Esileht Tööelu, raha ja seadused. Tööajal õpimine ja õppepuhkus…

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 30 )

Teema: Tööajal õpimine ja õppepuhkus…

Postitas:

Asun töötamise kõrvalt õppima 4 kuud. Kuna töötan E-R  siis õpe toimub 2-3 päeva nädalas sama ajal.  Kuidas ma pean edasi toimima?   Tööandja sai info minu õpingu kohta. Kuidas kasutatakse õppepuhkust, kui seda on ette nähtud ainult kuu aega?

Palun jagage oma kogemusi kes õpib või juba lõpetas. Kuidas tööandja suhtles ja teie puhul käitus?

 

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 22.12 08:21; 23.12 07:58; 25.12 18:42; 27.12 10:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõigepealt kontrolli, kas sellel õppekaval on üldse õigust õppepuhkust saada. Tasemeõppeks tundub veidi lühike, ilmselt on tegemist täiendkoolitusega. Koolitusasutusel peab olema tegevusluba ja õppekava.

Kui kõik OK, kirjutad tööandjale avalduse vähemalt 14 päeva ette ja viid ka tõendi õppimise kohta. Ongi korras. Soovi korral võid kõik päevad panna ühele avaldusele (kui tead nii pikalt ette), võid aga iga kord teha ka eraldi avalduse, ikka 14 päeva varem.

Kuidas õppepuhkust kasutad, on sinu probleem. Kui kuust ei piisa, palud juurde tavapuhkust, palgata puhkust või vahetad kolleegidega.

Eks tööandjale on õppepuhkus ikkagi kohustus ja kulu, seega eriti väikeettevõtted ei pruugi sellest vaimustuses olla. Mis on ka arusaadav. Üldiselt aga aktsepteeritakse. Suuremates kohtades pole üldse muret. Neil tavaliselt isegi õppepuhkuste kord ja avalduse põhi olemas.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kokku on sul maksimaalselt 48 koolipäeva seega.

võtad õppepuhkust 1 päeva kaupa, lisaks võtad kasutusele oma põhipuhkuse (14 päeva pead võtma järjest, 14 päeva võid võtta ühe päeva kaupa koolis käimiseks). peaksid täpselt välja tulema.

mina koolis käimise ajal aastaid ei puhanud päriselt, kõik puhkusepäevad läksid kooli jaoks kasutusele.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Õppepuhkust ei võetagi jutti kuu aega. Võtad koolipäevadeks ainult täpselt vajalike päevade kaupa. Kui päevadest tuleb puudu, siis vaatad kriitiliselt tunniplaani – kas mõnikord on loengud ainult õhtul ja piisab, kui saad tunnike varem töölt lahkuda, kas üldse sel päeval on olulisi loenguid või saad lubada puudumist (sh nädalavahetuseks muidugi ei vormista õppepuhkust) jne

Kui ikka jääb päevadest puudust, siis vaatad ka muid võimalusi, kuidas vabu päevi saada. nt lepid tööandjaga kokku, et võimaldab palgata puhkust. Või võimaldab niimoodi 2-3 päeva kaupa põhipuhkust välja võtta. Kui sul on väikelapsi, siis lapsepäevi kasutada jne

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.12 08:41; 22.12 13:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas sa enne ei mõelnud selle peale?

+9
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.12 09:11; 24.12 18:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis kasu sinu targutamisest nüüd täpsemalt tõusis? Küsimusi võib ikka tekkida, kui pole enne selles olukorras olnud.

Oma õppimisplaani peaks ikka ju läbi mõtlema ja viisakas oleks enne tööandjaga kooskõlastada, see puudutab ju teda ka. Päris nii ei saa, et asetad töökoha fakti ette, et hakkan nüüd ära käima ja kõik. Tööandja ei ole kohustatud ka igal suvalisel ajal seda õppepuhkust andma, seega kokkulepe on igal juhul vajalik. Selliste neljakuuliste täienduskoolitustega pole ilmselt üldse õigust õppepuhkust saadagi, seega peaks enne läbi mõtlema küll, kas üldse on võimalik õppida või selle töökoha kõrvalt mitte.

+15
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.12 12:29; 23.12 12:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Asun töötamise kõrvalt õppima 4 kuud. Kuna töötan E-R  siis õpe toimub 2-3 päeva nädalas sama ajal.  Kuidas ma pean edasi toimima?   Tööandja sai info minu õpingu kohta.

Ma ei kujuta sellist asja ausalt öeldes ette. Ma ise võtan üht koolitust nüüd veebruarist maini 2021, mis eeldab minu töölt äraolekut 4 päeval kuus. Pöördusin novembris oma tööandja poole, tutvustasin talle koolituse sisu ja miks pean selle võtmist oma töö seisukohalt oluliseks. Tööandja nõustus, et tegemist on kasuliku koolitusega ja leppisime kokku, et kui tööl just midagi karjuvat ei ole parajasti ja töö selle all ei kannata, siis võin neil päevadel puududa. Mingit puhkust ei pea võtma. Minu jutu mõte on, et selliseid asju tuleb ikka ette planeerida ja tööandjaga kooskõlastada, mitte nii, et lihtsalt võtan ja lähen ja ups, tööandja sai ka teada,  kuidas nüüd edasi pean toimima.

+10
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.12 12:44; 23.12 02:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tegelikult ei pea kooskõlastama. Minu õppimine on minu eraasi ja tööandja ei saa keelata mul õppimast. Õppepuhkus on seadusest tulenev õigus – tööandja ei saa keelduda selle andmisest. Hoopis vastupidi – tööandja ei ole kohustatud niisama vabu päevi andma, ses mõttes on eelmisel vastajal väga vedanud, et tööandja lubab niisama puududa, ilma puhkust vormistamata ja ilma palgast kinnipidamata 😀 väga harukordne tööandja (loodan, et te üksteist vääriti ei mõistnud ja avastad, et saad ikka vähem palka)

Ja õppimine ei pea olema isegi mu praeguse tööga seotud (tööga seotud koolituste puhul räägin tõesti eelnevalt tööandjaga ja eeldan, et ta maksab selle eest 😀 ). Ainus, mis piirabki, on seadusest tulenevad võimalused puhkuse saamiseks – õppepuhkust on piiratud arv päevi, põhipuhkuse kasutamise reeglid, palgata puhkust ei ole üldse kohustatud andma jne

Mina olen ikka kõik oma õppimised nii teinud, et enne astun kooli sisse, ja kui õppimine on kindel, alles siis teavitan ülemust. Kui ülemusele ei sobi, siis otsigu põhjus minu vallandamiseks, aga enda enesetäiendamist ei las ema tööandjal küll dikteerida 😀

+13
-11
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.12 08:41; 22.12 13:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

20 keskmise töötasuga päeva ja 10 tasuta päeva saad võtta aastas õppepuhkust. Seda ei pea paluma, vaid seadus kohustab tööandjat andma õppepuhkust kui küsid koolist tõendi, et õpid ja esitad selle tööandjale. Õppepuhkuse võimaldamine on igale tööandjale kohustuslik (kui töötad töölepinguga, käsundi vms puhul ei oska öelda).

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oma õppimisplaani peaks ikka ju läbi mõtlema ja viisakas oleks enne tööandjaga kooskõlastada, see puudutab ju teda ka. Päris nii ei saa, et asetad töökoha fakti ette, et hakkan nüüd ära käima ja kõik. Tööandja ei ole kohustatud ka igal suvalisel ajal seda õppepuhkust andma, seega kokkulepe on igal juhul vajalik.

Tegelikult on tööandjal ainult seadusega kindlaks määratud üksikud põhjused, miks ta võib õppepuhkuse andmisest keelduda (jättes hetkel kõrvale küsimuse, kas TA üldse õppepuhkust oma planeeritava õppevormi juures saab). Loomulikult on viisakas tööandjale õppima asumist enne puhkuseavalduse letti löömist mainida, aga mingit kohustust tööandjalt luba küsida õppimiseks ei ole. Mina näiteks teavitasin tööandjat õppima asumisest ka alles siis kui ma olin kindel, et ma õppekohale sain ja õppima asumine oli kinnitatud. Kui ei ole just väga familiaarsed suhted tööjuures, siis ma ei näe vajadust hakata tööandjat teavitama, et ma nüüd mõtlen kooli sisse astuda. Samamoodi üldjuhul ju keegi ei teavita tööandjat, et ma hakkan last planeerima või vaatan tööturul uue töökoha leidmiseks ringi – ikka teavitatakse üldjuhul siis kui asi on kindel.

Mis laadi tööd sa, teemaalgataja, üldse teed? Kaugtööna ei anna teha? Mina näiteks koolipäevadeks õppepuhkust ei võta, olen võtnud eksamisessi ajal, sest tõesti on peale tööd keeruline veel eksamiks ka õppida. Meil on kaugtöö võimalik ja koolipäevadel teen ka ikkagi tööasju – kõnedele üldjuhul küll ei vasta (kui siis üksikutele loengute vahelisel ajal), aga meili teel olen kättesaadav ja sõnumeid loen ka.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis pagana huvi on tööandjal see pull kinni maksta? Seda tasu ei peaks kindlasti tööandja maksma, kui see õpe just tema huvides pole.

+12
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.12 20:47; 25.12 17:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

(loodan, et te üksteist vääriti ei mõistnud ja avastad, et saad ikka vähem palka)

Ei mõistnud, see on ka meilivahetuses fikseeritud.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.12 12:44; 23.12 02:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tänan kõiki vastajaid!

Sain suhelda juristiga ja tööandjaga. Täiskasvanute koolitus omab õigust õppepuhkusele ja lihtsalt pean esitama avalduse 14p enne õppimist. Õnneks lahkumisavaldust ei esitanud kuigi tööandja väga tahtis. Seadus ei luba TVL lõpetada sel alusel nagu ka põhipuhkuse, raseduse või haiguse puhul.

+3
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 22.12 08:21; 23.12 07:58; 25.12 18:42; 27.12 10:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sain suhelda juristiga ja tööandjaga. Täiskasvanute koolitus omab õigust õppepuhkusele ja lihtsalt pean esitama avalduse 14p enne õppimist. Õnneks lahkumisavaldust ei esitanud kuigi tööandja väga tahtis. Seadus ei luba TVL lõpetada sel alusel nagu ka põhipuhkuse, raseduse või haiguse puhul.

Väga tubli. Suhted tööandjaga siiski rikkusid ja kindlasti on seal väga tore niimoodi edasi töötada. Ultimaatumid on toredad asjad ja ega polegi lugu, kui sul sellest töökohast nagunii ükskõik. Kes soovivad oma kohal ikkagi edasi töötada, neil soovitaks oma õppimisplaanidest siiski ka tööandjat teavitada, mitte lihtsalt neid fakti ette asetada, et nüüd lähen ja tööle ei tule, sina laku panni, sest mul on see õigus.

+12
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.12 12:29; 23.12 12:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sain suhelda juristiga ja tööandjaga. Täiskasvanute koolitus omab õigust õppepuhkusele ja lihtsalt pean esitama avalduse 14p enne õppimist. Õnneks lahkumisavaldust ei esitanud kuigi tööandja väga tahtis. Seadus ei luba TVL lõpetada sel alusel nagu ka põhipuhkuse, raseduse või haiguse puhul.

õudne

aga miks õnneks? kelle õnneks? sa oled nii endale kui tööandjale õnnetuseks.

+10
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ehk oleneb tööandjast, ülemusest. Seaduse järgi peab tööandja tasemeõppes õppepuhkust võimaldama, kuid tegelikkuses see ei pruugi nii olla. Sõbranna töötas firmas, tahtis õppepuhkust võtta, aga töökoht ei lubanud. Muidugi võib hakata vaidlema, aga siis on suhted tööandjaga rikutud.

Mina töötan riigiasutuses, õppisin 2 aastat magistriõppes, õppepuhkust sain vabalt, aga töökoht rõhutas, et tasemeõppe puhul saab. No mul oli tasemeõpe ja erialane veel ka.

Mis puudutab tööandjaga enne läbiarutamist ja kokkuleppimist, siis mina seda ei teinud. Sel lihtsal põhjusel, et tahtsin enne sisseastumiseksami tulemused teada saada.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõigepealt kontrolli, kas sellel õppekaval on üldse õigust õppepuhkust saada. Tasemeõppeks tundub veidi lühike, ilmselt on tegemist täiendkoolitusega. Koolitusasutusel peab olema tegevusluba ja õppekava.

kõigil õppekavadel on õigus saada õppepuhkust, küsimus on lihtsalt selles, kas tasustatud või tasustamata. tasemeõppe puhul peab andma tasustatut, ka siis, kui eriala ei lähe tööga kokku. täiendõppe puhul tasu sõltub, kas on erialaga seotud jms.

võtad õppepuhkust 1 päeva kaupa, lisaks võtad kasutusele oma põhipuhkuse (14 päeva pead võtma järjest, 14 päeva võid võtta ühe päeva kaupa koolis käimiseks). peaksid täpselt välja tulema. mina koolis käimise ajal aastaid ei puhanud päriselt, kõik puhkusepäevad läksid kooli jaoks kasutusele.

tööandja ei pea põhipuhkust võimaldama lühemalt kui 7 päeva kaupa. see, et sinu tööandja seda päevakaupa andis, oli tema vastutulek, mingit kohustust selleks pole.

Tööandja ei ole kohustatud ka igal suvalisel ajal seda õppepuhkust andma, seega kokkulepe on igal juhul vajalik. Selliste neljakuuliste täienduskoolitustega pole ilmselt üldse õigust õppepuhkust saadagi, seega peaks enne läbi mõtlema küll, kas üldse on võimalik õppida või selle töökoha kõrvalt mitte.

tööandja on kohustatud õppepuhkust andma ja seda ka 4kuuse koolituse korral, nende eest ei pea alati tasu maksma, aga puhkust peab ikka andma

Väga tubli. Suhted tööandjaga siiski rikkusid ja kindlasti on seal väga tore niimoodi edasi töötada. Ultimaatumid on toredad asjad ja ega polegi lugu, kui sul sellest töökohast nagunii ükskõik. Kes soovivad oma kohal ikkagi edasi töötada, neil soovitaks oma õppimisplaanidest siiski ka tööandjat teavitada, mitte lihtsalt neid fakti ette asetada, et nüüd lähen ja tööle ei tule, sina laku panni, sest mul on see õigus

töötajal on õigus õppida, kui ta seda teha soovib. väga loll oleks oma arenguvõimalused kasutamata jätta, sest tööandja äkki ei taha seda  – arvad, et mõni tööandja seda ka väärtustab?

+6
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 24.12 16:49; 27.12 17:17; 28.12 09:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas sa enne ei mõelnud selle peale?

Mis kasu sinu targutamisest nüüd täpsemalt tõusis? Küsimusi võib ikka tekkida, kui pole enne selles olukorras olnud.

Sest mina isiklikult ei teeks plaane õppima minekuks selle peale mõtlemata, kuidas ma oma tööd ja õppimist omavahel kohaldan – ikka planeeriks ette ja mõtleks, kas töö iseloom on selline, et asju saab ümber korraldada. Kahjuks jäi mulle TA postitusest justnimelt selline mulje, et tal oli see läbi mõtlemata. Kui see nii ei ole, siis palun vabandust. Olen ise lõpetanud nii bakalaureuse- kui ka magistriōppe täiskohaga töö kõrvalt, sest töö iseloom ja eriala õppekorraldus võimaldas seda ja ei olnud vaja tööandjalt midagi eraldi nõuda.

+9
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.12 09:11; 24.12 18:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kolleegina on mul kohati nendest õpilastest kõrini 😀 Esiteks on neil pidevalt vaja vabu päevi, siis tulevad nad tööle ja kulutavad tööl poole ajast oma koolitöödele ja teise poole uhkelt vingumisele, kui kiire ja raske ja kui väsinud nad on. Ja siis teised rabavad, sest nemad ju ei käi koolis…

Aga ma ei üldista, on väga tublisid, kes suudavad mõlemat korralikult teha, nii et ka töö/kolleegid ei kannata.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

tööandja on kohustatud õppepuhkust andma ja seda ka 4kuuse koolituse korral, nende eest ei pea alati tasu maksma, aga puhkust peab ikka andma

30 kalendripäeva aasta kohta.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.12 20:47; 25.12 17:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sain suhelda juristiga ja tööandjaga. Täiskasvanute koolitus omab õigust õppepuhkusele ja lihtsalt pean esitama avalduse 14p enne õppimist. Õnneks lahkumisavaldust ei esitanud kuigi tööandja väga tahtis. Seadus ei luba TVL lõpetada sel alusel nagu ka põhipuhkuse, raseduse või haiguse puhul.

õudne

aga miks õnneks? kelle õnneks? sa oled nii endale kui tööandjale õnnetuseks.

Loomulikult enda õnneks! Töötasin 1a ja katseajal mainisin oma plaane… Mind rakendades 1a ei usu, et see oli tööandjale õnnetus. Lisaks tänu minu õpimisele uuel inimesel on võimalus kergemini sisse elada. Pole välistatud, et minust saab ka tema asendaja haiguste puhul. Ma siiski ei mõista kibestanuid komentaari siin… :I

+1
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 22.12 08:21; 23.12 07:58; 25.12 18:42; 27.12 10:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma siiski ei mõista kibestanuid komentaari siin… :I

Eesti keele kursusele lähed?

Tubli!

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

töötajal on õigus õppida, kui ta seda teha soovib. väga loll oleks oma arenguvõimalused kasutamata jätta, sest tööandja äkki ei taha seda  – arvad, et mõni tööandja seda ka väärtustab?

Siis tullakse töölt ära ja minnakse õppima ning otsitakse vajadusel töö, kus tööandja on algusest peale teadlik, et tegu on õppuriga.

+2
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 26.12 07:03; 27.12 11:09; 27.12 17:10; 27.12 17:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

töötajal on õigus õppida, kui ta seda teha soovib. väga loll oleks oma arenguvõimalused kasutamata jätta, sest tööandja äkki ei taha seda – arvad, et mõni tööandja seda ka väärtustab?

Siis tullakse töölt ära ja minnakse õppima ning otsitakse vajadusel töö, kus tööandja on algusest peale teadlik, et tegu on õppuriga.

Töötajal on õigus õppima ka siis kui eraala muutus on vajalik seotud tema tervisega – õppepuhkus on ettenähtud  seadusega ja minu puhul ka tasustatud.

NB! Ma juba mainisin, et asudes tööle tööandja oli kõiges teadlik. Mina teadsin, et olemas lausa 2 inimest kes mind suudavad asendada( haiguse, hooldamese või põhipuhkuse ajal). Minu juhtum kergitas ka varjatud pooli 🙁  ega töötaja pole ju ori ja  tööandja lausa on kohustatud seda fakti teadvustama…

Ja, uuesti  juhatan tähelepanu ka siin foorumis, et Eeestis ei ela vaid eestlased ja tore et mina oskan ka nii kirjutada… Usun, et õppimise ajal minu kirjutamise oskus muutub veelgi paremaks  😉

+1
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 22.12 08:21; 23.12 07:58; 25.12 18:42; 27.12 10:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ega töötaja pole ju ori ja  tööandja lausa on kohustatud seda fakti teadvustama…

Loomulikult pole ori, on täielik õigus lahkuda töölt ja õppida kas või elu lõpuni.

+4
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 26.12 07:03; 27.12 11:09; 27.12 17:10; 27.12 17:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tööandja võiks õnnelik olla, et tal seal õppimishimuline inimene töötab. Sellised on igas mõttes ärksamad ja tulevad muudatustega paremini kaasa. See mine-töölt-minema kägu on ilus näide arenemisvõimetust inimesest, kes istub oma pressi taha maha ja enne ei tõuse, kui lilledega pensionile saadetakse.

Kui TA tööandjale meeldivad käosugused töötajad, siis olekski aeg  paremasse keskkonda liikuda.

Edu õpingutes!

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tööandja võiks õnnelik olla, et tal seal õppimishimuline inimene töötab. Sellised on igas mõttes ärksamad ja tulevad muudatustega paremini kaasa. See mine-töölt-minema kägu on ilus näide arenemisvõimetust inimesest, kes istub oma pressi taha maha ja enne ei tõuse, kui lilledega pensionile saadetakse.

Tööandja võiks tõesti jube õnnelik olla, et saab kinni maksta järgmise tööandja jaoks vajalikud õpingud.

Ärksam ning igati kasulikum on pigem töötaja, kes suudab oma asju mõistlikult planeerida, suhelda ning kokku leppida.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 26.12 07:03; 27.12 11:09; 27.12 17:10; 27.12 17:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

töötajal on õigus õppida, kui ta seda teha soovib. väga loll oleks oma arenguvõimalused kasutamata jätta, sest tööandja äkki ei taha seda – arvad, et mõni tööandja seda ka väärtustab?

Siis tullakse töölt ära ja minnakse õppima ning otsitakse vajadusel töö, kus tööandja on algusest peale teadlik, et tegu on õppuriga.

enamik tööandjaid oleksid õnnelikud, kui töötajad jätaksid kasutamata ka oma õiguse põhipuhkusele ja neile ei peaks ühe kuu mittemidagitegemise eest keskmist palka maksma ning asendajat otsima. eesrindlik töötaja rügab puhkamata ja tuleb ka haigena tööle, et tööandjale ebamugavusi mitte põhjustada.

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 24.12 16:49; 27.12 17:17; 28.12 09:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

töötajal on õigus õppida, kui ta seda teha soovib. väga loll oleks oma arenguvõimalused kasutamata jätta, sest tööandja äkki ei taha seda – arvad, et mõni tööandja seda ka väärtustab?

Siis tullakse töölt ära ja minnakse õppima ning otsitakse vajadusel töö, kus tööandja on algusest peale teadlik, et tegu on õppuriga.

enamik tööandjaid oleksid õnnelikud, kui töötajad jätaksid kasutamata ka oma õiguse põhipuhkusele ja neile ei peaks ühe kuu mittemidagitegemise eest keskmist palka maksma ning asendajat otsima. eesrindlik töötaja rügab puhkamata ja tuleb ka haigena tööle, et tööandjale ebamugavusi mitte põhjustada.

Jah, ja oleksid ka õnnelikud, kui üldse ei peaks midagi maksma töö eest. Aga mis see siia puutub?

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 26.12 07:03; 27.12 11:09; 27.12 17:10; 27.12 17:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

töötajal on õigus õppida, kui ta seda teha soovib. väga loll oleks oma arenguvõimalused kasutamata jätta, sest tööandja äkki ei taha seda – arvad, et mõni tööandja seda ka väärtustab?

Siis tullakse töölt ära ja minnakse õppima ning otsitakse vajadusel töö, kus tööandja on algusest peale teadlik, et tegu on õppuriga.

enamik tööandjaid oleksid õnnelikud, kui töötajad jätaksid kasutamata ka oma õiguse põhipuhkusele ja neile ei peaks ühe kuu mittemidagitegemise eest keskmist palka maksma ning asendajat otsima. eesrindlik töötaja rügab puhkamata ja tuleb ka haigena tööle, et tööandjale ebamugavusi mitte põhjustada.

Jah, ja oleksid ka õnnelikud, kui üldse ei peaks midagi maksma töö eest. Aga mis see siia puutub?

puutub sedasi, et kui inimesele on seadusega antud õigus töö ajal õppida ja selle aja eest tasu saada, siis tal see õigus ka on sõltumata sellest, kas tööandjale see meeldib või mitte. tööandjatele ei meeldi paljud asjad, mis töötajale seaduseg aette nähtud on, olgu see siis põhipuhkus, prillikompensatsioon, töötervishoiuarst, tööriided jms tööandja jaoks mõttetu kulu, mille võiks töötaja ise kanda, et tööandja kasum suurem oleks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 24.12 16:49; 27.12 17:17; 28.12 09:54;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 30 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Tööajal õpimine ja õppepuhkus…