Esileht Ilu Tommy Hilfigeri jalatsite suurusest

Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )

Teema: Tommy Hilfigeri jalatsite suurusest

Postitas:

Soovin e-poest tellida ja palun kogemusi.
Kannan nii nr 40 kui 41 suurust.
Kuidas teil kogemused?
Skechersi puhul nt tean, et kindlasti 40 ja Caprice puhul 40,5.

0
0
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Mul on ka nr 40-41 kõik jalanõud. Vaatasin üle 3 paari Hilfigeri jalanõusid:
1) Platvormkingad 1 – nr 40
2) Platvormkingad 2 – nr 41
3) Kummikud – nr 41
Kummikud võtsin teadlikult nr 41, et villase paksema sokiga ka mugav oleks. Kui panen platvormkingade tallad kohakuti, on sisetalla mõõtude vahe olematu, ca 1mm annab ehk välja. Mäletan, et teised Hilfigeri jalanõud on mul olnud pigem 40.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mõõda oma jalg ära ja vaata tootja suurustabelit.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.07 23:13; 29.07 02:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kannan ka 40-41 suurust. Mulle on jäänud mulje, et pigem on TH numbrisse või isegi natuke suurem.

2 paari pika säärega saapaid on 40

Kunstnahast mokassiinidel oli 40 kitsas. Kuna ostsin kasutatult, siis suuremat proovida ei saanud.

Kõrge, peenikese kontsaga ja terava ninaga kingad 41 (mul laiem jalg)

Weekendshoest ostsin sel sulvel hõbedased plätad (varbavahed) 40, aga olid väiksed. Oma rumalus, plätad olen varem alati 41 võtnud, ka teiste firmade puhul. Kuna 41-te ei olnud, siis mõtlesin, et katsetan.

Tossud, baleriinad 40

Kui ostaksin saapad, tennised, tossud, tavalised madalad või poolkõrge kontsaga kingad siis 40. Kõrge kontsaga võtaksin 41. Suviseid platvorme pole proovinud.

 

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu kogemuste põhjal on TH jalatsitel suurus suurem. Minu sisetalla mõõt on 26 cm ja mul on kitsas jalg. Tavaliselt kõik kingad, tennised on mul 40 suurus ja saapad peaaegu alati 39 suurus (erinevad brändid ja kehtib 99% ajast). TH jalatsitest mul ei ole saapaid, aga kõik tennised ja kingad on 39. Äsja sattusin Viljandi Denim Dreamis nahast TH tennistele, mis olid hinnatud 149 euro pealt 9 eurole. Ainus suurus 40. Mõtlesin, et kannan, nii ilusad ja mis see üks number on. Ei kandunud isegi sisetallaga, totaalselt suured olid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu kogemuste põhjal on TH jalatsitel suurus suurem. Minu sisetalla mõõt on 26 cm ja mul on kitsas jalg. Tavaliselt kõik kingad, tennised on mul 40 suurus ja saapad peaaegu alati 39 suurus (erinevad brändid ja kehtib 99% ajast). TH jalatsitest mul ei ole saapaid, aga kõik tennised ja kingad on 39. Äsja sattusin Viljandi Denim Dreamis nahast TH tennistele, mis olid hinnatud 149 euro pealt 9 eurole. Ainus suurus 40. Mõtlesin, et kannan, nii ilusad ja mis see üks number on. Ei kandunud isegi sisetallaga, totaalselt suured olid.

Su jutus midagi ei klapi.
Suurus 40 on pea kõigil tootjatel (va. teistsugune mõõdusüsteem, nagu Adidas) sisetallamõõduga 25.5 cm. Hilfigeril on see nt. 25.4 cm, Weekendi leht väidab, et 25.5 cm.
Seega jalale, mille pikkus on 26 cm, ei saa suurus 40 kindlasti suur olla.

Huvi pärast mõõtsin üle oma 2 paari TH tenniseid ja mõlemad on suurus 41 ning stm 26 cm, täpselt nii nagu nende mõõdutabel väidab.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.07 23:13; 29.07 02:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu kogemus on just, et TH jalatsitel on suurus pigem väiksem. Ma ise olen pigem 40 poole 39 kandja (enamus jalanõusid on 39, aga mõned ka 40) ja TH tennised olid mul 39 väikesed, 40 parajad.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kannan 39 ja 38, th võtan39

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sketchers ongi number suurem. Mina kannan ka 41, Skechers on paras 4o, Högl 41,5, Ecco 41, Vagabond 41.  Hilfiger mu kogemusel pigem numbrist väiksem, saatsin ühed kinnised vabaajajalanõud tagasi, sest 41 oli väike. Ja jalanõusid on mul palju, see mu kirg.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu meelest on ka TH väiksem. Mul on jalanõud üldiselt 40 ja 41 suurus sõltuvalt mudelist, TH pigem kaldub  isegi 42 poole. Mulle vist ei sobi nende jalanõud lihtsalt liistu pärast ja vb ma ei peaks kommenteerima, aga suuremad nad kindlasti pole. Vähemalt ei ole mina nende puhul ühtki 40 jalga suutnud pigistada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu kogemusel ka pigem suurem nr võtta, kannan ise 38, aga TH tennised olid 38 ninas, pidin võtma 39.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ütleksin, et  nö tavaline suurus ehk vastab standardile.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kingi pole ostnud,  aga tossud ja vabaajajalatsid soovitaksin võtta nr 40 –  mulle tundub, et need on pigem laiema liistuga ja numbrist pisut suuremad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )


Esileht Ilu Tommy Hilfigeri jalatsite suurusest