Esileht Ilu Tommy Hilfiger

Näitan 16 postitust - vahemik 31 kuni 46 (kokku 46 )

Teema: Tommy Hilfiger

Postitas:

Kas mõni asjatundja võiks palun öelda, milliste kaubamärkide puhul on siis hinna ja kvaliteedi suhe paigas (ja kvaliteet muidugi hea ka)?

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lõiked on ilusad. Kangas on küll nii ja naa. Olen ainult 2 asja ostnud ja mõlemad on kiiresti nii koledaks läunud, et kanda ei kannatanid. Üks asi oli meriinovillane kleit, imeliselt istus kohe peale ostmist. Aga rohkem kanda ei saanudki, juba enne pesu venis imelikuks. Peste tuli mingi aine välja, mis seda vormis hoidis ja oligi kõik.
Teine oli teksad, mis kulusid ülihelikiirusel katki kannikate alt. Kuna sõidan igapäev rattaga, on paljude riietega sama probleem, aga TH tegi silmad ette isegi Vero Moda pükstele.

+7
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.09 08:01; 04.09 08:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Zara teatud basic asjadel, kontoririietega on endal kogemus ja basic klassikaliste mantlitega, on väga hea kvaliteet arvestades nende hinda. Samuti võib HM kontorirõivastest väga soodsaid oste sooritada(ja kvaliteet võib osituda väga heaks). HM on küll rohkem juhus, enne pead leidma eseme, mille õmblused ei kisu.

+3
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.09 08:01; 04.09 08:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas mõni asjatundja võiks palun öelda, milliste kaubamärkide puhul on siis hinna ja kvaliteedi suhe paigas (ja kvaliteet muidugi hea ka)?

GANT on sinna lähedale. aganagu ikka, saab väljaspoolt soodsamalt kui eestist.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.09 21:24; 04.09 08:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pead ennast paremaks? Peab ikka aega ja tahtmist olema teiste inimeste seljas olevate asjade kaubamärke uurida. Siin seda üldiselt ei tehta ka.

No kui sa kitkud seal kalkuneid ja poole palgast maksad üüriks, siis ei jäägi sul muud üle, kui vahtida, mis kellegi seljas on.
Tunnistas ta ju, et sama asja tegi ta ka Eestis käies.

Kõrgem klass on tema jaoks ilmselt kalkuni omanik, kelle linde ta kitkub.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lõiked on ilusad. Kangas on küll nii ja naa. Olen ainult 2 asja ostnud ja mõlemad on kiiresti nii koledaks läunud, et kanda ei kannatanid. Üks asi oli meriinovillane kleit, imeliselt istus kohe peale ostmist. Aga rohkem kanda ei saanudki, juba enne pesu venis imelikuks. Peste tuli mingi aine välja, mis seda vormis hoidis ja oligi kõik.

Teine oli teksad, mis kulusid ülihelikiirusel katki kannikate alt. Kuna sõidan igapäev rattaga, on paljude riietega sama probleem, aga TH tegi silmad ette isegi Vero Moda pükstele.

Täpselt nii, sama mure. Ei näe seetõttu mõtet Hilfigeri teksaseid osta. Vero Moda ja Mango omad peavad kõvasti kauem vastu.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lõiked on ilusad. Kangas on küll nii ja naa. Olen ainult 2 asja ostnud ja mõlemad on kiiresti nii koledaks läunud, et kanda ei kannatanid. Üks asi oli meriinovillane kleit, imeliselt istus kohe peale ostmist. Aga rohkem kanda ei saanudki, juba enne pesu venis imelikuks. Peste tuli mingi aine välja, mis seda vormis hoidis ja oligi kõik.

Teine oli teksad, mis kulusid ülihelikiirusel katki kannikate alt. Kuna sõidan igapäev rattaga, on paljude riietega sama probleem, aga TH tegi silmad ette isegi Vero Moda pükstele.

Täpselt nii, sama mure. Ei näe seetõttu mõtet Hilfigeri teksaseid osta. Vero Moda ja Mango omad peavad kõvasti kauem vastu.

Mida te nende teksadega teete? Mul ei ole iial ühedki teksad katki kulunud, vaid lõpuks lihtsalt ära tüüdanud.

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.

Väga hea hinna-kvaliteedi suhtega rõivaid olen vahel ostnud Zarast ja HM-ist, aga see nõuab kullipilku ja kriitilist meelt. Ei ole suurem shoppaja, aga need mis sealt ostsin, on väga head leiud.

Hea kvaliteediga, talutava hinnaga on nt Gerry Weber, Taifun, Betty Barclay. Pigem klassikaline, pikemaks baasrõivaks sobivad. Ühed valged linased pikad-laiad püksid (BB, ostetud Stockmannist -60%) on 8 aastat kasutuses, ja ikka täiesti korras!

Montonist ja Mosaicist saab ka täiesti mõnusaid riideid, kvaliteet ka enamasti hea.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eks turg paneb ju ka asjad paika. Enamus inimesi ostavad oma riided ikka kodumaa poodidest. Kui meie kaupmehed on otsustanud, et kaubamärgid, mida nad maale toovad, on Guess, Armani, Hilfiger, Boss, siis neid inimesed ka kannavad. Tegelikkuses on asi muidugi kõrgmoest kaugel. Aga päris kalleid kaubamärke ju Eestis ei müüdagi. Need paarkümmend inimest, kes meil kõrgmoodi ostaksid, käivad Milanos või Barcelonas kaubareisidel.
Täitsa huvi pärast küsin, mida siis Inglismaa moeteadlikud ja maitsekad inimesed kannavad, mis kaubamärke?
Pole ka tarvis ju üle korrata, et maitsekas inimene ei kanna rõivaid, mille logo on väga silmatorkav. Miks peaks firmale peale maksma, et tema elusaks reklaamplakatiks hakata?
Mul on olnud hilfigeri teksad kümmekond aastat tagasi. Ei ole väga head mälestust neist, aga ilmselt valisin ise mudeli, mis mulle eriti ei sobinud. Hilfigeriga paralleelselt olid ühed Dieseli teksad ja need said küll ribadeks kantud ning leinaga prügikasti visatud, nii head olid!
Võrreldes mingi NY või Zara kaubaga on need keskmise hinna&kvaliteediga kaubamärgid siiski paremad, minu kogemusel. Mul on ühed Zara teksad ja ei ole väga armsaks saanud, pole jalas ilusad. Seevastu ostsin kevadel Hulludelt Päevadelt ühed rebitud servadega Bossi teksad ja neid ainult kannaks kogu aeg! Jalas mugavad, pepu teevad ilusaks, kõigega ja kõikjale sobivad. Zara maksis 25 ja Boss 100, aga hinnavahe on seda väärt. Praegu, ületarbimise ajastul, pigem osta üks mugav, hästi sobiv ja veidi kallim asi, kui kolm “läheb kah, hind on ju odav” asja.
Pojal on ka olnud NY teksad ja eelmine aasta paralleelselt ühed Superdry omad. NY-d viskasime enne kooli prügikasti, olid tagumikust õudselt välja veninud ja muidu ka koledad, lotendavad. Superdryd käivad edasi, väga heas vormis siiamaani.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas mõni asjatundja võiks palun öelda, milliste kaubamärkide puhul on siis hinna ja kvaliteedi suhe paigas (ja kvaliteet muidugi hea ka)?

Mintonil on seni olnud minu jaoks. Seni toodeti ka osaliselt eestis ja võis loota et orjandusele kaasa ei aita montoni ostmisel.
TH puhul on joppamise asi kas pärast esimest pesu näeb ese veel samasugune välja või ei. Aga jalanõud on minu jaoks TH omad mugavad. Muidu väga kontsasid ei kanna sest on ebamugavad aga TH kontsakingad in minu jala jaoks head.

Väga hea hinna ja kvaliteedi suhe on uuskasutuskeskuses.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 03.09 19:07; 03.09 19:54; 04.09 10:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vastus küsimusele.
Ma ei oska öelda milliseid brände Inglismaal kantakse kuna logod silma ei hakka. Tänavapilt on julgem ja huvitavam võrreldes Eestiga. Tundub, et üsna palju noori on alati River Islandis ning Top Shopis ning ka ZARAs. Samas ostetakse kohe kindlasti palju netist. Olen nats arg, kuid kui julgeks teeks mõned fotod tänavamoest ja saadaks sulle 🙂

+1
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 03.09 20:17; 03.09 22:19; 04.09 17:25; 05.09 00:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vastus küsimusele.

Ma ei oska öelda milliseid brände Inglismaal kantakse kuna logod silma ei hakka. Tänavapilt on julgem ja huvitavam võrreldes Eestiga. Tundub, et üsna palju noori on alati River Islandis ning Top Shopis ning ka ZARAs. Samas ostetakse kohe kindlasti palju netist. Olen nats arg, kuid kui julgeks teeks mõned fotod tänavamoest ja saadaks sulle ????

Ja need on siis kvaliteetbrändid THga võrreldes?

+3
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.09 21:02; 04.09 17:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

#3219578:
Vastus küsimusele.

Ma ei oska öelda milliseid brände Inglismaal kantakse kuna logod silma ei hakka. Tänavapilt on julgem ja huvitavam võrreldes Eestiga. Tundub, et üsna palju noori on alati River Islandis ning Top Shopis ning ka ZARAs. Samas ostetakse kohe kindlasti palju netist. Olen nats arg, kuid kui julgeks teeks mõned fotod tänavamoest ja saadaks sulle ????

Ja need on siis kvaliteetbrändid THga võrreldes?

Zara, Top Shop ja River Island on MOEBRANDID. Liigutakse moega kaasas- tana in, homme out. TH ei ole mingi kvaliteet brand. OK, tee ja kanna mida tahad- kui sinu arust TH on mingisugune korgmood, siis jaab nii. Lihtsalt imelik on vaadata seda bradikultust Eestis.

+1
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 03.09 20:17; 03.09 22:19; 04.09 17:25; 05.09 00:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lõiked on ilusad. Kangas on küll nii ja naa. Olen ainult 2 asja ostnud ja mõlemad on kiiresti nii koledaks läunud, et kanda ei kannatanid. Üks asi oli meriinovillane kleit, imeliselt istus kohe peale ostmist. Aga rohkem kanda ei saanudki, juba enne pesu venis imelikuks. Peste tuli mingi aine välja, mis seda vormis hoidis ja oligi kõik.

Teine oli teksad, mis kulusid ülihelikiirusel katki kannikate alt. Kuna sõidan igapäev rattaga, on paljude riietega sama probleem, aga TH tegi silmad ette isegi Vero Moda pükstele.

Täpselt nii, sama mure. Ei näe seetõttu mõtet Hilfigeri teksaseid osta. Vero Moda ja Mango omad peavad kõvasti kauem vastu.

Mida te nende teksadega teete? Mul ei ole iial ühedki teksad katki kulunud, vaid lõpuks lihtsalt ära tüüdanud.

No ma panen jalga ja kannan. Aga umbes 3 kuuga on tagumine pool katki kulunud (ilmselt vänderdan pepuga liiga palju, aga vastassugupoolele peab ju muljet avaldama). Samas kuluvad mul ka nt Desiguali mantlid väga kiiresti ära (keskmiselt peab 2 kuud vastu, siis on riie topiline, niidid väljas) – vist ei tohigi neid iga päev selga panna 🙂

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas mõni asjatundja võiks palun öelda, milliste kaubamärkide puhul on siis hinna ja kvaliteedi suhe paigas (ja kvaliteet muidugi hea ka)?

Mintonil on seni olnud minu jaoks. Seni toodeti ka osaliselt eestis ja võis loota et orjandusele kaasa ei aita montoni ostmisel.

TH puhul on joppamise asi kas pärast esimest pesu näeb ese veel samasugune välja või ei. Aga jalanõud on minu jaoks TH omad mugavad. Muidu väga kontsasid ei kanna sest on ebamugavad aga TH kontsakingad in minu jala jaoks head.

Väga hea hinna ja kvaliteedi suhe on uuskasutuskeskuses.

Selle Montoniga on nüüd selline asi, et ka neil on Hiinast tulnud kaupa päris palju.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ostan oma teismelisele TH ja CK riideid. Tingimusel, et logo on pisike.
Igapäevased teksased on aga hoopis Nextist.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 16 postitust - vahemik 31 kuni 46 (kokku 46 )


Esileht Ilu Tommy Hilfiger