Esileht Tööelu, raha ja seadused. Tööandja laseb töötajatel haigeks külmetada!!!(16 KRAADI ISTUVAL TÖÖL)

Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )

Teema: Tööandja laseb töötajatel haigeks külmetada!!!(16 KRAADI ISTUVAL TÖÖL)

Postitas:

kas on olemas mingigi seadus temperatuuri kohta istuval tööl.(pole kontoritöö)minu tööandja on külmetada lasnud meil juba pea 2 nädalat-tööruumises kõigest 15-17 kraadi-olen ennast külmetanud korralikult need nädalad-aga tööandja ainult lubab sooja(radiaatoritega ilmselt mingi jama-ei ole pldse soojad).igatahes,lihtsalt jube on vaadata,kuidas järgemööda töötajad haigeks jäävad tööandja hoolimatuse pärast.ise olen sellest suurest külmetamisest ka endale ilmselt südamelihastepõletiku saanud.MIDA TEHA SELLISE JUHUL-MIS ÕIGUSED MEIL TÖÖTAJATEL ON.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, on küll tervishoiunõuded tööruumidele.

Töökaitsega ähvardage.
Võite töötamisest keelduda. Fikseerige kirjalikult olukord, kirjutage kõik alla , pildistage kraadiklaasi ka, tehke 2 eksemplaris.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

paljud e julge seal midagi öelda,ega kuskile kirjutada,kardavad et lastakse lahti vist.mina igatahe lahkusin täna töölt ja teavitsain et ei tööta enam sellises külmas ja olen jäänud haigeks-homme tehakse EKG ja asjad-ise kahtlustan et olen saanud sellest külmetamisest südamelihastepõletiku-süptomid klapivad.asju mille kalal norida on seal paljugi-ei vasta tervisekaitsenõuetele-paljud inimestel seal juba südamega olnud probleeme

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Suvel oli tööruumides jällegi 38 kraadi sooja. Ei olnud normaalne. Tööandja ütles, et kuna maja on vana, siis mingeid investeeringuid ei tehta. Tegu ilmselt Tartu linna suurima tööandjaga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ei ole jah kaliiga kõrge temp normaalne.seal kus mina töötan,räägiti et suvel on seal meeletult palav-aknaid lahti eriti teha ei saa-aknad on väga kõrge.tegemist katuseakendega ja tööandja ei too isegi külmapuhureid sinna;(vanl töö oli meil kõigil töötajatel suvel oma puhur ja kõik aknad olid pärani lahti

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 14.02 08:23; 14.02 17:58; 14.02 18:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Istuv töö või mitte.
Mu mehel on seisev töö, aga mitte mingi hull rahmeldamine ja nendel töökojas oli suuremate külmadega hommikuti vaid 3-4 kraadi sooja. Õhtuks vast 7-8 saadi kätte. EI ole ka just eriti normaalne.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pean teid kurvastama, aga mingit seadust enam selle kohta ei eksisteeri. Kes ei usu, uurigu riigi teatajat. Olemas on ainult soovituslikud standardid!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

vahet ple kas on seadus või mitte-asi on juba inimlikuses,ja nagu näha siis paljude ülemused siin inimlikud pole-eks neile jäelikult ainult tähtir raha mis tööline neile sisse toob,ja ka töötaja kes ise nõus külmetama,peaks siiski midagi ette võtma selle koha pealt-nii moodi ei pea küll kannatama külma,ega muud jama

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 14.02 08:23; 14.02 17:58; 14.02 18:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

jah vabandust väga ,kuid inimene kes juba alla 10 kraadi tööl ise abatahtlikult on.peaks juba ammu karjuma,mitte kannatama alandlikult-kuhu jääb eneseväärikus,peaksin küsima

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 14.02 08:23; 14.02 17:58; 14.02 18:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No isegi tervishoiuasutustes ostetakse elektriradiaatorit juba 2 nädalat. Seni aga külmetab personal ja kliendid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas keegi oskab öelda/omab kogemust – kas rasedana 15 kraadiga istuval töökohal töötamise puhul oleks võimalik töötingimuste mittevastavuse tõttu haiguslehele jääda? Tööpäevad on ka pikad, 9-12 tundi… Ja kas sellest peaks rääkima perearstiga või ämmaemandaga?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.02 19:45; 16.02 21:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Loomulikult on õigus.
Juba nii pikad tööpäevad ise on rasedale ebasoovitavad.

Pole vahet, kas räägid naistearsti või ämmaemandaga aga soovitan arstiga, üldjuhul väljastavad nemad haiguslehe.

Perearst kergemale tööle üleviimisega ei tegele.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Suur aitäh vastuse eest!
Kartsin, et pikad tööpäevad ja külm temperatuur on sellised nö ärakannatatavad asjad, raskusi ju tõstma ei pea. Et mõtlevad vbolla, et lihtsalt laisk ja ei viitsi tööl käia või midagi sellist ja naeravad välja hoopis. Niisiis võtan oma eestlasliku tagasihoidlikkuse kokku ja kurdan muret arstile, sest külmetamise pärast olin juba nädala niigi haigena kodus!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.02 19:45; 16.02 21:07;
To report this post you need to login first.
Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Tööandja laseb töötajatel haigeks külmetada!!!(16 KRAADI ISTUVAL TÖÖL)

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.