Esileht Tööelu, raha ja seadused. Töökoha boonused

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 36 )

Teema: Töökoha boonused

Postitas:

Foorumis on palju juttu olnud, kas palk on kõige tähtsam ja kas tee ja kohv on on ikka boonus jne. Ei kahtle, et palk on ülioluline ja paljudele ainus või vähemalt esimene argument töökoha valikul, aga tahaks teada, mis on need boonused, mis teie töökohal olemas ja mida päriselt hindate?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle meeldivad need inimesed, kellega koos töötan. Pole just boonus, aga kui paljud töötajad tegelikult niimoodi tunnevad nagu mina?
Eelmisel kohal sain rohkem palka, aga suhted asutuses nagu ussipesas ja palga/töömahu tasakaalu polnud tegelikult.
Olen pereinimene, ütlen seda juhuks, kui keegi arvab, et head töökaaslased tähendab mingit kontorivälist tuustimist ja inspiratsioonitegevusi :D. Ka on meie inimesed kõik erinevast vanusegrupist.
Lihtsalt meie üksuse juht on omavahel hästi haakivad inimesed tööle valinud ja ise juhina autoriteetne Inimene. Selles kohas võiks küll pensini olla 😀

+16
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina hindan kui töökohal on need asjad. ei ole rahas mõõdetavad boonused, aga muudavad töökeskkonda nagu öö ja päev

arusaadav ja selge käsuahel ja tööjaotus.
juhid, kes on õppinud juhtimist, mitte oma positsioonile sattunud ..kuidagi.
kodust töötamise võimaldamine mõistlikus hulgas
omavahel kokku sobiv kollektiiv

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Töökoha lähedus kodule (jah, ongi tööle minemise kulu 10 minutit jalutamist st kingakontsade kulumine 🙂 )
ja
väga tore töökollektiiv…tööl (ei ole sõbrannatamist, kohvitamist ega ühiseid huvisid muul ajal vaid tööl ollakse keades suhetes ja mõistvad ja mõnus atmosfäär on)
ja
autoriteetne kuid mitte autoritaarne mõtlemisvõimeline juht
ja
seda sorti töö, mis sobib (minul töö väikeste inimestega, loominguline ja 2-3 inimesega, mitte üksi nurgas mutrite keeramine)

Teed ja kohvi ostame ise, toidu eest maksame jne st materiaalsed boonused 0…v-o heal juhul sümboolne jõulupreemia nii 50 eurot või on seegi kott piparkooke.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle meeldib, et meil on seni olnud tasuta kohv ja kohvipiim. Toitlustamine samas majas ja töötajale soodustusega. Võtsin seda enesestmõistetavalt ja ei osanud eriliseks boonuseks pidada.
Viimased kuu aega on meil toitlustaja ametikoht täitmata olnud. Toidu kaasa tassimine või väljas söömisele aja ja raha kulutamine on väga tüütuks muutunud.
Ehk siis tasub hinnata väikseid asju ja tänulik olla selle eest, mis on :-).

+9
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle meeldivad need inimesed, kellega koos töötan. Pole just boonus, aga kui paljud töötajad tegelikult niimoodi tunnevad nagu mina?

Eelmisel kohal sain rohkem palka, aga suhted asutuses nagu ussipesas ja palga/töömahu tasakaalu polnud tegelikult.

Olen pereinimene, ütlen seda juhuks, kui keegi arvab, et head töökaaslased tähendab mingit kontorivälist tuustimist ja inspiratsioonitegevusi :D. Ka on meie inimesed kõik erinevast vanusegrupist.

Lihtsalt meie üksuse juht on omavahel hästi haakivad inimesed tööle valinud ja ise juhina autoriteetne Inimene. Selles kohas võiks küll pensini olla ????

Klassikalises mõttes vist mitte, aga minu jaoks on just inimesed esmatähtsad. Mitte et ma ei hindaks korralikku palganubrit, aga paarisaja euro pärast ma töökohta vahetama ei hakkaks kui kolleegid on usaldusväärsed ja omavahel sõbralikes suhetes. (Ei pea tingimata sõbrad olema 🙂 )

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tee ja kohv tunduvad nii elementaarsed, et ei oskagi seda boonuseks pidada. Ilmselt aga ei ole see nii kaugeltki kõigis töökohtades – olen kuulnud, kuidas kogutakse mingit kohviraha jms.
Minu enda jaoks on lisaks toredatele töökaaslastele (mis ei ole tööandjapoolne boonus, vaid lihtsalt hea õnn) oluline see, et saan tööandja poolt pakutavat teenust ülihea hinnaga. Tavahinnaga ei jõuaks seda endale lubada, töötajahinnaga saan aga ise ja ka kõik sõbrad ülikõva soodustuse. Samuti saame üldjuhul kaks korda aastas väikese rahalise lisaboonuse ning igakuine müügiboonus on ka. Kohv, tee ja vesi kontoris, samuti korraldatakse koolitusreise, erinevaid pidusid, perepäevi jms. Normaalsed ja kaasaegsed töövahendid – tuleb vist sedagi boonuseks pidada, kuna kaugeltki mitte igal pool ei ole see nii. Suure ettevõttena on meil ka palju koostööpartnereid, kes teevad väga häid soodustusi alates kütusest ja lõpetades spordiklubide erihindadega. Ehh…igapäevaselt ei mõtlegi, aga tegelikult on ju väga palju toredaid asju.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.11 17:42; 16.11 05:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Igasugused sportimise ja tervisega seotud boonused. Spordiklubid ja trennid ei ole odav lõbu (kui just mingit iseteenindusega 24/7 avatud jõusaali ei külasta). Põhjalik tervisekontroll iga kahe aasta tagant + hambaravi kompensatsioon. Portselani just suhu ei saa, aga tavalised hambaaugud ravitud küll.
Kohv, suhkruvabad karastusjoogid ja puuviljad on vist tänapäeval elemntaarne.

Minu jaoks pole just inimesed nii väga tähtsad. Sõbrad on nagunii väljaspool tööd ja piisavalt suure palganumbri korral olen ma pm. valmis ükskõik kellega koos töötama. Olen muidugi oma eriala tõttu ka väga treenitud igasuguste inimestega suhtlema, mitte kunagi emotsioonitsema ja hästi pinget taluma.

+2
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.11 17:47; 16.11 13:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

meil ei ole mingeid boonuseid. ei kohvi ega joogivett ega muud tänapäeval iseendastmõistetavat. ma hindaks neid küll väga. eriti vett, sest kraanivesi on meil joodamatu ja väga tüütu on ise neid pudeleid vedada.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Supertoredad kolleegid on minu jaoks number üks boonus. Töö on vaimselt raske ja koos on palju kergem. Ei ole vingujaid, laiskureid, ärakasutajaid ja sussilohistajad, kes päeva rikuks ja lisastressi tekitaks. Aga eks see ole lihtsalt vedamine jah, nagu keegi eespool mainis. Päris boonuseks võib pidada ilmselt igapäevast tasuta töölõunat, mis ei ole üks väike supp kuskil töölissööklas, vaid korralik mitmekäiguline lõuna tooduna töökohta. Ise valid mida soovid. Ja nii iga päev. Kõigile. See on tohutu rahaline kokkuhoid ja ka ajaline, keegi pea õhtul peale tööd mõtlema hakkama, mida homme kaasa võtta. Kohv ja tee on ka, aga kuna kumbagi ei tarbi, siis ei pea oluliseks. Puuviljad samamoodi, elementaarne. Ja muud boonused on erinevad rahalised boonused ja hüvitamised. Lisapuhkus muidugi ka, tasustatud. Aga peamine on siiski see õhkkond ja muidugi tunne, et sind hinnatakse tööandja poolt just läbi kõigi nende hüvede.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil pole mingeid boonuseid. Kohv maksab 50 senti tass, jõululõuna eest peab ise maksma jne. Kusjuures asi polegi niivõrd rahapuuduses, vaid praktiliste asjade eest hoolitseb üks 60 aastane proua, kes kehtestab reegleid. Tema eesmärgiks on ülim kokkuhoid, loomus lihtsalt selline. Ülemus on mees, kelle arust sellised asjad pole tähtsad ja siis ta ei sekku. Iga kord on natuke imelik, kui tuleb mingi külaline ja siis meie pakume ainult kannust kraanivett, salvrätikud on sekretär vetsust hankinud (nende eest maksab asutus üldiselt, ei tule meie osakonna eelarvest), nõud kuskilt tasuta saadud jne, jne. Keegi nagu ei viitsi sekkuda, aga aina imelikumaks see asi läheb meil.

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.11 22:10; 19.11 19:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle meeldib poole kohaga töö: hakkan juba tööle jõudma, poolel teel bussipeatusesse, JA juba on pool kohta tööd tehtud ja lähen koju tagasi.
Oleks mul veel pool mõistust kah … siis poleks maakera kandiline, vaid lame.

+1
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sarnaste väärtushinnangutega kolleegid on väärt oma kaalu kullas. Sealjuures väga erinevad inimesed, erinevates vanustes ja erinevates eluetappides. Mingeid sõbrasuhteid just ei ole, aga teadmine, et kolleeg ei tööta sulle vastu ja vajadusel panevad kõik seljad kokku, et ühte hädast välja aidata, on tavapraktika.

Ettevõtte poolt poputatakse meid ka päris hästi. Puuviljad ja joogid on praeguseks nagu hügieenifaktor – loomulik ju. Erinevad üritused – suvepäevad, jõulupeod, laste jõulupeod ja kingipakid. Spordikompensatsioonid, autokompensatsioonid, kaasaegsed töövahendid, kontoris vaba aja veetmise võimalused, massaažitoolid, mingi regulaarsusega käib meil ka massöör. Tööjuubeleid tähistatakse koos rahaliste boonustega. Parimaid saadetakse väga vingetele eksklusiivsetele puhkusereisidele (kogu kultuuriprogramm ja toidud-joogid ettevõtte poolt, paki oma puhas pesu kaasa ja jäta rahakott koju, see kõik tööajast). Paindlikud töötamise võimalused – mitmed töötajad on kolinud lausa teise riiki, kuid töötavad meil endiselt edasi. Lisaks põhjalikule tervisekontrollile on igal aastal töötajale või tema pereliikmele ette nähtud üks tasuline eriarstivisiit firma kulul.

Tööd on palju ja see on pingeline. Seega meie panustame palju, aga tööandja ka tunnustab seda panust. Ja palgad on ka head, seega kõik see muu nänn, mis tuleb palgale juurde, ei tekita seda tunnet, et makske see parem palkadena välja. Mul on igal aasta võimalus enda ja oma meeskonna inimeste palkasid korrigeerida ja juba teist aastat olen jätnud enda palga samaks, sest ma ei näe vajadust selle tõstmiseks.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on kõige parem boonus – igal kuul saan võtta endale ühe tööpäeva puhkepäevaks. Tehke mis tahate, aga kõigi muude boonuste kõrval on täiendav vaba aeg hindamatu. Iseenesest ka geniaalne nipp, sest ega töö tegemata jää (tuleb lihtsalt planeerida, et oma vabaks tööpäevaks tähtajalisi kohustusi ei jäta) ning pärast mõnusat spaas ja teatris lebotatud kolmapäeva lendab töö neljapäeval nagu ludinal.

Spordikompensatsioon, puuviljad, kohv, jõulupreemia ja taksohüvitised ka. Toredad kolleegid pole boonuseks, aga mõnusad ikkagi. Aga need kokku ei ole ligilähedaltki nii ägedad kui igal kuul üks töövaba päev.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Rahalised boonused – kord aastas on lootust tööandja suva järgi u 100 eurot boonust saada. Kopeerida saab ka (vähemalt hetkel) tasuta. 😛 Kohvi eest tuleks maksta, aga ma õnneks ei joo seda nagunii.

Muud asjad: kodu lähedal. Võimalus ise koormust ja kellaaegu valida (õppeaasta kaupa). Võimalus ise oma tööplaan kokku kirjutada – põhimõtteliselt teen mis tahan. Noh ja siis see, et kuigi koormus on imetilluke, siis siiski on minu kohta kuskil olemas see linnuke, et töötan, ja seega haigekassa ja tööstaaž ja muud toredad asjad. CV ei jää ka auguliseks, kuigi suurema osa ajast veedan lapsega.

Aga kõige suurem boonus on see, et… teate seda tunnet, kui olete millessegi põnevasse süvenenud ja ennast sinna pikaks ajaks unustanud ja siis ärkate sealt äkki ehmatusega, et oih, ma pidin ju hoopis tööd tegema? On teil kunagi ette tulnud, et järgmisel hetkel taipate – tööd ma ju just tegingi?

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.11 23:33; 16.11 15:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Rahalised boonused – kord aastas on lootust tööandja suva järgi u 100 eurot boonust saada. Kopeerida saab ka (vähemalt hetkel) tasuta. ???? Kohvi eest tuleks maksta, aga ma õnneks ei joo seda nagunii.

Muud asjad: kodu lähedal. Võimalus ise koormust ja kellaaegu valida (õppeaasta kaupa). Võimalus ise oma tööplaan kokku kirjutada – põhimõtteliselt teen mis tahan. Noh ja siis see, et kuigi koormus on imetilluke, siis siiski on minu kohta kuskil olemas see linnuke, et töötan, ja seega haigekassa ja tööstaaž ja muud toredad asjad. CV ei jää ka auguliseks, kuigi suurema osa ajast veedan lapsega.

Aga kõige suurem boonus on see, et… teate seda tunnet, kui olete millessegi põnevasse süvenenud ja ennast sinna pikaks ajaks unustanud ja siis ärkate sealt äkki ehmatusega, et oih, ma pidin ju hoopis tööd tegema? On teil kunagi ette tulnud, et järgmisel hetkel taipate – tööd ma ju just tegingi?

Tundub huvitav töö 🙂 kui saladus pole, siis mis erialaga tegu?

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Rahalised boonused – kord aastas on lootust tööandja suva järgi u 100 eurot boonust saada. Kopeerida saab ka (vähemalt hetkel) tasuta. ???? Kohvi eest tuleks maksta, aga ma õnneks ei joo seda nagunii.

Muud asjad: kodu lähedal. Võimalus ise koormust ja kellaaegu valida (õppeaasta kaupa). Võimalus ise oma tööplaan kokku kirjutada – põhimõtteliselt teen mis tahan. Noh ja siis see, et kuigi koormus on imetilluke, siis siiski on minu kohta kuskil olemas see linnuke, et töötan, ja seega haigekassa ja tööstaaž ja muud toredad asjad. CV ei jää ka auguliseks, kuigi suurema osa ajast veedan lapsega.

Aga kõige suurem boonus on see, et… teate seda tunnet, kui olete millessegi põnevasse süvenenud ja ennast sinna pikaks ajaks unustanud ja siis ärkate sealt äkki ehmatusega, et oih, ma pidin ju hoopis tööd tegema? On teil kunagi ette tulnud, et järgmisel hetkel taipate – tööd ma ju just tegingi?

Tundub huvitav töö ???? kui saladus pole, siis mis erialaga tegu?

Õpetaja või õppejõud, tundub 🙂
Vaid õpetaja võib rõõmu tunda sellest, et paljundada saab tasuta. Tavakodanikul pole sellest sooja ega külma, sest no misasja ma peaksin kogu aeg paljundama…
Tervitused õpetajatele! Vot see on alles tore töö, kui selleks soont on. Olgugi tänapäeva lapsed nagu nad on, nende vanemad veel hullemad, seadused ja lastekaitse suisa debiilseks läinud – siiski on see üks mõttega töö. Kindlasti oma boonustega ka.

+12
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.11 17:42; 16.11 05:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen nõus eelpool rääkinutega, kes mainivad head õhkkonda, koostööd ja pädevaid juhte. See on suur asi ja aitab ka rasked päevad valutumalt õhtusse saada. Inimesed on varandus.

Aga tööandja pakub:
– hommikusöök tööandja poolt; mulle väga sobib, sest tund-kaks peale ärkamist tahke toit alla ei lähe ja tööl peale kiiremaid asju saab kohe muretult kõhu täis süüa
– kohv, tee, piim, vesi
– puuviljad
– transpordikomp
– osaline spordikomp (SportID)
– võimalus valida oma tööaja algus 6.30 – 8 vahel (saab tipptunni ummikuid vältida ja aega säästa)
– e-koolitused e ei pea enam kõige asjus kusagile linna teise otsa kolistama, paber-pliiats kaasas

Koopiaid teha, skännida ja printida saab ka.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Neid on meil veel, aga minu jaoks on kõige olulisemad:
– 2 päeva nädalas kodust töötamine
– tervisekindlustus
– tasuta parkimine
– tasuta kohv ja filterdatud vesi

Tasuta puuviljad on ka toredad, aga olen enamusele allergiline ????

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 16.11 11:24; 16.11 11:49; 16.11 13:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

– tervisekindlustus

Tervisekindlustust loed boonuseks?

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

– tervisekindlustus

Tervisekindlustust loed boonuseks?

Meil on eraldi tervisekindlustus kindlustuspakkujalt lisaks riiklikule.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 16.11 11:24; 16.11 11:49; 16.11 13:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

– tervisekindlustus

Tervisekindlustust loed boonuseks?

Äkki töötab USAs? Seal on tööandja poolt antav tervisekindlustus, tasustatud puhkus ja pikem kui 1,5 kuud kestev sünnituspuhkus tõelised boonused.

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.11 17:47; 16.11 13:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

– tervisekindlustus

Tervisekindlustust loed boonuseks?

Äkki töötab USAs? Seal on tööandja poolt antav tervisekindlustus, tasustatud puhkus ja pikem kui 1,5 kuud kestev sünnituspuhkus tõelised boonused.

https://www.if.ee/ariklient/kindlustused/tervisekindlustus

Täitsa Eestis töötan ja elan.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 16.11 11:24; 16.11 11:49; 16.11 13:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaid õpetaja võib rõõmu tunda sellest, et paljundada saab tasuta. Tavakodanikul pole sellest sooja ega külma, sest no misasja ma peaksin kogu aeg paljundama…

Nojah, tasuta paber ja printeritahm on boonus selles kontekstis, et muud asjad on mu oma raha eest ostetud – kasvõi pinalitäis pliiatseid-kustukaid juhuks, kui õpilastel endil pole millegagi neid töölehti täita.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.11 23:33; 16.11 15:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Peale kohvi ja vee ei olegi materiaalseid boonuseid, mida loetleda. Preemiaid ei maksta, kingitusi ei tehta, kord aastas saame mingi väikse ühisürituse teha.

Mis aga seal firmas hoiab, on võimalus töötada ka väljaspool kontorit, paindlik tööaeg, ei pea minutipealt kellelegi aru andma, sätin oma asjad ise, peaasi et töö on tehtud. Nii et mõni päev teen pikemalt, aga see-eest saan mõni teine päev pooliku päeva teha. Aeg ja paindlik töökorraldus on see, mis minu jaoks on oluline.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu jaoks on töökoha valikul olulised järgmised asjad (ei ole tähtsuse järjekorras toodud):

1. Asukoht kesklinnas. Tahan vajadusel pärast tööd kiiresti teatrisse, kontserdile, kohvikusse vmt jõuda. Meeldib lõuna ajal üks tiir vanalinnas jalutada jne.

2. Nimekas asutus. Annab hea tunde.

3. Tagumikutunde ei loeta ja kedagi ei morjenda, kui sa ütled, et lähed homme kell 11.30 hambaarsti juurde või ei tule homme üldse tööle, sest sul on migreen vmt.

4. Meeldivad kolleegid, kellega on tore ka maast ja ilmast rääkida.

5. Jõulupeod ja pakid lastele, jõulupreemia töötajatele.

6. Põnev töö, kus päevad lendavad.

7. Arenguruum, st sa tahaksid selles asutuses ka edasi liikuda.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja kus selline töömõtes “Bullerby küla asub”?

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

– tervisekindlustus

Tervisekindlustust loed boonuseks?

Muidugi on see boonus. Selle alt näiteks kaetakse minul hambaarsti kulud.Ja vajadusel saan käia väljaspool järjekorda mõne tasulise eriarsti juures.
Ja lisaks kompenseeritakse ka psühholoogi visiidid.
Meil lisaks tervisekindlustusele tasuta kohv ja tee. Talvepuhkus. 3 esimest haiguspäeva keskmise palgaga, puuviljad kontoris.omatooted soodushinnaga. Mingi spordikompensatsioon on ka.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tasustatud kollektiivpuhkus- jõulude ja aastavahetuse ajal 2 nädalat, suvel 1,5 kuud.Kuna firma omanikud töötavad ise asutuses igapäevaselt ja ilma nendeta poleks mõtet ka teistel kohal olla, siis nii nad on otsustanud.
Tasuta kohv ja puuviljad.
Firma poolt on tavaliselt 2 pidu aastas- talvel jõulukruiis Rootsi ja suvel mõni üritus, mis on toimunud Eestis, Lätis, Ahvenamaal, Soomes.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Materiaalseid boonuseid ei ole, on vaid kann vee keetmiseks, et teed ja kohvi teha. Kohviraha kogutakse ja maksame ühiselt 20 senti tass. Kes kraanivett ei taha, veab ka joogivee kodust kaasa.

Tegu on ühe riigiasutusega ja boonuseks on väga huvitav ja spetsiifiline töö, mida väljaspool seda asutust teha ei saagi. Kolleegid on kõik selle ala spetsialistid ja töökeskkond on töine ja asjalik, mida väga oluliseks pean.
Kurb on see, et palk on tugevalt alla keskmise, mis tähendab, et inimesed järjest lahkuvad ja uusi selliste palkadega ei leia, sest kõik selle eriala lõpetajad lähevad mingit muud tööd tegema. Paratamatult on see toonud kaasa selle, et kesmine töötaja on juba 50+ vanuses.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 36 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Töökoha boonused