Esileht Lapse ootamine Tööandjale rasedusest teada andmine

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Tööandjale rasedusest teada andmine

Postitas:

Millal oleks mõistlik tööandjat teavitada? Kas piisab lihtsalt ütlemisest vòi peab ka arstitõendi esitama jne?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ütlesin kohe kui arstil käinud olin koos tõendiga,et soovin kergemale tööle üleviimist.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ütlesin umbes 20-nädala paiku, kui olin saanud oodatud analüüside vastused kätte 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ülemusele ütlesin 2-l kuul, et teaks plaane pidada/ asendajat varakult otsima hakata. Töökaaslatele ütlesin peale 1.trim uh. Nad nagunii kahtlustasid kuna ma jõulupeol ainsana ei joonud veini ja kõht juba andis aimu ka:) Tavaliselt oodatakse kuni 1.trim on möödas kuna siis on karkemise oht suurem.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seaduse kohaselt ei pea üldse ette teavitama eelseisvast töövõimetuslehest aga inimlik on teada anda, et u alates…jään töölt eemale.
Umbes alates või siis kõige varem…või kõige hiljem…, sest esialgul sa ju ei oska arvata, kas jääd juba 70p enne või alles 30p enne.

Samas mitte väga vara, mina ootasin ära nö ohtliku aja möödamineku.Teatasin 3k enne tähtaega ja siis 2k hiljem täpsustasin, et nüüd jään.
Sest väga jube on juba rääkida…ja siis elada üle raseduse katkemise vms (annaks, et nii ei läheks)

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Lapse ootamine Tööandjale rasedusest teada andmine

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.