Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Teema: Töö KFC-s?

Postitas:

Leidsin vaid ühe arvamuse siin ja saan aru et tööd on seal koguaeg palju aga kuidas on palk võrreldes McDonalds või Hesburger-iga nt? Ja tingimused üleüldse. Tahaks suveks minna aga ei tea.. Olen pisut arglik ka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See töö on vist sellepärast vastik, et tempo on meeletu. Rahvamassid, keda on vaja teenindada, on meeletud. Reaktsioonid, tagasiside jne on meeletu… Ja seda mitte heas mõttes.

Läksin ka oma teismelisega sinna asutusse. Ikkagi pop ja moodu värk, ju! Ma arvan, et ootasime vist tund aega oma toitu. Ja siis saime selle ka alles, siis, kui oskasin ise küsima minna, kas on valmis. Järjekorra süsteem oli sel korral kas katki, või oli see nii keeruline, et mina sellest midagi aru ei saanud.

Ok, kui mina oma lapsega sinna läksin, siis oli see ruum puupüsti rahvast täis. Siiani kahetsen üliväga, et kähvasin tütarlapsele, kes teenindas. See oli Kristiine keskuses. Kähvasin sellepärast, et toit oli ammu valmis, aga mind ei teavitatud. Lihtsalt istusin nagu lollakas seal, ootasin. Lõpuks läksin ise küsima, kuna nägin, et mingi kott ootab seal juba tükk aega, aga ei mingit teavitust.

Vaevalt, et see tütarlaps siin loeb, aga oma südames ma siiski palun väga vabandust, et selles möllus, mis sel ajal seal toimus, kurjalt ütlesin. Oma mõtetes ma väga kahetsen, et olin selline klient.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Samas, kas need järjekorrad ja seega töö-tempo pole kõvasti alla läinud? Ma olen seal ka ~1 tund oodanud (Ülemistes), aga see oli paar nädalat peale avamist.

Palga jm tingimuste kohta kahjuks ei tea, aga sellised artiklid tekitavad mulje, et ega see vist väga hea ei saa olla https://epl.delfi.ee/uudised/kfc-kiirtoidukett-soovis-eestisse-tuua-neli-registreerimata-ukrainlast?id=88302567

Samas, jaanuaris otsiti vahetuse vanemat, kellele pakuti päris head palka minu arust – alates €1500 https://www.cvkeskus.ee/kfc-kutsub-meeskonnaga-liituma-vahetusevanemat-tallinnas-apl-fresh-food-ou-635120

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )