Esileht Ajaviite- ja muud jutud Tony vähiravi ja faktid.

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 124 )

Teema: Tony vähiravi ja faktid.

Postitas:
mudakonn

Kas ära jätta ei saa seda registreerimist siis või, kui poeg on suremas? Mingi häda oli selle abiellumisega? Et mees jookseb minema, kui kohe ära ei tee?

Miks sa pead abielu registreerimist halvaks teoks? Jumala silmis on patuelu halb. Mida kiiremini saad korda oma elu, seda parem vist?

+2
-40
Please wait...

Postitas:
mudakonn

No minu arust annab see päris hea ülevaate milline antud naine on. Kas pooled Eesti naised annavad oma nooremad lapsed vanemate laste kasvatada? Sa võid teda muidugi kaitsta, mul poogen.

Kas vanematel lastel on oma pere? Kas vanemad lapsed ei soovinud osaleda nooremate laste kasvatusprotsessis, kas neid sunniti?

0
-14
Please wait...

Postitas:
Mauno

Fakt on see, et alustati raha kogumist sõiduks Saksamaale ja operatsiooniks ning lubadusega annetajatele, et ülejäänud raha läheb Eesti Vähiliidule. Fakt on see, et raha saadi kokku ca 50tuh rohkem, kui algne hinnang sõidule ja opile. Operatsioon jäi ära, noormees suri, Ly Aaslaid kõiki tšekke annetajatega avalikult jaganud ei ole ning Vähiliit raha näinud pole. Küll aga on Aaslaid annetanud raha oma äranägemise järgi kellelegi ning väidab, et hakkab saadud raha eest hoopis restoraniäri ajama. Vürtsi lisab loosse väidetav raha paigutus Sabrinaga koostöös ning ema pulmad ajal, kui noormees vaakus elu ja surma piiril juba.

Ajakirjanikel oleks aeg algatada avalik diskussioon kelmuse teemal.

Operatsioon ju ei jäänud ära?!

0
-13
Please wait...

Postitas:
sadness

Kas ära jätta ei saa seda registreerimist siis või, kui poeg on suremas? Mingi häda oli selle abiellumisega? Et mees jookseb minema, kui kohe ära ei tee?

Miks sa pead abielu registreerimist halvaks teoks? Jumala silmis on patuelu halb. Mida kiiremini saad korda oma elu, seda parem vist?

Hahahahaha….Jumala silmis. Mis tal Jumalast? Selle ühe teoga ta oma patust elu küll ei lunasta.

+16
-1
Please wait...

Postitas:
sadness

No minu arust annab see päris hea ülevaate milline antud naine on. Kas pooled Eesti naised annavad oma nooremad lapsed vanemate laste kasvatada? Sa võid teda muidugi kaitsta, mul poogen.

Kas vanematel lastel on oma pere? Kas vanemad lapsed ei soovinud osaleda nooremate laste kasvatusprotsessis, kas neid sunniti?

Sunniti. Vanemad lapsed käisid alles põhikoolis – nad olid ise veel sel ajal lapsed.

+19
0
Please wait...

Postitas:
mudakonn

Sunniti. Vanemad lapsed käisid alles põhikoolis – nad olid ise veel sel ajal lapsed.

Sunniti? Sa oleks nagu olnud kõrval või ise sundinud. Paistad nii tark. 😀

0
-29
Please wait...

Postitas:
sadness

Sunniti. Vanemad lapsed käisid alles põhikoolis – nad olid ise veel sel ajal lapsed.

Sunniti? Sa oleks nagu olnud kõrval või ise sundinud. Paistad nii tark. 😀

Ee sundseis ei ole sund? Mis neil muud üle jäi. Jätta nad koju üksi? Eesti on väike, eriti koht kus nad elasid ja koolis käisid.

+27
0
Please wait...

Postitas:
mudakonn

Ee sundseis ei ole sund? Mis neil muud üle jäi. Jätta nad koju üksi? Eesti on väike, eriti koht kus nad elasid ja koolis käisid.

Vanasti oli normaalne, kui vanemad lapsed tegelesid noorematega. Vanemad ei jõudnud kõike ja lastele meeldis. Traditsiooniline pere. Pole vaja paanikat.

+3
-33
Please wait...

Postitas:
sadness

Vanasti oli normaalne, kui vanemad lapsed tegelesid noorematega. Vanemad ei jõudnud kõike ja lastele meeldis. Traditsiooniline pere. Pole vaja paanikat.

Ma ei tea kus sina elasid, aga meil ei olnud normaalne, et vanemad lapsed kooli minna ei saanud, sest pidid väiksemaid hoidma. Sul on traditsioonilisest perest ikka väga vale arusaam, lisaks nende pere oli traditsioonilisest perest ikka väga kaugel.

+38
-1
Please wait...

Postitas:
piret005

Fakt on see, et alustati raha kogumist sõiduks Saksamaale ja operatsiooniks ning lubadusega annetajatele, et ülejäänud raha läheb Eesti Vähiliidule. Fakt on see, et raha saadi kokku ca 50tuh rohkem, kui algne hinnang sõidule ja opile. Operatsioon jäi ära, noormees suri, Ly Aaslaid kõiki tšekke annetajatega avalikult jaganud ei ole ning Vähiliit raha näinud pole. Küll aga on Aaslaid annetanud raha oma äranägemise järgi kellelegi ning väidab, et hakkab saadud raha eest hoopis restoraniäri ajama. Vürtsi lisab loosse väidetav raha paigutus Sabrinaga koostöös ning ema pulmad ajal, kui noormees vaakus elu ja surma piiril juba.

Ajakirjanikel oleks aeg algatada avalik diskussioon kelmuse teemal.

Operatsioon ju ei jäänud ära?!

Kasvaja operatsioon, milleks Saksamaale sõideti, jäi ära. Kohendati mingeid torusid jne, mis on pigem protseduurid, mitte operatsioonid.

+28
-1
Please wait...

Postitas:
RebaseMaie

Mis jumalal mingist registreerimisest? Jumala silmis elavad nad siiani patuelu, sest pole kiriklikult laulatatud.

+14
-1
Please wait...

Postitas:
Mauno

Ma olen siis loll, aga seal FB lehel on ju ka kirjas, et operatsioon toimus ja eemaldati kogu kasvaja (augustis), dr Felix Göhre meilidest on seal ka pilt, et op läks hästi ja ootavad patoloogi vastust.

13. august kirjutab õde:

Tony ütles, et tunneb end hästi. Ja tunneks veel paremini kui opi järgseid valusid poleks. Aga üle pika aja täna ta naeratas 😇🥰

Ning ta ootab juba Eesti tulekut, et saaks alustada taastusraviga. Uurisin ka, et kas kartis operatsiooni või oli mingit ärevust ka. Ütles, et ei kartnud üldse ning tal hea meel, et see asi möödas on, et taastuma hakata 😊

(Ta ei räägi päriselt, vaid suu pealt loen)

Muidugi ei jõua ta ka ära oodata, et hingamisaparaadist lahti saada ja ise juba rääkida 😊

Lisaks ütles Felix, et hetkel on süda jälle normis ja ilmselt pole ikkagi vaja stimulaatorit. Ütles ka muidugi, et nad jälgivad selle aja kui siin on ja kui tuleb välja, et ikka on vaja siis pannakse see siin ära. Aga hetkeste läbi vaatamistega seda vaja ei ole 😌

______
niiet oli ju opp?

0
-1
Please wait...

Postitas:
piret005

Ma olen siis loll, aga seal FB lehel on ju ka kirjas, et operatsioon toimus ja eemaldati kogu kasvaja (augustis), dr Felix Göhre meilidest on seal ka pilt, et op läks hästi ja ootavad patoloogi vastust.

13. august kirjutab õde:

Tony ütles, et tunneb end hästi. Ja tunneks veel paremini kui opi järgseid valusid poleks. Aga üle pika aja täna ta naeratas 😇🥰

Ning ta ootab juba Eesti tulekut, et saaks alustada taastusraviga. Uurisin ka, et kas kartis operatsiooni või oli mingit ärevust ka. Ütles, et ei kartnud üldse ning tal hea meel, et see asi möödas on, et taastuma hakata 😊

(Ta ei räägi päriselt, vaid suu pealt loen)

Muidugi ei jõua ta ka ära oodata, et hingamisaparaadist lahti saada ja ise juba rääkida 😊

Lisaks ütles Felix, et hetkel on süda jälle normis ja ilmselt pole ikkagi vaja stimulaatorit. Ütles ka muidugi, et nad jälgivad selle aja kui siin on ja kui tuleb välja, et ikka on vaja siis pannakse see siin ära. Aga hetkeste läbi vaatamistega seda vaja ei ole 😌

______

niiet oli ju opp?

Nad nimetasid opiks seda, et kasvajast võeti proov, et teha kindlaks, mis liiki kasvajaga on tegemist. Lisaks tehti maooperatsioon sondi pärast. Aga mingit kasvaja eemaldamise operatsiooni ei olnud, see jäi ära. Õed on vassinud päris palju ja palju kunagisi postitusi ka eemaldanud. Näiteks nad ühes kohas ütlesid, et südamestimulaator pandi, siis et polnud vaja jne, mine sa tea, kuidas tegelikult asjad olid.

+30
0
Please wait...

Postitas:
mimi20

Huviga vaatan, mis sellest teemast lõpuks saab. Kui juba perekooli-detektiivid asja üles võtavad, siis tuleb ikka kõik lõpuks välja ja ei pääse see perekond enne, kui asi on lahendatud 🙂

+46
-3
Please wait...

Postitas:
piret005

Huviga

Jah, üks teab ühte, teine teist ja nii see tõde ikka välja tuleb, proovi vassida, palju tahad.

+20
-1
Please wait...

Postitas:
mudakonn

Jah, üks teab ühte, teine teist ja nii see tõde ikka välja tuleb, proovi vassida, palju tahad.

Siit teemast vaevalt selgub tõde. Fakte on vähe ja enamus neistki on  asjasse mittepuutuvad. Ema abiellumine, laste “mittekasvatamine” jms. Isegi pole selgust, et kas toimus operatsioon.

Inimesed kuulutatakse halbadeks ja lool lõpp. Tõde ei lähe korda, lõugade lõksutamine on tähtsam. Miks te sorite teiste inimeste rahakotis? Kui ei usalda, siis oleks võinud teha annetuse läbi vähiravifondi.

+1
-44
Please wait...

Postitas:
piret005

Inimesed kuulutatakse halbadeks ja lool lõpp. Tõde ei lähe korda, lõugade lõksutamine on tähtsam.

Tõde läheb korda küll ja perekonnal oleks võimalik ju väga lihtsalt kõik kahtlused ümber lükata. Millegipärast seda ei tehta. Kui perekond ütles, et nad ei pöördunud Vähiravifondi poole sellepärast, et see võtab aega, aga neil on väga kiire, siis inimesed uskusid seda ja tahtsid aidata. Nüüd parastada, et ise olite lollid, et uskusite, on küll väga küüniline ja inetu.

+31
-1
Please wait...

Postitas:
mukk77

5400 eur vähiliidule. Braavo! Palun ka avalikult kõiki tšekke, kuhu raha läks. See napp summa Vähiliidule kõlab nagu “jääge vait ja jätke meid rahule, rsk!”

+32
0
Please wait...

Postitas:
sadness

5400 eur vähiliidule. Braavo! Palun ka avalikult kõiki tšekke, kuhu raha läks. See napp summa Vähiliidule kõlab nagu “jääge vait ja jätke meid rahule, rsk!”

Eks see oligi sellel põhjusel, et inimesed vait jääksid.

+19
0
Please wait...

Postitas:
bellabee

Kontoväljavõtte võiks küll esitada, nii nagu varem on näidanud raha liikumisi.

kingitud elu annetusest oleks ka võinud screenshoti lisada, ainult sõnadest jääb väheks, kui juba usaldusväärsus kahtluse alla on langenud.

+23
0
Please wait...

Postitas:
kägu59

Fakt tähendab tõsiasja. Ehk tõsiasi ongi see, et kogu see teema on inetu.

Kallis inimene, “inetu” on HINNANG, mitte FAKT! 😀

Oeh. Ma alati arvanud, et ega perekoolis leidub ka pliiatseid, mis väga teravad pole aga olgu, ma seletan asja lahti sulle. 😊

Minu lause: “ Fakt on ainuüksi juba see, et asi on inetu” on FAKT. Kuna sõna “inetu” on lause sees, on see faktina.

On tõsiasi, et asi on inetu. On fakt, et see asi on inetu.

Inetu jah pole fakt, aga lause mis ma kirjutasin, on fakt.

u w0t mate?

0
-5
Please wait...

Postitas:
mudakonn

Kui perekond ütles, et nad ei pöördunud Vähiravifondi poole sellepärast, et see võtab aega, aga neil on väga kiire, siis inimesed uskusid seda ja tahtsid aidata.

Paljugi, mida räägiti. Lähedased olid paanikas, see on mõistetav. Sina ratsionaalse inimesena pead tegema õige otsuse! Ülekande selgitusse saad märkida, et kellele raha läheb.

0
-24
Please wait...

Postitas:
sabarakk

Siit teemast vaevalt selgub tõde. Fakte on vähe ja enamus neistki on asjasse mittepuutuvad. Ema abiellumine, laste “mittekasvatamine” jms. Isegi pole selgust, et kas toimus operatsioon.

Inimesed kuulutatakse halbadeks ja lool lõpp. Tõde ei lähe korda, lõugade lõksutamine on tähtsam. Miks te sorite teiste inimeste rahakotis? Kui ei usalda, siis oleks võinud teha annetuse läbi vähiravifondi.

See ei ole “teiste inimeste rahakott”. See on kõikide annetajate ühine raha! See annetati sihtotstarbeliselt, algul noormehele, kui temal ei ole rohkem vaja, siis – ja seda ei ole öelnud annetajad, vaid rahakogujad ise! – teistele abivajajatele. Tõesti olin loll ja naiivne, kui jäin seda uskuma!

Kui algul sai screenida iga paari tunni tagant laekunud rahasid, siis nüüd võiks ka teha screenid väljaminekutest. Pole nii raske. Kui ei tehta, on ainult üks põhjus – tahetakse varjata.

+37
0
Please wait...

Postitas:
mudakonn

See ei ole “teiste inimeste rahakott”. See on kõikide annetajate ühine raha! See annetati sihtotstarbeliselt, algul noormehele, kui temal ei ole rohkem vaja, siis – ja seda ei ole öelnud annetajad, vaid rahakogujad ise! – teistele abivajajatele. Tõesti olin loll ja naiivne, kui jäin seda uskuma!

Kui sa kannad raha eraisiku pangaarvele, siis see pole kõikide raha. Elementaarne. Pole võimalik määrata sihtotstarvet.

Mul oli esimene küsimus, et miks eraarvele? Meil on olemas vähiravifond, mis annab raha paremale ja vasakule. Kordagi ei tekkinud küsimust, et mitte annetada fondile, kus on spetsialistid, kes oskavad hinnata ravi mõttekust. Kui on selge, et lootust paranemisele pole, milleks raha raisata.

+1
-21
Please wait...

Postitas:
Mauno

Kui palju neil seda raha lõppeks kokku tuli? Mingi summa läks transpordile ka, eks? Mingi helikopteri teema oli..Samas kas seda ei aidanud maksta mingi firma? Äkki mu mälu petab… kindlasti oli ka nö voodipäev Saksamaal päris kulukas, aga tõesti, tore oleks näha täpseid kulutusi.

+14
0
Please wait...

Postitas:
mukk77

Kui palju neil seda raha lõppeks kokku tuli? Mingi summa läks transpordile ka, eks? Mingi helikopteri teema oli..Samas kas seda ei aidanud maksta mingi firma? Äkki mu mälu petab… kindlasti oli ka nö voodipäev Saksamaal päris kulukas, aga tõesti, tore oleks näha täpseid kulutusi.

Kuna seda korduvalt palutud konto väljavõtet pole tulnud, siis ilmselt varjatakse maha palju laekus, palju sihipäraselt kulus ning palju mujale oma lõbuks kulus. Kui midagi varjata poleks, oleks see konto väljavõte ammu avalik koos summade selgitustega.

+21
0
Please wait...

Postitas:
kuninganna

Ja just eile või üleeile õeldi, et raha pandi kasvama tähtajalisele hoiusele.

+8
0
Please wait...

Postitas:
KnockOut

Kogu saaga algas 21.07.2021

30. juuli seisuga olid arved ~127,000 ning Ly väidab, et arvel on veel alles umbes 50,000

26.august transpordile kulunud arve -16,000. alles vähemalt 34,000. Peale seda ühtegi kuvatõmmist mingitest kuludest enam ei postitatud.

14.nov suri Tony. Matusekulud?

13. dets tehti Vähiravifondile annetus 5400€, seega kindlasti peaks alles olema vähemalt 28,600€. Kus on see summa? Märgiline on see, et ülekanne tehti alles 1 kuu peale Tony lahkumist, kuigi mitmes postituses viidati, et kogu ülejäänud raha läheb heategevuseks.

Kuna meedia tuli ka taha, siis ma eeldan, et inimesed tegid annetusi edasi peale 30ndat juulit. Sellele summale võis vabalt veel lisanduda vähemalt paarkümmend tuhat. Puusalt tulistades ütleks, et neiul nüüd 70 000€ ringis vaba raha kulutada. 🙂

Ise annetasin ainult 5€, seega erilist kahju ei kannatanud. Kuna ma olen selliste üleskutsetega väga ettevaatlik, siis rohkem lihtsalt ei julgenud anda ja õigesti tegin.

+24
0
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kaegu007

Ise annetasin ainult 5€, seega erilist kahju ei kannatanud. Kuna ma olen selliste üleskutsetega väga ettevaatlik, siis rohkem lihtsalt ei julgenud anda ja õigesti tegin.

See on ju tegelikult suur summa, kui mõelda, kui paljud inimesed annetasid ja nad algselt küsisid igaühelt ainult 1€. Komnentaariumis ka vehitakse sellega, et no palju sa siis annetasid. Annetuste kogumisel ju öeldakse alati, et iga euro on tähtis, sest täpselt nii see raha kokku kogunebki. Kui alla 100€ annetusi vastu ei võetaks, ei pruugiks seda raha tänaseni koos olla.

+23
-1
Please wait...

Postitas:
augustikass

Kogu saaga algas 21.07.2021

30. juuli seisuga olid arved ~127,000 ning Ly väidab, et arvel on veel alles umbes 50,000

26.august transpordile kulunud arve -16,000. alles vähemalt 34,000. Peale seda ühtegi kuvatõmmist mingitest kuludest enam ei postitatud.

14.nov suri Tony. Matusekulud?

13. dets tehti Vähiravifondile annetus 5400€, seega kindlasti peaks alles olema vähemalt 28,600€. Kus on see summa? Märgiline on see, et ülekanne tehti alles 1 kuu peale Tony lahkumist, kuigi mitmes postituses viidati, et kogu ülejäänud raha läheb heategevuseks.

Kuna meedia tuli ka taha, siis ma eeldan, et inimesed tegid annetusi edasi peale 30ndat juulit. Sellele summale võis vabalt veel lisanduda vähemalt paarkümmend tuhat. Puusalt tulistades ütleks, et neiul nüüd 70 000€ ringis vaba raha kulutada. 🙂

FB-s jäi silma, et enne Vähiravifondile kandmist sai keegi veel ca 2600-2700 Venemaale ravile minekuks … jääk peaks siiski arvestatav olema

+12
0
Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 124 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Tony vähiravi ja faktid.