Esileht Ajaviite- ja muud jutud Tony restoran

Näitan 20 postitust - vahemik 91 kuni 110 (kokku 110 )

Teema: Tony restoran

Postitas:
Huviline

Meil kõigil on oma luukered kapis.

Räägi enda eest! Normaalsetel ausatel inimestel pole mingeid luukeresid kapis.

No tõesti. Normaalsel inimesel pole selliseid luukeresid kapis. Sinu jaoks on nagu tuhandete eestlaste nahk üle kõrvade tõmmata mingi tühiasi.

+22
0
Please wait...

Postitas:
Mpaat

Meil kõigil on oma luukered kapis.

Räägi enda eest! Normaalsetel ausatel inimestel pole mingeid luukeresid kapis.

No tõesti. Normaalsel inimesel pole selliseid luukeresid kapis. Sinu jaoks on nagu tuhandete eestlaste nahk üle kõrvade tõmmata mingi tühiasi.

😆

Mina pole kellegil nahka üle kõrvade tõmmanud. 😆 Ma ei ole selle perega seotud.Kuid tean Ly äia. Järvamaa on väike koht.

0
-19
Please wait...

Postitas:
Mpaat

Vähifondile kanti 5400€ ja keegi Pille-Riin ?

Sai ka 2900€

Kui su ajuke vähegi võtab, siis lahuta 200 000€ 5400 ja 2900 ja vaata mis alles jääb.

Sulleri tunneb juba sellest ära, et annetuste tagasi küsimisel hakkasid õekesed blokeerima hoopis inimesi.

Kus kohast Sul selline info pärineb??

Kuhu osteti majad/korterid???

Ma täitsa huvitab.

Mida sa jahud oma majadest ja korteristest, mis see siia puutub?

Kas Te olete ajuhiiglane?? Neil kulus Saksas ka raha. 🤦 Kui lugeda postitusi,siis Eestisse jõudes oli neil alles 29000 ja sealt kulus veel mingitele asjadele 🤷🤦

Eespool mainiti,et osteti korterid/majad omale.

Kuid seegi külajutt. Samamoodi nagu siin Te kõik oletate. Tegelikkuses pole teil kellegil halli aimugi,nendest asjadest. Ja Ly ei ole ka avalikuks neid asju teinud.

Nagu inimesed ikka usuvad kollast meediat ja meedia on neid maatasa tampinud,oma oletuste ja külajuttude põhjal. Ja sama ka teised kommenteerijad. Kõige pealt tasuks vaadata peeglisse,kas ise te kõik olete ideaalsed ja ilma vigadeta. Meil kõigil on oma luukered kapis.Ah jaa kuskil postitustes oli ka kirjas ,et nad on osadele ka tagasimaksed teinud kes olid küsinud. Mina tagasi oma annetust ei küsinud (50€) ega ka taha seda tagasi. Need kes tagasi soovivad kirjutagu,siis neile. Kui üks ei vasta ,siis teisele.

Lõpetage igasuguste lolluste suust välja ajamine,kui ei ole asjaga kursis. Võtke aega lugege postitused Tony lehel hoolega läbi ja nii,et aru ka saaksite.

Sest siiani tundub,et isegi need kes lugesid ei saand aru või ei usu või ei oska lugeda.

Ja saksamaal kulus neil 200 000€? Oled ise vist üks õdedest tundub, et nii kiivalt neid kaitsed.

Kindel,et selline summa kokku saadi? Mina sain aru,et vähe väiksem summa. Kuid Saksamaal op +transpordi kulud.Palun ära kujuta ette.☺️ Ma sain lugedes aru,et 178 000 saadi kokku. Seal läksid Saksamaale minek+operatsioon+ tagasi transport. Seal elamiskulud jne.

Kus see 200 000 tuli? Ma sellist infot ei leia.

Või ma olen millestki valesti aru saanud?

0
-18
Please wait...

Postitas:
piret005

Oled küll jah, sest Saksamaal seda operatsiooniraha vaja ei läinud, sest operatsioon jäi ära ja ilmselt maksti see raha tagasi. Ja oma pesakonna elamiskulud, restoranid ja koroonatestid oleks võinud üldse ise maksta.

+24
0
Please wait...

Postitas:
Mpaat

Ja Ly ei ole ka avalikuks neid asju teinud.

Eks sellest need spekulatsioonid tekivadki, et Ly pole asju avalikuks teinud, nagu tegelikult oleks viisakas ja eetiline. Kui varjatakse ja vassitakse, arvud ei klapi, siis tekibki tunne, et tegu on pettusega. Miks siis raha tagasiküsijaid blokeeritakse, miks nende küsimustele ei vastata, panga väljavõtteid ei näidata? Oskad sa vastata sellele?

Selles osas nõustun,et viisakuse ja aususe pärast võiks kulusid näidata. Seda ma ei tea kas keegi on blokeeritud või mitte. Aga olid keegi oli saanud raha tagasi? Kuskil kommentaariumis oli kirjas.Kui ma ei eksi,siis kuskil perekoolis vb ka nende enda lehel.

+3
-3
Please wait...

Postitas:
Mpaat

Aga

Kas keegi on Ly teistele õdedele kirjutanud ja uurinud?

Fb lehel ju toimetas keegi Liis ka.

Postituste all on kirjas.

0
-11
Please wait...

Postitas:
Mpaat

Oled küll jah, sest Saksamaal seda operatsiooniraha vaja ei läinud, sest operatsioon jäi ära ja ilmselt maksti see raha tagasi. Ja oma pesakonna elamiskulud, restoranid ja koroonatestid oleks võinud üldse ise maksta.

Aga Tonyle ju tehti operatsioon Saksamaal? See ju nende lehel kirjas. Ja pilt oli,et 110 000 oli op. Ja kui õigesti mäletan,siis 16-20 tuhande vahel oli üks sõit Saksa 🤔

Neil ju pildid alles seal lehel.

0
-13
Please wait...

Postitas:
UunoR

Aga Tonyle ju tehti operatsioon Saksamaal? See ju nende lehel kirjas. Ja pilt oli,et 110 000 oli op. Ja kui õigesti mäletan,siis 16-20 tuhande vahel oli üks sõit Saksa 🤔 Neil ju pildid alles seal lehel.

Seda opi ei toimunud. Ja kui haigla tõesti võttis raha millegi eest, mis ära jäi ja seda tagasi ei maksnud, siis oleks põhjust olnud politsei poole pöörduda. Ilmselt nii siiski ei olnud, vaid raha maksti tagasi, mille õed kenasti maha salgasid ja millest nad enam pilte ei pannud.

PS, ma kogu aeg mõtlesin, et kellele see häma peale küll peaks minema ja kes seda peaks uskuma, mida need õed kirjutavad, et kas tõesti inimestel mingit aru ega loogilist mõtlemist ei ole. Aga näe, üks uskuja on siin siis platsis, kes seda vassimist täies mahus uskuma jäi.

+23
0
Please wait...

Postitas:
Mpaat

Nende lehel

10august 2021

Nii, käisin Dr. Felixiga rääkimas.

Tonyle tehakse operatsioon neljapäeval ja eemaldatakse kogu kasvaja.

Ütlesid, et operatsiooniga riske ei kaasne, sest Tony praegu on juba hetkel halvatud. Kui ei oleks siis võib kaasneda halvatus.

Tonyl on vaja edaspidi ka südamestimulaatorit, sest kogu sellest haigusest on ta süda nõrgaks jäänud ning tahtnud juba 2 korda seisma jääda. Felix ütles, et ilma stimulaatorita ta kaua ei elaks.

Kõndima hakkamise koha pealt ütles nii palju, et kuna Tony süda on nõrk ja immunsüsteem ka nõrk siis on väga väike võimalus, et ta üldse kõndima hakkab. Aga samas loen mina välja ikkagi, et ON VÕIMALUS!

Kasvaja koha pealt nii palju veel ta ütles, et umbes nädal läheb aega, et täpselt teada mis sorti kasvaja see on, ning kirjutada välja edasine raviplaan mida tuleb jätkata Eestis.

0
-13
Please wait...

Postitas:
UunoR

Nende lehel

10august 2021

Ütlesid, et operatsiooniga riske ei kaasne, sest Tony praegu on juba hetkel halvatud. Kui ei oleks siis võib kaasneda halvatus.

Tonyl on vaja edaspidi ka südamestimulaatorit, sest kogu sellest haigusest on ta süda nõrgaks jäänud ning tahtnud juba 2 korda seisma jääda. Felix ütles, et ilma stimulaatorita ta kaua ei elaks.

Kõndima hakkamise koha pealt ütles nii palju, et kuna Tony süda on nõrk ja immunsüsteem ka nõrk siis on väga väike võimalus, et ta üldse kõndima hakkab. Aga samas loen mina välja ikkagi, et ON VÕIMALUS!

Kasvaja koha pealt nii palju veel ta ütles, et umbes nädal läheb aega, et täpselt teada mis sorti kasvaja see on, ning kirjutada välja edasine raviplaan mida tuleb jätkata Eestis.

Seda operatsiooni ei toimunud.

+12
-1
Please wait...

Postitas:
Mpaat

30 august 2021

• Reis läks hästi!
  • Tony oli terve reisi ka ärkvel ning nüüd kenasti Tartus 😊
  • Homme ka kohe teda vaatama jälle 💗
  • Siin mingi aeg küsiti, et võiks teha zoomis või kuskil kõne, et kes tahavad häid soove edastada siis saaks seda seal teha. Räägime homme läbi Tonyga ja vaatame kuidas ja millal selle organiseerime 🥰
0
-6
Please wait...

Postitas:
Mpaat

Nende lehel

10august 2021

Seda operatsiooni ei toimunud.

Toimus ju. See oli ka tema lehel kirjas. Ma just lugesin.

0
-17
Please wait...

Postitas:
UunoR

Toimus ju. See oli ka tema lehel kirjas. Ma just lugesin.

Ei toimunud. Pärast tehti mingi väike protseduur intubatsioonitoru kohendamiseks, mida õde operatsiooniks nimetas, aga põhioperatsioon jäi ära.

+23
0
Please wait...

Postitas:
Mpaat

19 august

Kuna siin jälle pikalt vaikus olnud, siis räägin kuidas Tonyl läheb 😊

Teisipäeval pandi talle ikkagi südamestimulaator.

Aga Tony tunneb ennast palju, palju paremini! 🙏🏻

Ta keha on läinud ilusaks roosaks, kui see varem oli valge 😊

Ta keha on läinud ka soojaks, kui see varem oli külm 🤩

Operatsiooni järgsed valud kadusid ka nagu niuhti 😏

Ja ta saab vaikselt süüa jogurteid, smuutisid. Selliseid vedelaid asju 🤩 Tal endal on kohe väga hea meel, et ta üle pika aja maitseid suhu saab 😊

Igaljuhul on siiani liikunud KÕIK paremuse suunas!

Selle nädala jooksul peaks vist ka teada saama kuidas näeb välja edasine ravi.

Ja mis kõige põhilisem

TA NAERATAB! 🥰

Kopeeringud nende lehelt.

0
-14
Please wait...

Postitas:
UunoR

Südamestimulaator pandi, mingi sond pandi, see ei olnud ju kasvaja lõikus, miks üldse Saksamaale mindi ja milleks raha koguti, see jäi ju ära. Pisiprotseduuride eest ei kasseerita üle saja tuhande euro.

Miks sa seda südamestimulaatori juttu tsiteerid? Mis see siia puutub, ega sellepärast Saksamaale ei sõidetud.

+23
0
Please wait...

Postitas:
Mpaat

Südamestimulaator pandi, mingi sond pandi, see ei olnud ju kasvaja lõikus, miks üldse Saksamaale mindi ja milleks raha koguti, see jäi ju ära. Pisiprotseduuride eest ei kasseerita üle saja tuhande euro.

Miks sa seda südamestimulaatori juttu tsiteerid? Mis see siia puutub, ega sellepärast Saksamaale ei sõidetud.

Tehti ju operatsioon. Saksamaale sõidetigi ju kasvaja pärast. Mina olen kommentaaridest aru saanud,et lausa mitu oppi tehti. Kasvaja,südame ja hingamis aparaadi oma+uuringud seal kohapeal. Nad olid ju kuu aega või midagi sinna kanti Saksamaal.

10.08.21

0
-16
Please wait...

Postitas:
OriginalTaste

aga miks sa ei googelda, kõik artiklid ju olemas https://elu24.postimees.ee/7304656/seljaajukasvajaga-tony-operatsioon-saksamaal-jai-ara

Ly Aasalaid avalikustas ka senised kulud. Naise kinnitusel on praeguseks kogutud rahast alles 50 100 eurot. Operatsiooni ettemaksuks ja Saksamaa reisi peale on läinud 127 292 eurot ja 90 senti.

Möödunud nädalal ühendasid Eesti inimesed jõu ning vaid mõne tunniga koguti kokku 177 000 eurot, et seljaajukasvajaga Tony saaks Saksamaale operatsioonile minna.

kas operatsioonide ettemakse üldse tagastatakse, sest tehakse alati mingid spetsiaalsed kulutused mis isegi operatsiooni ära jäämisel on kulud. kui usas maksab retsepti pikendamine 700 dollarit, siis 127 tuhat on kommiraha seljakasvaja operatsiooni kuludest.
näiteks kui sõidad taimaal rolleriga käntsa, murrad käeluud, siis saab kindlustus 100 000 dollarilise arve kenasti.

0
-18
Please wait...

Postitas:
Huviline

Tehti ju operatsioon. Saksamaale sõidetigi ju kasvaja pärast. Mina olen kommentaaridest aru saanud,et lausa mitu oppi tehti. Kasvaja,südame ja hingamis aparaadi oma+uuringud seal kohapeal. Nad olid ju kuu aega või midagi sinna kanti Saksamaal.

Mitu korda peab sulle ütlema, et EI TEHTUD?

Operatsioon jäi ära, sest (nagu enne juba eesti arstid neile ütlesid, aga no eesti arstid on ju nii lollid nii lollid), et see operatsioon ei päästaks enam midagi. Pandi südamestimulaator, mis tehakse kohaliku tuimestusega ja on pisioperatsioon.

Aga Kas keegi on Ly teistele õdedele kirjutanud ja uurinud? Fb lehel ju toimetas keegi Liis ka. Postituste all on kirjas.

Mida sa ketrad seda ühte ja sama küsimust iga natukese aja tagant? Siin ju mitu kasutajat ütelnud, et on kirjutanud õdedele ja saanud bloki selle eest.

P.S ja elus ma ei usu, et sa pole üks neist õdedest, keegi teine neid küll siin nii ei kaitseks.

+23
-1
Please wait...

Postitas:
Mpaat

14.11.21

Ka siin kirjas ju,et op toimus.

Saksamaal tehti Tonyle kasvaja eemaldamiseks operatsioon, lisaks paigaldati südamestimulaator ning tehti teinegi operatsioon, kuna Tony maos oli auk. Ka kõrged palavikuhood olid just viimasest tingitud.

https://elu24.postimees.ee/7385668/suri-seljaajukasvajaga-voidelnud-tony

0
-15
Please wait...

Postitas:
Mpaat

Mitu korda peab sulle ütlema, et EI TEHTUD?

Operatsioon jäi ära, sest (nagu enne juba eesti arstid neile ütlesid, aga no eesti arstid on ju nii lollid nii lollid), et see operatsioon ei päästaks enam midagi. Pandi südamestimulaator, mis tehakse kohaliku tuimestusega ja on pisioperatsioon.

Aga Kas keegi on Ly teistele õdedele kirjutanud ja uurinud? Fb lehel ju toimetas keegi Liis ka. Postituste all on kirjas.

Mida sa ketrad seda ühte ja sama küsimust iga natukese aja tagant? Siin ju mitu kasutajat ütelnud, et on kirjutanud õdedele ja saanud bloki selle eest.

P.S ja elus ma ei usu, et sa pole üks neist õdedest, keegi teine neid küll siin nii ei kaitseks.

Ära kujuta ette.☺️

Aga no eks igaüks ise teab mida usub. 🤷Ma usun,et see mis ikkagi nende lehel kirjas on õige. Asi läks pahaks,siis kui enam ei avalikustatud andmeid.

0
-17
Please wait...

Näitan 20 postitust - vahemik 91 kuni 110 (kokku 110 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Tony restoran