Esileht Tööelu, raha ja seadused. Töö kontsernis Magnum

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Töö kontsernis Magnum

Postitas:

Kas keegi oskab midagi kosta töökultuuri kohta Magnumis? Kas oskate mingeid kogemusi välja tuua?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väga hea sõber töötab seal. Teeb mingit laotööd, kätte saab 700-900, vahel heal kuul 1200.
Tööd jagub. Ühisüritusi praktiliselt pole, mingid kompensatsioone-hüvitisi pole. Pidev tööjõupuudus. Ülemused on nii ja naa, töökaaslased nii ja naa. Samas sõber 5a seal vastu pidanud, kurdab palju, aga kardab ka kohta vahetada, et äkki mujal veel hullem. Rohkem ei oska kosta.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sõltub positsioonist. Mina olin eelmisel aastal kontoris, lahkusin seepärast, et vestlusel kirjeldatud töö sisu ei läinud tegelikkusega kokku ja see tegelikkus mulle ei sobinud. Aga muidu… kolleegid olid toredad, juht oli normaalne inimene, palk oli hea. Olid kontserniülesed üritused + üritused osakondades (selles osakonnas, kus ma olin, toimus ikka iga kuu midagi).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuulutuse juures on ju telefoninumber ja nimi, helista talle. Nädal veel aega tähtajani.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.10 23:25; 08.10 20:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuulutuse juures on ju telefoninumber ja nimi, helista talle. Nädal veel aega tähtajani.

Mida see küll annaks peale tavalise tööandjapoolse mesijutu?

+7
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuulutuse juures on ju telefoninumber ja nimi, helista talle. Nädal veel aega tähtajani.

Mida see küll annaks peale tavalise tööandjapoolse mesijutu?

Miks mesijutu? Kandidaadil on nii enne kandideerimist kui ka intervjuu ajal võimalik esitada küsimusi ka ettevõttele. Pealegi sisekommunikatsiooni spetsialist ongi ju üks võtmeinimestest, kes ettevõtte töökultuuriga tegeleda saab.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.10 23:25; 08.10 20:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ära mine, sealt viimasel ajal nii paljud ära tulnud, asjalikud inimesed kõik.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul ka paar tuttavat töötavad. Kontsern on suur, oleneb kuhu sa satud.
Minu tuttavad on küll meepoti juures. Tööd teevad minimaalselt (teevad küll oma tööd, aga palju on sellest tööst koolitused, konverentsid, üritused), palka saavad hästi, ametiautoga sõida palju tahad… olen isegi mõelnud end sinna sokutada 😀

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

https://firmast.ee/company/magnum-logistics-ou

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Töö kontsernis Magnum