Esileht Tööelu, raha ja seadused. Töökoha vahetus

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Töökoha vahetus

Postitas:
Kägu

Kui kaua olete töötanud selles asutuses kus te praegu olete.Kui pika aja jooksul paeks töökohta vahetama.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei ole kuulnud, et kusagil oleks vahetamise välp reguleeritud. Enda jaoks on siiani paari-kolme aastaga töökoht ammendunud ja liigun edasi, aga tean inimesi, kes on 40+ aastat sama koha peal olnud. Nõuka ajal suunati peale ülikooli ametisse ja sinna nad tiksuma jäidki.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma olen praeguses kohas veidi üle 10 aasta olnud ja päris mitmel põhjusel ei kipu kohta vahetama. 40+ ja kolmas töökoht.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kahjuks peab see reegel paika, et (arvestatavat) palgatõusu saada, peab töökohta vahetama.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui kaua olete töötanud selles asutuses kus te praegu olete.Kui pika aja jooksul paeks töökohta vahetama.

Ei pea ju vahetama lihtsalt niisama naljaviluks. Mul sai 7 aasta pärast päris toredast kohast villand, kuigi palga üle ei saanud kurta. Aga tahtsin lihtsalt õppida ja areneda. Vahepeal muutus töötasu hoopis väiksemaks, aga palju huvitavam oli.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen töötanud praeguses kohas alles 6 kuud. Enne seda olin 1 aasta koondatu, eelnevalt 10 ja pool aastat samas kohas, siis järgneski koroona tõttu koondamine.

Uus koht ja uus hingamine on hea. Ainus tilk tõrva, et üks vana kolleeg eelmisest kohast ronis mulle uude kohta järele.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Töökoha vahetus võiks siiski olla seotud ka muude teguritega, mitte ainult kui kaua on juba oldud.  Ambitsioonikad võivad tõesti endale seada ajalisi eesmärke, et x aja jooksul tahan saada ametikõrgendust ja/või nii palju palka juurde ning kui seda ei juhtu, siis vaatan mujale. Ka ülejäänud vahetavad töökohti sarnastel põhjustel, lihtsalt motiiv on erinev. Vaheta töökohta siis, kui sa ise tunned, et selleks on õige aeg ja sa tõesti tahad edasi liikuda, mitte ainult sellepärast, et “on juba küllalt oldud”. Sellest peab sulle mingi kasu ka olema.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

21 aastat samas kohas samal erialal,minu elu rekord. Töö on huvitav ja pidevas muutumises ja arengus.
Töökaaslased toredad. Palk on OK,
alati võiks muidugi suurem olla. Arvestades 21 aasta tagust palka võrreldes Eesti keskmisega on see lüll vähenenud, erinevatel mitte minust olenevatel põhjustel.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

21 aastat samas kohas. Enne seda olin oma isa juures eraettevõtluses. Väga tore kollektiiv, meeldiv töö, 6h tööpäev, normaalne palk. Kui mingil põhjusel nad mind enam ei sooviks, siis mujale tööle enam ei läheks. Passiivtulu tiksub mitme kuupalga jagu, pole tarvis minna.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Töökoha vahetus