Esileht Pereelu ja suhted Töökaaslase abikaasa on saripetja

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 88 )

Teema: Töökaaslase abikaasa on saripetja

Postitas:

Sinu erand vaid kinnitab reeglit ja see on ok. Ja erandi arvamus mind vähe huvitab.

Jälle. Erand ei kinnita reeglit, kui tingimused on samad.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina eelistaks, kui antakse teada,mis siis, et naine võibolla teab. Mul kolm last ja mees pettis, mina teadsin, aga esialgu ei teinud midagi. Jälgisin. Aga haiget tegi see, et inimesed, kes olid minu kodus söönud ja joonud, ei öelnud midagi. Armuke oli tutvusringkonnast. Mees oleks hea meelega nii edasi lasknud, aga lõpetasin ära. Oleme ammu lahus, mina olen rahul. Olen ise ka abielumehe armuke olnud nüüdseks, kuid ikkagi.. Kui teaks, siis ütleks.

Jajah. Olen isiklikult kogenud ja ka kõrvalt näinud, et see teadaandja saab osa p..arahest enda kaela. Iial enam ei sekkuks.

Lühidalt öeldud. Kuld. Nii on.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 06.06 13:21; 08.06 14:35; 10.06 23:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa nagu jagaks oma pere kõige intiimsemat saladust mingisuguse asjasse mittepuutuva inimesega ja see tekitab juba iseenesest selle inimese vastu viha.
Pigem kõik need praegused “tahaks teada” hõiskajad muudavad sekundiga oma meelt, kui tõepoolest see hetk ükskord kätte jõuab…
Selles mõttes, et tahaks teada küll, aga tahaks ise teada saada. Mitte mingi suvalise lamba kaudu.

Väga rumal kommentaar. Arvesta sellega, et seda sinu intiimseimat saladust teab võib-olla pool linna ja tegelikult oled sina see ainus lammas, kes millestki aru ei saa. Mõttetu vihastada inimese peale, kes su sellest nõmedast olukorrast päästa soovib.

+8
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 11.06 07:51; 11.06 08:35; 15.06 07:40; 15.06 07:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väga rumal kommentaar. Arvesta sellega, et seda sinu intiimseimat saladust teab võib-olla pool linna ja tegelikult oled sina see ainus lammas, kes millestki aru ei saa. Mõttetu vihastada inimese peale, kes su sellest nõmedast olukorrast päästa soovib.

Ma pakun, et sa oled väga empaatiavõimetu ja üsna “kinni” mõtlemisega inimene.

Kas sa tõesti arvad, et kui naisele tullakse ütlema, et tema mees petab, tema (naise) maailm on kokku kukkunud, tema kujutlus õnnest on tükkideks tulistatud, siis sel hetkel ta istub maha ja hakkab rahulikult ning loogiliselt mõtlema ja pöialt keerutama, et jaaa, pool linna teab, aga mina ei tea.
See on küll ikks väga paha lugu.
Ja mul on nüüd ikka tõsiselt hea meel, et mina kaa lõpuks teada sain, hulka rõõmsam on kohe edasi elada.
Niii suured-suured täänud sulle, et minuga seda infot jagasid!
Kalli sulle!
….

Ehk siis ma ei ütle kellelgi, et ta debiil on, eriti mitte sulle.
Aga sul endal on lubatud kõike mõelda.

+3
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 17 korda. Täpsemalt 05.06 23:46; 08.06 16:08; 09.06 13:35; 09.06 20:43; 10.06 16:24; 11.06 08:17; 11.06 09:14; 11.06 22:11; 11.06 22:30; 14.06 12:06; 14.06 13:33; 15.06 08:06; 17.06 06:24; 17.06 19:25; 17.06 20:35; 18.06 12:11; 18.06 15:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sel meesterahval pole aimugi, et ta lambast armuke oma tundmusi laiemalt pajatab. : )))
Täitsa koomiline, kuidas kõik teavad sellest, kui tõsine on kellelgi abielukriis. Selline tore hoorajääger võib vabalt ükskõik mida kokku valetada, et tal naisega nii ja naa ja et naine tedagi on petnud ja midaveel.
Ma igal juhul arvan, et teistel pole üldse mingit õigust kellegi eraelu kallal sõna võtta. Inimesed peavad ise oma asjadega toime tulema. Me oleme küll üksteisega seotud, räägime ühte keelt ja elame siin tiilukesel maalapil koos, aga me pole kõik üks suur perekond.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma pakun, et sa oled väga empaatiavõimetu ja üsna “kinni” mõtlemisega inimene.

Väga valesti pakud.

Kas sa tõesti arvad, et kui naisele tullakse ütlema, et tema mees petab, tema (naise) maailm on kokku kukkunud, tema kujutlus õnnest on tükkideks tulistatud, siis sel hetkel ta istub maha ja hakkab rahulikult ning loogiliselt mõtlema ja pöialt keerutama, et jaaa, pool linna teab, aga mina ei tea.
See on küll ikks väga paha lugu.

Pole mõtet selliseid triviaalsusi loopida. Mis vahet seal on, kas petetu suudab sel hetkel loogiliselt mõelda või mitte? Võib-olla ei suudagi, sest emotsioonid on laes. Aga hiljem järelemõeldes saab aru, et probleemi aluseks on petjast abikaasa, mitte inimene, kes teda sellest informeeris. Vähemalt võiks sellest aru saada iga normintellektiga inimene.
Nõme oli lihtsalt selle inimese “suvaliseks lambaks” nimetamine, kui lammas on ilmselgelt too nimetaja ise.

+6
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 11.06 07:51; 11.06 08:35; 15.06 07:40; 15.06 07:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga hiljem järelemõeldes saab aru, et probleemi aluseks on petjast abikaasa, mitte inimene, kes teda sellest informeeris.

Jaa, see on küll sul väga õige argument.
Hiljem, tõesti mõtleb uuesti. Kas siis viie päeva või viie aasta pärast, aga mõtleb.

Ja kaevab sõnumitooja laiba (sest sõnumitooja on vahepeal tapetud ja mahagi maetud, et ei haiseks) surnuaialt uuesti üles, lausub nõiasõnad, puhub elu uuesti sisse ja, mis kõige põhilisem, vabandab.
Et ta alul pisut emotsioonidest kantud oli ja valesti mõtles.

Seega, lõpp hea, kõik hea, tahtsid sa ilmselt öelda.
Sul on õigus.

Tõsi, ühe pisiasja unustasid. Et elul nagu videomakil pole nupukest “reverse”

+4
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 17 korda. Täpsemalt 05.06 23:46; 08.06 16:08; 09.06 13:35; 09.06 20:43; 10.06 16:24; 11.06 08:17; 11.06 09:14; 11.06 22:11; 11.06 22:30; 14.06 12:06; 14.06 13:33; 15.06 08:06; 17.06 06:24; 17.06 19:25; 17.06 20:35; 18.06 12:11; 18.06 15:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mõttetu vihastada inimese peale, kes su sellest nõmedast olukorrast päästa soovib.

Mina olen üks neist, kes tahaks kindlasti teada, aga sellel on tõepõhi all, et eelistaks pigem ise kuidagi sellele “faktile” komistada, kui kellegi käest kaudselt teada saada. Mina muidugi kindlasti sõnumitoojat maha ei lööks, aga mulle tundub kõige suurem ebameeldivus, et tihti ei ole sellised poolvõõrad “heasoovlikud” teatajad mitte minu pärast mures ega taha mulle parimat, vaid soovivad lihtsalt kiibitseda. Nii põnev ju – teiste eraelu avalikuks teha ja siis suure huviga vahtida, klatšida, arvustada. Kui teada annab aga lähedane isik, kellest usun siiralt, et ta tahab mind aidata, siis ei ole juttugi mingist vihastamisest vms.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väga rumal kommentaar. Arvesta sellega, et seda sinu intiimseimat saladust teab võib-olla pool linna ja tegelikult oled sina see ainus lammas, kes millestki aru ei saa. Mõttetu vihastada inimese peale, kes su sellest nõmedast olukorrast päästa soovib.

Ma pakun, et sa oled väga empaatiavõimetu ja üsna “kinni” mõtlemisega inimene.

Kas sa tõesti arvad, et kui naisele tullakse ütlema, et tema mees petab, tema (naise) maailm on kokku kukkunud, tema kujutlus õnnest on tükkideks tulistatud, siis sel hetkel ta istub maha ja hakkab rahulikult ning loogiliselt mõtlema ja pöialt keerutama, et jaaa, pool linna teab, aga mina ei tea.

See on küll ikks väga paha lugu.

Ja mul on nüüd ikka tõsiselt hea meel, et mina kaa lõpuks teada sain, hulka rõõmsam on kohe edasi elada.

Niii suured-suured täänud sulle, et minuga seda infot jagasid!

Kalli sulle!

….

Ehk siis ma ei ütle kellelgi, et ta debiil on, eriti mitte sulle.

Aga sul endal on lubatud kõike mõelda.

Appi, kui kummaline mõtteviis!

Ok, sinu nägemus asjast on selline. Sina ei tahaks teada ja sina ei tahaks ka kellelegi sõnumitooja olla. Aga ma ei mõista, miks sa leiad, et kõik peavad täpselt samamoodi arvama ja tundma nagu sina? Ja kui ei tunne, siis on nad puhta idioodid?

Mina isiklikult tahaksin täiesti kindlalt teada, kui mind on petetud. Absoluutselt, täiesti kindlalt. Ja ükskõik, kelle suu läbi.

Sinu kommentaar: See sinu soov võõraga oma kõige kallima inimese intiimsaladusi jagada, see polegi vast enamusel nii.

Aga sinu soov oma kõige kallimat inimest teiste naistega intiimselt jagada on ok?

Petjast mees on selle eest juba ju hoolitsenud teie pere intiimsaladused on võõrastel teada. Või no, kes kas või see sama naine on, kellega petetakse – ka ju pereväline, ilmselt võõras inimene.

+9
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 09.06 19:58; 11.06 22:06; 11.06 22:17; 17.06 18:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga sinu soov oma kõige kallimat inimest teiste naistega intiimselt jagada on ok?

Mul ei ole sellist soovi, pealegi ma ei suhtle ühegi lesbiga, et seda üldse saaks juhtuda.

Ja ma ei rääkinud endast, sest tavaliselt inimestel ei juhtu üldse selliseid asju.

0
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 17 korda. Täpsemalt 05.06 23:46; 08.06 16:08; 09.06 13:35; 09.06 20:43; 10.06 16:24; 11.06 08:17; 11.06 09:14; 11.06 22:11; 11.06 22:30; 14.06 12:06; 14.06 13:33; 15.06 08:06; 17.06 06:24; 17.06 19:25; 17.06 20:35; 18.06 12:11; 18.06 15:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga sinu soov oma kõige kallimat inimest teiste naistega intiimselt jagada on ok?

Mul ei ole sellist soovi, pealegi ma ei suhtle ühegi lesbiga, et seda üldse saaks juhtuda.

Ja ma ei rääkinud endast, sest tavaliselt inimestel ei juhtu üldse selliseid asju.

Aa, ok! Ma kahtlustasin kohe, et sa oled see perekooli härra, kellel on äraspidine maailmavaade ja kellega ei ole mõtet arutellu laskuda.

+5
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 09.06 19:58; 11.06 22:06; 11.06 22:17; 17.06 18:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aa, ok! Ma kahtlustasin kohe, et sa oled see perekooli härra, kellel on äraspidine maailmavaade ja kellega ei ole mõtet arutellu laskuda.

Sry, talupoeg, mitte härra.
Aga 50% valijaid on endiselt selles küsimuses minu, seega kui sina enam ei vaidle, on sinu poolel 49.

0
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 17 korda. Täpsemalt 05.06 23:46; 08.06 16:08; 09.06 13:35; 09.06 20:43; 10.06 16:24; 11.06 08:17; 11.06 09:14; 11.06 22:11; 11.06 22:30; 14.06 12:06; 14.06 13:33; 15.06 08:06; 17.06 06:24; 17.06 19:25; 17.06 20:35; 18.06 12:11; 18.06 15:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võid ju öelda, kui nii väga kripeldab, aga pead arvestama, et sellisel juhul lüüakse alati maha sõnumitooja, mitte armuke. Ja veel vähem see “illikuku” mees.

Mina annaksin sellele naisele teada, aga teeksin seda anonüümselt. Nõme oleks sellist asja maha vaikida.

See mees aga on puhas saast.

Mina sinu asemel annaks selle viimase sõnumi mehele edasi – tegelikult on ainult tema ju see, kes olukorda päriselt muuta saaks. Praegu ilmselt arvab, et ta on hirmus äge ja popp kutt, kui aga sõnum kohale jõuab, et paljud sellise käitumise tõttu teda hoopis saastaks peavad, on ehk veidigi lootust paranemisele.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võid ju öelda, kui nii väga kripeldab, aga pead arvestama, et sellisel juhul lüüakse alati maha sõnumitooja, mitte armuke. Ja veel vähem see “illikuku” mees.

Mina annaksin sellele naisele teada, aga teeksin seda anonüümselt. Nõme oleks sellist asja maha vaikida.

See mees aga on puhas saast.

Mina sinu asemel annaks selle viimase sõnumi mehele edasi – tegelikult on ainult tema ju see, kes olukorda päriselt muuta saaks. Praegu ilmselt arvab, et ta on hirmus äge ja popp kutt, kui aga sõnum kohale jõuab, et paljud sellise käitumise tõttu teda hoopis saastaks peavad, on ehk veidigi lootust paranemisele.

Ta arvabki, et on popp ja äge kutt. Räägib abikaasat taga, ja et peab praegu madalat profiili hoidma, et rase jne aga et suhet kui sellist pole. Nii rääkis sugulane, sugulane arvas, et hakkavad koos elama ja kõik tore. Ta ei saa aru, mis tegelik olukord on. Et peab lihtsalt ootama kui kõik vaibub. Töökaaslasest täitsa kahju. Mees petab ja räägib taga, kui halb kooselu on. Samas postitab perepilte fb. Sugulase väitel kahtluse hajutamiseks, kuna ta armukese naine ülikahtlustav (põhjusega!). Nad saavadki enamus aega nädala sees kokku. Mehel selline töö, et saab päeval paar tundi ära käia või siis valetab naisele, et tööreis, mis venib pikemaks jms. Õudne mees, aga sugulane armunud ja pime ja naine ma ei tea

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 05.06 23:07; 05.06 23:33; 14.06 08:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina muidugi kindlasti sõnumitoojat maha ei lööks, aga mulle tundub kõige suurem ebameeldivus, et tihti ei ole sellised poolvõõrad “heasoovlikud” teatajad mitte minu pärast mures ega taha mulle parimat, vaid soovivad lihtsalt kiibitseda. Nii põnev ju – teiste eraelu avalikuks teha ja siis suure huviga vahtida, klatšida, arvustada

Ja sa eelistad, et see kiibitseja edasi su selja taga klatšib ja laiali levitab, et asjalood sellised? Et pool küla teab, aga mitte sina? Mulle ei meeldiks. Ma küll ise vist annaks nii lähedase kui pooltuttava puhul teada kuidagi anonüümselt. Ja juhul, kui olen väga kindel asjas. Praegu nt on meil firmas kahtlane asi teoksil, kuid mis võib siiski üsna süütu olla. Ma ju ei näe, mis nad pikkadel lõunatel või peale tööd kontorisse jäädes teevad. Mingit klatšimist ei toimu, aga kõõrdpilke olen nii mõnelgi näinud.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma küll ise vist annaks nii lähedase kui pooltuttava puhul teada kuidagi anonüümselt.

Kas te, sinisilmsed, sellele olete mõelnud, et kui te saaksite õhel päeval kirja aadressilt heasoovija2019@hotmail.com, siis kas te võtaksite seda tõsisel?

Kodus toimuks mehega järgmine jutuajamine:

N: Ants, ole hea, tule vaata seda kirja, mis ma sain, kuidas sa seda selgitad? Ta väidab siin, et sul on armuke.
M: Kas sa tunned seda saatjat?
N: Ei tunne muidugi.
M: No siis lihtsalt mingi eit on kadedusest lolliks läinud. Ja pole mul mingit armukest. Võta rahulikult.
N: Ahah, okei siis.

Või, mismoodi sa seda “kuidagi anonüümset” asja mõtlesid?

0
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 17 korda. Täpsemalt 05.06 23:46; 08.06 16:08; 09.06 13:35; 09.06 20:43; 10.06 16:24; 11.06 08:17; 11.06 09:14; 11.06 22:11; 11.06 22:30; 14.06 12:06; 14.06 13:33; 15.06 08:06; 17.06 06:24; 17.06 19:25; 17.06 20:35; 18.06 12:11; 18.06 15:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kodus toimuks mehega järgmine jutuajamine:

N: Ants, ole hea, tule vaata seda kirja, mis ma sain, kuidas sa seda selgitad? Ta väidab siin, et sul on armuke.
M: Kas sa tunned seda saatjat?
N: Ei tunne muidugi.
M: No siis lihtsalt mingi eit on kadedusest lolliks läinud. Ja pole mul mingit armukest. Võta rahulikult.
N: Ahah, okei siis.

No siis on see naine petjat meest sajaga väärt ja midagi polegi rohkem teha, “okei siis”.

Kas teemaalgataja sugulane rääkis mehest nimeliselt? Või on teemaalgataja mingil põhjusel kindel, et sellist sarnaste parameetritega meest ei saa teist Eestimaa peal olemas olla, kui ainult tema kolleeg?

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 06.06 15:48; 14.06 12:48; 18.06 12:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No siis on see naine petjat meest sajaga väärt ja midagi polegi rohkem teha, “okei siis”.

Sajaga või mitte, aga kuidas siis üks naine peaks teistmoodi reageerima, kui ta saab anonüümse (laimu)kirja?

Meest rohkem jälgima hakkma? Oli ju jutt, et nagunii juba jälgib. Ja mees käib tööajast + valetab mingid reisid pikemaks. Rasedana ja nelja lapse ema vist ei jookse mööda Eestit õhtuti ringi ka, et kindlaid tõendeid hankida?

Samuti pole ilmselt teemaalgataja nõus kuskile katusele teleobjektiiviga fotokaga roomama minema, et nüüd oma kaebamise kinnisideed kindlalt purki saada?

Ilma tõestuseta anonüümkiri ongi täiesti mõttetu asi.
Ja kui praegusel juhul teemaalgataja läheks luuraks ja filmiks/pildistaks OMA SUGULAST – arvake ära kas see oleks tark mõte?

Ja siis see anonüümkirja “tark” oskaks lõppude lõpuks veel sellega vahele ka jääda, et pildiga lähevad automaatselt kaasa tema kaamera täpsed andmed, a`la Apple iPhone 5.
Või mõne muu lolli asjaga, mille peale tark heasoovija kohe ei tulegi.

+1
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 17 korda. Täpsemalt 05.06 23:46; 08.06 16:08; 09.06 13:35; 09.06 20:43; 10.06 16:24; 11.06 08:17; 11.06 09:14; 11.06 22:11; 11.06 22:30; 14.06 12:06; 14.06 13:33; 15.06 08:06; 17.06 06:24; 17.06 19:25; 17.06 20:35; 18.06 12:11; 18.06 15:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sellised naised on üldiselt pimedad kaltsud, kes lähtuvad vaid emotsioonidest. Ära lasku kaltsperekonna tasemele. See pole sinu elu.

Kaltsud on ikka need kaks teist tegelast<. petisest mees ja temaga sarnane madala moraaliga armuke. Kindlasti on sellised kahepalgelised inimesed, kes praegu ajavad seda rida, kunagi hiljem aga muud rida, mis võib olla hoopis teine, teiste eest räägivad aga hoopis kolmandat juttu.

Mehe naine võib olla rumal, aga rumalus ja naiivusus ei peaks saaama nii alatult tasumist. Need, kes rumalaid ära kasutavad, pole mingit austust väärt. Sest kes pärast naerab, naerab paremini.

Minu silmis jällegi on kaltsud need inimesed, kes lahmivalt teisi inimesi sildistavad. Peab ikka madal enesehinnang olema…..

Mina võin sinu arust kalts olla, aga minu arusaama see ei muuda nagunii, et pettev abieluinimene on moraalitu psühh ja armuke on ka moraalitu kahepalgeline. Võtan oma sõnad armukese kahepalgelisuse ees tagasi, kui selgub et, ta suhtumine jääb alatiseks igas olukorras ka edaspidi selliseks.Tagamaad ja lahmimine inimesi tundmata? Foorumis, kolmanda inimese suu läbi pole võimalik seda teha. Seega kõik lahmivad saadaoleva info põhjal ja pereelu all pole eriti lootust sellele ,et petised pai saavad.

Meie riigis on lahutus lubatud. Ja paari vägisi ei panda. Kui avastad, et ei taha, siis astu minema, meie riigis on üürikad olemas ja majutuasutused ka, pealegi soe koht uue kaaslase juures, kellega klapib ühine elustiil 10-10-st. Nii et pole tarvidust strateegiamänge mängida adrenaliini ja potentsi tõstmiseks – perekonna arvelt.

Neil on nüüd lõbus, loodame, et perekonnal kunagi hiljem.

Mina olen sinuga nõus. Aga sa räägid ju abieluinimestest. Ära unusta, et mingi kategooria naisi nimetab siis perekoolis oma meheks ka neid mehi, kes nendega niisama seksi ja supi pärast koos elavad, aga abielluda nendega ei mõtlegi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 14.06 16:08; 15.06 09:57; 15.06 10:01; 15.06 12:27; 17.06 19:23; 17.06 20:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ei kõssaks mitte kellelegi mitte sõnagi. Sest ma ei sekku teiste eludesse.
Aga ma ei sure sellest mõttest ära ka, kui kellelgi armuke on vms.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No siis on see naine petjat meest sajaga väärt ja midagi polegi rohkem teha, “okei siis”.

Sajaga või mitte, aga kuidas siis üks naine peaks teistmoodi reageerima, kui ta saab anonüümse (laimu)kirja?

Meest rohkem jälgima hakkma? Oli ju jutt, et nagunii juba jälgib. Ja mees käib tööajast + valetab mingid reisid pikemaks. Rasedana ja nelja lapse ema vist ei jookse mööda Eestit õhtuti ringi ka, et kindlaid tõendeid hankida?

Samuti pole ilmselt teemaalgataja nõus kuskile katusele teleobjektiiviga fotokaga roomama minema, et nüüd oma kaebamise kinnisideed kindlalt purki saada?

Ilma tõestuseta anonüümkiri ongi täiesti mõttetu asi.

Ja kui praegusel juhul teemaalgataja läheks luuraks ja filmiks/pildistaks OMA SUGULAST – arvake ära kas see oleks tark mõte?

Ja siis see anonüümkirja “tark” oskaks lõppude lõpuks veel sellega vahele ka jääda, et pildiga lähevad automaatselt kaasa tema kaamera täpsed andmed, a`la Apple iPhone 5.

Või mõne muu lolli asjaga, mille peale tark heasoovija kohe ei tulegi.

Kui sina suudad ainult rumalaid stsenaariume info edastamiseks oma peas luua, on sinu ajuvõimekuse probleem.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 11.06 07:51; 11.06 08:35; 15.06 07:40; 15.06 07:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja ma ei rääkinud endast, sest tavaliselt inimestel ei juhtu üldse selliseid asju.

Sinu teada ei juhtu. Naine paneb sul litsi niiet vähe pole, aga keegi sind informeerima ei tule, sest ei taha sõnumitooja kurba saatust endale.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 11.06 07:51; 11.06 08:35; 15.06 07:40; 15.06 07:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seda tanki panemist ei olegi siin keegi veel õiendanud? Ma siis õiendan ise. Teemaalgataja, tee endale selgeks, mida tähendab väljend “tanki panema”. Sa kasutad seda valesti!

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui sina suudad ainult rumalaid stsenaariume info edastamiseks oma peas luua, on sinu ajuvõimekuse probleem.

Ma saan aru küll, et sinu juttu tuleb alati vastupidiselt tõlgendada.
Mistõttu ma tänan, mingi võimekus tõepoolest on olemas.

Aga kellel võimekust tõepoolest pole, oled ilmselt sina, sest sa ei oska ju mitte midagi tarka välja pakkuda?

Või jääd ikka selle oma versiooni juurde, et teemaalgataja pressiks end nelja lapse ema juurde koju, sest tal on midagi “tähtsat öelda”?
Ja siis, kui mõlemad on laua taga istumas, lapsed ka ümberringi kõrvad kikkis, siis edastab info, et “Tead, su mees käib minu täditütart panemas.”
– Kust sa tead seda?
– Noo, Maiu ise rääkis mulle, et tal on armuke, kel on 4 last ja viies tulekul.
– Ah nii. Kas see Maiu nimesid ka mainis?
– Ei mainind, aga rohkem varante ju pole.
– Minu mees ei käi kuskil, tal pole selleks aegagi. Pealegi, ma tean kõoiki tema käike väga hästi.
– Ok, ma katsun Maiu käest siis nime ka teada saada.
– Ma arvan, et pole oluline. Sest sinust ma nagunii ei taha enam mitte kunagi kuulda ega sind näha. Kasi minema siit!

+1
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 17 korda. Täpsemalt 05.06 23:46; 08.06 16:08; 09.06 13:35; 09.06 20:43; 10.06 16:24; 11.06 08:17; 11.06 09:14; 11.06 22:11; 11.06 22:30; 14.06 12:06; 14.06 13:33; 15.06 08:06; 17.06 06:24; 17.06 19:25; 17.06 20:35; 18.06 12:11; 18.06 15:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu meelest peamine, miks sõnumitooja maha lüüakse, on see, et sõnumitooja läheb ütlema selges ootuses, et nüüd peab naine oma lehtsaba maha jätma. Sest kes ei jäta, elab ju mehega edasi koos ainult raha pärast ja on ebaväärikas jne. Seega selgelt targem on teeselda, et ei tea oma mehe afääridest midagi. Päris elus koosneb paljude lastega kooselu palju rohkemast kui lihtsalt rahal baseeruvast abist. Igaüks, kel on rohkem lapsi, teab, milline logistikapuzzle on kodune kalender. Absoluutselt igale päevale jagub mõni asi, kus keegi peab varem töölt ära minema, kedagi tooma-viima, esinemist vaatama, ekskursioonitoitu varuma vms. Võiks arvata, et neid asju on paar korda aastas, aga reaalsuses on peaaegu iga nädal mitu korda. Koos elamine teeb paljude laste kasvatamise kordades kergemaks. Sest on suur vahe, kas pead kolm pisemat riidesse toppima, et vanemat last kusagilt ära tuua, või võid pisemad teise vanemaga koju jätta. ABIelu mitme lapse puhul tähendab tõesti pidevat üksteise abistamist laste kasvatamisel. Ainult masohhist loobub sellest abist. Teiseks on tõenäoliselt see lehtsaba kodus sama tore nagu enne, temaga on tore koos hommikul kohvitassi taga nalja visata ja õhtul tema õla najalt teleka ees tukkuda. Ja oma suure laste hulgaga on mõistlikum kinni hoida nendest meeldivatest nüanssidest. Kui et täiesti üksi jätkata. Milleks? Mis täiest üksi selle lastehulga juures parem on, kui lehtsabast mehe kõrval? Seksuaalseid kiikse on ju igasuguseid, iga kiiksu pärast veel ei pea oma elu ülikeeruliseks elama. Minu jaoks on hulk lapsi näiteks alati olnud olulisem, sest lapsed pakuvad mulle pidevat rõõmu ellu, kui truu mees. Hetkel küll see jutt kõik hüpoteetiline, sest minu mees paistab siiani truu olevat. Aga ma saaksin väga pahaseks, kui keegi avastaks tema truudusetuse ja siis kukuks mind survestama, et mees tuleb maha jätta.

+6
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 15.06 08:44; 15.06 12:11; 15.06 17:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kunagi nooruses tabas üks mu töökaaaslane teise töökaaslase mehe sõna otseses mõttes teise naisega seksimast. Kaks korda ühe päeva jooksul. Detaile ma kirjeldada ei taha, aga tegemist oli nö komandeeringuga. Tuli minu käest pärast tagasijõudmist nõu küsima, et mis teha, kas öelda sõbrannale või ei. Mina arvasin, et esialgu ei ja ärme kellelegi teisele ka räägime.

Nagu koos töötavatel sõbrannadel ikka, oli ka meil mitmeid istumisi, ainult naistega, vein, kohv jne. Palju räägiti ka meestest ja see petetu sõbranna kiitis ikka, kui hea ja tore tema mees on. Ja kui väga väga armastab ja hoiab ja on truu.
Detaile ma enam ei mäleta, aga siis räägiti (see pealt näinud sõbranna) talle nelja silma all see petulugu ära. Tuli hirmus skandaal – kui ma poleks teadnud, oleks kõik olnud hästi, sina rikkusid mu pereelu. Õudne kisa, pisarad, skandaal, ustepaugutamine, tüli. Lahkumisavaldus ja sõpruse katkestamine meie kõigiga, teiste sõbrannadega samast töökohast.

Möödus ca 15 aastat ja meil oli kokkutulek. Ta tuli ka. Leppisime ära, istusime õhtul ühe sõbranna juures diivanil ja rääkisime, kuidas kellel elu on vahepeal edasi läinud. See petetu naine rääkis ka oma elust, et leidis teise mehe, abiellus, sai lapse. Mees pettis teda regulaarselt, paljud teadsid, aga keegi ei öelnud talle, no olid sead. Vastikud inimesed lasid tal olla teadmatuses, kui mees teda pettis.

Me selle pealt näinud sõbrannaga vahetasime muigeid. Nii imelik, kuidas nii teada saamine kui ka mitte teada saamine ühe inimese nii ropult endast välja saab ajada ja nii vihaseks.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 14.06 16:08; 15.06 09:57; 15.06 10:01; 15.06 12:27; 17.06 19:23; 17.06 20:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seega selgelt targem on teeselda, et ei tea oma mehe afääridest midagi. Päris elus koosneb paljude lastega kooselu palju rohkemast kui lihtsalt rahal baseeruvast abist. Igaüks, kel on rohkem lapsi, teab, milline logistikapuzzle on kodune kalender.

Iseenesest ei pea ju magama ega ka koos elama oma “intellektuaalse kulleriga”, kes aitab logistikat lahendada. Logistika lahendamise vahepeal seksib nii sinu kui ka kõigega, mis on vähemalt leige ja liigutab. See on kentsakaim põhjus kellegagi pere loomiseks ja seksuaalelu elamiseks, mida ma kuulnud olen – sest siis on autojuht või lapse saatja, millegi tooja ja viija kiiresti voodist võtta ning see on ülioluline.
Ma eelistaksin seda, et laste isa seksib siis nende kellelga iganes ta tahab ja kes talle annab ning aitab koduses logistikas, sest ta on ju laste isa ja muidu üsna kena inimene. Selleks ei peaks mina ju enam temaga magama 🙂 ega elama. See vist on enesest lugupidamise küsimus.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 14.06 16:08; 15.06 09:57; 15.06 10:01; 15.06 12:27; 17.06 19:23; 17.06 20:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Iseenesest ei pea ju magama ega ka koos elama oma “intellektuaalse kulleriga”, kes aitab logistikat lahendada. Logistika lahendamise vahepeal seksib nii sinu kui ka kõigega, mis on vähemalt leige ja liigutab. See on kentsakaim põhjus kellegagi pere loomiseks ja seksuaalelu elamiseks, mida ma kuulnud olen – sest siis on autojuht või lapse saatja, millegi tooja ja viija kiiresti voodist võtta ning see on ülioluline.

Ma eelistaksin seda, et laste isa seksib siis nende kellelga iganes ta tahab ja kes talle annab ning aitab koduses logistikas, sest ta on ju laste isa ja muidu üsna kena inimene. Selleks ei peaks mina ju enam temaga magama ???? ega elama. See vist on enesest lugupidamise küsimus.

Jaa hakkas peale see enesest lugupidamise jutt…. just see, mis survestab toimivat, vastastikku kokku lepitud suhtemudelit muutma. Mina pean endast väga lugu ja just seepärast elan nii, nagu mulle meeldib, mitte nii nagu teised naised õigeks peavad. Olen märganud, et seda enesest lugupidamise juttu räägivad enim need, kes ise päris kindlad pole, kas sai ikka õige otsus tehtud.

Sellest mitte seksimise jutust ei saa ma aru. Loomulikult see suhtes elav naine ju tahabki vahel oma lehtsabast mehega seksida. Ja ta tahabki, et nende toimivas suhtes võiks tema lapsed jolla talle esimese tähtsusega ja mees tuleb teisena. Ja eraldi elamine siiski tekitaks väga palju ajakulu kõigile osapooltele juurde.

Ei ole vaja oma eelistatud suhtemudelit teisele peale suruda. Las igaüks elab nii, nagu talle enim meeldib.

+3
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 15.06 08:44; 15.06 12:11; 15.06 17:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sellest mitte seksimise jutust ei saa ma aru. Loomulikult see suhtes elav naine ju tahabki vahel oma lehtsabast mehega seksida. Ja ta tahabki, et nende toimivas suhtes võiks tema lapsed jolla talle esimese tähtsusega ja mees tuleb teisena. Ja eraldi elamine siiski tekitaks väga palju ajakulu kõigile osapooltele juurde

Las igaüks elab nii, nagu talle enim meeldib.

Täpselt! Andku saatus meile kõigile seda, mis meile meeldib.

Einoh, kui see sulle meeldib, et sa magad mehega, kes eelmisel ööl või päeval on limpsinud ja silitanud mõnda teist naist ja talle kuumi armastusõnu sosistanud, tore. Ma väga loodan, et sa saad seda, mis sulle meeldib. Palugem.

Peaasi, et ajakulu poleks lastega seoses, selle nimel seksin ja elangi missuguse mehega iganes. Armastagu ta kedagi teist, mul kama, annan seksi, saan sohvri.

+3
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 14.06 16:08; 15.06 09:57; 15.06 10:01; 15.06 12:27; 17.06 19:23; 17.06 20:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen isiklikult kogenud ja ka kõrvalt näinud, et see teadaandja saab osa p..arahest enda kaela.

Mingis mõttes arusaadav.

Sa nagu jagaks oma pere kõige intiimsemat saladust mingisuguse asjasse mittepuutuva inimesega ja see tekitab juba iseenesest selle inimese vastu viha.

Pigem kõik need praegused “tahaks teada” hõiskajad muudavad sekundiga oma meelt, kui tõepoolest see hetk ükskord kätte jõuab…

Selles mõttes, et tahaks teada küll, aga tahaks ise teada saada. Mitte mingi suvalise lamba kaudu.

Mina olen selline! Ja mulle on asi reaalselt kätte jõudnud.

Olen alati arvanud, et mina tahaksin teada ja olen alati teadnud, et vasakulepanijast mehega mina koos elada ei soovi. Minu jaoks on truudus ja usaldus suhtes väga oluline.

Minu kooselu oli väga pikk, kuni ühel päeval sain teada, et on minugi mees (kes on mulle alati vandunud, et on truu) käinud tädirannas. Armukest ei ole tal kunagi olnud, aga oli ühekordne seik (purjuspäi), millel oli tunnistajaid. Sõnumitooja ei olnud võõras inimene, aga kindlasti ka mitte südamesõbranna. Olen talle väga tänulik. Samas siiski natukene pahane, et ta tunnistas seda alles mitu aastat hiljem. Oleks võinud öelda kohe. Teadmine, et olen aastaid petturiga koos elanud ning pärast teise naisega olemist temaga seksinud, ajab mind öökima. Kui oleksin kohe teadnud, oleksin palju õnnelikum olnud, sest siis saanuks palju nooremana enda elus uue lehekülje pöörata.

Mingist kadeduse juttudest ma siinkohal aru ei saa. Kes, miks ja mille peale peaks kade olema? Olen täiesti kindel, et asjad ei teki tühjalt kohalt – kus suitsu, seal tuld. Ehk on vaid mõni üksik protsent juhuseid, kus keegi on tõesti pahatahtlikult laimu levitanud. Kellele meeldib endale valetada, see muidugi raiub, et tegemist on väljamõelidisega ja kadedusega. Lõppkokkuvõttes kahjustavad sellised inimesed jaanalinnu mängimisega ainult iseennast. Ja ilmselt ka oma lapsi.

Kolisin samal õhtul, kui oma mehe teost teada sain, teise tuppa, teisele korrusele elama. Mõni aeg hiljem kolisin majast välja. Lapsi on meil neli. Eks see oli neile raske, aga ilmselt on õnnetu emaga koos elamine veel raskem. Esimene pool aastat tundsin sügavat leina. Teine pool aastat oli ka väga raske. Aga nüüd hakkab juba päike pilve tagant paistma.
Elame paar aastat eraldi. Mees käib, roomab ja anub siiani, et mind tagasi saaks. Samas, oma tegu eitab. Süüdistab ka sõnumitoojat valetamises ja kadestamises.

Naeruväärsed on need naised, kes endale sisendavad ja valetavad, et neile ei lähe mehe selline käitumine korda, sest koos lapsi kasvatada, heaolu, seks, raha, mugavus, logistika jne on ju palju tähtsamad. Nad ei saa tegelikult arugi, kuidas selline teeskluses ja kahepalgelilsuses elatud elu neid õõnestab. Eitagu nad seda palju tahes. Sellistest asjadest saavad alguse rasked haigused.

+11
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 15.06 14:44; 15.06 18:58; 15.06 19:49; 15.06 21:04; 15.06 21:08; 16.06 22:42;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 88 )


Esileht Pereelu ja suhted Töökaaslase abikaasa on saripetja

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.