Esileht Pereelu ja suhted Töökaslene arvab,et ma olen taksojuht.

Näitan 25 postitust - vahemik 1 kuni 25 (kokku 25 )

Teema: Töökaslene arvab,et ma olen taksojuht.

Postitas:
Kägu

Ja nii ongi.Krt nii siiber on juba.Kuidas viisakalt öelda,et ma ei osuta takso teenust.Vähe sellest,et tööl on ta laisk ja ei viitsi ennast liigutada,siis ei jõua bussile ka kõndida ja vot siis hädaldame,et me oleme ülekaalus ja blaa blaa blaa.Liiguta siis ennast!!!

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

RE: Töökaslene arvab,et ma olen taksojuht.

Nii ütledki, et vabandust, sõidan teises suunas, lähen kuskilt läbi vms, ei saa kahjuks peale võtta. Tema ülekaal pole sinu asi ja ei puutu teemasse.

Please wait...
Postitas:
Kägu

täpselt nii ütlegi, see on päris viisakalt ju öeldud. sind kasutatakse ära just nii palju, kui sa ise lased. ja tead, see pole isegi heategu mitte. see on just täpselt ärakasutamine. no või teine variant: oi, täna sõidan hoopis teise suunda. ja siis: oi, jube kiire on, no tsau!

Please wait...
Postitas:
ArjuLoogiline

Ole viisakas ja ütle KOHE HOMME, et kui ta Sinu kaasreisijaks tahab olla, peab ka autokütuse ostmisse panustama. Usu mind, aitab.

Please wait...
Postitas:
Kägu

See, mis ta kehakaal on ja kas ta viitsib end liigutada (Sina ei viitsi, nagu Su kommentaarist aru saan), ei puutu asjasse. Aga kui Sa ei taha teda sõidutada, siis saab seda viisakalt öelda. Mina ise võtan küll hea meelega teisi auto peale, kui meie marsruut klapib. Aga kui ma mõnel ajal või põhjusel ei taha võtta, siis nii ütlengi. Ja pole mingit probleemi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mõned aastad tagasi töötasin koos kärjäärimuttidega, see oli omaette tase. Mäletan, et ühel tööpäeval lõuna ajal tekkis mul kõrge palavik ja palusin üht töökaaslast, et vii mind koju (lasnamäelt kesklinna), ta ei viinud, ütles, et tal omad asjaajamised ja sõidab hoopis teise suunda, kõmpisin bussi peale ja sõitsin koju, mis seal ikka. Peale seda pole kellegilt küüti palunud, sest sõidan oma autoga, kedagi enam ei palu.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mõned aastad tagasi töötasin koos kärjäärimuttidega, see oli omaette tase. Mäletan, et ühel tööpäeval lõuna ajal tekkis mul kõrge palavik ja palusin üht töökaaslast, et vii mind koju (lasnamäelt kesklinna), ta ei viinud, ütles, et tal omad asjaajamised ja sõidab hoopis teise suunda, kõmpisin bussi peale ja sõitsin koju, mis seal ikka. Peale seda pole kellegilt küüti palunud, sest sõidan oma autoga, kedagi enam ei palu.[/tsitaat]

Ma oleks haigena omale küll takso tellinud, mitte kedagi nö kerjanud või hakanud bussiga ringi kolistama.

Please wait...
Postitas:
Kägu

No mis seal ikka, sõltuvalt auto margist ja vanusest tuleb siis sisseistumistasu ja kilomeetritasu küsida. Ma ei ole küll kunagi ära öeldnud, kui inimestel on vaja kuhugi sõita ja nad on valmis selle eest ka mõistliku summa maksma.

Muidu firmaauto ja kütusega viisin omal ajal aeg-ajalt ikka teisi ka tasuta koju, kui tööpäev pikaks läks vms. teema oli.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Ma oleks haigena omale küll takso tellinud, mitte kedagi nö kerjanud või hakanud bussiga ringi kolistama.[/tsitaat]

Sina võid endale takso tellida, kui tahad. Kõigil ei ole raha jalaga segada.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Sina võid endale takso tellida, kui tahad. Kõigil ei ole raha jalaga segada.[/tsitaat]

Mul pole ka raha jalaga segada aga ekstreemseteks olukordadeks ikka peaks jaguma. Antud juhul siis haiguse tõttu koju sõit.
Mitte ei kiruks kolleege, kel pole aega sind koju transportida.

Please wait...
Postitas:
Kägu

http://www.youtube.com/watch?v=UPqWCWLVEXk

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mul pole ka raha jalaga segada aga ekstreemseteks olukordadeks ikka peaks jaguma. Antud juhul siis haiguse tõttu koju sõit.
Mitte ei kiruks kolleege, kel pole aega sind koju transportida.[/tsitaat]

Pole vaja nii isiklikult võtta. Kuna see töökaaslane hakkas parajasti koju autoga sõitma (mustamäele), siis palusin üht väikest teenet. See on foorum ja igaüks räägib oma kogemustest eksole, tuli meelde selline juhus (ainulaadne)…
Sama hästi võiks öelda: \”Teemaalgataja, kas tegid selleks teema, et töökaaslasi kiruda?\”

Kui paha tuju, hoia oma suukene koomale, mitte ära ela seda teiste peal välja.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mis sa siia sellest kurdad, mine ütle inimesele otse mitte ära kiru teda kuskil portaalis! Tegemist on vist jänkuga, kes on nõus kiruma seljataga ilma, et ütleks viisakalt ja otse!

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]Ja nii ongi.Krt nii siiber on juba.Kuidas viisakalt öelda,et ma ei osuta takso teenust.Vähe sellest,et tööl on ta laisk ja ei viitsi ennast liigutada,siis ei jõua bussile ka kõndida ja vot siis hädaldame,et me oleme ülekaalus ja blaa blaa blaa.Liiguta siis ennast!!![/tsitaat]
Ma küll osutaks taksoteenust, see ju maast leitud raha! Palju sa peale istumise eest võtad ja palju km maksab?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Aga mul on tunne, et osa inimesi ongi sellised, kes ei näe, et selline igapäevane vedamine on nagu taksoteenus. Kohtusin üle pika aja oma kunagise kursakaaslasega, kes oli hiljuti oma kesklinna korteri kuhugui karuperse vahetanud (loe: kakumäe või tiskre vms kant). Ühesõnaga keslinna tööle saamiseks vajab ta KAHTE liinitransporti. Küll aga mainis ta, et oh, mul käib töökaaslane ka siitkandist ja ta võtab mu peale, kui tee ääres ootan bussi. Ma siis küsisin, et kas maksad talle ka selle eest. Siis proua vastas, et ei, miks peaks? Ta ju nagunii sõidab ise ka tööle.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Töökaaslane arvab, et oled taksojuht.
Veel arvab ta, et oled jobu lammas, kes oma arvamust ei julge või oska selgelt välja öelda ja lased end pügada igas mõttes.
Jumal teab, mida ta sinust veel arvab….
Sinu häda on Sinus endas! Kehtest ennast! Vastasel juhul ära hala selja taga….
🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]Aga mul on tunne, et osa inimesi ongi sellised, kes ei näe, et selline igapäevane vedamine on nagu taksoteenus. Kohtusin üle pika aja oma kunagise kursakaaslasega, kes oli hiljuti oma kesklinna korteri kuhugui karuperse vahetanud (loe: kakumäe või tiskre vms kant). Ühesõnaga keslinna tööle saamiseks vajab ta KAHTE liinitransporti. Küll aga mainis ta, et oh, mul käib töökaaslane ka siitkandist ja ta võtab mu peale, kui tee ääres ootan bussi. Ma siis küsisin, et kas maksad talle ka selle eest. Siis proua vastas, et ei, miks peaks? Ta ju nagunii sõidab ise ka tööle.[/tsitaat]

a ma ka ei mõista, miks peaks maksma? ise võtan ka ühe töökaaslase peale ja toon ka koju, elab mul kõrvalmajas. tal autot pole, kuna on lihtsamal ametikohal ja tean, kui vähe teenib. ei leia küll, et peaksin talt hakkama veel bensukulu nõudma või remondiarveid pooleks tegema. saaks aru, kui peaksin eraldi mingeid ringe sellepärast tegema, aga põhimõtteliselt sõidan ju ise nagunii täpselt sama marsuuti tööle ja koju ja teeksin seda ka ilma temata. vahet pole ju nagu?! ega mu auto rohkem kütust sellepärast ei võta või rohkem ei kulu, et ühe asemel 2 inimest autos istub…tore inimene ja ma ise pakkusin varianti, kui teada sain, et siinsamas elab. peaks ka muidu mitme transpordiga sõitma. ei näe küll probleemi…

Please wait...
Postitas:
Kägu

see on selline kahe otsaga teema. Loomulikult, kui sulle ei tekita see probleeme, et võtad hommikul töökaaslase peale ja tood õhtud tagasi siis ei küsi sa talt raha ega midagi. See on rohkem sellest kinni, mis inimene ta on. Aga on ka hulle, keda sa pead siis viima lõuna ajal arsti juurde, laupäeval vanaema juurde ja nii edasi. Et kui ühel päeval sa ei saa võtta, et mis siis juhtub. Minu sugulane on ka selline lambapea, et kui firma üritused on, siis tema pannakse alati sõitma. Kusjuures ta tuleb alati sellepärast oma autoga, et tahab siis koju minna, kui ise tunneb, Tavaliselt läheb see plaan tal metsa.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mul oli ühe kena meesterahvast töökaaslasega vastupidine teema. Elame lähestikku ja iga hommik helistas, et noh, tööle lähme või? 🙂

Please wait...
Postitas:
leenaly

Minu töökaaslane elab minust veidi eemal. Lapsed käivad meil ühes lasteaias kah. Eelmisel õhtul küsin, kas ta saab mind peale võtta. Kui saab, siis hommikul jalutan lapsega tema juurde, siis lähme lasteaeda ja tööle. Õhtul, töö lõppedes, küsin alati kas saan temaga ka tagasi või on muud plaanid. Kui ei saa, siis lähen bussiga.
Ei eelda,et ta peab mind tasuta sõidutama. Alati olen talle bensuraha andnud kui ta tankima on läinud või olen maksnud ise. Summa pole küll teab mis suur olnud aga ma vähemalt üritan oma panust anda.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Sa ei ole taksojuht. Sa ikka tead, mis hinnad taksojuhil on. Soovitan hakata käituma nagu taksojuht. Tahab kuhugi minna, ütled, raha pole. Kui annab bensiini jaoks raha, siis sõidad.
Kui tahab minna kindlal ajal ütled. Oi sorry, aga saaksin 2 tundi hiljem viia või tuua. Mul on hetkel väga kiire 🙂
Ehk hakka alguses asja seadma endale sobivaks ajaliselt ja ka rahaliselt.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Meil töö juures ühest kohast tulijad leppisid taksis kokku ja kord tulevad ühega kord teisega. Alati makstakse sellele, kes teisi veab. Aga seal ka kõik ise autojuhid ja teavad, mida see vedamine tähendab.
Teemaalgataja töökaaslane ilmselt ei ole autojuht. Need, kel endal juhikogemust ei ole, arvavadki, et tasuta. Kui tasoteenus, siis taksoteenus, ning kasseeri aga julgelt oma töökaaslaselt.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Pole vaja nii isiklikult võtta. Kuna see töökaaslane hakkas parajasti koju autoga sõitma (mustamäele), siis palusin üht väikest teenet. See on foorum ja igaüks räägib oma kogemustest eksole, tuli meelde selline juhus (ainulaadne)…
Sama hästi võiks öelda: \”Teemaalgataja, kas tegid selleks teema, et töökaaslasi kiruda?\”

Kui paha tuju, hoia oma suukene koomale, mitte ära ela seda teiste peal välja. [/tsitaat]
Sinul taksoraha ei ole, aga töökaaslasel Mustamäe asemel kesklinna sõitmiseks pidi raha olema? Sa ikka saad aru, et auto ei sõida tasuta, bensiin maksab raha? Ja kui tegu oli tipptunniga (töölt kojuminemise aeg seda tõenäoliselt on), siis võib sinna lisada veel päris pika ajakao. Töökaaslasel olid arvatavasti õhtuks juba omad plaanid, miks ta neid sinu pärast muutma? Sinu, kes sa tundud siin kirjutatu järgi väga ebameeldiv inimene. Kas sa bensiiniraha vähemalt pakkusid talle?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Sinul taksoraha ei ole, aga töökaaslasel Mustamäe asemel kesklinna sõitmiseks pidi raha olema? Sa ikka saad aru, et auto ei sõida tasuta, bensiin maksab raha? Ja kui tegu oli tipptunniga (töölt kojuminemise aeg seda tõenäoliselt on), siis võib sinna lisada veel päris pika ajakao. Töökaaslasel olid arvatavasti õhtuks juba omad plaanid, miks ta neid sinu pärast muutma? Sinu, kes sa tundud siin kirjutatu järgi väga ebameeldiv inimene. Kas sa bensiiniraha vähemalt pakkusid talle? [/tsitaat]

Halva iseloomuga üksikema, ole nii kena ja ära räuska, saigi öeldud, et läksin bussiga ja asi korras. Kas on veel midagi?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mulle ei mahu pahe, kui oel voib moni inimene olla. Ma ei ootakski, et mu haigestunud kolleeg minult kyyti paluks vaid pakuks talle seda ise ja muretseks, et ta ilusti koju saaks. Mu yks vaga heal jarjel tuttav votab alati kyydi eest raha, kuigi ise soidab seda maad alati ja hind on suht soolane. Aga voib-olla nii see rikkus tulebki.

Please wait...
Näitan 25 postitust - vahemik 1 kuni 25 (kokku 25 )

Esileht Pereelu ja suhted Töökaslene arvab,et ma olen taksojuht.

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.