Esileht Ajaviite- ja muud jutud Tony vähiravi ja faktid.

Näitan 4 postitust - vahemik 121 kuni 124 (kokku 124 )

Teema: Tony vähiravi ja faktid.

Postitas:
8bit

Nüüd ka peale Inglite aja vaatamist mul on lihtsalt vastik mõelda sellele Aasalaidude loole. Uskumatu, ma ei saa aru, lihtsalt ei mõista kuidas nii nahhaalne saab olla.

Ma ise olen muidu ka oma olemuselt väga egoistlik, isekas, ahne, aga ma ei suudaks abivavajate arvelt eluilmaski sellist asja teha.

+29
0
Please wait...

Postitas:
Mpaat

Mis seos on ema pulmadega?

See igatahes on fakt, et ema abiellus 12. novembril ja Tony suri 14 novembril. Minu jaoks on see ka kohatu, kas sellega veidi oodata ei saanud siis. Ma ei suudaks sellist asja teha, kui poeg haiglas hinge vaagub.

Mul on selle Tony perega ühiseid tuttavaid ja tegelikult see ei ole inimestele kes neid tunnevad, eriti üllatav. Nende ema ei ole kunagi eriti oma laste eest hoolitsenud. Tal on kuus last, erinevate meestega. Vanemad lapsed ei saanud korralikult koolis käia, kuna pidid nooremate laste eest hoolitsema, sest emal puudus huvi. Ta on alati ennast laste kõrval esikohale pannud. Ja sellel naisel on arvamus, et inimesed peavadki neid aitama, sest nad on suurpere.

Kuuldes selle pere tausta, siis tõenäoliselt seda raha enam alles pole.

Kui sa neid teaksid/tunneksid,siis teaksid ,et kõik lapsed on ühe isaga ! 5 last ühe mehega ja 1 laps teise mehega . See oli Malluka kommentaarides kirjas . Seal oli pikk kommentaar taolise jutu peale . Kõige kummalisem selle asja juures on see ,et kõik järsku teavad ja tunnevad neid kommentaaride põhjal .

0
-10
Please wait...

Postitas:
Mpaat

https://mallukas.com/2021/12/13/annetamine-ei-oska-miskit-moelda/

0
-3
Please wait...

Postitas:
augustikass

mis toimub – suur hulk kommentaare kadunud??

0
0
Please wait...

Näitan 4 postitust - vahemik 121 kuni 124 (kokku 124 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Tony vähiravi ja faktid.