Esileht Pereelu ja suhted Töökoha romanss

Näitan 9 postitust - vahemik 31 kuni 39 (kokku 39 )

Teema: Töökoha romanss

Postitas:

Kas töökoha romanss on midagi tõsist?

Mehel sümpaatia ühe oma alluva vastu. Rääkis ise välja. Väidetavalt hetkel ainult emotsionaalne. Kaugemale pole nad jõudnud. Nüüd uuringi, et kas need töökoha romansid on tõsised teemad või pigem naljaviluks enda proovile panek? Jagage kogemusi.

Milles see proovile panek seisneb?
Et kas saab neiu kätte v ei?
Siis pole küll midagi tõsist, ära muretse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu arust on see täpne kirjeldus sellest, kuidas naine EI TOHIKS käituda, kui suhe hakkab kiiva kiskuma.

Olen 100% nõus. Märksa parema efekti annab see, kui mees samasse situatsiooni panna, s.t. ta peab arvama, et naisel on austajaid jalaga segada, kes ainult ootavad oma võimalust. Kas see ka päriselt nii on, pole oluline. Naine peaks väga konkreetselt suutma selgeks teha, et igasugune intiimsem suhtlus, isegi sügavalt silma vaatamine teistele naistele on keelatud, kui mehel on soov veel kooselu temaga jätkata.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ta ei tunnstanud kes alustas aga kahtlustan, et tema kuna ta on ikkagi ülemus. Seda tüüpi mees kes keelab-käseb-poob ja laseb. Tööl olevat mingi aeg keegi öelnud, et tema naine küll olla ei tahaks. No üks ikka tahab vist seal.

Mõtle nüüd ise hoolega järele, kas sina tegelikult tahad tema naine olla.

Selga keerava mehega mina ühes voodis ei magaks, koliksin ise teise tuppa.

Mille peale mees mõtleb, et teises toas magava naisega mina koos elada ei taha ja kolib teise kohta. Piuh ja pauh.

Aga kuidas sulle endale tundub? Kas sellise mehega suhtes olla on üldse mingit perspektiivi, kus mees ei pea suhte toimimise ja koospüsimise pärast mingit pingutust tegema? Sinu jutust oleme palju tarkust saanud, et naine peab naba paigast võimlema, et mehel oleks hea, aga mees ei pea midagi… Peab aga rahumeeli armukest. Ja siis vastavalt sellele, kas ja kui palju oma naine kodus võimleb, otsustab, kas, kus ja kellega parasjagu olla viitsib, ja kus tal huvitavam ja mugavam on.

Kui naine läheb teise tuppa magama, siis normaalne mees mõistab, et ta on valesti käitunud, ja et nüüd on tema kord situatsioon ära lahendada. Mees, kellel naise suhtes tegelikud tunded puuduvad, kolib ilmselt tõesti mujale. Nii, et mõtle nüüd natukene, millise mehega, millises suhtes soovid olla? Kas sellise mehega, keda pead koguaeg kavaluse, meelituste, mugava elamise-olemise pakkumisega enda juurde manguma. Või sellise mehega, kes ise ka tahab sinuga koos olla. Kes ise ka panustab ja pingutab, et naisel ja mõlemal hea oleks?

Sinu kommentaarid kõlavad küll nii, nagu mehi tuleks meelitusega lõksu saada ning siis veel suuremate meelitustega seal kinni hoida. Aga, kui siis mees ikka kõrvale vaatab, siis halad, et huvitav küll, mida ma ometi valesti teen – olen ju nii hea naine – jooksen sussid hambus mehele uksele vastu. Ootan teda alati sooja söögi ja puhaste sokkidega, aga ikka va kurivaim vahib metsa poole. Mu meelest oli see rohkem nagu meie emade-vanaemade mõttelaad. Tänapäeval ei pea normaalne, endast lugupidav naisterahvas mehe külge klammerduma.

+7
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 20.05 00:42; 20.05 21:42; 21.05 14:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ta ei tunnstanud kes alustas aga kahtlustan, et tema kuna ta on ikkagi ülemus. Seda tüüpi mees kes keelab-käseb-poob ja laseb. Tööl olevat mingi aeg keegi öelnud, et tema naine küll olla ei tahaks. No üks ikka tahab vist seal.

Mõtle nüüd ise hoolega järele, kas sina tegelikult tahad tema naine olla.

Selga keerava mehega mina ühes voodis ei magaks, koliksin ise teise tuppa.

Mille peale mees mõtleb, et teises toas magava naisega mina koos elada ei taha ja kolib teise kohta. Piuh ja pauh.

Aga kuidas sulle endale tundub? Kas sellise mehega suhtes olla on üldse mingit perspektiivi, kus mees ei pea suhte toimimise ja koospüsimise pärast mingit pingutust tegema? Sinu jutust oleme palju tarkust saanud, et naine peab naba paigast võimlema, et mehel oleks hea, aga mees ei pea midagi… Peab aga rahumeeli armukest. Ja siis vastavalt sellele, kas ja kui palju oma naine kodus võimleb, otsustab, kas, kus ja kellega parasjagu olla viitsib, ja kus tal huvitavam ja mugavam on.

Kui naine läheb teise tuppa magama, siis normaalne mees mõistab, et ta on valesti käitunud, ja et nüüd on tema kord situatsioon ära lahendada. Mees, kellel naise suhtes tegelikud tunded puuduvad, kolib ilmselt tõesti mujale. Nii, et mõtle nüüd natukene, millise mehega, millises suhtes soovid olla? Kas sellise mehega, keda pead koguaeg kavaluse, meelituste, mugava elamise-olemise pakkumisega enda juurde manguma. Või sellise mehega, kes ise ka tahab sinuga koos olla. Kes ise ka panustab ja pingutab, et naisel ja mõlemal hea oleks?

Sinu kommentaarid kõlavad küll nii, nagu mehi tuleks meelitusega lõksu saada ning siis veel suuremate meelitustega seal kinni hoida. Aga, kui siis mees ikka kõrvale vaatab, siis halad, et huvitav küll, mida ma ometi valesti teen – olen ju nii hea naine – jooksen sussid hambus mehele uksele vastu. Ootan teda alati sooja söögi ja puhaste sokkidega, aga ikka va kurivaim vahib metsa poole. Mu meelest oli see rohkem nagu meie emade-vanaemade mõttelaad. Tänapäeval ei pea normaalne, endast lugupidav naisterahvas mehe külge klammerduma.

Mul on tunne et minu esimese kommentaari teine pool on tähelepanuta jäetud, või ei jõutud seda lõpuni lugeda. See kus ma kirjutasin, et pingutustel pole mõtet, kui mees ise ka ei pinguta. Aga see selleks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 17.05 22:42; 18.05 21:25; 21.05 13:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on tunne et minu esimese kommentaari teine pool on tähelepanuta jäetud, või ei jõutud seda lõpuni lugeda. See kus ma kirjutasin, et pingutustel pole mõtet, kui mees ise ka ei pinguta. Aga see selleks.

Samas, lugedes sinu selle teema II kommentaari võib aru saada, et ainult naine peaks pingutama suhte hoidmise nimel. Või mida see siis tähendab? Et mees peab armukest ja oma naine ei tohi selle peale mitte kuidagi reageerida? Ja kui reageerib – kolib teise tuppa magama, siis on see mõttetu ülereageerimine, mis peabki saama karistatud sellega, et mees kolib välja.

Et siis mees käitub jultunult (peab armukest), aga naine hoidku mokk maas. Selle asemel mõelgu hoopis välja, kuidas meelitada meest enda juurde jääma.

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 20.05 00:42; 20.05 21:42; 21.05 14:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nonii. Nüüdseks oleme 3 päeva sellel teemal pikalt vestelnud.

Kumb teist siis puudega oli, et asjast enne aru ei saanud?
Et kolm päeva pidi järjest jahuma?

Selge see, et mees ei tahtnud selle vaalaga rohkem seksida ja keeras selja.

+2
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.05 09:23; 21.05 14:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väga kurb kuulda, meie abielu lagunes ka 2 aastat tagasi tänu töökoha romansile. Nad lihtsalt viisid selle nn. emotsionaalse suhte ks füüsiliseks. Sellisel puhul ei olegi mitte midagi teha, mees lihtsalt ei kontrollinud oma tundeid ega midagi. Mina ei suutnud seda petmist üle elada, jäin kahe lapsega. Meil oli 18 aastat abielu. Nüüd tahaks uuesti proovida, aga minu silmis on austus kadunud. Ühe töökaaslase pärast oma perekonnaga riskida, ei ole väärt andestamist. Alguses on kurb, aga üks hetk läheb kergemaks. Las ehitavad ise ka ühe perekonna üles, mis ei sisaldaks rutiini ja teisitimõtlemist.

Sul on õige suhtumine. Raske on mõtlematut tegu andestada. Emotsioonide ajel koguaeg uut armastust otsida….Ja oma suhtele ja perele sealkõrval sülitada või nad nn mõneks ajaks unustada, mittenähes nende pettumust ja piina. Mis muudab inimesed sellisteks? Äkki on nad empaatiavõimetud ja ükskõiksed.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.05 13:17; 22.05 13:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui mees on ülemus ja “romanss” on alluvaga, siis ju tüüpiline #metoo juhtum ja ausalt ma ei tee nalja. Seda muidugi juhul kui alustajaks on mees, aga juhtivtöötaja kes alluva flirti ühesõnaliselt ei lõpeta, pole ka kuigi palju väärt.

Kui tegemist on mingi osakonnajuhiga suuremas firmas, siis lõpetaks selle nalja vihje kõrgemale juhtkonnale. Kui mingi poekene või keskmise suurusega ehitusfirma, siis pole midagi teha. Kuid see alluv kui talle tehakse ülemuse poolt siivutu ettepanek, on ehk kaua tööta olnud ja kardab ülemusele mitte meele järele olla, tahab säilitada võimalust karjääriredelil kõrgemale ronida, mis ehk väheneks kui oma ülemusele korvi annab. Seega kellelt tuleb initsiatiiv, on siin loos üsna huvitav.

Selliseid naisi on vist päris palju, kes nn algul nalja visates, siis flirtides ja lõpuks oma ülemust magatades karjääriredelil kõrgemale püüavad tõusta.
Tihtipeale on neil veel see, “hea omadus”, mehe perele ja naisele alati osata hinnanguid(naeruvääristavaid) hinnanguid anda.
Päris matslik ja labane viis nn tähelepanu ja meest saada teisi(neid tundmata)alavääristades.

+1
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.05 13:17; 22.05 13:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mõelge nüüd ratsionaalselt. Tegelik probleem ei ole ju kõrvalsuhe, vaid see, et oma kodustele enam tähelepanu ei pöörata. Kas kodune elu oleks oluliselt parem, kui mees kõrvalsuhteid tauniks? Kas see mees panustaks võrdselt kodutöödesse, ühise toreda kodu loomisesse, laste õppimistesse ja muudesse tegemistesse, perereisidesse, pere eelarvesse, kui seda kõrvalsuhet poleks? Kui ei, siis mis mõte on jöriseda ainult kõrvalsuhte pärast – see mees ongi sellisel juhul tavaline luuser, kellest tuleb esimesel võimalusel lahti saada.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 31 kuni 39 (kokku 39 )


Esileht Pereelu ja suhted Töökoha romanss

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.