsmaal ma praktiliselt seda inimestel seljas ei näe; Hilfigeris pole midagi huvitavat ning kõrgemale klassile on see sama mis Primark. Ma olen üllatanud kui paljud inimesed Eestis Hilfigeri kannavad!!!! Mitte kunagi ei pane ma oma perele selga ühtegi asja mille logo üle kere on. Brandid nagu Guess ja Hilfiger on sobilikud inimestele, kellel pole oma maitset välja kujunenud – sellega ju väga puuse kah panna ei saa. Suvel vaatasin üritustel ringi ja tavaline eesti paar kandis Hilfigeri kleiti/ särki ning kinge. Ja siis loomulikult Guessi käekott üle õla. Pole kole kuid VÄGA IGAV.

Kui sisutühi peab olema, et riietele sellist tähendust omistada?

+9
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui sisutühi peab olema, et riietele sellist tähendust omistada?

Mis su point on?

+2
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 03.09 20:17; 03.09 22:19; 04.09 17:25; 05.09 00:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuna tegu on idaeurooplaste kultuskaubamärkidega, siis miks mitte nende eest raha küsida. Kui ma oleks Denim Dreami omanik, siis ma küsiks ka, äri on äri ja kasumit tuleb teenida.

Imelik jah, et sellest Eestis selline kultusbränd on saanud. ????

Mõned aastad tagasi olin Eestis sugulastel külas, kui hommikul ärkasime pereisa hüsteerilise kisa peale. Selgus, et keegi pere naisliikmetest oli mehikese TH särki valesti pesnud ja sinisest särgist– kui õigesti mäletan– oli saanud roosa-valge tooniga palakas. Issand, kui vihane see mehike oli, et TEMA KALLIS särk on nüüd rikutud ja elu p*rses! Naine ja tütred said ikka korraliku peapesu ja lapsed jäid karistuseks ilmselt kuu taskurahast ilma.

See mees on siiani selline brändikkummardaja, et Armani või Gucci logo peab suurelt üle rinna olema, muidu välja ei minda. Naine seevastu selline vaikseke. Siiani vahel mõtlen, et kuidas see olukord neil lahenes, sest mees oli ikka VÄGA vihane. Ja mille pärast- mingi nartsu pärast!

+9
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kvaliteet, TH tooted on kvaliteetsed. Mul pole palju selle tooteid, aga need mis on, on tõesti ilusad püsinud pikalt ja materjal on ka selline nahale hea ????

Minu arust on neil täiesti keskpärane kvaliteet. Või noh, olgu pealegi, oleneb vist millega võrrelda. Turu kaubaga võrreldes on tõesti kvaliteetsed. Ja ehk kiirmoe keti kaubaga võrreldes ka natukene paremad.

Mul on päris palju selle firma tooteid, kuid tunnistan, et tegelikult ei ole hinna ja kvaliteedi suhe paigas. Uuena poest osta on need liiga kallid.

Ühed kingad on mul ka selle firma omad. Need on pigem ebamugavad ja läksid üsna ruttu vormist välja. Kunagi proovisin poes pika säärega saapaid. No ei olnud mugavad. Ja kuidagi ei tundunud kvaliteetsed ka.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma elan Inglismaal ja kuna Hilfigeri saab sealt väga odavalt kätte, siis võiks tereve pere sellesse riietada. Inglsmaal ma praktiliselt seda inimestel seljas ei näe; Hilfigeris pole midagi huvitavat ning kõrgemale klassile on see sama mis Primark. Ma olen üllatanud kui paljud inimesed Eestis Hilfigeri kannavad!!!! Mitte kunagi ei pane ma oma perele selga ühtegi asja mille logo üle kere on. Brandid nagu Guess ja Hilfiger on sobilikud inimestele, kellel pole oma maitset välja kujunenud – sellega ju väga puuse kah panna ei saa. Suvel vaatasin üritustel ringi ja tavaline eesti paar kandis Hilfigeri kleiti/ särki ning kinge. Ja siis loomulikult Guessi käekott üle õla. Pole kole kuid VÄGA IGAV.

Elan ka Inglismaal ja väga odavalt seda kaubamärki nüüd ka kätte ei saa. TKMaxxist ehk jah, aga seal on Hilfigerit viimasel ajal üsna harva näha olnud. Kes on see “kõrgem klass”, kellele sa viitad?
Käia ringi ja arvustada inimesi ja nende maitset riietumisel on ikka eriline tase. Pead ennast paremaks? Peab ikka aega ja tahtmist olema teiste inimeste seljas olevate asjade kaubamärke uurida. Siin seda üldiselt ei tehta ka.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 46 )


Esileht Ilu Tommy Hilfiger