Esileht Tööelu, raha ja seadused. Tööintervjuule kutsumine

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Tööintervjuule kutsumine

Postitas:

Tere! Millal teid on pärast CV ja motivatsioonikirja saatmist tööintervjuule kutsutud? Kas see on toimunud kuulutuses määratletud kandideerimisaja kestel või pigem pärast kandideerimistähtaja lukku minekut?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mõlemat pidi on olnud. Tegelikult pole siin mingeid reegleid. Olen kokku puutunud selliste konkurssidega, mis kestavad mitu kuud. Jube tüütu on oodata neid vastuseid ja kunagi ei tea, miks venitatakse, kas tuleb ei või on veel mingeid põhjuseid. Üldiselt olen enda jaoks teinud arvestuse, et kui 2 nädala jooksul peale lõppkuupäeva pole ühendust võetud, siis vestlusele ei kutsuta. Kui peale vestlust nädala jooksul ei helistata, tuleb ei vastus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen hetkel tööotsinguil ja viimase aasta jooksul päris palju kandideerinud. On kuidagi nii juhtunud, et kui kandideerin kohe konkursi alguses, siis enamasti võetakse ühendust (nii vestlusele kutsumise kui äraütlemiskirja osas) juba enne tähtaja lõppu. Kui kandideerin konkursi lõpupäevadel, siis läheb enne nendepoolset reageerimist aega vähemalt 2 nädalat (ilmselt on esmaste kandideerijate seast juba mingi valik tekkinud või isegi tehtud).

Aga nagu esimene kommenteerija ütles, siis kui 2 nädala jooksul peale lõppkuupäeva ühendust võetud ei ole, siis väga suurt lootust vestlusele pääsemiseks ei ole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga nagu esimene kommenteerija ütles, siis kui 2 nädala jooksul peale lõppkuupäeva ühendust võetud ei ole, siis väga suurt lootust vestlusele pääsemiseks ei ole.

Mul on sama kogemus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu hiljutiste kogemuste järgi võetakse ühendust kas üsna ruttu (mul tavaliselt paari päeva jooksul) või siis ei võeta üldse ühendust. Ainult ühest kohast on senini helistatud ~3nädalat hiljem, vist konkursi lõppedes, et mõningaid asju täpsustada ja peale seda on jälle sealt mitu nädalat vaikus olnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oleneb töökohast – kui töötajat on kiiresti vaja (võib-olla isegi ühele ametikohale rohkem kui ühte), siis võetakse väga kiiresti ühendust. Mind kutsuti vestlusele LinkedIn profiili põhjal, tagaiside/kutse tööle esitati juba paar tundi peale teist vestlust. Teisalt kui tööle soovijaid on rohkem ning aega on rohkem, võivakse oodata kandideerimistähtaja lõpuni ja alustada selekteerimist ning tagasiside andmist alles siis. Seega kahjuks ühtset reeglit ei ole. Kui soovid, võid viisakalt näiteks nädal peale oma andmete saatmist nendega ühendust võtta ning uurida, kas sinu saadetu jõudis kohale ning kas oleks võimalik tagasisidet saada. Edu!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Tööintervjuule kutsumine

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.