Esileht Ajaviite- ja muud jutud Tony vähiravi ja faktid.

Näitan 30 postitust - vahemik 91 kuni 120 (kokku 132 )

Teema: Tony vähiravi ja faktid.

Postitas:
eunuhh

Tony lehel kommentaariumid kinni. Mida oligi arvata.

+17
0
Please wait...

Postitas:
mudakonn

https://www.ohtuleht.ee/532645/volgades-suurpere-ema-minusugust-vaikest-inimest-ei-kaitse-keegi Kui ema elab üksi ja samal ajal elab üks lastest teise täiskasvanud lapse juures, siis see vist päris tavaline “peres ikka lapsed aitavad nooremaid kasvatada” ei ole. See, et teatud tüüpi emad oma lapsed hoopis vanaemale kasvatada jätavad, on muidugi üsna tavaline, iseasi, kas ka normaalne.

Minul on sellest naisest kahju. Mida sina teeksid tema olukorras?

0
-31
Please wait...

Postitas:
pinksponks

Fakt on see, et kulude tõestamise ja selgituste andmise asemel otsustas perekond Aasalaid facebookis Tony ravi lehel kommenteerimise sulgeda. Ju siis ei jäägi muud üle kui esitada politseisse kelmuse kohta avaldus ning loota, et üks päev tuleb välja ka tõde.

+29
0
Please wait...

Postitas:
sadness

https://www.ohtuleht.ee/532645/volgades-suurpere-ema-minusugust-vaikest-inimest-ei-kaitse-keegi Kui ema elab üksi ja samal ajal elab üks lastest teise täiskasvanud lapse juures, siis see vist päris tavaline “peres ikka lapsed aitavad nooremaid kasvatada” ei ole. See, et teatud tüüpi emad oma lapsed hoopis vanaemale kasvatada jätavad, on muidugi üsna tavaline, iseasi, kas ka normaalne.

Minul on sellest naisest kahju. Mida sina teeksid tema olukorras?

Ta valetab seal päris palju.

Tal polnud üldse söögiraha ja teda kutsuti kartulit võtma, et saab siis endale ka mingi aasta jagu kartuleid. Ta keeldus – tema mingit orjatööd ei tee ja tema lapsed ka mitte. Hiljem ta tütar siiski läks, sest tema teadis, et neil on süüa vaja. Teismeline tüdruk oli palju tublim kui ema.

+31
0
Please wait...

Postitas:
eunuhh

No minu arust annab see päris hea ülevaate milline antud naine on. Kas pooled Eesti naised annavad oma nooremad lapsed vanemate laste kasvatada? Sa võid teda muidugi kaitsta, mul poogen.

Kas vanematel lastel on oma pere? Kas vanemad lapsed ei soovinud osaleda nooremate laste kasvatusprotsessis, kas neid sunniti?

https://www.ohtuleht.ee/532645/volgades-suurpere-ema-minusugust-vaikest-inimest-ei-kaitse-keegi

Kui ema elab üksi ja samal ajal elab üks lastest teise täiskasvanud lapse juures, siis see vist päris tavaline “peres ikka lapsed aitavad nooremaid kasvatada” ei ole. See, et teatud tüüpi emad oma lapsed hoopis vanaemale kasvatada jätavad, on muidugi üsna tavaline, iseasi, kas ka normaalne.

Kahju et see artikkel varem välja ei tulnud. Lugege kommentaare. Sellele perele poleks siis keegi annetanud. Tonyst on niii kahju, pole ime, et ta erinevates depressioonigruppides mitmeid aastaid abi palus ja suitsiidist rääkis.

+31
0
Please wait...

Postitas:
kägu59

No minu arust annab see päris hea ülevaate milline antud naine on. Kas pooled Eesti naised annavad oma nooremad lapsed vanemate laste kasvatada? Sa võid teda muidugi kaitsta, mul poogen.

Kas vanematel lastel on oma pere? Kas vanemad lapsed ei soovinud osaleda nooremate laste kasvatusprotsessis, kas neid sunniti?

https://www.ohtuleht.ee/532645/volgades-suurpere-ema-minusugust-vaikest-inimest-ei-kaitse-keegi

Kui ema elab üksi ja samal ajal elab üks lastest teise täiskasvanud lapse juures, siis see vist päris tavaline “peres ikka lapsed aitavad nooremaid kasvatada” ei ole. See, et teatud tüüpi emad oma lapsed hoopis vanaemale kasvatada jätavad, on muidugi üsna tavaline, iseasi, kas ka normaalne.

Kahju et see artikkel varem välja ei tulnud. Lugege kommentaare. Sellele perele poleks siis keegi annetanud. Tonyst on niii kahju, pole ime, et ta erinevates depressioonigruppides mitmeid aastaid abi palus ja suitsiidist rääkis.

Appii, need kommentaarid on nii jubedad. Tõesti hakkas ka minul Tonyst kahju, milline kurb elusaatus tal küll oli. 🙁

vastik naine

/8. juuli 2013 14:13
Ma ei saa sellest aru ,sellist inimest ei ole mõtet aidata… ükskord leidis ta väike poiss rahakoti ja viiis koju ja ütles emale : ma lähen viin selle rahakoti tädile , ema vastas : ei vii sa kuhugi ,ja võttis 500 krooni sealt ära ,ja läks kohe poodi ,aga tal ei vedanud ,ta jäi vahele sellle vargusega ja pidi kõik tagasi maksma …. Annika ,elu maksab sulle kätte,vaata kui õel ja kibestunud sa oled , koguaeg karjud… Kuidas saaab ema öelda enda lapsele : tule siia ma annan sulle molli !
Need on sinu sõnad ! Sa pole kunagi Tonyt enda poega sallinud ,sellepärast sa teda peksadgi ,
Sa ei vääri inimeste abi ,ise sa ainult mõlised ja keerad teiste elusid P****E …

+32
0
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
ALL-

Ja, see viimane kommentaar on lihtsalt jube.. Vaene laps, vaene noormees! Ei olnud ilusat algust ega lõppu oma elul. 😥 Ja ema on üldse omaette ooper, mida ei taha vaadata ega kuulata.

Lugedes teisi kommnetaare, et algusest saadik sel perel rahaprobleemid, siis on täitsa mõistetav miks rahanumbrid silmad särama lõid ja nüüd nii käitutakse. Kuid siiski ei ole see mingi vabandus, et käituda vastutustundetult ja määrida ühe nime, kes ei saa enam midagi teha ega öelda, ma usun et see olukord ei meeldiks talle üldse. Lihtsalt nii kurb see kõik, nii kurb..

+40
0
Please wait...
Postitas:
Kaegu417

Tony lehel kommentaariumid kinni. Mida oligi arvata.

Ei imesta kui varsti Fb leht üldse ära kustutatud ka. Seal need mõned “targad” ju andsid nõu, et pange leht kinni ja minge rahus oma eluga edasi jms.

+23
0
Please wait...

Postitas:
KnockOut

tundub, et kõige uuem iPhone on kah tõsiasi.

+4
-12
Please wait...
Postitas:
mukk77

Õunaturul on see inimene aktiivne olnud ammustel aegadel. Täiesti mõistetav, et annetajad otsivad tuliselt tõendeid, kuhu kadus raha seni kuni perekond ise ei avalda.

+4
0
Please wait...

Postitas:
bellabee

see on vana iphone ju. 6 või 7

+9
0
Please wait...
Postitas:
kaiekast

Mis asja sa ajad? See on 6.

+6
0
Please wait...

Postitas:
tuti helve

Ma olen elus 2 x annetanud ja see lugu ongi ere näide,  miks ma ei anneta, mul ei ole usku selle raha sihtottarbelise kasutamise suhtes. Kahjuks annetasin ka Tonyle ja ausõna ma kahetsen. Mitte raha pärast , summa polnud suur, aga sorry ma ei annetanud selleks, et mingi suva tibi saaks endale telefoni osta ja pidutseda! Ta tundus algusest peale antipaatne ja nüüd veel enam. Posisist oli kahju ja eks selle peale kahjuks mängitaksegi.

Mina igatahes annan selle loo Kärmasele edasi, vaatame mis saab.

Tänu sellistele juhtumitele jäävad edaspidi tõelised abivajajad rahast ilma.

Teie näide oli see ossist treener, see oli tülgastav lugu.

+38
-1
Please wait...
Postitas:
mukk77

Fb-s on tony ravi lehe jälgija ka Politsei ja piirivalveamet.

+12
-2
Please wait...

Postitas:
Pepsikoola

Minu meelest just nemad jälgivad politseid?🤔

0
0
Please wait...

Postitas:
mukk77

Minu meelest just nemad jälgivad politseid?🤔

On jah niipidi, et nemad jälgivad 🙂

+1
0
Please wait...

Postitas:
Mpaat

Tony ema registreeris abielu 12.nov ja Tony suri 14nov.

Abielu registreerimise avaldus antakse tükk aega ennem sisse. (Umbes kuu -kaks) Keegi ei teadnud ju ,et Tony sureb . Kõik annetajad ja ka pere lootis ja uskus ,et Tony saab terveks . Kuid läks teistpidi .

+1
-24
Please wait...

Postitas:
bellabee

Abielu registreerimise avaldus antakse tükk aega ennem sisse. (Umbes kuu -kaks) Keegi ei teadnud ju ,et Tony sureb . Kõik annetajad ja ka pere lootis ja uskus ,et Tony saab terveks . Kuid läks teistpidi .

Saksamaalt saadeti Tony tagasi põhimõtteliselt pere ja sõpradega hüvasti jätma.

+23
-1
Please wait...

Postitas:
ALL-

Oled oma perekonna kaitsja nüüd? Teie tegu ei heasta mitte midagi enne, kui raha saab kantud sinna, kuhu esialgu lubadus oli antud. Nii et, jääme ootama, olge ükskord ausad!

+26
-1
Please wait...
Postitas:
Mpaat

Ei ole selle perega seotud.

Olen jälginud Tony teemat algusest peale . Ka annetasin suuremat sorti summa , kuid ei nuta seda taga . Samas kommentaariumis oli ,et nad on kandnud 5400€ vähifondile +2900€ Pille-Riinile .

Kahjuks ei näe ja ei ole ,selle kohta andmeid kui palju kulus Eestis neil.  Kahju ,et nad ei ole postitanud mingit infot selle kohta . Ma jälgin seda lehte siiani . Kuid ootan ja vaatan kas nad lisavad sinna mingit infot . Ajakirjandust ei usu väga ,sest nad on näidanud millised sopalehed nad on .

+1
-29
Please wait...

Postitas:
jällemina

Ajakirjandust ei usu väga ,sest nad on näidanud millised sopalehed nad on .

Mis see ajakirjandus siia puutub? Kogu info, mille ümber teema käib, on pärit Tony lehelt. Seal jagati ka infot raha liikumise kohta, kuni ühel hetkel muutus see vassimiseks ja umbmäärasteks “oleme annetanud ja annetame veel” lubadusteks.

+29
0
Please wait...

Postitas:
Mpaat

jälgin Tony lehte

Seda infot ootan ka mina . nad võiksid avaldada info ,sest siiani olen aru saanud ,et nad ei suhtle meediaga . Ja meedia on pannud artiklid kokku eelnevate juttude ja külajuttude põhjal . Aga meedia on seda teemat mitmel korral halvasti jaganud ja infot edastanud .  Seega kui keegi teist loeb ,siis palun avaldage info Tony lehel ausalt . Ravikulud ja kõik muud kulud. kui palju alles jäi annetustest? Viimastest postitustest sain mina nii palju infot ,et Pille-Riinile annetati 2900€  ja Vähifondi 5400€ 

Peale seda infot rohkem ei ole seal lehel kirja pandud .

+1
-15
Please wait...

Postitas:
Robot

Aitäh! Tänu teile ei anneta ma enam kunagi oma vähest vaba raha eraisikule. Oli hea õppetund!

Loodan, et beebid ja väikelapsed, kel kähku vaja, teevad seda siiski läbi fondi.

40 päeva me leiname.. Küll aga arutame me peielauas raha üle.

Võõra raha eest koroona ajal restoran…

Kiiresti oli raha vaja. Selle käigus tümitati Kingitud Elu fondi nende postituse pärast ja nõuti vabandamist. Nüüd saaks nad öelda: “aga me ju ütlesime”.

Kahju on järgmisest paarist, kel kähku raha vaja. Inimesed ei usalda nüüd mõnda aega.

+34
0
Please wait...

Postitas:
augustikass

Seda infot ootan ka mina . nad võiksid avaldada info ,sest siiani olen aru saanud ,et nad ei suhtle meediaga . Ja meedia on pannud artiklid kokku eelnevate juttude ja külajuttude põhjal . Aga meedia on seda teemat mitmel korral halvasti jaganud ja infot edastanud . Seega kui keegi teist loeb ,siis palun avaldage info Tony lehel ausalt . Ravikulud ja kõik muud kulud. kui palju alles jäi annetustest? Viimastest postitustest sain mina nii palju infot ,et Pille-Riinile annetati 2900€ ja Vähifondi 5400€

Peale seda infot rohkem ei ole seal lehel kirja pandud .

Sry, ei saa kohe küsimata jätta, et millises Eesti Vabariigi õppeasutuses õpetati kirjavahemärgi ette tühikut jätma?

+15
-4
Please wait...

Postitas:
polenime

aitähh, et sain aru, et kunagi ei anna raha enam eraisikutele- paluti raha ja hiljem on isegi 5eur annetaja “tropp, hähää tahad oma kopikaid tagasi”

isegi enda koroona testid (49eur vist oli) tehti annetuste eest? just olin ise oma lapsega Tallinna lastehaiglas ja mul polnud kahju maksta 75(!) euri esmase testi eest, peaasi, et saaksin olla lapsega koos..

vaadake täna Inglite aega ja aitame parem neid lapsi, kogumine ka läbinähtav – ilma iPhone kaamerata

+26
-1
Please wait...
Postitas:
abc123

Mina annetasin ka esimest! korda elus just Tony ravi heaks ja see tekitas nii hea tunde. Jälgisin nende lehte koguaeg ja refreshisin, kas saab juba summa kokku. Nii suur ühtehoidvuse tunne tekkis kuidagi ja siiras rõõm, et Eesti inimesed kaasmaalasele ikka hädas appi tulevad. Mõtlesin veel, et kas selle tunde pärast inimesed tegelevadki heategevusega ja annetavad abivajajatele… Kahju jah, et niimoodi läks, edaspidi sellised üleskutsed meedias või kus iganes võin rahumeeli edasi kerida. Annan oma panuse loomadega tegelevatele ühingutele või fondi.

+24
0
Please wait...

Postitas:
Robot

Täna hommikul räägiti sel teemal raadios ka. Kahjuks, mitte midagi head.

+3
0
Please wait...

Postitas:
sadness

Täna hommikul räägiti sel teemal raadios ka. Kahjuks, mitte midagi head.

Mis seal räägiti?

+5
0
Please wait...

Postitas:
Robot

Arutasid, et kes sel aastal ja kuhu annetas. Põhiline oli, et anti ju lubadus, mis muutus peielauas. Võõras raha, restoran, koroona. Lühidalt siis nii.

Jaama igaks juhuks ei pane siia.

+2
0
Please wait...

Postitas:
jällemina

10.dets. postituses teatab õde, et “osa raha panime tähtajalisele hoiusele”, et siis hiljem restoran avada. Huvitav, et lein ei sega äriplaane pidada, hoiuseid avada, internetikommentaare lugeda ja neile vastata, küll aga ei lase 40-päevane lein teha üht ülekannet, mida annetusi koguma hakates kindla sõnaga lubati…

Ma olen aasta jooksul kaotanud kaks väga lähedast inimest. Ma ei tea… mind ei ole lein seganud täitmast oma lubadusi ja hoidmast kontrolli all oma rahaasju..

+26
0
Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 91 kuni 120 (kokku 132 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Tony vähiravi ja faktid.