Esileht Ajaviite- ja muud jutud Tony restoran

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 110 )

Teema: Tony restoran

Postitas:
senegalipresident

Aasalaiud pidid Tony auks annetatud raha eest, mis üle jäi, restorani/kohviku avama. Kas keegi teab millal ja kuhu? Ootan juba huviga! 🙂

+32
0
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
MiladyWinter

Ma pole nende tegudest just vaimustuses, aga ajad on ikka veel väga ebakindlad.

Keegi Perekoolist üritas nende vastu hagi koostada v sisse anda, aga tundub, et sellest ei tulnud asja.

Eks edaspidi teab targem olla.

+4
-27
Please wait...

Postitas:
Kutsarhobusel

Minu arust pole mingit restorani avamise plaani olnudki. Annetajatele tõmmati müts pähe ja raha kulutati ära enda tarbeks. Kõik märgid viitavad sellele, lisaks oli siit-sealt kuulda, kuidas lihttöölisest õde, kes koroonateste ka varem ise ei jaksanud maksta, hakkas järsku endale kalleid telefone ostma, tegi korteris remonti jne. Pluss see keerutamine jnejne. Mina ei usu selliseid kokkusattumusi.

+56
0
Please wait...

Postitas:
cavrina

Ma pole nende tegudest just vaimustuses, aga ajad on ikka veel väga ebakindlad.

Keegi Perekoolist üritas nende vastu hagi koostada v sisse anda, aga tundub, et sellest ei tulnud asja.

Eks edaspidi teab targem olla.

Hagi võis ikka sisse anda, selle menetlemisse võtmiseks võib keskmiselt aasta lihtsalt kuluda (ise ootan juba kaheksandat kuud lihtmenetluse tulemust).

+20
-1
Please wait...

Postitas:
hel007

See advokaat, kes nende kohta hagi või kuriteokaebuse koostamist plaanis, andis siin ka eelnevas teemas hiljem teada, et sai paraku tagasisidet ainult kahelt annetajalt ja infot kokku nii väikse summa kohta, et mingi juriidiline käik nende vastu oleks väga ebaperspektiivikas ja jäänuks liiga üldsõnaliseks.

+21
0
Please wait...

Postitas:
Lepaleht29

No kas on uudiseid ?

Se Ly oma fb kontol jagab igast petturite lehekülgi? Tekib küsimus kas ta maksis inimestele tagasi kõik?

+15
0
Please wait...

Postitas:
Mette-Merithh

Olge ikka realistid. Praegu panevad uksi kinni või tõmbavad tegevust koomale aastatepikkuse kogemusega toitlustusasutused, mille omanikud ja kokad on targad ja tunnustatud inimesed ja selles äris olnud pool elu. Tõesti usute, et see harimatu lihttöölisest tädi avab mingi restorani 😃😃 Lubage naerda ausalt. Suure tõenäosusega pole sellest rahastki enam midagi alles.

+37
0
Please wait...

Postitas:
unetu

Facebooki aiaelu grupis Ly Aasalaid  täna postitas, et tal on esimest korda elus oma aed ja milliseid püsililli sinna istutada?!

Huvitav, kui enne elas peost suhu?

+39
0
Please wait...

Postitas:
kupukuller

Facebooki aiaelu grupis Ly Aasalaid täna postitas, et tal on esimest korda elus oma aed ja milliseid püsililli sinna istutada?!

Huvitav, kui enne elas peost suhu?

osteti maja?

+13
0
Please wait...

Postitas:
preili567

Kusjuures minule nad kandsid tagasi.

+1
-13
Please wait...

Postitas:
kadri00

Mõlemad õed ju ostsid uued kodud (korteris/majad) endale.

+16
0
Please wait...
Postitas:
Huviline

No seda raha tuli neile metsikult, kusjuures kajastati ainult vähest, alguses olid ka konto väljavõtted jne (kuigi ka seal olid summad juba metsikud) hiljem oli vaikus, aga teada oli, et kanti neile edasi. Masendav.

+21
0
Please wait...

Postitas:
saskia2

Uskumatu, kui see nii oli.

Mitte et ma usklik vms oleksin, aga peab ikka julge ja absoluutselt igasuguse südametunnistuseta inimene olema, et nii raske haiguse pealt teenida ja rikastuda julgeda.

Paras karmalaks on neil pea kohal ootamas oma aega, olen täiesti kindel.

+26
-5
Please wait...

Postitas:
Andy

Uskumatu, kui see nii oli. Mitte et ma usklik vms oleksin, aga peab ikka julge ja absoluutselt igasuguse südametunnistuseta inimene olema, et nii raske haiguse pealt teenida ja rikastuda julgeda. Paras karmalaks on neil pea kohal ootamas oma aega, olen täiesti kindel.

Paraku see karmaga hirmutamine on lollide lohutus. Mis karma sellel Tonyl siis oli, et ta juba noore poisina pidi rasket haigust ja vintsutusi taluma?

+28
0
Please wait...

Postitas:
piret005

Paraku see karmaga hirmutamine on lollide lohutus. Mis karma sellel Tonyl siis oli, et ta juba noore poisina pidi rasket haigust ja vintsutusi taluma?

Mina ei usu ka mingit karmat, seda on küllalt näha olnud, kus ebaeetilised nahhaalid kenasti õitsevad. Tihti läheb neil palju paremini kui tublil ja eetilisel inimesel.

+29
0
Please wait...

Postitas:
kupukuller

Mina ei usu ka mingit karmat, seda on küllalt näha olnud, kus ebaeetilised nahhaalid kenasti õitsevad. Tihti läheb neil palju paremini kui tublil ja eetilisel inimesel.

paraku on see tõesti nii, kuigi ei peaks sedapidi olema.

+12
0
Please wait...

Postitas:
BellaBee

See juhtum tuleks avalikuks teha, et inimesed teaks, mis võib juhtuda, kui eraisikule annetada.

Viimati seda lugu kajastades, ei oldud veel teadlikud, kas Aasalaiud pistavad saadud annetuse taskusse või täidavad enda antud lubaduse, peale “leinaaega” raha edasi annetada.

+21
0
Please wait...

Postitas:
taivopalm

See juhtum tuleks avalikuks teha, et inimesed teaks, mis võib juhtuda, kui eraisikule annetada. Viimati seda lugu kajastades, ei oldud veel teadlikud, kas Aasalaiud pistavad saadud annetuse taskusse või täidavad enda antud lubaduse, peale “leinaaega” raha edasi annetada.

Eks ta juba ongi avalikustatud mingil moel. Aga ma saan nendest õdedest omamoodi aru (ma muidugi ei mäleta mitu õde seal kokku oli). Kujuta nüüd ette. Oled elanud kogu elu pigem vaeselt, palgapäevast palgapäevani. Siis algatad kampaania, aitame venna välismaale ravile, vaatad iga õhtu kontojääki ja see paisub nagu pärmitainas. Vend paraku sureb enne välismaale saamist ära, aga raha on kontol mingid sajad tuhanded! Vaesel inimesel võtab see jalust nõrgaks, pagan mis me teeme selle rahaga. Kunagi ei ole neist keegi korraga nii suuri summasid näinud. Ja siis nad haistavad võimalust, et nad saavad ju enda elujärge parandada. See on nagu rahapaja leidmine vanasti muinasjutus. Räägitakse juristiga, see ütleb ka et keegi otseselt raha tagasi nõuda ei saa, teie enda südametunnistuse asi, kas kannate tagasi või ei kanna. Õed mõtlevad ja …tühja see südametunnistus, elu tahab elamist ning rahaga saab ju enda elujärge parandada.

+22
-5
Please wait...
Postitas:
Alfa

Eks ta juba ongi avalikustatud mingil moel. Aga ma saan nendest õdedest omamoodi aru (ma muidugi ei mäleta mitu õde seal kokku oli). Kujuta nüüd ette. Oled elanud kogu elu pigem vaeselt, palgapäevast palgapäevani. Siis algatad kampaania, aitame venna välismaale ravile, vaatad iga õhtu kontojääki ja see paisub nagu pärmitainas. Vend paraku sureb enne välismaale saamist ära, aga raha on kontol mingid sajad tuhanded! Vaesel inimesel võtab see jalust nõrgaks, pagan mis me teeme selle rahaga. Kunagi ei ole neist keegi korraga nii suuri summasid näinud. Ja siis nad haistavad võimalust, et nad saavad ju enda elujärge parandada. See on nagu rahapaja leidmine vanasti muinasjutus. Räägitakse juristiga, see ütleb ka et keegi otseselt raha tagasi nõuda ei saa, teie enda südametunnistuse asi, kas kannate tagasi või ei kanna. Õed mõtlevad ja …tühja see südametunnistus, elu tahab elamist ning rahaga saab ju enda elujärge parandada.

Nii, ja mis sa selle jutuga siis nüüd öelda tahad? Et nii ongi normaalne ja vaese inimese psüühika just täpselt nii toimibki ja et olge te kõik vait? Vbl tõesti ei saa keegi otseselt raha tagasi nõuda (jurist ütles nii…), aga  see, et inimesed asja meediasse paiskavad koos täisnimedega, see on sinu arvates tühine teema?

+19
0
Please wait...

Postitas:
taivopalm

Nii, ja mis sa selle jutuga siis nüüd öelda tahad? Et nii ongi normaalne ja vaese inimese psüühika just täpselt nii toimibki ja et olge te kõik vait?

See ei ole normaalne. Sellest on siin ühes teises teemas arutletud pikalt. Ma pigem püüdsin kõrvalvaatajana arvata, mismoodi võiks sellise inimese aju mõelda, kes on annetuse saanud. Lihtsal kõrvaltvaataja pilguga.

+24
0
Please wait...

Postitas:
Vana-Ann

Nii, ja mis sa selle jutuga siis nüüd öelda tahad? Et nii ongi normaalne ja vaese inimese psüühika just täpselt nii toimibki ja et olge te kõik vait?

See ei ole normaalne. Sellest on siin ühes teises teemas arutletud pikalt. Ma pigem püüdsin kõrvalvaatajana arvata, mismoodi võiks sellise inimese aju mõelda, kes on annetuse saanud. Lihtsal kõrvaltvaataja pilguga.

Mina pakun, et arvestatav hulk siinsetest näpuga näitajatestki ei kannaks samas olukorras raha tagasi. Kui olete eluaeg vaesed olnud, palgapäevast palgapäevani elanud, võimalik, et teil on ka laenud ja järelmaksud, mille tasumisega hädas olete ning siis saate järsku suure summa raha, mis korraks kòik probleemid lahendab – arusaadav, et käsi ei paindu seda ära andma. Pole mõtet siin praegu rinnale taguda, kuidas teie küll nii ei teeks, kui te pole samas olukorras. Raha muudab inimest, seda päranduste jagamisel küllalt nähtud. Pealegi oli siin korra teema, mida teha leitud rahakotiga ja mõnigi vastaja kirjutas, et tema omanikku otsima ei hakkaks, omale jätaks. Ammugi siis sellise mõtteviisiga inimesed vabatahtlikult annetatud raha tagasi kannaksid.

+3
-34
Please wait...

Postitas:
kupukuller

ma millegipärast usun inimesi kui nad mingi lubaduse annavad ja selle välja ütlevad. kui ei suudeta lubadust pidada, siis pole vaja lubada.

+22
-2
Please wait...

Postitas:
Vana-Ann

ma millegipärast usun inimesi kui nad mingi lubaduse annavad ja selle välja ütlevad. kui ei suudeta lubadust pidada, siis pole vaja lubada.

Usu, usu. Mul just töökaaslane hiljaaegu rääkis, et naisel suri isa ära ja naine koos òdede-vendadega otsustasid, et isast jäänud majalobudikust loobuvad isa elukaaslase kasuks, kellega see aastakümneid koos oli elanud. Kui naine siis kokkulepitud päeval notarisse läks, aga sinna hiljaks jäi, kõik teised olid juba kohal, ning küsis, kuhu peavad loobumiseks allkirja andma, oli notar suurte silmadega otsa vaadanud, et mis loobumine, teised küll keegi ei loobu. Ja ei loobunudki, kuigi nii oli varem kokku lepitud. Kui sugulastegi puhul saavad raha jagamisel Saulustest Paulused, siis võõraste suhtes mul küll mingeid illusioone ei oleks.

+24
-2
Please wait...

Postitas:
Desy

Ma ei tea, kuidas teistega on, aga Lyl on maja ja aed küll juba mõnda aega. Ma ei tea, kas päris enda või elukaaslase oma, aga selle raha eest ta mingit maja küll ei ostnud, rääkimata kahest majast.

Mul on ka esimest korda elus oma aed ja isegi veega WC😁 Mis siis, et maja on juba ligi 9 aastat meie oma olnud ja wc sai korda pool aastat tagasi. Et sellest lausest ei tasu küll järeldada, et selle raha eest maju kokku osteti.

0
-23
Please wait...

Postitas:
piret005

Ma ei tea, kuidas teistega on, aga Lyl on maja ja aed küll juba mõnda aega. Ma ei tea, kas päris enda või elukaaslase oma, aga selle raha eest ta mingit maja küll ei ostnud, rääkimata kahest majast. Mul on ka esimest korda elus oma aed ja isegi veega WC😁 Mis siis, et maja on juba ligi 9 aastat meie oma olnud ja wc sai korda pool aastat tagasi. Et sellest lausest ei tasu küll järeldada, et selle raha eest maju kokku osteti.

Aga kas ei olnud nii, et kui Tony oli haige ja soovitati koju viia, siis ei saanud, sest nad elasid kõik ise pead-jalad koos mingis pisikeses korteris, Ly rääkis seda.

+27
0
Please wait...

Postitas:
Desy

Ma ei tea, kuidas teistega on, aga Lyl on maja ja aed küll juba mõnda aega. Ma ei tea, kas päris enda või elukaaslase oma, aga selle raha eest ta mingit maja küll ei ostnud, rääkimata kahest majast. Mul on ka esimest korda elus oma aed ja isegi veega WC😁 Mis siis, et maja on juba ligi 9 aastat meie oma olnud ja wc sai korda pool aastat tagasi. Et sellest lausest ei tasu küll järeldada, et selle raha eest maju kokku osteti.

Aga kas ei olnud nii, et kui Tony oli haige ja soovitati koju viia, siis ei saanud, sest nad elasid kõik ise pead-jalad koos mingis pisikeses korteris, Ly rääkis seda.

Ma ei tea, pole väga kursis kogu selle looga. U poolteist aastat tagasi elas Ly igatahes eramajas, pisike ta küll oli, aga ma ei tea, kui mitmekesi nad seal elasid.

0
-9
Please wait...

Postitas:
Mpaat

Vale

Kus selline info pärineb???

Ly elas äia majas minu info kohaselt.

Teine õde ostis mitu aastat tagasi.

Kolmas õde pidavat Soomes elutsema.

Tony lehel ajasid asju Liis-i ja Ly nimelised isikud.

Peale selle kõik mõtlevad ei tea mida,kirjutage ja küsige! Siin kommenteerimine ja laimamine ei anna mitte midagi.

0
-28
Please wait...

Postitas:
Mette-Merithh

Kas päriselt on tänaseni olemas inimene, kes reaalselt usub, et see restoran oli plaanis avada? Wow seljuhul. Seda ei tule kunagi. Ei täna, järgmisel aastal ega ka kümne aasta jooksul. Tony on maha maetud ja raha on “leinavate lähedaste” poolt ilmselt ammu mujale hakkama pandud. Sellised inimesed ei ava mitte midagi, nad ostavad endale uue iPhone  ja “leinavad” pidulike roogade ja reiside saatel. Need asjad on tänaseks kuulduste järgi juba tehtud. Olen valmis selle avalduse eest vabandust palume kui need inimesed tegelikult ka nende rahade eest lubatud resto avavad.

+38
0
Please wait...

Postitas:
vahalill

Olen valmis selle avalduse eest vabandust palume kui need inimesed tegelikult ka nende rahade eest lubatud resto avavad.

Vabandad avalikult, oma näo ja nimega. Sest sina räägid reaalsetest nägudest ja nimedest.

Aga sa ei vabanda, sest isegi, kui nad avavad lõpuks resto, siis kindlasti sinu arvates olid annetusrahad ammu otsas. Kui nad esitavad väljavõtte, mis seda kinnitab, siis sa seda ka ei usu, sest on ju ometi võimalik võltsida jne. hässtääg perekool. Perekooli silmis õigeks polegi võimalik jääda kuidagi. Prove me wrong

0
-37
Please wait...

Postitas:
piret005

Kui nad esitavad väljavõtte, mis seda kinnitab, siis sa seda ka ei usu, sest on ju ometi võimalik võltsida jne. hässtääg perekool. Perekooli silmis õigeks polegi võimalik jääda kuidagi. Prove me wrong

Pole nad ju siiani mingeid väljavõtteid esitanud ja ei tule sealt mingit restorani. Prove me wrong. Ei tasu siin mingit märtrit mängida, kellele on liiga tehtud. Kasutati häbematult oma surevat pereliiget ära raha teenimiseks ja seda võiks häbeneda elu lõpuni.

+39
0
Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 110 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Tony restoran