Esileht Pereelu ja suhted Töökoha romanss

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 39 )

Teema: Töökoha romanss

Postitas:

Kas töökoha romanss on midagi tõsist?
Mehel sümpaatia ühe oma alluva vastu. Rääkis ise välja. Väidetavalt hetkel ainult emotsionaalne. Kaugemale pole nad jõudnud. Nüüd uuringi, et kas need töökoha romansid on tõsised teemad või pigem naljaviluks enda proovile panek? Jagage kogemusi.

0
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 17.05 20:21; 17.05 22:09; 18.05 22:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sümpaatia tundmine ei ole veel romanss. Sümpaatiat võib tunda paljude inimeste vastu, kui ta seda tunnistas, siis võib arvata et veel ei ole midagi tõsist. Samas võib vabalt ka olla, et on juba liigagi tõsist ja ta hakkas sind vaikselt lahkuminekuks ette valmistama. Töökoha romansid ei ole mingid asjad, mis mingile seaduspärasusele alluksid, et alati on tõsised või alati on mitte tõsised.
Kui ma nüüd enda töökaaslastele mõtlen, siis kahjuks pean ütlema, et väga paljud on ikkagi lõppenud endise pere lagunemisega.

+13
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mehel sümpaatia ühe oma alluva vastu. Rääkis ise välja. Väidetavalt hetkel ainult emotsionaalne.

Kui su mees just lihtsameelne totuke ei ole, kes iga mõtte ette kannab, siis kardetavasti asi niisama süütus sümpaatias siiski ei ole. Sellised asjad räägitakse (loomulikult ilustatud kujul) ette siis, kui on karta, et midagi hullemat välja tulla võib.

+14
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.05 21:23; 17.05 23:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil kasvas romanss abieluks ja koos juba 22 aastat.

+8
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.05 21:30; 19.05 19:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Noh, aega võttis umbes pool aastat, kui üks kena noor töökaaslane muudkui peale passis ja naeratas. Esialgu oli see kõik ikka väga ebamugav mulle ja üldse olen suhtumisega, et tööelu ja eraelu olgu rangelt lahus. Kodune olukord polnud kiita, suhe aina jahenes ja lõpuks elasime ühe katuse all nagu õde ja vend ja nii ta läks. Töökaaslasega salaja metsade vahel kohtumised. Füüsilist ei olnud kaua, oligi ilus vaimne suhe. Hingele palsam, mida kodust ammu enam ei saanud. Kas kunagi üldse saigi, tagant järele mõeldes.

+7
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Novot hakkab tulema. Mul mees ka käib söömas ja jalutamas oma töökaaslasega. Rääkisime pikalt sellest. Tal olla ka juba ammu mingi probleem meie suhtega. Mina lammas lihtsalt pole aru saanud. Ja nüüdseks paar kuud siis sebinud töökaaslasega. Ta ei tunnstanud kes alustas aga kahtlustan, et tema kuna ta on ikkagi ülemus. Seda tüüpi mees kes keelab-käseb-poob ja laseb. Tööl olevat mingi aeg keegi öelnud, et tema naine küll olla ei tahaks. No üks ikka tahab vist seal.
Ma kohe ie teagi kuidas suhtuda. Kas te tõesti jookseb nüüd oma noorsuses jooksmata sarvi maha või on see mingi väike romanss. Hakkasime üsna noorelt koos elama ja saime ka kiirelt lapsed, et see hull jooksuaeg on meil mõlemal läbi tegemata. Lapsed juba nii suured, et nüüd saaks südamerahus väljas käia ja lapsed saavad ise hakkama.
Mõtlen, et kui asi emotsionaalsel ttasemel, siis pole sealt vist enam palju füüsiliseks ka minna…
Ma juba teda enam voodisse ei taha lasta, aga ta siiski ronib, samas ütleb et tahab oma voodis magada ja keerab mulle selja…. nõme olukord.

+11
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 17.05 20:21; 17.05 22:09; 18.05 22:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teatud asutustes vist on suurem tõenäosus suhete tekkimiseks. Mu eelmises töökohas tekkis selle aja jooksul, mil mina seal töötasin, umbes viis paari. Enamus neist olid eelnevalt suhtes, seega töökohal tekkinud suhe sai olemasolevale saatuslikuks. Ka praeguses töökohas on kolm paari, kes kõik on tutvunud töökohal.

Sellega on nii, et see suhe võib jahtuda, aga see võib ka süveneda. Mina teemaalgataja asemel nõuaks mehelt selgust, st võtku mingi otsus vastu.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Imelik tegelane. ei suuda vastassoost isikutega koos tööl ka käia ega niisama suhelda, kohe kaotab potentsi ja mehest saab kesksoost isik.

amas ütleb et tahab oma voodis magada ja keerab mulle selja…. nõme olukord.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 17.05 22:40; 18.05 11:27; 18.05 12:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siin on kaks poolt. Ja selge märk, et suhe hakkab vaikselt kiiva kiskuma, kuid veel saab seda edukalt õigele reele saada 🙂

Sina omalt poolt. Ära nõua mehelt selgitust. Just nimelt nõua! Vaid palu, ütle et sulle on teie suhe oluline ja sa tahad selle nimel tööd teha ja loodad, et tema tahab ka. Kui sa hakkad nõudma, siis sellega lükkad mehe eemale ja tollele naiskolleegile lähemale. Sest vaevalt, et see kolleeg midagi nõuab su mehelt…

Kui ta tuleb voodisse ja pöörab sulle selja, võta ta kaissu. Astu ise samm lähemale, näita et hoolid. Sest ka mehed tahavad, et neist hoolitakse ja neid tahetakse. Me naised kipume mõnikord seda unustama. NIng siis mees lähebki seda hoolivust mujalt otsima.

Üks nipp veel. Kui mees koju tuleb, kuidas sa teda vastu võtad? Kas sa ootad teda, jooksed talle vastu, teed kalli, ütled et sul on hea meel teda näha. Või on selline argine silmanurgast näed, et ah keegi tuli koju ja toimetad oma asjadega edasi. Inimene tahab olla seal, kus teda tahetakse ja oodatakse. Vahet pole, oled sa siis mees või naine. Ma saan aru, et osad käod said südari preagu, et nii madalale ei anna laskuda, et enda meest kodus rõõmuga vastu võtta… Kuid see selleks.

Kuid kõik sinu pingutused on mõttetud, kui mees omalt poolt ei ole enam nõus suhtesse panustama. Kui asi on nii kaugel, et tal on suva.
Tema omalt poolt: kõik see aeg ja energia, mis ta kulutab ooma silmarõõmust kollegile, tuleb tal nüüd pöörata Sinule. Kui ta tahab kolleegile nunnu või seksikas sõnum saata, saatku sulle. Kuk ta tahab kollegile oma muredest ja hingest hinge rääkida, rääkidu Sinuga (ja sa omalt poolt kuula). Kui ta tahab minna välja sööma, mingu sinuga. Investeerigu suhtesse, mis tal juba olemas on.

Ma kunagi ütlesin seda sama asja ka oma mehele ja olen ise sama teinud. et kui tekib kõrvale mõni silmarõõm või sümpaati, siis kogu oma energia suunad lihtsalt olemasolevasse suhtesse.

+13
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 17.05 22:42; 18.05 21:25; 21.05 13:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Läks kaks aastat kui minu,meie romansist kasvas välja midagi muud. Minu poolt oli see alati pigem sõbralik nalja viskamine,aga samas igatsesin enda ellu kirge ja tähelepanu. Olemas olev suhe oli ammendanud.
Kaaslase poolt tuli üsna konkreetne jutt,et tema tunneb nii ja nii.
Astusime suhtesse mis oli nii ilus, aus, kirglik-kõik mis mu elult puudu oli. Paraku jahtus kirg,aga hing igatseb teda siiski.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu jaoks oli(on) vägagi tõsine teema, aga ma pole mees ka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul mees ka käib söömas ja jalutamas oma töökaaslasega.

Koos vastassoost töökaaslasega lõuna ajal söömas käimisest saan aru. Õhtusöögist ja jalutamas käimisest aga mitte – töövälisel ajal tehakse seda tehakse siiski koos oma perega, mitte töökaaslasega.

+15
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.05 21:23; 17.05 23:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil on tööl üks paar tekkinud, nüüdseks pikalt koos, lapsedki. Aga nad olid siis noored.

Endal tekkis klapp ja tõmme endast 13a noorema kursavennaga… oeh. Andsin endale selgelt aru, et asjal poleks tulevikku… 24a mehele võin tunduda huvitav, sest ehk pole eriti kokkupuudet sellise enesekindla, eneseteadliku kogenud naisega. Aga kindlasti pole ta valmis mu laste jaoks…

Nüüd pole pea kuu aega näinud ja vaimustus hakkab vaibuma. Lõpupidu on tulemas, kuid tran, et ka tema hoiab end vaos – seni olen üritanud vältida liiga selgete signaalide saatmisest, kuigi kiusatus on suur.

no deem, ikka kammib ära, kui 13 a noorem kena alfaisane ilmselgelt on sümpatiseeritud sinust. Ühest küljest tahaks, kuid samas kaotada on liiga palju romansi nimel…

Mehele ei räägi midagi, küllsamas ei varja, kui temaga suhtlen. Sest siis ei tundu kahtlane????

+5
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

teemaalgataja

Novot hakkab tulema. Mul mees ka käib söömas ja jalutamas oma töökaaslasega. Rääkisime pikalt sellest. Tal olla ka juba ammu mingi probleem meie suhtega. Mina lammas lihtsalt pole aru saanud. Ja nüüdseks paar kuud siis sebinud töökaaslasega.

Kas nii lolle naisi on ka päriselt olemas?

0
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.05 09:23; 21.05 14:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

minu meelest on töökeskkond põhiline, kust leitakse endale pere asemel uus kaaslane. oled ju sealsete inimestega 8 tundi päevas koos – seda on tihti rohkemgi, kui perega koosolemise aega. kui kellegagi klapp tekib, siis on võimalust rohkem kos veeta, rääkida jne.
mu oma “töökoha romanss” on kestnud juba pea 20 aastase abieluna ja mina tekkisin ka mehe olemasoleva pere asemele. kusjuures mees oli eelmise naisega mitu aastat koos elanud, aga abielus polnud. meie abiellusime umbes pool aastat peale tutvuse algust.
aastatega on jäänud mulje, et kui romantikud on mõlemad abielus, siis tavaliselt mingil hetkel romanss vaibub. kui üks osapooltest on vaba, teine abi(koos)elus, siis mingi hetk proovitakse selle vaba osapoole juures ka kooselu ära

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ra nõua mehelt selgitust. Just nimelt nõua! Vaid palu, ütle et sulle on teie suhe oluline ja sa tahad selle nimel tööd teha ja loodad, et tema tahab ka

Jah, aga sageli kujuneb see välja nii, et naine oma arust palub, aga mehe arvates ta ikkagi nõuab.

Kui ta tuleb voodisse ja pöörab sulle selja, võta ta kaissu. Astu ise samm lähemale, näita et hoolid.

See jääb tavaliselt tegemata väga lihtsal põhjusel: mees on oma käitumisega naisele juba näidanud, et ta eriti ei hooli. Kui nüüd naine läheneb ja mees ta ära tõukab, mis siis? Siis tuleb selle reaalsusega silmitsi seista, et suhe on halvas seisus. Kui ei üritagi, siis saab teha näo, et kõik on veel hästi, lihtsalt noh, täna ei olnud meil kummalgi tuju intiimsusteks.

Tema omalt poolt: kõik see aeg ja energia, mis ta kulutab ooma silmarõõmust kollegile, tuleb tal nüüd pöörata Sinule.

Njah, aga mõne mehe jaoks kõlab see samamoodi, kui inimesele, kes tahab head praadi, aga sa ütled, et näe, milleks praadi teha, meil on paar päeva realiseerimistähtaja ületanud keeduvorsti.
Ühesõnaga: suhe võib olla seisus, kus ühestki sellisest meetodist ei ole kasu, kui mees on armunud, impulsiivne ja teatud määral naiivne (sest ka uues suhtes tuleb tõenäoliselt ette probleeme, rutiini, argipäeva). Pealegi, need tegevused, mida ta teeb selle uue värske
või potentsiaalse partneriga, et teda kätte saada või oma positsiooni tema armukesena kindlustada, on talle puhas lõbu- adrenaliinilaks. Kui neid peab tegema, kindlustamaks midagi, mis oli juba olemas, muutuvad need tüütuks kohustuseks. Inimestele ei meeldi kohustused.

+2
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.05 11:19; 18.05 11:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Njah, aga mõne mehe jaoks kõlab see samamoodi, kui inimesele, kes tahab head praadi, aga sa ütled, et näe, milleks praadi teha, meil on paar päeva realiseerimistähtaja ületanud keeduvorsti.

Ega hästi ei usu, et see mees ise oleks mingi gurmeeetoit oma naisele olnud. Päris reaalis on nii, et igapäevaelus ei ole ainult valikus gurmee või üleaja keeduvorst. Ikka kiputakse näidetega liialdama, olgu siis muus teemas tasuta kaltsuka ees kastis pakutavad asjad vs ülehinnatud brändikaup.
Reaalses elus on menüü kirju ja mitmekesine. Ja arusaajad inimesed elavad üle nii praekartulipäevad, makaronid nimetu vorstiga, kui ka pardifilee või kesktee – ühapjatoidu.
Sest ei usu abs. et uue kaaslasega saab olema nii, et uus naine pakub iga päev kolm korda seksi, söögiks gurmeed ja pühendub igal tööpäeval ja kohe pärast sünnitust andub ja naeratab kirglikult, teeb kõike väsimatult ja ümmardab 20 a jutti. Tahaks 5 aastatki vastupidamist sellises tempos päris huviga teada.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 17.05 22:40; 18.05 11:27; 18.05 12:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sest ei usu abs. et uue kaaslasega saab olema nii, et uus naine pakub iga päev kolm korda seksi, söögiks gurmeed ja pühendub igal tööpäeval ja kohe pärast sünnitust andub ja naeratab kirglikult, teeb kõike väsimatult ja ümmardab 20 a jutti.

Meie muidugi ei usu, aga asi polegi ju selles, mida meie usume, asi on selles, mida see juhmakas mees usub.

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.05 11:19; 18.05 11:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie muidugi ei usu, aga asi polegi ju selles, mida meie usume, asi on selles, mida see juhmakas mees usub.

Järeldus – mis sa sarvikust hellitad. See veel puuduks, kui naine peaks pugema hakkama sellistel põhjustel.

+3
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 17.05 22:40; 18.05 11:27; 18.05 12:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kunagi pole teada, mis sellega kaasneda võib.
endal lähemalt kokkupuude päris mitme sellise olukorra ja lahendusega:
– isa leidis omale kunagi töö juurest uue silmarõõmu, asi lõppes minu vanemate lahutusega ning isa peatse 2.abielu ja väikese poolõega.
– ema leidis (peale lahutust) lausa 2x töö juurest uue kaaslase. esimene oli abielus, sellega sehkendas vaid mõned kuud. hiljem leidis oma “uue elu armastuse” ühest teisest osakonnast, praeguseks neil juba 30a kooselu.
– sõbranna oli paar aastat ühe meeskolleegiga kindel paar, kuulda oli juba pulmakelli, siis tuli samasse tööle üks noor blond praktikant, ning lõi sõbranna kihlatu üle. neil oli omavahel kolmekesi lisaks veel palju kraaklemist, nii et mõni kuu hiljem pani selle armukolmnurga meespeaosaline lahkumisavalduse lauale, et “naistest rahu saada”

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Novot hakkab tulema. Mul mees ka käib söömas ja jalutamas oma töökaaslasega. Rääkisime pikalt sellest. Tal olla ka juba ammu mingi probleem meie suhtega. Mina lammas lihtsalt pole aru saanud. Ja nüüdseks paar kuud siis sebinud töökaaslasega. Ta ei tunnstanud kes alustas aga kahtlustan, et tema kuna ta on ikkagi ülemus. Seda tüüpi mees kes keelab-käseb-poob ja laseb. Tööl olevat mingi aeg keegi öelnud, et tema naine küll olla ei tahaks. No üks ikka tahab vist seal.

Ma kohe ie teagi kuidas suhtuda. Kas te tõesti jookseb nüüd oma noorsuses jooksmata sarvi maha või on see mingi väike romanss. Hakkasime üsna noorelt koos elama ja saime ka kiirelt lapsed, et see hull jooksuaeg on meil mõlemal läbi tegemata. Lapsed juba nii suured, et nüüd saaks südamerahus väljas käia ja lapsed saavad ise hakkama.

Mõtlen, et kui asi emotsionaalsel ttasemel, siis pole sealt vist enam palju füüsiliseks ka minna…

Ma juba teda enam voodisse ei taha lasta, aga ta siiski ronib, samas ütleb et tahab oma voodis magada ja keerab mulle selja…. nõme olukord.

Tunnen kaasa, nõme väärtushinnanguteta mees. Kahju sinu perest.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ta ei tunnstanud kes alustas aga kahtlustan, et tema kuna ta on ikkagi ülemus. Seda tüüpi mees kes keelab-käseb-poob ja laseb. Tööl olevat mingi aeg keegi öelnud, et tema naine küll olla ei tahaks. No üks ikka tahab vist seal.

Mõtle nüüd ise hoolega järele, kas sina tegelikult tahad tema naine olla.

Selga keerava mehega mina ühes voodis ei magaks, koliksin ise teise tuppa.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No kui ss juba teda “enda” voodisse ei lase, siis mis suhe teil on?
Sa ise ka ei tea, mis tahad?

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ta ei tunnstanud kes alustas aga kahtlustan, et tema kuna ta on ikkagi ülemus. Seda tüüpi mees kes keelab-käseb-poob ja laseb. Tööl olevat mingi aeg keegi öelnud, et tema naine küll olla ei tahaks. No üks ikka tahab vist seal.

Mõtle nüüd ise hoolega järele, kas sina tegelikult tahad tema naine olla.

Selga keerava mehega mina ühes voodis ei magaks, koliksin ise teise tuppa.

Mille peale mees mõtleb, et teises toas magava naisega mina koos elada ei taha ja kolib teise kohta. Piuh ja pauh.

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 17.05 22:42; 18.05 21:25; 21.05 13:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nonii. Nüüdseks oleme 3 päeva sellel teemal pikalt vestelnud.
Oleme 15a koos olnud aga see asi nüüd lõppeb. Ma ütlesin, et mina enda sellisel moel alandada ei lase ja paneme punkti. Ta ise küll ikkagi pole siiani kindel mida ta tahab, aga ma ei kavatse pikemalt venitada.
Õnneks tundub, et jõuame üksmeelele laste ja vara jagamises. Aga eks näis.
Läks siis minul nii. Kurb aga mis teha.

+13
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 17.05 20:21; 17.05 22:09; 18.05 22:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väga kurb kuulda, meie abielu lagunes ka 2 aastat tagasi tänu töökoha romansile. Nad lihtsalt viisid selle nn. emotsionaalse suhte ks füüsiliseks. Sellisel puhul ei olegi mitte midagi teha, mees lihtsalt ei kontrollinud oma tundeid ega midagi. Mina ei suutnud seda petmist üle elada, jäin kahe lapsega. Meil oli 18 aastat abielu. Nüüd tahaks uuesti proovida, aga minu silmis on austus kadunud. Ühe töökaaslase pärast oma perekonnaga riskida, ei ole väärt andestamist. Alguses on kurb, aga üks hetk läheb kergemaks. Las ehitavad ise ka ühe perekonna üles, mis ei sisaldaks rutiini ja teisitimõtlemist.

+6
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nonii. Nüüdseks oleme 3 päeva sellel teemal pikalt vestelnud.

Oleme 15a koos olnud aga see asi nüüd lõppeb. Ma ütlesin, et mina enda sellisel moel alandada ei lase ja paneme punkti. Ta ise küll ikkagi pole siiani kindel mida ta tahab, aga ma ei kavatse pikemalt venitada.

Õnneks tundub, et jõuame üksmeelele laste ja vara jagamises. Aga eks näis.

Läks siis minul nii. Kurb aga mis teha.

Palju 6nne sulle, et n6medikust lahti said. Mul puudub igasugune austus meeste suhtes, kes oma alluva(te)le nais(t)ele kylge löövad. V6imu ära kasutamine, selgemast selgem. Kui on suur armastus, siis ennem vahetagu töökohta!

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siin on kaks poolt.

Üks nipp veel. Kui mees koju tuleb, kuidas sa teda vastu võtad? Kas sa ootad teda, jooksed talle vastu,

Mida loen praegu – naine peaks nagu koer mehele vastu jooksma ja seda veel olukorras, kus mees on tunnistanud oma uut kiindumist. Nii madalale ka ei saa langeda, et hakata mehele ukse sussid hambus vastu jooksma.

+8
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.05 21:30; 19.05 19:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siin on kaks poolt. Ja selge märk, et suhe hakkab vaikselt kiiva kiskuma, kuid veel saab seda edukalt õigele reele saada ????

Sina omalt poolt. Ära nõua mehelt selgitust. Just nimelt nõua! Vaid palu, ütle et sulle on teie suhe oluline ja sa tahad selle nimel tööd teha ja loodad, et tema tahab ka. Kui sa hakkad nõudma, siis sellega lükkad mehe eemale ja tollele naiskolleegile lähemale. Sest vaevalt, et see kolleeg midagi nõuab su mehelt…

Kui ta tuleb voodisse ja pöörab sulle selja, võta ta kaissu. Astu ise samm lähemale, näita et hoolid. Sest ka mehed tahavad, et neist hoolitakse ja neid tahetakse. Me naised kipume mõnikord seda unustama. NIng siis mees lähebki seda hoolivust mujalt otsima.

Üks nipp veel. Kui mees koju tuleb, kuidas sa teda vastu võtad? Kas sa ootad teda, jooksed talle vastu, teed kalli, ütled et sul on hea meel teda näha. Või on selline argine silmanurgast näed, et ah keegi tuli koju ja toimetad oma asjadega edasi. Inimene tahab olla seal, kus teda tahetakse ja oodatakse. Vahet pole, oled sa siis mees või naine. Ma saan aru, et osad käod said südari preagu, et nii madalale ei anna laskuda, et enda meest kodus rõõmuga vastu võtta… Kuid see selleks.

Kuid kõik sinu pingutused on mõttetud, kui mees omalt poolt ei ole enam nõus suhtesse panustama. Kui asi on nii kaugel, et tal on suva.

Tema omalt poolt: kõik see aeg ja energia, mis ta kulutab ooma silmarõõmust kollegile, tuleb tal nüüd pöörata Sinule. Kui ta tahab kolleegile nunnu või seksikas sõnum saata, saatku sulle. Kuk ta tahab kollegile oma muredest ja hingest hinge rääkida, rääkidu Sinuga (ja sa omalt poolt kuula). Kui ta tahab minna välja sööma, mingu sinuga. Investeerigu suhtesse, mis tal juba olemas on.

Ma kunagi ütlesin seda sama asja ka oma mehele ja olen ise sama teinud. et kui tekib kõrvale mõni silmarõõm või sümpaati, siis kogu oma energia suunad lihtsalt olemasolevasse suhtesse.

Minu arust on see täpne kirjeldus sellest, kuidas naine EI TOHIKS käituda, kui suhe hakkab kiiva kiskuma.

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 20.05 00:42; 20.05 21:42; 21.05 14:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui mees on ülemus ja “romanss” on alluvaga, siis ju tüüpiline #metoo juhtum ja ausalt ma ei tee nalja. Seda muidugi juhul kui alustajaks on mees, aga juhtivtöötaja kes alluva flirti ühesõnaliselt ei lõpeta, pole ka kuigi palju väärt.

Kui tegemist on mingi osakonnajuhiga suuremas firmas, siis lõpetaks selle nalja vihje kõrgemale juhtkonnale. Kui mingi poekene või keskmise suurusega ehitusfirma, siis pole midagi teha. Kuid see alluv kui talle tehakse ülemuse poolt siivutu ettepanek, on ehk kaua tööta olnud ja kardab ülemusele mitte meele järele olla, tahab säilitada võimalust karjääriredelil kõrgemale ronida, mis ehk väheneks kui oma ülemusele korvi annab. Seega kellelt tuleb initsiatiiv, on siin loos üsna huvitav.

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 39 )


Esileht Pereelu ja suhted Töökoha romanss

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.