Esileht Pereelu ja suhted Töökaaslase abikaasa on saripetja

Näitan 28 postitust - vahemik 61 kuni 88 (kokku 88 )

Teema: Töökaaslase abikaasa on saripetja

Postitas:

Naeruväärsed on need naised, kes endale sisendavad ja valetavad, et neile ei lähe mehe selline käitumine korda, sest koos lapsi kasvatada, heaolu, seks, raha, mugavus, logistika jne on ju palju tähtsamad. Nad ei saa tegelikult arugi, kuidas selline teeskluses ja kahepalgelilsuses elatud elu neid õõnestab. Eitagu nad seda palju tahes. Sellistest asjadest saavad alguse rasked haigused.

Mis on järjekordseks tõenduseks, et paratamatult hakatakse neid sõnumitoojaid vihkama, sest on teada, et sõnumitooja ei suhtu tegelikult halvasti mitte sellesse petjasse, vaid vastavalt tsiteeritud lõigule, hakatakse süüdistama ja alaväärseks pidama seda nelja lapse ema, hakatakse teda sildistama sõnadega ” naeruväärne” ja ” enesest mitte lugu pidav”, kui see naine kergekäeliselt minema ei koli. Mida oligi vaja tõestada. Justnimelt selle pärast neid sõnumitoojaid vihataksegi.

+7
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 15.06 08:44; 15.06 12:11; 15.06 17:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Naeruväärsed on need naised, kes endale sisendavad ja valetavad, et neile ei lähe mehe selline käitumine korda, sest koos lapsi kasvatada, heaolu, seks, raha, mugavus, logistika jne on ju palju tähtsamad. Nad ei saa tegelikult arugi, kuidas selline teeskluses ja kahepalgelilsuses elatud elu neid õõnestab. Eitagu nad seda palju tahes. Sellistest asjadest saavad alguse rasked haigused.

Mis on järjekordseks tõenduseks, et paratamatult hakatakse neid sõnumitoojaid vihkama, sest on teada, et sõnumitooja ei suhtu tegelikult halvasti mitte sellesse petjasse, vaid vastavalt tsiteeritud lõigule, hakatakse süüdistama ja alaväärseks pidama seda nelja lapse ema, hakatakse teda sildistama sõnadega ” naeruväärne” ja ” enesest mitte lugu pidav”, kui see naine kergekäeliselt minema ei koli. Mida oligi vaja tõestada. Justnimelt selle pärast neid sõnumitoojaid vihataksegi.

Mina ei vihka oma sõnumitoojat. Vastupidi, olen talle väga tänulik, et ta mu silmad avas.

Muide, minu sõnumitooja ei eeldanud, et ma mehe maha jätan. Vastupidi, ta on seda tüüpi inimene, nagu siin keegi, kes oleks nõus mehe nõmedate tegudega, peaasi, et mees oleks olemas, annaks seksi, raha ja aitaks tal lapsi transportida. Ta ütles, et ta ei olekski mind informeerinud, kui oleks teadnud, et ma selle pärast mehe juurest ära lähen.

+8
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 15.06 14:44; 15.06 18:58; 15.06 19:49; 15.06 21:04; 15.06 21:08; 16.06 22:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu meelest peamine, miks sõnumitooja maha lüüakse, on see, et sõnumitooja läheb ütlema selges ootuses, et nüüd peab naine oma lehtsaba maha jätma. Sest kes ei jäta, elab ju mehega edasi koos ainult raha pärast ja on ebaväärikas jne. Seega selgelt targem on teeselda, et ei tea oma mehe afääridest midagi. Päris elus koosneb paljude lastega kooselu palju rohkemast kui lihtsalt rahal baseeruvast abist. Igaüks, kel on rohkem lapsi, teab, milline logistikapuzzle on kodune kalender. Absoluutselt igale päevale jagub mõni asi, kus keegi peab varem töölt ära minema, kedagi tooma-viima, esinemist vaatama, ekskursioonitoitu varuma vms. Võiks arvata, et neid asju on paar korda aastas, aga reaalsuses on peaaegu iga nädal mitu korda. Koos elamine teeb paljude laste kasvatamise kordades kergemaks. Sest on suur vahe, kas pead kolm pisemat riidesse toppima, et vanemat last kusagilt ära tuua, või võid pisemad teise vanemaga koju jätta. ABIelu mitme lapse puhul tähendab tõesti pidevat üksteise abistamist laste kasvatamisel. Ainult masohhist loobub sellest abist. Teiseks on tõenäoliselt see lehtsaba kodus sama tore nagu enne, temaga on tore koos hommikul kohvitassi taga nalja visata ja õhtul tema õla najalt teleka ees tukkuda. Ja oma suure laste hulgaga on mõistlikum kinni hoida nendest meeldivatest nüanssidest. Kui et täiesti üksi jätkata. Milleks? Mis täiest üksi selle lastehulga juures parem on, kui lehtsabast mehe kõrval? Seksuaalseid kiikse on ju igasuguseid, iga kiiksu pärast veel ei pea oma elu ülikeeruliseks elama. Minu jaoks on hulk lapsi näiteks alati olnud olulisem, sest lapsed pakuvad mulle pidevat rõõmu ellu, kui truu mees. Hetkel küll see jutt kõik hüpoteetiline, sest minu mees paistab siiani truu olevat. Aga ma saaksin väga pahaseks, kui keegi avastaks tema truudusetuse ja siis kukuks mind survestama, et mees tuleb maha jätta.

Olgu pealegi! Aga sinu kirjeldatu on ju ratsionaalne, külma kõhuga kalkuleeriv ja ilma tunneteta suhe. Mitte soe, siiras ja tõeliselt armastav suhe.

Oled sa ikka kindel, et selline suhe sind PÄRISELT ka teeks õnnelikuks?

+2
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 15.06 14:44; 15.06 18:58; 15.06 19:49; 15.06 21:04; 15.06 21:08; 16.06 22:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu meelest peamine, miks sõnumitooja maha lüüakse, on see, et sõnumitooja läheb ütlema selges ootuses, et nüüd peab naine oma lehtsaba maha jätma. Sest kes ei jäta, elab ju mehega edasi koos ainult raha pärast ja on ebaväärikas jne. Seega selgelt targem on teeselda, et ei tea oma mehe afääridest midagi. Päris elus koosneb paljude lastega kooselu palju rohkemast kui lihtsalt rahal baseeruvast abist. Igaüks, kel on rohkem lapsi, teab, milline logistikapuzzle on kodune kalender. Absoluutselt igale päevale jagub mõni asi, kus keegi peab varem töölt ära minema, kedagi tooma-viima, esinemist vaatama, ekskursioonitoitu varuma vms. Võiks arvata, et neid asju on paar korda aastas, aga reaalsuses on peaaegu iga nädal mitu korda. Koos elamine teeb paljude laste kasvatamise kordades kergemaks. Sest on suur vahe, kas pead kolm pisemat riidesse toppima, et vanemat last kusagilt ära tuua, või võid pisemad teise vanemaga koju jätta. ABIelu mitme lapse puhul tähendab tõesti pidevat üksteise abistamist laste kasvatamisel. Ainult masohhist loobub sellest abist. Teiseks on tõenäoliselt see lehtsaba kodus sama tore nagu enne, temaga on tore koos hommikul kohvitassi taga nalja visata ja õhtul tema õla najalt teleka ees tukkuda. Ja oma suure laste hulgaga on mõistlikum kinni hoida nendest meeldivatest nüanssidest. Kui et täiesti üksi jätkata. Milleks? Mis täiest üksi selle lastehulga juures parem on, kui lehtsabast mehe kõrval? Seksuaalseid kiikse on ju igasuguseid, iga kiiksu pärast veel ei pea oma elu ülikeeruliseks elama. Minu jaoks on hulk lapsi näiteks alati olnud olulisem, sest lapsed pakuvad mulle pidevat rõõmu ellu, kui truu mees. Hetkel küll see jutt kõik hüpoteetiline, sest minu mees paistab siiani truu olevat. Aga ma saaksin väga pahaseks, kui keegi avastaks tema truudusetuse ja siis kukuks mind survestama, et mees tuleb maha jätta.

Olgu pealegi! Aga sinu kirjeldatu on ju ratsionaalne, külma kõhuga kalkuleeriv ja ilma tunneteta suhe. Mitte soe, siiras ja tõeliselt armastav suhe.

Oled sa ikka kindel, et selline suhe sind PÄRISELT ka teeks õnnelikuks?

Minu meelest just vastupidi…kirjeldatu on pigem armastav suhe, kus on ruumi andestusele ja aktsepteerimisele. Ja see suhe, kus päevapealt mees välja visatakse või teise tuppa kolitakse, on sellised kalkuleerivad suhted, mis samas põhinevad ainult seksile, sest puhtalt seksiga seotud teo pärast lõpetatakse mehega suhe. Ma saan aru veel, kui mees pikalt on paralleelsuhet salaja aretanud ja elab ühega, aga armastab teist, aga kui ongi olnud mingi täispeaga üheöö suhe, kus tundeid mängus pole…

+7
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.06 18:33; 15.06 20:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väga naiivsed on siin osad vastajad, kes kujutavad ette, et neil tohutult tugev abielu ja nende mees teisi naisi ei vaatagi, rääkimata petmisest. Pikaajalises abielus tuleb kike ette ja petmist veel eriti palju. Te lihtsalt ei teagi, et teie abikaasad võivad kõrvalsuhet pidada. Elus kohtutakse nii paljude naistega, kelle vastu meeldimine, kirg, sümpaatia tekib. Kui see on vastastikune, siis ei olegi midagi teha, hakkabki seiklus peale. Tõesti arvate, et 40 aastat kestnud abieludes pole petmisi ega kõrvalsuhteid olnud, loomulikult on, lihtsalt osatakse hästi varjata. Ja üks variant on ka see, et puuduvad teemaalgataja taolised, “heategijad”. Mehed vajavad oma ellu seiklusi ja adrenaliini, see lihtsalt on nii. Kuna mehi on vähem, kui naisi, siis nii on, et meestele ongi ahvatlusi rohkem. Uudse ja huvitava suhtega ei jõua mitte keegi võistelda, kui ikka tekib noor, kena ahvatlus, siis selle vastu ei saa.

+1
-9
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 13 korda. Täpsemalt 15.06 20:52; 16.06 16:51; 16.06 20:14; 16.06 22:18; 16.06 22:20; 16.06 22:25; 16.06 22:27; 16.06 22:32; 16.06 22:32; 17.06 10:02; 17.06 10:09; 18.06 09:20; 18.06 14:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu meelest peamine, miks sõnumitooja maha lüüakse, on see, et sõnumitooja läheb ütlema selges ootuses, et nüüd peab naine oma lehtsaba maha jätma. Sest kes ei jäta, elab ju mehega edasi koos ainult raha pärast ja on ebaväärikas jne. Seega selgelt targem on teeselda, et ei tea oma mehe afääridest midagi. Päris elus koosneb paljude lastega kooselu palju rohkemast kui lihtsalt rahal baseeruvast abist. Igaüks, kel on rohkem lapsi, teab, milline logistikapuzzle on kodune kalender. Absoluutselt igale päevale jagub mõni asi, kus keegi peab varem töölt ära minema, kedagi tooma-viima, esinemist vaatama, ekskursioonitoitu varuma vms. Võiks arvata, et neid asju on paar korda aastas, aga reaalsuses on peaaegu iga nädal mitu korda. Koos elamine teeb paljude laste kasvatamise kordades kergemaks. Sest on suur vahe, kas pead kolm pisemat riidesse toppima, et vanemat last kusagilt ära tuua, või võid pisemad teise vanemaga koju jätta. ABIelu mitme lapse puhul tähendab tõesti pidevat üksteise abistamist laste kasvatamisel. Ainult masohhist loobub sellest abist. Teiseks on tõenäoliselt see lehtsaba kodus sama tore nagu enne, temaga on tore koos hommikul kohvitassi taga nalja visata ja õhtul tema õla najalt teleka ees tukkuda. Ja oma suure laste hulgaga on mõistlikum kinni hoida nendest meeldivatest nüanssidest. Kui et täiesti üksi jätkata. Milleks? Mis täiest üksi selle lastehulga juures parem on, kui lehtsabast mehe kõrval? Seksuaalseid kiikse on ju igasuguseid, iga kiiksu pärast veel ei pea oma elu ülikeeruliseks elama. Minu jaoks on hulk lapsi näiteks alati olnud olulisem, sest lapsed pakuvad mulle pidevat rõõmu ellu, kui truu mees. Hetkel küll see jutt kõik hüpoteetiline, sest minu mees paistab siiani truu olevat. Aga ma saaksin väga pahaseks, kui keegi avastaks tema truudusetuse ja siis kukuks mind survestama, et mees tuleb maha jätta.

Olgu pealegi! Aga sinu kirjeldatu on ju ratsionaalne, külma kõhuga kalkuleeriv ja ilma tunneteta suhe. Mitte soe, siiras ja tõeliselt armastav suhe.

Oled sa ikka kindel, et selline suhe sind PÄRISELT ka teeks õnnelikuks?

Minu meelest just vastupidi…kirjeldatu on pigem armastav suhe, kus on ruumi andestusele ja aktsepteerimisele. Ja see suhe, kus päevapealt mees välja visatakse või teise tuppa kolitakse, on sellised kalkuleerivad suhted, mis samas põhinevad ainult seksile, sest puhtalt seksiga seotud teo pärast lõpetatakse mehega suhe. Ma saan aru veel, kui mees pikalt on paralleelsuhet salaja aretanud ja elab ühega, aga armastab teist, aga kui ongi olnud mingi täispeaga üheöö suhe, kus tundeid mängus pole…

Aga miks peab andestama ja aktsepteerima midagi, mida vastaspool teadlikult ja meelega teeb? TEMA TEAB, et mulle kõrvalhüpped ei sobi, aga teeb seda siiski…? Kas see ei näita tema tegelikku suhtumist meie suhtesse?

P.S. Mul on HPV mitu tüve. Kaks neist kõrge vähiriskiga, lisaks on mul kunagi diagnoositud klamüüdia. HPV pärast käin iga kuue kuu tagant kontrollis. Peale oma eksmehe mul rohkem partnereid ei ole olnud. Mis arvad? Kas on asjatu nõmetsemine?

+12
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 15.06 14:44; 15.06 18:58; 15.06 19:49; 15.06 21:04; 15.06 21:08; 16.06 22:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu meelest peamine, miks sõnumitooja maha lüüakse, on see, et sõnumitooja läheb ütlema selges ootuses, et nüüd peab naine oma lehtsaba maha jätma. Sest kes ei jäta, elab ju mehega edasi koos ainult raha pärast ja on ebaväärikas jne. Seega selgelt targem on teeselda, et ei tea oma mehe afääridest midagi. Päris elus koosneb paljude lastega kooselu palju rohkemast kui lihtsalt rahal baseeruvast abist. Igaüks, kel on rohkem lapsi, teab, milline logistikapuzzle on kodune kalender. Absoluutselt igale päevale jagub mõni asi, kus keegi peab varem töölt ära minema, kedagi tooma-viima, esinemist vaatama, ekskursioonitoitu varuma vms. Võiks arvata, et neid asju on paar korda aastas, aga reaalsuses on peaaegu iga nädal mitu korda. Koos elamine teeb paljude laste kasvatamise kordades kergemaks. Sest on suur vahe, kas pead kolm pisemat riidesse toppima, et vanemat last kusagilt ära tuua, või võid pisemad teise vanemaga koju jätta. ABIelu mitme lapse puhul tähendab tõesti pidevat üksteise abistamist laste kasvatamisel. Ainult masohhist loobub sellest abist. Teiseks on tõenäoliselt see lehtsaba kodus sama tore nagu enne, temaga on tore koos hommikul kohvitassi taga nalja visata ja õhtul tema õla najalt teleka ees tukkuda. Ja oma suure laste hulgaga on mõistlikum kinni hoida nendest meeldivatest nüanssidest. Kui et täiesti üksi jätkata. Milleks? Mis täiest üksi selle lastehulga juures parem on, kui lehtsabast mehe kõrval? Seksuaalseid kiikse on ju igasuguseid, iga kiiksu pärast veel ei pea oma elu ülikeeruliseks elama. Minu jaoks on hulk lapsi näiteks alati olnud olulisem, sest lapsed pakuvad mulle pidevat rõõmu ellu, kui truu mees. Hetkel küll see jutt kõik hüpoteetiline, sest minu mees paistab siiani truu olevat. Aga ma saaksin väga pahaseks, kui keegi avastaks tema truudusetuse ja siis kukuks mind survestama, et mees tuleb maha jätta.

Olgu pealegi! Aga sinu kirjeldatu on ju ratsionaalne, külma kõhuga kalkuleeriv ja ilma tunneteta suhe. Mitte soe, siiras ja tõeliselt armastav suhe.

Oled sa ikka kindel, et selline suhe sind PÄRISELT ka teeks õnnelikuks?

Minu meelest just vastupidi…kirjeldatu on pigem armastav suhe, kus on ruumi andestusele ja aktsepteerimisele. Ja see suhe, kus päevapealt mees välja visatakse või teise tuppa kolitakse, on sellised kalkuleerivad suhted, mis samas põhinevad ainult seksile, sest puhtalt seksiga seotud teo pärast lõpetatakse mehega suhe. Ma saan aru veel, kui mees pikalt on paralleelsuhet salaja aretanud ja elab ühega, aga armastab teist, aga kui ongi olnud mingi täispeaga üheöö suhe, kus tundeid mängus pole…

Jah, MEGA ARMASTAV suhe!

Mida loeb siin täis pea? Tavaliselt on joobes tegu süüd raskendav asjaolu. Aga sina nimetad seda, kui leevendavat asjaolu. Väkk!

+6
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 15.06 14:44; 15.06 18:58; 15.06 19:49; 15.06 21:04; 15.06 21:08; 16.06 22:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kirjutasin siin kunagi, et sellised petismehed panevad eelkõige ohtu oma naise tervise. AIDS, HPV, klamüüdia jne. Naine peidab aga pea liiva alla – laste pärast koos. Kui mehe toodud haigusse ära surra, krt. kes siis neid supperlapsi kasvatab? Minu mees kasutab l.. des käies preservatiivi, kasutab ta jee.

+5
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 06.06 18:27; 16.06 15:55; 16.06 19:43; 16.06 20:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kirjutasin siin kunagi, et sellised petismehed panevad eelkõige ohtu oma naise tervise. AIDS, HPV, klamüüdia jne. Naine peidab aga pea liiva alla – laste pärast koos. Kui mehe toodud haigusse ära surra, krt. kes siis neid supperlapsi kasvatab? Minu mees kasutab l.. des käies preservatiivi, kasutab ta jee.

Kui Eesti sratistika näitab, et iga 3. perekonnas esineb petmist, siis olen üsna kindel, et paljud naised ei teagi oma meeste petmistest. Jamast haigusest saad teada alles günekoloogi vastuvõtul, kui kaitsmata vahekord on toimunud. Ikka ju usaldad oma kaaslast, kellega koos elad, perekoolski teemasid olnud, kus kritiseeritakse naisi, kes oma meest ei usalda. Oskad sa öelda, mis abikaasa tegema peaks, et mehe uudishimu ja seiklusjanu vältida? Saad ju isegi aru, et ei olegi midagi teha. Vaevalt meist enamus üldse teabki, et mees petab ja armukese juures käib. Ei jäägi ju muud üle, kui usaldada ja lapsi kasvatada.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 13 korda. Täpsemalt 15.06 20:52; 16.06 16:51; 16.06 20:14; 16.06 22:18; 16.06 22:20; 16.06 22:25; 16.06 22:27; 16.06 22:32; 16.06 22:32; 17.06 10:02; 17.06 10:09; 18.06 09:20; 18.06 14:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kirjutasin siin kunagi, et sellised petismehed panevad eelkõige ohtu oma naise tervise. AIDS, HPV, klamüüdia jne. Naine peidab aga pea liiva alla – laste pärast koos. Kui mehe toodud haigusse ära surra, krt. kes siis neid supperlapsi kasvatab? Minu mees kasutab l.. des käies preservatiivi, kasutab ta jee.

Kui Eesti sratistika näitab, et iga 3. perekonnas esineb petmist, siis olen üsna kindel, et paljud naised ei teagi oma meeste petmistest. Jamast haigusest saad teada alles günekoloogi vastuvõtul, kui kaitsmata vahekord on toimunud. Ikka ju usaldad oma kaaslast, kellega koos elad, perekoolski teemasid olnud, kus kritiseeritakse naisi, kes oma meest ei usalda. Oskad sa öelda, mis abikaasa tegema peaks, et mehe uudishimu ja seiklusjanu vältida? Saad ju isegi aru, et ei olegi midagi teha. Vaevalt meist enamus üldse teabki, et mees petab ja armukese juures käib. Ei jäägi ju muud üle, kui usaldada ja lapsi kasvatada.

1. sellist statistikat ei ole – enamus mehi hoolib ja armastab oma kaaslasi.
2. Petmine ei ole uudishimu ja seiklusjanu vaid kaaslase reeetmine, alandamine, kaaslase elu ja tervise ohustamine.
Seksimine teise naisega ei ole seiklus. Seiklus on mägimatk, purjetamine, jalgrattasõit, reisimine vms.

+6
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 06.06 18:27; 16.06 15:55; 16.06 19:43; 16.06 20:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kirjutasin siin kunagi, et sellised petismehed panevad eelkõige ohtu oma naise tervise. AIDS, HPV, klamüüdia jne. Naine peidab aga pea liiva alla – laste pärast koos. Kui mehe toodud haigusse ära surra, krt. kes siis neid supperlapsi kasvatab? Minu mees kasutab l.. des käies preservatiivi, kasutab ta jee.

Kui Eesti sratistika näitab, et iga 3. perekonnas esineb petmist, siis olen üsna kindel, et paljud naised ei teagi oma meeste petmistest. Jamast haigusest saad teada alles günekoloogi vastuvõtul, kui kaitsmata vahekord on toimunud. Ikka ju usaldad oma kaaslast, kellega koos elad, perekoolski teemasid olnud, kus kritiseeritakse naisi, kes oma meest ei usalda. Oskad sa öelda, mis abikaasa tegema peaks, et mehe uudishimu ja seiklusjanu vältida? Saad ju isegi aru, et ei olegi midagi teha. Vaevalt meist enamus üldse teabki, et mees petab ja armukese juures käib. Ei jäägi ju muud üle, kui usaldada ja lapsi kasvatada.

1. sellist statistikat ei ole – enamus mehi hoolib ja armastab oma kaaslasi.

2. Petmine ei ole uudishimu ja seiklusjanu vaid kaaslase reeetmine, alandamine, kaaslase elu ja tervise ohustamine.

Seksimine teise naisega ei ole seiklus. Seiklus on mägimatk, purjetamine, jalgrattasõit, reisimine vms.

Tundub, et sul pole aimugi, mis päris elus toimub, ela edasi oma mullis. Tegelikud andmed on siin: https://ekspress.delfi.ee/kuum/eestis-vohab-patuelu-uuring-naitab-et-igas-neljandas-peres-luuakse-uleaisa?id=83383055
Muidugi ei ole petmine uudishimu. Kui naiivne sa olla võid, et selliseid eluvõõraid punkte siin välja tood.
Siin mõtlemapanevad saated psühholoogidelt, võibolla harid ennast veidi sellel tasandil ja mõistad, et tegelik elu ei ole nii must valge, kui sina seda näed. https://vikerraadio.err.ee/819840/peresaade-marina-paula-eberth-truudusetus
https://vikerraadio.err.ee/819647/peresaade-marina-paula-eberth-kirg-pikaajalises-suhtes
Enamus meist sooviksid leida omale ideaalne abikaasa ja temaga petmisvabalt 40 aastat koos elada ja lapsi kasvatada ning reisida ja kuni surmani teineteise vastu kirge tunda, tegelikkuses ei lähe see paraku nii, eriti tänapäeval, kus ahvatlusi on nii palju. Parem juba kohe asju mõistusega võtta, kui pärast pettuda.

+1
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 13 korda. Täpsemalt 15.06 20:52; 16.06 16:51; 16.06 20:14; 16.06 22:18; 16.06 22:20; 16.06 22:25; 16.06 22:27; 16.06 22:32; 16.06 22:32; 17.06 10:02; 17.06 10:09; 18.06 09:20; 18.06 14:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kirjutasin siin kunagi, et sellised petismehed panevad eelkõige ohtu oma naise tervise. AIDS, HPV, klamüüdia jne. Naine peidab aga pea liiva alla – laste pärast koos. Kui mehe toodud haigusse ära surra, krt. kes siis neid supperlapsi kasvatab? Minu mees kasutab l.. des käies preservatiivi, kasutab ta jee.

Kui Eesti sratistika näitab, et iga 3. perekonnas esineb petmist, siis olen üsna kindel, et paljud naised ei teagi oma meeste petmistest. Jamast haigusest saad teada alles günekoloogi vastuvõtul, kui kaitsmata vahekord on toimunud. Ikka ju usaldad oma kaaslast, kellega koos elad, perekoolski teemasid olnud, kus kritiseeritakse naisi, kes oma meest ei usalda. Oskad sa öelda, mis abikaasa tegema peaks, et mehe uudishimu ja seiklusjanu vältida? Saad ju isegi aru, et ei olegi midagi teha. Vaevalt meist enamus üldse teabki, et mees petab ja armukese juures käib. Ei jäägi ju muud üle, kui usaldada ja lapsi kasvatada.

1. sellist statistikat ei ole – enamus mehi hoolib ja armastab oma kaaslasi.

2. Petmine ei ole uudishimu ja seiklusjanu vaid kaaslase reeetmine, alandamine, kaaslase elu ja tervise ohustamine.

Seksimine teise naisega ei ole seiklus. Seiklus on mägimatk, purjetamine, jalgrattasõit, reisimine vms.

Tundub, et sul pole aimugi, mis päris elus toimub, ela edasi oma mullis. Tegelikud andmed on siin: https://ekspress.delfi.ee/kuum/eestis-vohab-patuelu-uuring-naitab-et-igas-neljandas-peres-luuakse-uleaisa?id=83383055

Muidugi ei ole petmine uudishimu. Kui naiivne sa olla võid, et selliseid eluvõõraid punkte siin välja tood.

Siin mõtlemapanevad saated psühholoogidelt, võibolla harid ennast veidi sellel tasandil ja mõistad, et tegelik elu ei ole nii must valge, kui sina seda näed. https://vikerraadio.err.ee/819840/peresaade-marina-paula-eberth-truudusetus

https://vikerraadio.err.ee/819647/peresaade-marina-paula-eberth-kirg-pikaajalises-suhtes

Enamus meist sooviksid leida omale ideaalne abikaasa ja temaga petmisvabalt 40 aastat koos elada ja lapsi kasvatada ning reisida ja kuni surmani teineteise vastu kirge tunda, tegelikkuses ei lähe see paraku nii, eriti tänapäeval, kus ahvatlusi on nii palju. Parem juba kohe asju mõistusega võtta, kui pärast pettuda.

Kui ikka kallis seiklusjanuline, süstemaatiline saripetja toob koju surmahaiguse, siis ongi elu must-valge. Või võtame mõistusega – ups, juhtus noh. Selle eest on hea sohver ja raha ikka ju ka teenib. Teine statistika toob välja, et enamus abielumehed ei taha kummi kasutada ja on nõus isegi prostidele ilma kummita seksi eest rohkem tasuma.

+5
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 06.06 18:27; 16.06 15:55; 16.06 19:43; 16.06 20:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mida sa siis omaltpoolt soovitad? Petmise tagajärjel tekkiv surmav haigus ilmneb siiski günekoloogi juures, pärast petmist. Kuidas me peaksime seda siis ennetama? Nuhkima mehe järgi, kontrollima ta käike, veetma päeva mehe kplge liimituna? Ei saa ju nii, igaühel oma tegemised. Petised ju tegutsevad salaja, perekonna seljataga, enamus neist ei tule ütlema, et petavad. Seepärast nad ju petised ongi.

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 13 korda. Täpsemalt 15.06 20:52; 16.06 16:51; 16.06 20:14; 16.06 22:18; 16.06 22:20; 16.06 22:25; 16.06 22:27; 16.06 22:32; 16.06 22:32; 17.06 10:02; 17.06 10:09; 18.06 09:20; 18.06 14:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mida sa siis omaltpoolt soovitad? Petmise tagajärjel tekkiv surmav haigus ilmneb siiski günekoloogi juures, pärast petmist. Kuidas me peaksime seda siis ennetama? Nuhkima mehe järgi, kontrollima ta käike, veetma päeva mehe kplge liimituna? Ei saa ju nii, igaühel oma tegemised. Petised ju tegutsevad salaja, perekonna seljataga, enamus neist ei tule ütlema, et petavad. Seepärast nad ju petised ongi.

Mina näiteks soovitan MITTE LEPPIDA sellega, et mees k..b ka teiste naistega. Siin teemas on päris mitu inimest öelnud, et see ei ole nüüd küll mitte mingi põhjus kaasaga pahandamiseks, ammugi tema mahajätmiseks. Jah, kui ei tea, siis ei olegi midagi teha. Aga kui oled teada saanud, ja siis teeskled, et sa ei tea või et see pole mingi probleem, on küll midagi väga mäda inimese mõtlemises ja enesehinnangus.

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 15.06 14:44; 15.06 18:58; 15.06 19:49; 15.06 21:04; 15.06 21:08; 16.06 22:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tundub, et sul pole aimugi, mis päris elus toimub, ela edasi oma mullis.

Sul endal pole mitte millestki ju aimu?

Inimene ütles, et enamus mehi ei peta oma naisi ja sina vaidlesid vastu ja tõid lingi, kus väidetakse, et tervelt 25% meestest petab.

See 25 on ju vähemus, sa “loogikakägu”. Maakeeles veerand.
Miks ta mullis elab?

+5
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 17 korda. Täpsemalt 05.06 23:46; 08.06 16:08; 09.06 13:35; 09.06 20:43; 10.06 16:24; 11.06 08:17; 11.06 09:14; 11.06 22:11; 11.06 22:30; 14.06 12:06; 14.06 13:33; 15.06 08:06; 17.06 06:24; 17.06 19:25; 17.06 20:35; 18.06 12:11; 18.06 15:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tundub, et sul pole aimugi, mis päris elus toimub, ela edasi oma mullis.

Sul endal pole mitte millestki ju aimu?

Inimene ütles, et enamus mehi ei peta oma naisi ja sina vaidlesid vastu ja tõid lingi, kus väidetakse, et tervelt 25% meestest petab.

See 25 on ju vähemus, sa “loogikakägu”. Maakeeles veerand.

Miks ta mullis elab?

Mina ütlesin, et iga 4. perekonnas esineb petmist, mis on fakt. Seda ei ole sinu arvates ilmselgelt palju. Elage edasi oma mullis ja kujutage ette, et mehed nii toredad ja kenale töökaaslasele või tuttavale “ei” ütlevad. Ja siis külastage mõnda firma jõulupidu või suvepäevi või muid sarnaseid üritusi ja silmad avanevad, kui võluväel. Kuidas ontlikud pereisad naistele külge löövad. Naljatilgad olete tõesti. Vähesed mehed tõesti ei peta, aga sellisel juhul ei ole lihtsalt sobivat juhust tekkinud.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 13 korda. Täpsemalt 15.06 20:52; 16.06 16:51; 16.06 20:14; 16.06 22:18; 16.06 22:20; 16.06 22:25; 16.06 22:27; 16.06 22:32; 16.06 22:32; 17.06 10:02; 17.06 10:09; 18.06 09:20; 18.06 14:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mida sa siis omaltpoolt soovitad? Petmise tagajärjel tekkiv surmav haigus ilmneb siiski günekoloogi juures, pärast petmist. Kuidas me peaksime seda siis ennetama? Nuhkima mehe järgi, kontrollima ta käike, veetma päeva mehe kplge liimituna? Ei saa ju nii, igaühel oma tegemised. Petised ju tegutsevad salaja, perekonna seljataga, enamus neist ei tule ütlema, et petavad. Seepärast nad ju petised ongi.

Mina näiteks soovitan MITTE LEPPIDA sellega, et mees k..b ka teiste naistega. Siin teemas on päris mitu inimest öelnud, et see ei ole nüüd küll mitte mingi põhjus kaasaga pahandamiseks, ammugi tema mahajätmiseks. Jah, kui ei tea, siis ei olegi midagi teha. Aga kui oled teada saanud, ja siis teeskled, et sa ei tea või et see pole mingi probleem, on küll midagi väga mäda inimese mõtlemises ja enesehinnangus.

Nende kohta ei oska midagi öelda, kes järjest andestavad. Ilmselt ongi mingi sõltuvus. Samamoodi ei tule üks osa naisi ka vägivallatseja juurest ära.
Aga väita, et inimesed elavad 40+ aastat koos ja ühtegi kõrvalhüpet pole selle ajaga esinenud, on tänapäeva maailmas siiski kaduvväike protsent. Seda tehakse lihtsalt nii salaja, et tuttavad, sõbrad ei oska isegi aimata seda.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 13 korda. Täpsemalt 15.06 20:52; 16.06 16:51; 16.06 20:14; 16.06 22:18; 16.06 22:20; 16.06 22:25; 16.06 22:27; 16.06 22:32; 16.06 22:32; 17.06 10:02; 17.06 10:09; 18.06 09:20; 18.06 14:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga väita, et inimesed elavad 40+ aastat koos ja ühtegi kõrvalhüpet pole selle ajaga esinenud, on tänapäeva maailmas siiski kaduvväike protsent. Seda tehakse lihtsalt nii salaja, et tuttavad, sõbrad ei oska isegi aimata seda.

Mina olen oma mehega koos olnud 32 aastat ja mina ei ole teinud ühtegi kõrvalhüpet. Tõsi, silmarõõme ikka on. Flirdin ka mõnikord teiste meestega, aga seksinud kellegi kolmandaga ei ole. Imelik? Mitte ei taha uskuda, et ma mingi eriti ebatavaline nähtus olen.

Ja ei, ma ei ole frigiidne või peletis, keda teised mehed ei tahakski.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 09.06 19:58; 11.06 22:06; 11.06 22:17; 17.06 18:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga väita, et inimesed elavad 40+ aastat koos ja ühtegi kõrvalhüpet pole selle ajaga esinenud, on tänapäeva maailmas siiski kaduvväike protsent.

Kaduvvväike on kindlasti liialdus. Küll aga usun ma, et umbes kolmandikus abieludes võib küll 40 abieluaasta jooksul petmist ette tulla. Lihtsalt väike arvutus ütleb, et kui tänapäeval abielluvad inimesed vanuses 30+, siis 40 aasta pärast ei ole abielupooltest juba ca 10 aastat suuremat ringilaskjat 🙂

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 14.06 16:08; 15.06 09:57; 15.06 10:01; 15.06 12:27; 17.06 19:23; 17.06 20:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ütlesin, et iga 4. perekonnas esineb petmist, mis on fakt. Seda ei ole sinu arvates ilmselgelt palju.

Palun vabandust, aga kas sa oled natuke “ohoo”?

Kui igas 4. perekonnas esineb petmist, siis see ju tähendab seda, et 75% perekondadest elavad hästi.
Kas see “neljandik inimesi petavad oma kaasasid” on palju või vähe, ma ju ei kommenteerinudki?

S..tt lugu on see, et sina arvad, et petavad ainult mehed.
Seda sa ei tea, et petavad naised sama moodi. Ja kui sulle anda paariliseks lihtne mees, kes kannab sind kätel, teeb tööd nagu karu, kodus koristab, peseb nõusid, hoiab lapsi, sind kutusb kuus korra restorani ja avab alati ust, SIIS petaks teda ka sina, naine.

Aga kuna tänaseni pole sulle sellist meest antud, siis sa veel ise seda ei tea.
Aga sinu lihtsast tekstist saab juba aru, et sinus potentsiaali sigadusteks on.
Kui vaid viljakas pinnas ees oleks, kuhu oma seeme külvata.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 17 korda. Täpsemalt 05.06 23:46; 08.06 16:08; 09.06 13:35; 09.06 20:43; 10.06 16:24; 11.06 08:17; 11.06 09:14; 11.06 22:11; 11.06 22:30; 14.06 12:06; 14.06 13:33; 15.06 08:06; 17.06 06:24; 17.06 19:25; 17.06 20:35; 18.06 12:11; 18.06 15:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui igas 4. perekonnas esineb petmist, siis see ju tähendab seda, et 75% perekondadest elavad hästi.
Kas see “neljandik inimesi petavad oma kaasasid” on palju või vähe,

Lahe aritmeetika. Kui veerandis peredest petetakse, siis järelikult petab veerand inimesi 🙂 , väidavad käod. Mis omakorda tähendab, et absoluutselt mitte üheski peres ei peta mõlemad. Ka uus teadmine jälle.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 14.06 16:08; 15.06 09:57; 15.06 10:01; 15.06 12:27; 17.06 19:23; 17.06 20:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lahe aritmeetika. Kui veerandis peredest petetakse, siis järelikult petab veerand inimesi ???? , väidavad käod.

Sul puudub vist see f. lugemisoskus.
AGa proovi uuesti, kui mitu korda asja läbi teed, siis ehk hakkab lõpuks tööle ka.

Mul oli samamoodi. Tõsi, umbes 30a tagasi tegelesin selle mitu korda lugemisega.
Proovi julgelt.

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 17 korda. Täpsemalt 05.06 23:46; 08.06 16:08; 09.06 13:35; 09.06 20:43; 10.06 16:24; 11.06 08:17; 11.06 09:14; 11.06 22:11; 11.06 22:30; 14.06 12:06; 14.06 13:33; 15.06 08:06; 17.06 06:24; 17.06 19:25; 17.06 20:35; 18.06 12:11; 18.06 15:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lahe aritmeetika. Kui veerandis peredest petetakse, siis järelikult petab veerand inimesi ???? , väidavad käod.

Sul puudub vist see f. lugemisoskus.

AGa proovi uuesti, kui mitu korda asja läbi teed, siis ehk hakkab lõpuks tööle ka.

Mul oli samamoodi. Tõsi, umbes 30a tagasi tegelesin selle mitu korda lugemisega.

Proovi julgelt.

Ohhoo oled sa ise oma puuduliku matemaatikaga. Mina tõin sulle konkreetsed arvud, teine kägu lükkas su vildaka arvutuskäigu ümber, sina lahmid ikka edasi.
Kui midagi tarka enam öelda ei ole, siis hakkad sildistama, tüüpiline.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 13 korda. Täpsemalt 15.06 20:52; 16.06 16:51; 16.06 20:14; 16.06 22:18; 16.06 22:20; 16.06 22:25; 16.06 22:27; 16.06 22:32; 16.06 22:32; 17.06 10:02; 17.06 10:09; 18.06 09:20; 18.06 14:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sain täna oma sugulasega kokku, kes suhtleb juba paar kuud ühe meesterahvaga, on üliarmunud. Kui ta hakkas lähemalt oma kavalerist rääkima, sain aru, et tegemist on ühe mu kolleegi abikaasaga. Sellel kolleegil oli umbes aasta tagasi abielukriis (mitte esimene), kuna abikaasa pettis ja tahtis teda maha jätta ja olevat olnud silmarõõm. Draama oli suur. Neil ka 4 last ja peale seda draamat leppisid ära ja kõik ideaalne, kolisid korterist majja ja nüüd ka viies laps tulemas. Ja siis mu sugulane rääkis oma suhtest. Kuna ta rääkis päris pikalt ja põhjalikult, viisin otsad kokku ja sain aru, kellega tegu. Ütlesin, et lõpetagu ära aga neil pidavat suur armastus olema . Ma ei teagi mida teha, kas võtta ühendust kolleegiga ja rääkida talle lugu ära või parem mitte sekkuda. Sugulasele ütlesin, et ei ole vaja teiste pereelu torkida, aga talle meeldivat selline “ekstreemsuhe”. Mehel kontroll peal ja nad nuputavad ning mõtlevad, kuidas kokku saada, et vahele ei jääks. Pidi põnev olema.

Kummaline naine ka muidugi, see 5-lapselise pere, isa armuke.
Tegutseb, vahendeid valimata………

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ok, osadele siin meeldib tühjast vaielda.
Vaatame siis, mida sa siin kokku kaagutanud oled:

Kui Eesti sratistika näitab, et iga 3. perekonnas esineb petmist, siis olen üsna kindel, et paljud naised ei teagi oma meeste petmistest.

Mina ütlesin, et iga 4. perekonnas esineb petmist, mis on fakt.

Ohhoo oled sa ise oma puuduliku matemaatikaga. Mina tõin sulle konkreetsed arvud,

Need on kõik sinu laused.
Millest järeldub, et sa oled ise matemaatikast sama kaugel, kui siga ratsutamisest.

3. või 4. perekond – sinu jaoks pole vahet, mõlemad on “faktid”, mille kohta sa ise ütled, et tõid konkreetsed arvud.

Kes meist debiilne on, ma küsiks?

+1
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 17 korda. Täpsemalt 05.06 23:46; 08.06 16:08; 09.06 13:35; 09.06 20:43; 10.06 16:24; 11.06 08:17; 11.06 09:14; 11.06 22:11; 11.06 22:30; 14.06 12:06; 14.06 13:33; 15.06 08:06; 17.06 06:24; 17.06 19:25; 17.06 20:35; 18.06 12:11; 18.06 15:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

#3154264:

Kui igas 4. perekonnas esineb petmist, siis see ju tähendab seda, et 75% perekondadest elavad hästi.
Kas see “neljandik inimesi petavad oma kaasasid” on palju või vähe,

Lahe aritmeetika. Kui veerandis peredest petetakse, siis järelikult petab veerand inimesi ???? , väidavad käod. Mis omakorda tähendab, et absoluutselt mitte üheski peres ei peta mõlemad. Ka uus teadmine jälle.

Kui osades peredes petavad mõlemad, siis on see 25% tegelikult veel väiksem. Või kuidas, “matemaatikud”? Ja ma arvan, et see max25% on isegi veel väga hea tulemus, sest sellele võib mõtteliselt lisada juurde % neid küsitlusele vastajaid, kes oma partneri petmisest ei tea ja seega ei oska end sellesse statistikasse lisada.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 06.06 15:48; 14.06 12:48; 18.06 12:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ok, osadele siin meeldib tühjast vaielda.

Vaatame siis, mida sa siin kokku kaagutanud oled:

Kui Eesti sratistika näitab, et iga 3. perekonnas esineb petmist, siis olen üsna kindel, et paljud naised ei teagi oma meeste petmistest.

Mina ütlesin, et iga 4. perekonnas esineb petmist, mis on fakt.

Ohhoo oled sa ise oma puuduliku matemaatikaga. Mina tõin sulle konkreetsed arvud,

Need on kõik sinu laused.

Millest järeldub, et sa oled ise matemaatikast sama kaugel, kui siga ratsutamisest.

3. või 4. perekond – sinu jaoks pole vahet, mõlemad on “faktid”, mille kohta sa ise ütled, et tõid konkreetsed arvud.

Kes meist debiilne on, ma küsiks?

Vaimselt haige oled sina, võta oma tabletid ära ja ära hüsteeritse siin.
Selles uuringus ei olnud isegi enamus inimesi vastanud, küsiti osa ametlikus abielus olnud inimestest, lihtsalt kooselus isegi ei osalenud. Kui selliste väheste vastajate peale juba iga neljas petab, siis tegelikkuses on see petjate arv veelgi suurem. Kui sa artikli läbi lugesid, siis seal ka konkreetselt seda öeldigi, et tegelikkuses on see arv veelgi suurem, sest osad vastanutest ka ei tahtnud ausalt vastata. Ikkagi, ära lahmi.

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 13 korda. Täpsemalt 15.06 20:52; 16.06 16:51; 16.06 20:14; 16.06 22:18; 16.06 22:20; 16.06 22:25; 16.06 22:27; 16.06 22:32; 16.06 22:32; 17.06 10:02; 17.06 10:09; 18.06 09:20; 18.06 14:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ikkagi, ära lahmi.

Ok, aga kumb siis fakt ikkagi on, kas 3. perekonnas või 4. perekonnas?

Otsusta ära.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 17 korda. Täpsemalt 05.06 23:46; 08.06 16:08; 09.06 13:35; 09.06 20:43; 10.06 16:24; 11.06 08:17; 11.06 09:14; 11.06 22:11; 11.06 22:30; 14.06 12:06; 14.06 13:33; 15.06 08:06; 17.06 06:24; 17.06 19:25; 17.06 20:35; 18.06 12:11; 18.06 15:14;
To report this post you need to login first.
Näitan 28 postitust - vahemik 61 kuni 88 (kokku 88 )


Esileht Pereelu ja suhted Töökaaslase abikaasa on saripetja

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.