Esileht Ajaviite- ja muud jutud Tony restoran

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 110 )

Teema: Tony restoran

Postitas:
Andy

Olen valmis selle avalduse eest vabandust palume kui need inimesed tegelikult ka nende rahade eest lubatud resto avavad.

Isegi kui nad tõesti avavad restorani, ei ole sul vabandada millegi eest: ega seda raha restorani avamiseks ei annetatud!

+31
0
Please wait...

Postitas:
Tret

Null infot ju nende poolt. Ilmselgelt puhas asi see pole. Karma ei jäta seda ilmselt nii…

+15
0
Please wait...

Postitas:
paadund perekoolik

Just, mis restoran! Isegi kui nad selle restorani oleksid avanud, oleks ikkagi tegu olnud pesueht sahkerdamisega: raha EI ANNETATUD  restorani jaoks, vaid haige inimese raviks! Ja nendepoolne lubadus oli see raha edasi annetada teistele abivajajatele. Huvitav, kui paljud oleksid annetanud, kui nad oleksid rahakogumiskampaania käigus öelnud “Kogume raha, et saaksime pärast venna surma tema auks restorani avada”?  Sel, mis kavalad äriideed neil hiljem pähe tulid, pole raha sihtpärase kasutamisega vähimatki pistmist.  Alatu värk.  Tundub üsna läbimõeldud pettus olevat. Prove me wrong.

+36
0
Please wait...

Postitas:
Huviline

Oleks annetatud summa olnud väike, pigistaks ehk veel silma kinni, aga annetati METSIK summa raha, mille pistsid lihtsalt tasku Tony perekond. Ma ei saa siiamaani aru, kuidas need inimesed öösel rahus magada saavad üldse, mitte mingit õiglustunnet pole inimestel? Oi, karma neid tagumikust veel hammustab…

+30
-1
Please wait...

Postitas:
Mpaat

Teie

Teie kes te siin miinustate kommentaare,kus te reaalselt oma info võtate ??? Kuulujuttude põhjal ???

Mina saan öelda ,et minul on kindel info.

Nii nagu eelnevalt kommenteerisin,

Ly elas/elab äia majas.

Mu mees puutub kokku tema äia-ga. Ta äi on aastaid Väätsal elanud. Oma pisikeses majas.

Kes tahab see uurib täpsemalt. Ja saab ka õige info,mitte ei loo siin mingit jama kokku!

NB: Ma suhtlesin ühega neist.

0
-27
Please wait...

Postitas:
Must-tulp

Teie kes te siin miinustate kommentaare,kus te reaalselt oma info võtate ??? Kuulujuttude põhjal ???

Ly elas/elab äia majas.

Mu mees puutub kokku tema äia-ga. Ta äi on aastaid Väätsal elanud. Oma pisikeses majas.

Kes tahab see uurib täpsemalt. Ja saab ka õige info,mitte ei loo siin mingit jama kokku!

Raha annetati haige inimese ravi jaoks mitte mingi restorani avamiseks. Ilmselgelt oli tegu kõige ehtsamate kelmidega. Häbi neil olgu ja mingu neil kehvasti.

+38
0
Please wait...

Postitas:
Huviline

Ly elas/elab äia majas.

Mis info sul kindel on?
Mis vahet seal on, kelle majas nad elavad?

Annetusi tehti kokku viie-kuuekohalistes summades. Mõistad sa selle raha suurust?

Mis selle rahaga tehti? Saad sa aru, kui suure vee tõmbab taoline tegevus peale teistele annetuste küsijatele?

+28
-1
Please wait...

Postitas:
Mpaat

Kas.

Kas ikka pistis terve perekond???

Raha kogus Ly. Ülekanded tehti talle.Saksamaal kaasas käisid ema ja Ly lapsega. Olid seal kuu vms. Tony sai seal ravi,kuid peale seda toodi Eestisse tagasi. Ja sai ka Eestis ravi. Täpsemalt mis ravi ei tea. 🤷Võtke lahti Tony ravi teekonna leht fb-s ja seal enamus info olemas,kas postitustes või kommentaarides.

0
-30
Please wait...

Postitas:
Huviline

Raha kogus Ly. Ülekanded tehti talle.Saksamaal kaasas käisid ema ja Ly lapsega. Olid seal kuu vms. Tony sai seal ravi,kuid peale sesa toodi Eestisse tagasi. Ja sai ka Eestis ravi. Täpsemalt mis ravi ei tea. 🤷Võtke lahti Tony ravi teekonna leht fb-s ja seal enamus info olemas,kas postitustes vmi kommentaarides.

Ei tehtud talle Saksamaal mingit ravi, raha korjati kokku ja siis tühistati ju ka operatsioon. Eestisse toodi ja sisuliselt veel ainult surema, lisaks mis iganes ravi on Eestis täiesti tasuta. Kuhu kadusid kuuekohalised summad?

+31
-2
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Mpaat

Maja/korter

Nagu eelnevalt mainisin,et Ly elas/elab oma äia majas.

Muidugi ma mõistan,170 tuhat on väga suur summa. Kuid ma usun,et ka suurem osa läks ravile. Vaadates neid arveid sealt fb-lehelt mille pildid sinna lisatud on. Praegu enamus spekuleerivad jne. Keegi ei tea tegelikult mis seal taga oli/on.

Kõige õigem olekski küsida õdede käest. Kuigi nad ei pea konto vv-d avalikustama,seda öeldi ka pealtnägija saates. Nii palju kui ma lugenud olen,siis osad annetajad said rahad tagasi. Suur osa läks arvete tasumisele jne.

Fakt on see,et Tony sai ravi Saksamaal. Ja toodi viimasteks päevadeks Eestisse pere lähedale,et nad saaksid hüvasti jätta.

+1
-28
Please wait...

Postitas:
Huviline

Kommentaar fb lehelt:

Ja oleme nüüd ausad, siis suure tõenäosusega said need õed OLULISELT SUUREMA SUMMA, kui see 178 000
See summa saadi paari tunniga (kõik välispangast, luminorist, coop, jne laekusid swedi järgmine päev).
Juttude järgi ületas summa suurelt üle 200 000
Seega ei julgegi need õed aruandlust ju näidata, sest saadud summa, kulud ja alles jäänud summa ei klapi mitte kuidagi!!!
+21
-2
Please wait...

Postitas:
Mpaat

Fakt on see,et Tony viibis Saksamaal haiglas kuu aega umbes.Seal tehti talle operatsioon. Nii ema kui õde Ly lapsega olid seal. Fb lehel on pildid arvetest jms. Teen kopeeringu ühest kirjast nende lehel.

10.08.21

Nii, käisin Dr. Felixiga rääkimas.

Tonyle tehakse operatsioon neljapäeval ja eemaldatakse kogu kasvaja.

Ütlesid, et operatsiooniga riske ei kaasne, sest Tony praegu on juba hetkel halvatud. Kui ei oleks siis võib kaasneda halvatus.

Tonyl on vaja edaspidi ka südamestimulaatorit, sest kogu sellest haigusest on ta süda nõrgaks jäänud ning tahtnud juba 2 korda seisma jääda. Felix ütles, et ilma stimulaatorita ta kaua ei elaks.

Kõndima hakkamise koha pealt ütles nii palju, et kuna Tony süda on nõrk ja immunsüsteem ka nõrk siis on väga väike võimalus, et ta üldse kõndima hakkab. Aga samas loen mina välja ikkagi, et ON VÕIMALUS!

Kasvaja koha pealt nii palju veel ta ütles, et umbes nädal läheb aega, et täpselt teada mis sorti kasvaja see on, ning kirjutada välja edasine raviplaan mida tuleb jätkata Eestis.

0
-22
Please wait...

Postitas:
Mpaat

Tony suri 14.november

Veel üks kopeering nende lehelt.

Hei.

Pisut siis uudiseid Tonyst.

Paraku olukord ei ole paremuse poole läinud.

Tony magab viimase ajal väga palju ja väga sygavalt, vahest on olnud isegi suht vöimatu teda ärkvele saada. Möni päev tagasi, ei pysinud söök sees, ravimitest on keeldunud ise, silmad on vaadanud kaugusesse ja kord tundus, et ta ei saa aru millest temaga räägitakse. Peale seda oli paar päeva palavik mis nyyd on önneks langenud/ kadunud. Paraku aga ikkagi sööb Tony vähe, magab palju, ei soovi isegi lähedasi näha. Oli taas olukord kun ta löpetas hingamise ja teda teist korda elustati. Toodi tagasi ellu. Peale seda hetkel muutusi pole.

Muidugi loodame ja ootame parimat. Ja yldse ei taha möelda selle teise olukorra peale.

Hoiame teid kursis kui taas muutusi on.

Aitäh sydamest köigile kes Tonyt toetavad ja jöudu talle saadavad.

Suured tänud ja palju sydameid teile köigile, Liis&Ly.

0
-16
Please wait...

Postitas:
OriginalTaste

Oleks annetatud summa olnud väike, pigistaks ehk veel silma kinni, aga annetati METSIK summa raha, mille pistsid lihtsalt tasku Tony perekond. Ma ei saa siiamaani aru, kuidas need inimesed öösel rahus magada saavad üldse, mitte mingit õiglustunnet pole inimestel? Oi, karma neid tagumikust veel hammustab…

Miks annetad siis? Ära anneta ja ära sõimle! Tüütu on lugeda seda kuidas mingid inimesed teevad personaalteemasid ise anonüümseks jäädes. Pealegi annetus on kink, see mida kingiga hiljem tehakse, pole enam kinkija asi nõuda.

+1
-25
Please wait...

Postitas:
Mpaat

Aga

Aga ma tahaks teada,kes need miinuste ladujad on???

Kus kohaste Te võtate oma info???

Ja kas keegi Teist reaalselt on suhelnud nendest kellegiga ???

Mina olen suhelnud ja hoidsin kursis ka end fb-lehel toimuvaga.

0
-25
Please wait...

Postitas:
Lepaleht29

Alles eelmine kuu otsis TASUTA ASJADE GRUPIS nii söögitoole, kui kappe ja kummutit.

+1
-9
Please wait...

Postitas:
OriginalTaste

Alles eelmine kuu otsis TASUTA ASJADE GRUPIS nii söögitoole, kui kappe ja kummutit.

Kas on keelatud otsida? Ela oma elu ja lase teistel elada nii nagu nad oskavad. Keegi ei sunni sind kedagi aitama ega raha annetama, pole mõtet nutta oma kinki taga kui seda ei kasutatud nii nagu sulle mulje pidanuks jääma. Lõputu klatšimine on rõve ja madal isikuomadus.

+2
-21
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
porgand1

Sellepärast, et neile Facebook-is kirjutasid ja nad personaalselt vastasid, arvad, et kõik räägitu on tõsi? Ise ka aru saad, mis lamba juttu sa ajad? Kui kõik on klatš ja valeinfo, edastage siis palun väljavõtted selle kohta, et heausksete annetajate raha on kasutatud selleks, mille jaoks nad selle andsid.

+20
-2
Please wait...

Postitas:
Lepaleht29

Kas on keelatud otsida? Ela oma elu ja lase teistel elada nii nagu nad oskavad. Keegi ei sunni sind kedagi aitama ega raha annetama, pole mõtet nutta oma kinki taga kui seda ei kasutatud nii nagu sulle mulje pidanuks jääma. Lõputu klatšimine on rõve ja madal isikuomadus.

Ei olegi , absull ei ole keelatud..

Aga teada võiks anda ikka , mis rahva annetatud rahaga tehti mitte eitata!

+11
-1
Please wait...

Postitas:
Kaegu007

Raha kogus Ly. Ülekanded tehti talle.Saksamaal kaasas käisid ema ja Ly lapsega. Olid seal kuu vms. Tony sai seal ravi,kuid peale sesa toodi Eestisse tagasi. Ja sai ka Eestis ravi. Täpsemalt mis ravi ei tea. 🤷Võtke lahti Tony ravi teekonna leht fb-s ja seal enamus info olemas,kas postitustes vmi kommentaarides.

Ei tehtud talle Saksamaal mingit ravi, raha korjati kokku ja siis tühistati ju ka operatsioon. Eestisse toodi ja sisuliselt veel ainult surema, lisaks mis iganes ravi on Eestis täiesti tasuta. Kuhu kadusid kuuekohalised summad?

Just, jälgisin ka teemat hoolega, lõpuks ütlesid ka saksa arstid sama, mida varem olid öelnud eesti arstid, et midagi kahjuks teha ei ole ja algsed raviplaanid tühistati.

+17
-1
Please wait...

Postitas:
Kaegu007

KelleGIGA küll kunagi suhelnud ei ole, jah.

+8
-1
Please wait...

Postitas:
OriginalTaste

Ei olegi , absull ei ole keelatud..

Aga teada võiks anda ikka , mis rahva annetatud rahaga tehti mitte eitata!

No aga mine politseisse siis, mida perekoolis karjud, see ei muuda mitte kui midagi.

+1
-19
Please wait...

Postitas:
Tret

Aga räägi meile ka, kus see restoran siis avatakse?

+16
0
Please wait...

Postitas:
Huviline

Miks annetad siis? Ära anneta ja ära sõimle! Tüütu on lugeda seda kuidas mingid inimesed teevad personaalteemasid ise anonüümseks jäädes. Pealegi annetus on kink, see mida kingiga hiljem tehakse, pole enam kinkija asi nõuda.

Mina, nagu ka teised tuhanded annetasid raviks Tonyle ja kui raha ei vajata/üle jääb vähiravifondile. Mitte keegi ei annetanud kellegi lõbusa elu sponsoreerimiseks.

P.S tüütutest personaalsetest sõimuteemadest peaksid sina küll OT vait olema, suurimat Perekooli läbusatajat kui sina, pole siin foorumis vist iialgi olnud.

+25
0
Please wait...

Postitas:
paadund perekoolik

Pealegi annetus on kink, see mida kingiga hiljem tehakse, pole enam kinkija asi nõuda.

Sa teed nalja või???

Kui annetus on sihtotstarbeline, siis tuleb seda ka sihtotstarbeliselt kasutada! Või sinu meelest on ok, et inimene küsib raha vähiraviks, aga tegelik plaan on hoopis endale maja osta? Tekib tunne, et asjaosaline on ise siin ennast kaitsmas, sest muuga ei oska nii lolli juttu seletada.

+28
0
Please wait...

Postitas:
Mpaat

Ei

Ei tühistatud midagi,nii Pärnus kui Tartus sai ta seda ravi mis Saksa arstide poolt kokku pandi.

0
-19
Please wait...

Postitas:
Mpaat

Kindel?

Kus kohast selline info,et Ly ostis omale maja???

Ta elas/elab äia majas Väätsal. Ly’l pole mingit kinnisvara 🤦.

Ma tahaks teada,kus kohast Te oma info võtate??

0
-17
Please wait...

Postitas:
Mpaat

Annetati

Annetati ju 5400€ vähifondile.

Pille-Riin ? Talle annetati 2900€

Kommentaaride põhjal eestisse jõudes oli neil alles ~29000 .

Ja sealt olla veel mingid kulud läinud.

Tegelikuses kõik ennustavad siin,kujutavad ette ei tea mida. Reaalselt ei tea keegi teist siin,mis ja mida osteti. Ja kui palju miskid asjad maksid. Ja kas Te kõik olete siin ideaalsed inimesed?? Kõik teevad vigu,oskus on vead parandada ja andestada.

Mitte keegi meist ei ole ideaalne ja igal ühel meist on luukered kapis.

0
-31
Please wait...

Postitas:
OriginalTaste

Pealegi annetus on kink, see mida kingiga hiljem tehakse, pole enam kinkija asi nõuda.

Sa teed nalja või???

Kui annetus on sihtotstarbeline, siis tuleb seda ka sihtotstarbeliselt kasutada! Või sinu meelest on ok, et inimene küsib raha vähiraviks, aga tegelik plaan on hoopis endale maja osta? Tekib tunne, et asjaosaline on ise siin ennast kaitsmas, sest muuga ei oska nii lolli juttu seletada.

Jah, aga vaene Tony suri ära, see kes tema annetused päris, ei ole kohustatud sulle midagi andma ega tegema, sest talle annetusi ei kogutud. Mitte üks seadus ei kohusta kedagi aitama, raha kinkima ega midagi. Kui sa ei suuda ilma hilisema kahetsuseta elada, siis ära anneta. Heategu ongi suuremeelsete inimeste elu, kitsarinnalistele see ei sobi. Annetuseid ei tagastata kunagi, nii on see terve elu olnud.

Kuidas te siin nii eile sündinud olete? Isegi kui keegi teist mõne euro annetas, siis ei ole teie metsikult annetanud ega ole ka see rahvas, kes peaks annetatud raha tagasi saama. Milleks selline lasteaialik väiklus?

+1
-25
Please wait...

Postitas:
Mpaat

Ps

Kõik Teie kes Te siin kommenteerite,kas te olete oma raha tagasi küsinud?? Või kas olete üldse annetanud midagi??

Kui ei ole annetanud,siis pole siin kobiseda midagi.

Kui annetasid ja tagasi küsinud pole,siis oma viga.

Mina annetasin 50€ tagasi ei küsinud,ega ka ei  soovinud.

0
-26
Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 110 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Tony restoran