Esileht Pereelu ja suhted Töökaaslase abikaasa on saripetja

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 88 )

Teema: Töökaaslase abikaasa on saripetja

Postitas:

Sain täna oma sugulasega kokku, kes suhtleb juba paar kuud ühe meesterahvaga, on üliarmunud. Kui ta hakkas lähemalt oma kavalerist rääkima, sain aru, et tegemist on ühe mu kolleegi abikaasaga. Sellel kolleegil oli umbes aasta tagasi abielukriis (mitte esimene), kuna abikaasa pettis ja tahtis teda maha jätta ja olevat olnud silmarõõm. Draama oli suur. Neil ka 4 last ja peale seda draamat leppisid ära ja kõik ideaalne, kolisid korterist majja ja nüüd ka viies laps tulemas. Ja siis mu sugulane rääkis oma suhtest. Kuna ta rääkis päris pikalt ja põhjalikult, viisin otsad kokku ja sain aru, kellega tegu. Ütlesin, et lõpetagu ära aga neil pidavat suur armastus olema . Ma ei teagi mida teha, kas võtta ühendust kolleegiga ja rääkida talle lugu ära või parem mitte sekkuda. Sugulasele ütlesin, et ei ole vaja teiste pereelu torkida, aga talle meeldivat selline “ekstreemsuhe”. Mehel kontroll peal ja nad nuputavad ning mõtlevad, kuidas kokku saada, et vahele ei jääks. Pidi põnev olema.

+9
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 05.06 23:07; 05.06 23:33; 14.06 08:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma arvan, et ma annaksin sellises olukorras mehele teada.

+3
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jõle tuttav lugu. Tundub,et ma kogesin seda sama 4 aastat tagasi,sama mehega ????

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma arvan, et ma annaksin sellises olukorras mehele teada.

Mehele teada mida? Et tal on abikaasa? Mee teab, et tal salasuhted on. Selle mehe abikaasa (ilmselt) ei tea

+14
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 05.06 23:07; 05.06 23:33; 14.06 08:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Perekoolikate igavene teema. Kas panna naisele tanki või mitte.
Kas aitaks viie lapse ema see teadmine kuidagi või mitte. Kas aimab see naine, et mees on lits või naine ammu teab. Kas see mees muutub normaalseks pärast seda kui ma ta tanki panen ja hakkab oma naist elu lõpuni kätel kandma või mitte. Kas ta unustab koheselt oma armukese või mitte. Kas mees muutub minu tegevuse tagajärjel saripetisest armastavaks pereisaks või mitte.

Aidake! Sest ma siiski arvan, et ma saan seda maailma muuta!
ja kui tahan, siis isegi seda meest saan muuta! Kui ei saa, siis vähemalt hoian ära kuuenda lapse sünni!

+8
-11
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 17 korda. Täpsemalt 05.06 23:46; 08.06 16:08; 09.06 13:35; 09.06 20:43; 10.06 16:24; 11.06 08:17; 11.06 09:14; 11.06 22:11; 11.06 22:30; 14.06 12:06; 14.06 13:33; 15.06 08:06; 17.06 06:24; 17.06 19:25; 17.06 20:35; 18.06 12:11; 18.06 15:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siin tundub vastus teisejärguline, sest kõik saab perekooli kaudu rasedale abikaasale ju öeldud. Või vähemalt mingi lootus või keelekandjate hulka suurendada. Palju neid viienda lapse ootal naisi ikka on, kellel aasta tagasi oli kriis ja lits mees?

+17
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siin tundub vastus teisejärguline, sest kõik saab perekooli kaudu rasedale abikaasale ju öeldud. Või vähemalt mingi lootus või keelekandjate hulka suurendada. Palju neid viienda lapse ootal naisi ikka on, kellel aasta tagasi oli kriis ja lits mees?

Perekooli loevad loomulikult kõik Eesti naised.

Kui mõttetu lugu. Ära topi oma nina teiste asjadesse. Kogu lihtne ja lühike kokkuvõte. Igaüks mängib oma mängud ja kaardid ise. Oh oleks maailmas vaid heategijaid vähem.

+8
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Küll see suhe mingil ajal ise ära vajub, aga mees tundub seda sorti, et eks siis võtab uue armukese. Ja ei usu, et naisele see uudiseks on. Seega pole sinu sekkumisel mitte mingisugust mõtet. Las tegelevad ise oma asjadega.

+12
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mehel kontroll peal ja nad nuputavad ning mõtlevad, kuidas kokku saada, et vahele ei jääks. Pidi põnev olema.

Nojah, see on alati sihukestele see esmane asi, mis kiima ajab – salaja, teiste arvelt ja naise ja laste lollitamine. Pane sihukesed kaks tavaellu, kohe pill lahti ja asja ei saa. Parasiidid, kes toituvad teiste arvelt, kõiges.

+20
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 06.06 08:52; 06.06 14:25; 06.06 19:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võid ju öelda, kui nii väga kripeldab, aga pead arvestama, et sellisel juhul lüüakse alati maha sõnumitooja, mitte armuke. Ja veel vähem see “illikuku” mees.

+13
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ära tee midagi. Sugulane las saab oma põnevust mõne aja. Ja see mees las tõmbab ringi. Teisi inimesi me muuta ei suuda!

Sõnumitooja lüüakse ka niikuinii maha. See varsti viie lapse ema hakkab veel vihaselt sind süüdistama, et sa temalt mehe ja lastelt isa võtsid. Sellised naised on üldiselt pimedad kaltsud, kes lähtuvad vaid emotsioonidest. Ära lasku kaltsperekonna tasemele. See pole sinu elu.

+4
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 06.06 13:21; 08.06 14:35; 10.06 23:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sellised naised on üldiselt pimedad kaltsud, kes lähtuvad vaid emotsioonidest. Ära lasku kaltsperekonna tasemele. See pole sinu elu.

Kaltsud on ikka need kaks teist tegelast<. petisest mees ja temaga sarnane madala moraaliga armuke. Kindlasti on sellised kahepalgelised inimesed, kes praegu ajavad seda rida, kunagi hiljem aga muud rida, mis võib olla hoopis teine, teiste eest räägivad aga hoopis kolmandat juttu.
Mehe naine võib olla rumal, aga rumalus ja naiivusus ei peaks saaama nii alatult tasumist. Need, kes rumalaid ära kasutavad, pole mingit austust väärt. Sest kes pärast naerab, naerab paremini.

+11
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 06.06 08:52; 06.06 14:25; 06.06 19:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma arvan, et ma annaksin sellises olukorras mehele teada.

Mulle tundub, et mees teab niigi…

No saada siis vaesele teadmatuses või “teadmatuses” naisele anonüümne kiri “hiasoovialt”, sest sõnumitooja lüüakse maha nagunii. Ainult et sinu puhul panevad armuke ja mees kohe kaks ja kaks kokku ja leiavad üles, kes teab ja kes rääkis (sa ju ise armukesele ütlesid, et tead seda peret).

“mehel on kontroll peal”.

No järelikult mitte küllal kõva kontroll! 😀

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 06.06 15:48; 14.06 12:48; 18.06 12:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

“mehel on kontroll peal” – ahistamine, vaimne vägivald? No on ju.

+1
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 06.06 18:27; 16.06 15:55; 16.06 19:43; 16.06 20:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sellised naised on üldiselt pimedad kaltsud, kes lähtuvad vaid emotsioonidest. Ära lasku kaltsperekonna tasemele. See pole sinu elu.

Kaltsud on ikka need kaks teist tegelast<. petisest mees ja temaga sarnane madala moraaliga armuke. Kindlasti on sellised kahepalgelised inimesed, kes praegu ajavad seda rida, kunagi hiljem aga muud rida, mis võib olla hoopis teine, teiste eest räägivad aga hoopis kolmandat juttu.

Mehe naine võib olla rumal, aga rumalus ja naiivusus ei peaks saaama nii alatult tasumist. Need, kes rumalaid ära kasutavad, pole mingit austust väärt. Sest kes pärast naerab, naerab paremini.

Minu silmis jällegi on kaltsud need inimesed, kes lahmivalt teisi inimesi sildistavad. Peab ikka madal enesehinnang olema…..

+8
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.06 18:33; 15.06 20:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sellised naised on üldiselt pimedad kaltsud, kes lähtuvad vaid emotsioonidest. Ära lasku kaltsperekonna tasemele. See pole sinu elu.

Kaltsud on ikka need kaks teist tegelast<. petisest mees ja temaga sarnane madala moraaliga armuke. Kindlasti on sellised kahepalgelised inimesed, kes praegu ajavad seda rida, kunagi hiljem aga muud rida, mis võib olla hoopis teine, teiste eest räägivad aga hoopis kolmandat juttu.

Mehe naine võib olla rumal, aga rumalus ja naiivusus ei peaks saaama nii alatult tasumist. Need, kes rumalaid ära kasutavad, pole mingit austust väärt. Sest kes pärast naerab, naerab paremini.

Minu silmis jällegi on kaltsud need inimesed, kes lahmivalt teisi inimesi sildistavad. Peab ikka madal enesehinnang olema…..

Mina võin sinu arust kalts olla, aga minu arusaama see ei muuda nagunii, et pettev abieluinimene on moraalitu psühh ja armuke on ka moraalitu kahepalgeline. Võtan oma sõnad armukese kahepalgelisuse ees tagasi, kui selgub et, ta suhtumine jääb alatiseks igas olukorras ka edaspidi selliseks.Tagamaad ja lahmimine inimesi tundmata? Foorumis, kolmanda inimese suu läbi pole võimalik seda teha. Seega kõik lahmivad saadaoleva info põhjal ja pereelu all pole eriti lootust sellele ,et petised pai saavad.
Meie riigis on lahutus lubatud. Ja paari vägisi ei panda. Kui avastad, et ei taha, siis astu minema, meie riigis on üürikad olemas ja majutuasutused ka, pealegi soe koht uue kaaslase juures, kellega klapib ühine elustiil 10-10-st. Nii et pole tarvidust strateegiamänge mängida adrenaliini ja potentsi tõstmiseks – perekonna arvelt.
Neil on nüüd lõbus, loodame, et perekonnal kunagi hiljem.

+6
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 06.06 08:52; 06.06 14:25; 06.06 19:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sain täna oma sugulasega kokku, kes suhtleb juba paar kuud ühe meesterahvaga, on üliarmunud. Kui ta hakkas lähemalt oma kavalerist rääkima, sain aru, et tegemist on ühe mu kolleegi abikaasaga. Sellel kolleegil oli umbes aasta tagasi abielukriis (mitte esimene), kuna abikaasa pettis ja tahtis teda maha jätta ja olevat olnud silmarõõm. Draama oli suur. Neil ka 4 last ja peale seda draamat leppisid ära ja kõik ideaalne, kolisid korterist majja ja nüüd ka viies laps tulemas. Ja siis mu sugulane rääkis oma suhtest. Kuna ta rääkis päris pikalt ja põhjalikult, viisin otsad kokku ja sain aru, kellega tegu. Ütlesin, et lõpetagu ära aga neil pidavat suur armastus olema . Ma ei teagi mida teha, kas võtta ühendust kolleegiga ja rääkida talle lugu ära või parem mitte sekkuda. Sugulasele ütlesin, et ei ole vaja teiste pereelu torkida, aga talle meeldivat selline “ekstreemsuhe”. Mehel kontroll peal ja nad nuputavad ning mõtlevad, kuidas kokku saada, et vahele ei jääks. Pidi põnev olema.

Kas sa oled sekundikski mõelnud, et võid ka eksida?

+5
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sellised naised on üldiselt pimedad kaltsud, kes lähtuvad vaid emotsioonidest. Ära lasku kaltsperekonna tasemele. See pole sinu elu.

Kaltsud on ikka need kaks teist tegelast<. petisest mees ja temaga sarnane madala moraaliga armuke. Kindlasti on sellised kahepalgelised inimesed, kes praegu ajavad seda rida, kunagi hiljem aga muud rida, mis võib olla hoopis teine, teiste eest räägivad aga hoopis kolmandat juttu.

Mehe naine võib olla rumal, aga rumalus ja naiivusus ei peaks saaama nii alatult tasumist. Need, kes rumalaid ära kasutavad, pole mingit austust väärt. Sest kes pärast naerab, naerab paremini.

Rumalale ja naiivsele ongi parem, kui keegi talle midagi ei räägi. Rumal ja naiivne ei suuda ka üksi hakkama saada. Tema esmane reaktsioon on süüdistada armukest ja sõnumitoojat. Mõni naine valibki tited ja teadliku pimeduse, sest mees taob elu rahalise poole kinni. Ei tasu haletseda selliseid. Viie lapse kõrvalt üksikemana karjääri suudavad vähesed teha, lihtsam on teisi enda pere probleemides süüdistada ja mehe ees suu kinni hoida. Sellepärast ütlegi, et kõrvaltvaatajatel ei tasu üldse sekkuda. Kaltsperel on perverssel kombel mõlemal oma ellujäämisstrateegia ja kumbagi ei tasu haletseda.

+4
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 06.06 13:21; 08.06 14:35; 10.06 23:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas sa oled sekundikski mõelnud, et võid ka eksida?

Nüüd sa küll ülehindad perekoolikat.

+2
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 17 korda. Täpsemalt 05.06 23:46; 08.06 16:08; 09.06 13:35; 09.06 20:43; 10.06 16:24; 11.06 08:17; 11.06 09:14; 11.06 22:11; 11.06 22:30; 14.06 12:06; 14.06 13:33; 15.06 08:06; 17.06 06:24; 17.06 19:25; 17.06 20:35; 18.06 12:11; 18.06 15:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sain täna oma sugulasega kokku, kes suhtleb juba paar kuud ühe meesterahvaga, on üliarmunud. Kui ta hakkas lähemalt oma kavalerist rääkima, sain aru, et tegemist on ühe mu kolleegi abikaasaga. Sellel kolleegil oli umbes aasta tagasi abielukriis (mitte esimene), kuna abikaasa pettis ja tahtis teda maha jätta ja olevat olnud silmarõõm. Draama oli suur. Neil ka 4 last ja peale seda draamat leppisid ära ja kõik ideaalne, kolisid korterist majja ja nüüd ka viies laps tulemas. Ja siis mu sugulane rääkis oma suhtest. Kuna ta rääkis päris pikalt ja põhjalikult, viisin otsad kokku ja sain aru, kellega tegu. Ütlesin, et lõpetagu ära aga neil pidavat suur armastus olema . Ma ei teagi mida teha, kas võtta ühendust kolleegiga ja rääkida talle lugu ära või parem mitte sekkuda. Sugulasele ütlesin, et ei ole vaja teiste pereelu torkida, aga talle meeldivat selline “ekstreemsuhe”. Mehel kontroll peal ja nad nuputavad ning mõtlevad, kuidas kokku saada, et vahele ei jääks. Pidi põnev olema.

Oijeerum. Ma vist lõpetaksin sellisel juhul oma sugulasega igasugused suhted. Südame ajavad läikima sellised enesekesksed “ekstreemsuse” otsijad. Mehel on VIIS LAST oma naisega! Mees ja naine ei peta ja alanda mitte ainult mehe naist vaid veelgi rohkem tema lapsi. Vesi peale sellisele sugulasele! Mehele muidugi ka…

+15
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võõras mure, mida sa torgid. Pärast oled veel süüdi ka. Kes ringi tõmmanud, tõmbab ka edaspidi, olgu neid lapsi või kümme. Küll see sarirasestuv naine on ennegi andeks andnud ja annab ka edaspidi. Ja kui ei anna, siis on mehe probleem, millest ta need 5 last kinni maksab. Saavad oma karistuse kõik, ka see salanaine. 5 võõrast last pole küll kellegi unistus.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

oma pead kolleegide kooseludega – see kolleeg pole ju sõbranna sulle ?
“Aasta mees ” jättis pere nelja lapsega ja tõmbas silmarõõmu juurde jee. Ilmselt läks elatisraha maksmine nelja lapse eest kalliks ning tuldi koju tagasi – naine tegi kooselu ja suure peretoetuse kestmiseks viienda lapse otsa .
Teemaalgataja kolleeg teab arvatavasti ammugi , et mehel püksid viletsasti jalas püsivad aga mingil põhjusel lepib sellega .
Kolleeg on rahul, et “pere” on koos, kolleegi mees on veel rohkem rahul, et ei pea iga kuu elatiseks pappi välja käima ega maksma eraldi elamise eest. Lisaks saab armukesega ringi paarutada.
Kõik on ju rahul ?
Saan aru, et kui töökaaslane kurdaks , et pereelu pekkis, siis veel võiks “teavitada “.
See naine teab ise ka, et ta laste isa pole päris korras poiss.
Mullis elamine sobib mõnele ja mull läheb nagunii ise katki, ilma torkimatagi.

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja kolleeg teab arvatavasti ammugi , et mehel püksid viletsasti jalas püsivad aga mingil põhjusel lepib sellega .

Noh, arvata võib, et naine teab ja lepib.

Aga tegelikult oleks küll päris huvitav teada, mis nende nö. “maailmaparandajate” peades toimub. Noh, nende, kes kohe kuhugi jooksuga “teada anda” tahavad…

Esiteks see, et kuidas neil omal eraeluga sel hetkel lood on? Kas pigem hästi või pigem halvasti? Kas õnnelik ja rahulolev inimene tahab kellegi teise eraellu sekkuda?
Miskipärast ma arvan, et ei taha. Ehk siis neil kitukatel on omal samuti mingi jama parasjagu käimas.

Teiseks, kas nad tõega oma sisimas usuvad, et sellest nende nö info jagamisest muutuks maailmas midagi paremaks? Mees paneks oma püksid lukku ja rohkem ei hooraks ringi?

Kolmandaks, kas see kitumine poleks hoopiski sihilik kärukeeramine sugulasele, kes praegu tundus roosa ja õnnelik.
Et mis õigusega tema on õnnelik ja mina ei ole?

Teemaalgataja nagunii ei suuda adekvaatset vastust anda, aga mis kõrvalseisjaile tundub?

+1
-9
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 17 korda. Täpsemalt 05.06 23:46; 08.06 16:08; 09.06 13:35; 09.06 20:43; 10.06 16:24; 11.06 08:17; 11.06 09:14; 11.06 22:11; 11.06 22:30; 14.06 12:06; 14.06 13:33; 15.06 08:06; 17.06 06:24; 17.06 19:25; 17.06 20:35; 18.06 12:11; 18.06 15:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina eelistaks, kui antakse teada,mis siis, et naine võibolla teab. Mul kolm last ja mees pettis, mina teadsin, aga esialgu ei teinud midagi. Jälgisin. Aga haiget tegi see, et inimesed, kes olid minu kodus söönud ja joonud, ei öelnud midagi. Armuke oli tutvusringkonnast. Mees oleks hea meelega nii edasi lasknud, aga lõpetasin ära. Oleme ammu lahus, mina olen rahul. Olen ise ka abielumehe armuke olnud nüüdseks, kuid ikkagi.. Kui teaks, siis ütleks.

+10
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

hahhaa, kolme lapse emana viskan tihti mehele nalja, et võtaks uue naise endale…oh seda rõõmu, kui saaks neist kolmest lapsest ja mehest vahel puhata…samas lõõbin ka, et vaene uus naine, kes kogu selle krempli kaasavarana kaasa saab 😀
Viie lapse isaga küll liini ei ajaks, aga ilmselt sellel armukesel puuduvad lapsed ja ta ei tea, millesse ta ennast segab.

+7
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Noh, arvata võib, et naine teab ja lepib.

Aga tegelikult oleks küll päris huvitav teada, mis nende nö. “maailmaparandajate” peades toimub. Noh, nende, kes kohe kuhugi jooksuga “teada anda” tahavad…

Esiteks see, et kuidas neil omal eraeluga sel hetkel lood on? Kas pigem hästi või pigem halvasti? Kas õnnelik ja rahulolev inimene tahab kellegi teise eraellu sekkuda?
Miskipärast ma arvan, et ei taha. Ehk siis neil kitukatel on omal samuti mingi jama parasjagu käimas.

Teiseks, kas nad tõega oma sisimas usuvad, et sellest nende nö info jagamisest muutuks maailmas midagi paremaks? Mees paneks oma püksid lukku ja rohkem ei hooraks ringi?

Kolmandaks, kas see kitumine poleks hoopiski sihilik kärukeeramine sugulasele, kes praegu tundus roosa ja õnnelik.
Et mis õigusega tema on õnnelik ja mina ei ole?

Teemaalgataja nagunii ei suuda adekvaatset vastust anda, aga mis kõrvalseisjaile tundub?

Arvan, et su jutt ei kõlba kuhugile. Põhjendada ei viitsi, kuna läheks pikaks.

Sellega olen siiski päri – kui tunned inimest ja tead juba eelnevalt, et ta ei tahaks sellest teada (no on olemas jaanalinnu sündroomiga inimesi), siis on õigem mitte öelda.

Mina isiklikult tahaksin kindlasti seda teada. Pigem oleksin inimese peale pahane, kui ta teab, aga mulle ei ütle. Minu puhul ka see, et põhimõtteliselt oleksin valmis kuulma sellist asja ka poolvõõralt või täitsa võõralt. Ei arva, et vaid sõbrannal või väga lähedasel oleks selleks õigus. Mis sõnumitooja enda eraelus toimub või mis on tema motivatsioon seda mulle teavitada, mind ei huvita.

+6
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 09.06 19:58; 11.06 22:06; 11.06 22:17; 17.06 18:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Põhjendada ei viitsi, kuna läheks pikaks.

Polegi vaja põhjendada. See sinu soov võõraga oma kõige kallima inimese intiimsaladusi jagada, see polegi vast enamusel nii.

Sinu erand vaid kinnitab reeglit ja see on ok. Ja erandi arvamus mind vähe huvitab.

+1
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 17 korda. Täpsemalt 05.06 23:46; 08.06 16:08; 09.06 13:35; 09.06 20:43; 10.06 16:24; 11.06 08:17; 11.06 09:14; 11.06 22:11; 11.06 22:30; 14.06 12:06; 14.06 13:33; 15.06 08:06; 17.06 06:24; 17.06 19:25; 17.06 20:35; 18.06 12:11; 18.06 15:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võid ju öelda, kui nii väga kripeldab, aga pead arvestama, et sellisel juhul lüüakse alati maha sõnumitooja, mitte armuke. Ja veel vähem see “illikuku” mees.

Mina annaksin sellele naisele teada, aga teeksin seda anonüümselt. Nõme oleks sellist asja maha vaikida.
See mees aga on puhas saast.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina eelistaks, kui antakse teada,mis siis, et naine võibolla teab. Mul kolm last ja mees pettis, mina teadsin, aga esialgu ei teinud midagi. Jälgisin. Aga haiget tegi see, et inimesed, kes olid minu kodus söönud ja joonud, ei öelnud midagi. Armuke oli tutvusringkonnast. Mees oleks hea meelega nii edasi lasknud, aga lõpetasin ära. Oleme ammu lahus, mina olen rahul. Olen ise ka abielumehe armuke olnud nüüdseks, kuid ikkagi.. Kui teaks, siis ütleks.

Jajah. Olen isiklikult kogenud ja ka kõrvalt näinud, et see teadaandja saab osa p..arahest enda kaela. Iial enam ei sekkuks.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen isiklikult kogenud ja ka kõrvalt näinud, et see teadaandja saab osa p..arahest enda kaela.

Mingis mõttes arusaadav.
Sa nagu jagaks oma pere kõige intiimsemat saladust mingisuguse asjasse mittepuutuva inimesega ja see tekitab juba iseenesest selle inimese vastu viha.
Pigem kõik need praegused “tahaks teada” hõiskajad muudavad sekundiga oma meelt, kui tõepoolest see hetk ükskord kätte jõuab…
Selles mõttes, et tahaks teada küll, aga tahaks ise teada saada. Mitte mingi suvalise lamba kaudu.

+6
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 17 korda. Täpsemalt 05.06 23:46; 08.06 16:08; 09.06 13:35; 09.06 20:43; 10.06 16:24; 11.06 08:17; 11.06 09:14; 11.06 22:11; 11.06 22:30; 14.06 12:06; 14.06 13:33; 15.06 08:06; 17.06 06:24; 17.06 19:25; 17.06 20:35; 18.06 12:11; 18.06 15:14;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 88 )


Esileht Pereelu ja suhted Töökaaslase abikaasa on saripetja

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.