Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )

Teema: Tööampsud

Postitas:

Teen uue teema, teise nurga alt.

Saan aru, et päris paljud on käinud neil tööampsudel. Olen mõelnud, et prooviks ka midagi. Kes viitsib, paljun muljetage, milliseid otsi olete teinud, kas olete rahul olnud, kas palk on vastavuses töömahuga jne. Millist kohta soovitate?

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Muidugi ei ole palk vastavuses töömahuga. See on suht orjatöö nendele, kellel seda 30 eurot kohe tingimata vaja on. Vaata ise tunnitasusid, need on ju ülimadalad.

+14
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Muidugi ei ole palk vastavuses töömahuga. See on suht orjatöö nendele, kellel seda 30 eurot kohe tingimata vaja on. Vaata ise tunnitasusid, need on ju ülimadalad.

Mitte madalamad, kui muidu nt. müüjatel. Riide- ja kingapoed otsivad saaliteenindajaid- kassas arveldamine jääb ära, lisaks ei pea poodi koristama, nagu müüjad.
Olin paar aastat tagasi ühes riidepoes müüja, mis asus välisuksele suht ligidal- talvel tassisid inimesed pori- ja lumesegu sisse, mida siis müüjad pidid koristama, muidugi ka rahaline vastutus. Palk täpselt sama, mis ühe-päeva- töötajatel, kes lihtsalt riideid oma kohale tagasi viisid, kella kukkudes minema läksid ja kui ei meeldinud, ei pidanud enam kunagi tagasi tulema.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Töötasin mitmed aastad tagasi Goworkabit’i vahendusel laos. Oli väga keeruline periood ja raha vaja. Palk oli närune ja töö füüsiliselt raske. Randmed võttis läbi ja üks kaasampsaja lahkuski peale kahte nädalat, sest tekkis randmepõletik. Ma tegin meeled tuimaks ja vihtusin isegi pea pool aastat seda tööd. Kutsuti päriselt palgaliseks ja siis olevat töötasu ka suurem. Ma tervise pärast loobusin. Käed valutasid selle töö tegemise ajal pidevalt. Õnneks pole rohkem pidanud seda platvormi kasutama.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tuttav käib pisikese lapse kōrvalt. Paistab rahul, kuigi mulle tundub äärmiselt, no ma ei teagi. Selle asemel, et ntks ise otsida koristusobjekte, valid sealt, klient maksab rohkem, sina saad vähem kätte… kui klient kurdab, siis sina tasu praktiliselt ei saa, aga gwb kasseerib ikka kliendilt ja keegi ei viitsi uurida, kas tegelikult tegid hästi ja klient lihtsalt ajab jama.
Ma soovitaks ikkagi teha näiteks oma kodukandi/ töökuulutuste facebooki gruppi teate, et teed korralikku kodukoristust, hoiad lapsi, niidad muru ja kes teab veel mida.
Aga proovida võib ju ikka, ega enne tea. Arvesta ka, et sealne pisike märgitud palk on bruto ja kohe raha kätte ei saa.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tuttav käib pisikese lapse kōrvalt. Paistab rahul, kuigi mulle tundub äärmiselt, no ma ei teagi. Selle asemel, et ntks ise otsida koristusobjekte, valid sealt, klient maksab rohkem, sina saad vähem kätte… kui klient kurdab, siis sina tasu praktiliselt ei saa, aga gwb kasseerib ikka kliendilt ja keegi ei viitsi uurida, kas tegelikult tegid hästi ja klient lihtsalt ajab jama.

Ma soovitaks ikkagi teha näiteks oma kodukandi/ töökuulutuste facebooki gruppi teate, et teed korralikku kodukoristust, hoiad lapsi, niidad muru ja kes teab veel mida.

Aga proovida võib ju ikka, ega enne tea. Arvesta ka, et sealne pisike märgitud palk on bruto ja kohe raha kätte ei saa.

No palgad on töökuulutuses ju alati brutos. Kas siis mingi muu võimalus on veel?

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu piirkonnas ei pakuta ühtegi niisugust lisatöö võimalust, hakka või intiimteenuseid pakkuma. Suuremas linnas oleks rohkem võimalusi, aga transpordikulud teeksid ettevõtmise üsna mõttetuks.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 03.01 10:39; 03.01 11:55; 03.01 20:01; 06.01 16:53; 06.01 19:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu piirkonnas ei pakuta ühtegi niisugust lisatöö võimalust, hakka või intiimteenuseid pakkuma. Suuremas linnas oleks rohkem võimalusi, aga transpordikulud teeksid ettevõtmise üsna mõttetuks.

sel juhul pead ise mingi sellise teenuse välja mõtlema, mille järgi vajadus on.
nt kui sellest väikesest kohast on paljud noored ära kolinud, siis võibolla vajatakse kedagi, kes sinna linna jäänud eakate vanemate aias aiatöid teeks, vanurite eest poes käiks või korra-kaks nädalas kodutöödes abistaks. samuti lahkunud sugulaste kalme korras hoiaks.

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 03.01 11:14; 03.01 21:02; 06.01 17:39; 20.01 17:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Paljukest need eakad siis maksavad, mõned eurod ja ega päris uneajast saa tööl käia. Kalmistud on linnast väljas siin. Tegelikult need on niisugused “mul on 5 eurot õhtuks vaja” tööd, eelistaksin stabiilset ja natuke kõrgemat sissetulekut, põhitöö on E-R 8-16.00, aga osad õhtud ja pooled nädalavahetused võiks küll töötada.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 03.01 10:39; 03.01 11:55; 03.01 20:01; 06.01 16:53; 06.01 19:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Paljukest need eakad siis maksavad, mõned eurod ja ega päris uneajast saa tööl käia. Kalmistud on linnast väljas siin. Tegelikult need on niisugused “mul on 5 eurot õhtuks vaja” tööd, eelistaksin stabiilset ja natuke kõrgemat sissetulekut, põhitöö on E-R 8-16.00, aga osad õhtud ja pooled nädalavahetused võiks küll töötada.

Tead, vanainimesed maksavad väga hästi. Tihti on neil raha isegi rohkem hea majandamise tulemusek kui noortel. Samuti on nad ülirõõmsad, kui keegi viitsib appi tulla ja ehk natuke ka nende juttu kuulata. Pigem on sedapidi, et piinlik on selliseid summasid vastu võtta, mida anda tahetakse. Ja ega nad ju lepi eitava vastusega. Mul mees pakub sellist teenust, kus käib inimeste kodudes ja vanainimesed lihtsalt topivad pisarsilmil summasid taskusse, et, oi, hea pojake, aitasid mul suure asja ära teha. Nii et ei maksa vanemaealisi vaeseks või kitsiks pidada. Isegi need, kel on vähe, kipuvad tänulikkusest raha pakkuma. Alla ka ei anna, kui keelduda üritad. Ikka lausa sõdima peab, et teine viimast hinge tagant ära ei annaks.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu kogemused vanainimestega on küll pisut vähem rikkad ja roosilised ning see poleks siiski stabiilne lisatöö, vaid pigem ajutine ja peaaegu vabatahtlik, ei hakkaks mina nende sääste porgandirohimise või puude tuppa toomise pärast vastu võtma. Ja seda “suurt tööd”, mid amehed teevad, ma vast ei oskakski teha – millegi ehitamine või elektritööd vms parandus.

Aga tegelikult, kes oskaks soovitada, kust üldse lisatööd (sobib ka n.ö kodukontor) leida*? Portaalid vastavate kuulutustega lapatud, raamatupidamise oskuseid või IT ei valda, võib lihtsam ja füüsilisem töö ka olla?

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 03.01 10:39; 03.01 11:55; 03.01 20:01; 06.01 16:53; 06.01 19:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Paljukest need eakad siis maksavad, mõned eurod ja ega päris uneajast saa tööl käia.

ega vanur ise ei pruugigi maksta, seda võib teha ka nt tema Brüsselis töötav euroametnikust võsuke läbi internetipanga 😛

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 03.01 11:14; 03.01 21:02; 06.01 17:39; 20.01 17:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oleks stabiilset lisasissetulekut tarvis, las need euroametnike vanemad jääda, usun et neil on niigi kõik vajalik olemas. Mulle pakuti koristustööd objekti kaupa, aga ma ei saa teise linna rohkem kui paariks töötunniks minna ja see nullib igasuguse teenistuse peaaegu ära. Päris ausalt kaalun juba intiimteenust…

0
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 03.01 10:39; 03.01 11:55; 03.01 20:01; 06.01 16:53; 06.01 19:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oleks stabiilset lisasissetulekut tarvis, las need euroametnike vanemad jääda, usun et neil on niigi kõik vajalik olemas. Mulle pakuti koristustööd objekti kaupa, aga ma ei saa teise linna rohkem kui paariks töötunniks minna ja see nullib igasuguse teenistuse peaaegu ära. Päris ausalt kaalun juba intiimteenust…

mis väikelinnas sa seda tööd otsid? äkki samas linnas, kus mu kolleegi ämm vajab kedagi, kes vahel poest toidu koju tooks

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 03.01 11:14; 03.01 21:02; 06.01 17:39; 20.01 17:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina otsin head kodukoristajat kord nädalas. Maksaks kümme eurot tunnist ja minu pärast korista või viis tundi jutti, aga tahaks, et oleksid diivanipatjade alused puhtad, tolm karniisidelt võetud ja köögis külmik ja muud sahtlid puhtad. Just sellised aeganõudvamad asjad. Praegune koristaja teeb kahe tunniga kõik enda arust puhtaks, aga pärast ma pean ikka kõik raskemad asjad ise tegema, sest seintel ja ustel suured laste tekitatud plekid näha, mööblisoklid mustad, riiulitel ja raamatutel asuvast tolmust rääkimata. Viimane kord vihastasin, kui koera poolt diivani alla aetud tühi paberirull oli ikka samas kohas peale kahte nädalat. Niisama tolmu ma võin ju ise ka tõmmata ja kiirelt mopiga üle käia. Aga asukoht Tallinna kesklinn, nii et teemaalgatajat see ilmselt ei aita… Ja ei, ma ei ole (väga)laisk, aga mul on pingeline töö, sageli töötan nädalavahetustel ning kodus tahaks vahepeal ka lihtsalt puhata küürimise asemel.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma pole küll teemaalgataja, aga olen see väikelinnas viriseja ja Jõgeval elan. Tallinnas teadis mul sõbrannagi pakkumisi tõesti.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 03.01 10:39; 03.01 11:55; 03.01 20:01; 06.01 16:53; 06.01 19:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Muidugi ei ole palk vastavuses töömahuga. See on suht orjatöö nendele, kellel seda 30 eurot kohe tingimata vaja on. Vaata ise tunnitasusid, need on ju ülimadalad.

nõus. lihtsam on teha oluliselt väiksema ajakuluga erialast tööd lisatööna:
nt asendusõpetajate lehe kaudu otsitakse asendusõpetajaid ca 11€/ak tund (45 min)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 03.01 11:14; 03.01 21:02; 06.01 17:39; 20.01 17:07;
To report this post you need to login first.
Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )