Esileht Pereelu ja suhted töö segab

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Teema: töö segab

Postitas:

Olen õnnetu, sest ei näe lahendust probleemile, mis segab meie pereelu. Mees töötas varem soomes, nüüd on eestis. Ta rabab end haigeks. Suhe kannatab. Varem nägime nädalavahetustel, nüüd iga päev. Tegelikult pole midagi muutunud, mees on kodus puruväsinud ja õhtuti 1-2 tundi oleme koos, siis jääb ta magama. Seks jääb enamasti ära:( Mure selles, et meil pole lapsi ja tahame neid, aga mida aeg edasi, seda rohkem tundub mulle, et mees ei jaksa pingutada lastesaamise nimel. Milleks minna arstile end uurima kui me seksime liiga harva, et pihta saada. Kas on kellelgi sarnast probleemi olnud? Muidu mees suhtub minusse hästi. Ma ei teagi kas tal on äkki tervisega midagi või ongi ülekoormus. Ilma tablettideta on meil nüüd aasta ja loomulikul teel pole selle ajaga rasedaks jäänud…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ahoi !!! Lapsed tuleb üles ka kasvatada. Tal ei jagu praegu aega sinule. Lapsed nõuavad kordades rohkem tähelepanu kui naine alguses. Ja seda ka mehelt. Väidetakse, et lapsed valivad vanemad. Nii et mõtle nüüd, kes tahaks tulla olukorda, kus isal ei jagu aega puhkuseks. Ta ei suuda 2 inimest ülevalpidada nii, et poleks surmani väsinud. Aga laps nõuab kordades rohkem vahendeid. Väsimus võib vihjata ka südameprobleemidele, mis muud moodi ei annagi ennast tunda kui inimene on meeletult väsinud. Üks tuttav oli paar aastat väsinud, siis paar päeva väga väga väsinud ja ükshommik enam ei tõusnudki. Äkki mehel on jäänud loetud päeva elada . Sa ise tead väga täpselt, et kas töö iseloom on selline, et tõesti on väsimus õigustatud. A-la 10-12 tunnised füüsiliselt rasked töötunnid või on normtundidega inimene väsinud. Väsimus on südamehaiguste üks tunnus. Kui ta teeb pikki töötunde, et peret äraelata, äkki mõtled enda töökoormuse suurendamisele, et ta ei peaks niimoodi rabama. Mis tööd sa ise teed, et õhtuks väsinud pole ?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ärgu siis rabagu nii palju. Pole ju vaja uhket elamist ja autosid tervise hinnaga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )


Esileht Pereelu ja suhted töö segab

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.