Esileht Tööelu, raha ja seadused. Töö juures elamine

Näitan 9 postitust - vahemik 31 kuni 39 (kokku 39 )

Teema: Töö juures elamine

Postitas:
Kägu

Mul oli küll tööjuures suuvesi, miski pisike reisisuuruses a la https://www.rimi.ee/epood/en/products/self-care-products/oral-care/mouthwashes/suuvesi-listerine-cool-mint-95-ml/p/7008943

Lisaks oli tööjuures sahtlis ka hambahari ja mini suuruses hambapasta. Nii juhuks kui nt tuleb moonisaia isu, väga sibulane vmt söök või tööjuures hambaarstil käik. Pole olulisemalt veidram kui sahtlis oli ka kätekreem kui huulepalsam. Juuksehari isegi oli.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kas tõesti kodune voodi on niii nõme, pigem magada tööl suvakas kohas, kui kasvõi taksoga koju 3 tunniks magama minna?

Tead on. Ma töötasin nii, et viimane töö oli 00.30 ja siis järgmine kell 5.30, milleks tuli ca 30 min ette valmistada. Seega oleksin saanud lahkuda majast ca kell 00.45 ja kodus oleksin olnud 01.15, siis veel pesu ja magamaminek, äratus kell 4.10. Oluliselt lihtsam oli võtta see dušš tööl, puhas lina, kerida kell 00.45 magama ja ärgata kell 4.50. Puhas pesu ja särk-pluus-sokid-sukad muidugi ikka kaasas. Lisaks pole see mingi rõõm raisata aega mingis novembrist mööda linna öösel sõitmise peale ja siis kuskil parkimismajas novembris pimedas kell 4.25 üksinda kõpsutada. Tööl oli dušs, oma pesud, oma padi, kohvimasin, 20 sammu töölauani, peeglid, isegi triikimisraud.

Jeesus, mis tôô see ometi on?!

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kas tõesti kodune voodi on niii nõme, pigem magada tööl suvakas kohas, kui kasvõi taksoga koju 3 tunniks magama minna?

Tead on. Ma töötasin nii, et viimane töö oli 00.30 ja siis järgmine kell 5.30, milleks tuli ca 30 min ette valmistada. Seega oleksin saanud lahkuda majast ca kell 00.45 ja kodus oleksin olnud 01.15, siis veel pesu ja magamaminek, äratus kell 4.10. Oluliselt lihtsam oli võtta see dušš tööl, puhas lina, kerida kell 00.45 magama ja ärgata kell 4.50. Puhas pesu ja särk-pluus-sokid-sukad muidugi ikka kaasas. Lisaks pole see mingi rõõm raisata aega mingis novembrist mööda linna öösel sõitmise peale ja siis kuskil parkimismajas novembris pimedas kell 4.25 üksinda kõpsutada. Tööl oli dušs, oma pesud, oma padi, kohvimasin, 20 sammu töölauani, peeglid, isegi triikimisraud.

Kõlab nagu bordellis kliendi ootamine.

+1
-6
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Seliseid on ju mitmeid. Mina näiteks alati imestan, kuidas need Vikerraadio uudisteinimesed jaksavad. Millalgi kesköö järel loevad uudiseid ja kas 5 või 6 on samad inimesed juba uute uudistega. Ka lennujaamatöötajatel on selliseid vahetusi. Endalgi oli, kui seal restoranis töötasin (mitte Eesti), kus öösel sai 3-4 tundi und, aga seee-eest olid näiteks 3 päeva tööl ja siis 5-7 vaba.

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Seliseid on ju mitmeid. Mina näiteks alati imestan, kuidas need Vikerraadio uudisteinimesed jaksavad. Millalgi kesköö järel loevad uudiseid ja kas 5 või 6 on samad inimesed juba uute uudistega. Ka lennujaamatöötajatel on selliseid vahetusi. Endalgi oli, kui seal restoranis töötasin (mitte Eesti), kus öösel sai 3-4 tundi und, aga seee-eest olid näiteks 3 päeva tööl ja siis 5-7 vaba.

Just, mul tuli ka esimesena pähe tuttav, kes Vikerradios uudiseid tegi. Nende vahetused olidki sellised, et õhtu ja varahommik. Ja siis tuli vaba päev otsa, päevne toimetaja tuli vist.. üheksaste uudiste jaoks, kui õigesti mäletan. Ja nemad (või vähemalt see minu tuttav) tõesti siis ööbiski neil öödel raadiomajas. Et kindlasti pole selline asi igapäevane. Kui on graafik, kus lõpetad umbes südaööl ja alustad kell varahommikul, siis järgmine päev on vaba.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Otseselt töö juures elavad meremehed.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina olen ka vahepeal nii töö juures maganud. Öövahetuses on tund aega lõunaks, selle jaoks oli mul töö juures magamiskott, lebomatt ja padi. Viskasin spordisaali või riietusruumi pikali ja magasin. Covidi ajal kui juhtus, et lisavahetus või üks töö lõppes kl 3 öösel/kl 6 hommikul, uus vahetus või teine töö algas kl 8, siis koju sõitmisega oleks 1,5h uneajast kaduma läinud. Viskasin ka oma magamiskotiga spordisaali või riietusruumi, vahel ka magasin parklas enda autos. Töö juures ööbimine reguleeritud ei olnud, enamik inimesi vast ei näe selleks vajadustki aga minul olid too periood unetunnid väga loetud ning kasutasin võimalust. Mis töö? Esmareageerija.

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mis töö? Esmareageerija.

Ma tõesti ei tea, mis ametit sa sellega silmas pead – piirivalve, tuletõrjuja, kiirabi, pinnaltpäästja või miski muu, aga kas tõesti meie riigis siis pole sellistel ametikohtadel tagatud magamiseks voodid?

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ise olen korra ööbinud, kuna jäin tööle passima ja lihtsalt ei viitsinud koju minna. Olen vähehigistav naine ja võin samade riietega tööl olla ka järgmine päev, ostsin nätsu r kioskist. Ühel kolleegil oli kunagi korteriga mingi jama ja nädal aega vist campis magamiskotiga oma laua all, sellest olid kõik teadlikud ja kellelgi probleemi polnud. Tean ka ülemised on jäänud pärast tööpäeva kontorisse tinistama mõnel korral ja otsustanud diivanil magada. Majas on ka dušš, mida mõned ratturid regulaarselt kasutavad muideks. Üldiselt mingeid spets tingimusi selleks pole peale veidi ebamugava nahkdiivani, aga keelatud pole. Kontor on valve all, aga igalühel on oma kood, esimene hommikul võtab maha ja viimane paneb peale. IT firmaga tegemist.

+1
0
Please wait...

Näitan 9 postitust - vahemik 31 kuni 39 (kokku 39 )

Esileht Tööelu, raha ja seadused. Töö juures elamine