Näitan 5 postitust - vahemik 31 kuni 35 (kokku 35 )

Teema: Töö

Postitas:
Kägu

RE: Töö

Käiks tööl küll, aga mitte täiskohaga. Teeksin oma väikeseid lisaotsi, ei rabaks hulluks, vaid naudiks kõige kõrvalt ka elu ning tegeleks rohkem oma lastega. Praegu aga töötan mitmel kohal, et saaks kõik vajalik makstud ning lastele ka ühteist lubada peale söögi ja riiete. Aga see on kurnav – töötan praegu 2.0 koormusega, kui kõik töökohad kokku arvutada.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ei käiks. Tegeleks hobidega. Genealoogiaga tõsiselt tegelemine on näiteks väga aeganõudev ettevõtmine.

0
0
Please wait...

Postitas:
zingara

Nii ja naa.

Kui mul oleks täiesti vaba valik käes, siis oma praegust põhitööd ma ilmselt pikemalt ei teeks. See on hetkeolukorras rohkem niisugune vaheetapp – üks neist – mis tuleb lihsalt ära teha, et jõuda välja selleni, mida ma tegelikult põhilise osa oma ajast teha tahan. Noh, ja võimaldab ka piima osta ja küttearvet maksta, mis ei ole ka just täiesti ebaoluline asi. 🙂

Aga nii-öelda vabal ajal ehitan tasapisi oma \”hobiprojekte\” suuremaks ja järjest rohkem rõhku lähebki neile. Eks ühel hetkel saab siis selle \”päevatöö\” turvavõrgu sujuvalt alt ära tõmmata.

Ühesõnaga, tegelikult teen peaegu sedasama, mida kümmekond aastat tagasi. Pole hullu, oskasin ühe korra, siis oskan teist korda ka veel.

Aga päris ilma tööd tegemata ei kujuta ette. Vahe on lihtsalt selles, mida ja millistel tingimustel teha.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Miks tööl mittekäimine võrdub kodusistumisega? Kas tõesti on nii paljudel inimestel ainus kodust väljumise põhjus ja eneseteostusviis töö? Kui kurb…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Mina teen vabatahtlikku tööd- meeldib, muidu ei teeks ju.
Ühiskonnale on minu tööst tunduvalt rohkem kasu kui nii mõnestki palgalise töötaja tööst.

0
0
Please wait...

Näitan 5 postitust - vahemik 31 kuni 35 (kokku 35 )

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.