Esileht Erivajadustega laps Tondi kool

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Tondi kool

Postitas:

Kas kellegi laps käib seal koolis 7- 8 kl. Lihtsustatud, toimetuleku- ja hooldusõppel. Kuidas on olukord agressiivsete lastega. Kuidas olete kooli personaliga rahul?

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

palun täpsusta õppekava, ei ole ühtset Tondi kooli, on kolm õppekava, mis üksteisest vägagi erinevad

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kas kaks last minemas? lõkig                               olen rahul. laps läheb seitsmendaaasse. toimetuleku kohta ei oska suurt öelda, minu suurem laps käis Hilariuse erakoolis, selle kooligga olin väga, väga rahul.

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kui toimetulek, siis Hilariust tasub vägagi kaaluda.Tondil võib hakata pärast 9.klassi lisaaastatel üks suur jama peale. raha osas tuleb suu lahti teha ja probleemist rääkida. Hilarius on väga peresõbralik kool ja pea alati leitakse lahendus.

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

üks asi veel, mis tondil tunda annab, kuigi nad seda enam nii räigelt ei väljenda on see, et nemad ei soovi teiste poolt RIKUTUD lapsi. Minu laps läks LÕKi neljandasse klassi ja  terve esimene aasta kuulsin kuidas ta oleks pidanud ikka esimesse klassi tulema ja siis oleks tal käitumine korras ja oskaks lugeda jne,.jne. ma tõesti ei tea, mida neljandas klassis selle teadmisega peale hakata?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kirjutage mulle mailile olen valmis jätma teile oma telefoni, on lihtsam asju arutada.

eneli.talli@mail.ee

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu laps käib Tondi koolis lihtsustatud õppekavaga klassis. Läheb 7. klassi. Esimesse klassi minemisel olin väga murelik ja skeptiline, kas ikka on õige kool jne. Praeguseks olen rahul. Lapsele on õppekava jõukohane, tunneb õppimisest rõõmu ja tahab õppida. Klassid on väikesed ja õppejõud annavad endast parima. Toimuvad huviringid, koolis saab ka reh-plaani alusel teraapiaid, aga neid pole kasutanud ja täpsemat infot anda ei oska. Minu laps ei ole agressiivne. Esineb ka agressiivseid ja paigal mitte püsivaid lapsi, kuidas nendega toime tullakse ma ei oska öelda. Teinekord kuulen lapselt, et see või teine segab tundi ja ei lase õppida, teinekord on esinenud ka füüsilist vägivalda, kuidas õppejõud selle lahendavad ei tea, igal juhul minu laps kooli minemist ei karda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Erivajadustega laps Tondi kool