Esileht Ajaviite- ja muud jutud Tony vähiravi ja faktid.

Näitan 12 postitust - vahemik 121 kuni 132 (kokku 132 )

Teema: Tony vähiravi ja faktid.

Postitas:
8bit

Nüüd ka peale Inglite aja vaatamist mul on lihtsalt vastik mõelda sellele Aasalaidude loole. Uskumatu, ma ei saa aru, lihtsalt ei mõista kuidas nii nahhaalne saab olla.

Ma ise olen muidu ka oma olemuselt väga egoistlik, isekas, ahne, aga ma ei suudaks abivavajate arvelt eluilmaski sellist asja teha.

+34
0
Please wait...

Postitas:
Mpaat

Mis seos on ema pulmadega?

See igatahes on fakt, et ema abiellus 12. novembril ja Tony suri 14 novembril. Minu jaoks on see ka kohatu, kas sellega veidi oodata ei saanud siis. Ma ei suudaks sellist asja teha, kui poeg haiglas hinge vaagub.

Mul on selle Tony perega ühiseid tuttavaid ja tegelikult see ei ole inimestele kes neid tunnevad, eriti üllatav. Nende ema ei ole kunagi eriti oma laste eest hoolitsenud. Tal on kuus last, erinevate meestega. Vanemad lapsed ei saanud korralikult koolis käia, kuna pidid nooremate laste eest hoolitsema, sest emal puudus huvi. Ta on alati ennast laste kõrval esikohale pannud. Ja sellel naisel on arvamus, et inimesed peavadki neid aitama, sest nad on suurpere.

Kuuldes selle pere tausta, siis tõenäoliselt seda raha enam alles pole.

Kui sa neid teaksid/tunneksid,siis teaksid ,et kõik lapsed on ühe isaga ! 5 last ühe mehega ja 1 laps teise mehega . See oli Malluka kommentaarides kirjas . Seal oli pikk kommentaar taolise jutu peale . Kõige kummalisem selle asja juures on see ,et kõik järsku teavad ja tunnevad neid kommentaaride põhjal .

0
-18
Please wait...

Postitas:
Mpaat

https://mallukas.com/2021/12/13/annetamine-ei-oska-miskit-moelda/

0
-4
Please wait...

Postitas:
augustikass

mis toimub – suur hulk kommentaare kadunud??

+1
0
Please wait...

Postitas:
Melker

Tere kaasaelajad!

Kuna Tony A. teema on üpriski aktuaalne ning arvamusi on seinast-seina, otsustasin teha teema kus on reaalselt inimestel võimalus oma faktid kirja panna.

Fakt on ainuüksi juba see, et asi on inetu. Ja tegelikult keegi ei saa 100% väita, et Tony perekond valetab või, et ei valeta – seega, et asjale vaikselt algust teha õigluse leidmisele, võiksid kõik kes midagi teavad, faktid jms, siia lisada.

Tere.

Kõige kurvem sellisete SIGADUSTE juures on see, et inimesed kaotavad usalduse ka tegelike abivajajate osas.  Ja need, kes leiavad, et tegu isiklikul kontol oleva rahaga ja teen mis tahan ja see võõras rahakotis sobramine – siis kallikesed – moraalselt eksite väga rängalt. Aga noh selliste inimeste jaoks on ilmselgelt tundmatud sellised mõisted nagu eetika, moraalsus jne. Nimelt on selline raha saadud pettusega – ja mõelge – äkki Tony surm oligi tasu juba varakult plaanitud pettuse ja kelmuse eest. Olge täitsa kindlad – niiviisi soetatud raha pikas perspektiivis õnne ei too. Loodetavasti tuleb veel mingi korralik karistus sellise ülbuse eest, mis siin kostub nii testide eest maksmise osas kui arstide aadressil, kellele “rusikaga silmaauku lajatada”.

Jääb vaid loota, et see tegu teistele abivajajatele vett peale ei tõmmanud.

+11
0
Please wait...

Postitas:
Melker

Äkki aitab juba sellest faktitamisest. Kui muud asjakohast ja mõistlikku pole kirjutada, võiks oma vaimuvälgatused helgemaid ja asjakohasemaid aegu ootama jätta.

0
-33
Please wait...

Postitas:
UunoR

Täna on Pealtnägijas sellest lugu, ootame huviga.

+7
0
Please wait...

Postitas:
ninakaru

Mis sellest vahepeal on saanud?

0
0
Please wait...

Postitas:
piret005

Mitte midagi.

+9
0
Please wait...

Postitas:
Huviline

Mitte midagi.

Mitte midagi jah, perekond sai korraliku papihunniku endale hea elu lubamiseks.

+11
0
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
kupukuller

päris masendav 🙁

+8
0
Please wait...

Postitas:
Kutsarhobusel

Mitte midagi.

Mitte midagi jah, perekond sai korraliku papihunniku endale hea elu lubamiseks.

Neil on terveks eluks varga märk küljes, samuti nende lastel, et elavad rahvalt varastatud raha eest. Lisaks sai rikutud Tony nimi, kes polnud asjaga kuidagi seotud ja keda vaid ära kasutati raha teenimiseks.

+21
0
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Näitan 12 postitust - vahemik 121 kuni 132 (kokku 132 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Tony vähiravi ja faktid.